320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

"Sorts"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    "Sorts"

    Saku Õlletehas andis välja uue bock tüüpi pehmemaitselise eriti kange heleda õlle, mille nimi on Sorts. Kui ma õieti sildi pealt välja lugesin on Sortsis 8 protsenti alkoholi. to aiFo: kui ma õigesti mäletan, siis Sina sellist heledat kanget õlut ju ootasidki. Kas ma eksin? Lincoln
    Jalgpallihaigla liige NR. 69

    #2
    Orginally posted by Lincoln

    Saku Õlletehas andis välja uue bock tüüpi pehmemaitselise eriti kange heleda õlle, mille nimi on Sorts. Kui ma õieti sildi pealt välja lugesin on Sortsis 8 protsenti alkoholi. to aiFo: kui ma õigesti mäletan, siis Sina sellist heledat kanget õlut ju ootasidki. Kas ma eksin? Lincoln
    Bock-tüüpi õlu??? Vali sõnu.
    Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

    Kommentaar


      #3
      Aifile maitseb just tume lahja õlu. Vanasti tehti Tartus sellist marki nagu Tõmmu Hiid, vot see on meie poeedi maitse järgi.

      Hetkel ainuke tume lahja õlu on Pärnu Perrona, aga no see on ikka paras sula.

      Kommentaar


        #4
        nuijah, siin on nyyd paar minu noort s6pra k6vasti ummuksisse jooksnud....

        1. lincoln! nagu kyps mainis mekib mulle tume 6lu.

        6lu, lahja, tume, eestis tehtud... mmmmm... nämmma... paraku siukest 6llet olemas ei ole... piiritusega 6lle omab väärtust ainult kriisiolukordades ja ka siis on ta targem asendada grokiga... (uvitav kust kuradima kohast sa minu pihta siukse uvitava infi v6tsid??? ...)

        2. kosk! loe sortsu etikett läbi...
        Jalgpallihaigla liige
        Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

        Kommentaar


          #5
          Nii

          Nüüd istun netis pudel käekõrval,eest saab lugeda
          Bock tyypi õlu
          SORTS
          Eriti kange hele õlu.
          Pruulitud iidse retsepti järgi
          Saku Õlletehases.

          Tagant

          See muistsete aegade eriti kange hele jook paneb ka seitsmesüllase vägilase meeled kärgatama ja hinge värisema.Seda pruukides tunned, kuidas Sinus ärkab aegade jooksul unustuste hõlma vajunud nõiduslik ihuramm.Just nagu ammuse kangelase ümbersünd.

          Pruulitud linnastest, humalast, pärmist, linnastamata toorainest ja veest Saku Õlletehases Eestis.

          Kommentaar


            #6
            Hele õlu ja 8%. Oeh seda ma küll jooma ei hakka, kui heledal õllel 8 promilli siis on ta piiritusega segatud ja üldsegi mitte õige asi.

            Kommentaar


              #7
              sedel sedeliks kuidas endal olemise tegi???jürgen
              Jalgpallihaigla liige NR. 69

              Kommentaar


                #8
                Mulle sobisid sedasorti kanged heledad õlled.See et Kuradist sai Sarvik ja et Sarvikust Sorts see puha Saku bisness.Sarvikul olid need vallatud väikesed kuradid peal millest on kahju.Õnnex on mõned mehepojad endale käepeale need vallatud kuradid tätoveerinud.
                Jalgpallihaigla liige.

                Kommentaar


                  #9
                  olen loll, või mis aga mulle ikka vana hea ALe. Premium nimelt. Kanged õlled vastunäidustatud, kuna siis tulevad mõisniku mõtted päehe ja tarvis hakata "murdma". Mis lõppeb tavaliselt sellega, et mingi abielunaste kodudesse satun. Ja pärast süümekad.... (kodu lähedalt ei murra ja sõprade naisi ei vaata)
                  keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

                  Kommentaar

                  Working...
                  X