320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ei rämpspostile!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ei rämpspostile!!!

    http://www.enly.ee/

    selliselt lehelt saab oma postkastile kleepsu millel kirjas - ainult tellitud post (või midagi sellist)

    soovitan soojalt. enda postkastil on see olnud ca 3 kuud ja selle aja jooksul on sinna kräppi topitud 2 korda. nüüd pole vaja seda paska üles vedada ja hoian natuke loodust kah (rK kiida nüüd mind).
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    #2
    Vastus teemale \'Ei rämpspostile!!!\'

    Algselt postitas Rein


    http://www.enly.ee/

    selliselt lehelt saab oma postkastile kleepsu millel kirjas - ainult tellitud post (või midagi sellist)

    soovitan soojalt. enda postkastil on see olnud ca 3 kuud ja selle aja jooksul on sinna kräppi topitud 2 korda. nüüd pole vaja seda paska üles vedada ja hoian natuke loodust kah (rK kiida nüüd mind).
    hea töö. jätkake!
    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'Ei rämpspostile!!!\'

      Kas seda kübermaailmas ka kasutada saab? Tahaksin oma e-postkaste rämpsuvabad hoida.

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'Ei rämpspostile!!!\'

        Algselt postitas amority


        Kas seda kübermaailmas ka kasutada saab? Tahaksin oma e-postkaste rämpsuvabad hoida.

        Saab küll.
        Telli kaks tükki ja meile lugema hakates kleebi üks ühe ja teine teise silma peale ning sa ei näe rämpsposti!!!


        AHV!!!
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'Ei rämpspostile!!!\'

          Tänks musi.

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'Ei rämpspostile!!!\'

            kohe tuleb rK ja imestab, miks rämpsust hoidumiseks niipalju rämpsu juurde toodetakse..
            (e: ei, ta arvab hoopis, et väga tore)

            aga üldiselt on sellest juba mitu aastat juttu olnud, et kui seda värki saada ei taha, ei piisa kleebisest, vaid tuleb postkontorile avaldus teha



            delfi komm-id
            :
            firmad teevad EP-le ettekirjutuse, missugusesse piirkonda kui palju reklaami vedada (nt Õismäele 15 000). Ja vaene postiljon peab selle oma seljas kohale vedama; kui postiljon teeb omaalgatuslikult heateo ja viskab reklaamipaki prügikasti, siis selle väljatulekul tehakse talle aidaa (ja seda on küllalt palju juhtunud)

            -rK, ma ei oska sind kuidagi aidata
            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
            (Seinfeld, The Pitch)

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'Ei rämpspostile!!!\'

              Algselt postitas vaikiv mees


              kohe tuleb rK ja imestab, miks rämpsust hoidumiseks niipalju rämpsu juurde toodetakse..
              (e: ei, ta arvab hoopis, et väga tore)

              aga üldiselt on sellest juba mitu aastat juttu olnud, et kui seda värki saada ei taha, ei piisa kleebisest, vaid tuleb postkontorile avaldus teha



              delfi komm-id
              :
              firmad teevad EP-le ettekirjutuse, missugusesse piirkonda kui palju reklaami vedada (nt Õismäele 15 000). Ja vaene postiljon peab selle oma seljas kohale vedama; kui postiljon teeb omaalgatuslikult heateo ja viskab reklaamipaki prügikasti, siis selle väljatulekul tehakse talle aidaa (ja seda on küllalt palju juhtunud)
              normaalne mõttekõiks Manku avatariga foorumlaselt. kahju küll, aga selline brownnowsing ei lähe arvesse. kogu saast edastage Vaikiva Onu aadreessile, ning muuhulgas avaldage valmisolekut astuda vahekorda tema elukaaslasega.

              cheers, rk
              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'Ei rämpspostile!!!\'

                Tore uudis
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar

                Working...
                X