320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

www.fflo.com

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    www.fflo.com

    Kaugel ei ole aeg, kui taas pall liikuma lüüakse.
    Eelmisel hooajal sai sellest mängust räägitud erinevate teemade all, aga nüüd tegin eraldi teema.
    Tegu siis fantasy`ga kus meeskond valitakse draftiga ja hooaja vältel kohtutakse head to head süsteemis.Lisaks hulgaliselt karikasarju erinevate liigade vahel.Täpsemalt lugege lehelt endalt.Ja mis peamine - tasuta
    Eelmisel hooajal leidus juba huvilisi Eestist ja tegime oma liiga.Ka sel hooajal tahaks samaga proovida - kõik uued ja vanad mängijad tegin liiga mille kood - Estonia.

    Registreerige uued ja liituge liigaga vanad. Reeglites on mõned muutused nii et tutvuge.22.juulil pannakse üles meeskondade nimekirjad ja siis saab teha eelistused draftiks.Kuna 19. aug pannakse pall mängu, siis draft algab juba 4.aug.

    Sellel hooajal liitub Premier league` ga mitmeid huvitavaid mängijaid nii et liitugem liigaga ja ragistagem ajusid draftis.


    #2
    Vastus teemale \'www.fflo.com\'

    Lisan ka eelmise hooaja paremusjärjestuse meie liigas

    Epic 82
    hassan74 73
    liquid football fc 66
    eika 66
    dannar 62
    Tonystoon 60
    Talkingcat 58
    The Real Tony FC 54
    twofer 53
    wroomer 45
    Siim88 6 40
    gnat 31
    mcskiver 30
    TonyHill 29

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'www.fflo.com\'

      Joined! Muide, ma vaatan, et sa nagu ainult Fantasy-tega tegutsedki:P

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'www.fflo.com\'

        Algselt postitas hassan74


        Lisan ka eelmise hooaja paremusjärjestuse meie liigas

        Epic 82
        hassan74 73
        liquid football fc 66
        eika 66
        dannar 62
        Tonystoon 60
        Talkingcat 58
        The Real Tony FC 54
        twofer 53
        wroomer 45
        Siim88 6 40
        gnat 31
        mcskiver 30
        TonyHill 29
        Ainus fantasy-ennustusmäng, mille ma võitnud olen Ju tuleb siis sel hooajal tiitlikaitsjana ka osavõtta

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'www.fflo.com\'

          Eestlaste liigasse oli registreerinud 4 team`i.Millegipärast näitab ta hetkel mulle 3-e.
          Kadunud on härra ryytel.Kui kogemata kustutasid end liigast, siis oled oodatud tagasi.
          Ja loomulikult kõik uued ühinegem.Mängijate nimekirjad avatakse 22 seega õige varsti. Jõuate enne veel registreeruda ja end kurssi viia.

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'www.fflo.com\'

            no nii homsest peaks siis esialgsed nimekirjad üleval olema.
            Saab hakata mehi drafti järjekorda sättima.

            Hetkel meil kirjas 6 team`i:FC Valdano,FC Karjaküla,FC Kuressaare United,FC Laagri,FC Märjad Marjad ja sikud sokud.

            Kui liitub veel vähemalt 2 võistkonda, siis on meil oma liiga koos.Vastasel korral lisatakse meile veel mingi osa suvalisi team`e.Aga see selleks madinaks läheb igaljuhul.Uued jõuate veel.

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'www.fflo.com\'

              tegin ka siis endale selle aga kuidas ma teie liigaga yhined saan voi kuidas seal asi k2ib ylze?

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'www.fflo.com\'

                Ühineda saab siis, kui ta laseb sul valida liiga.Registreerimisel küsib ta seda kohe.Ma ei osakagi nüüd soovitada kuhu pead vajutama.Kui oled registreerinud ja sisse loginud, siis kusagil peaks ta küsima kas soovid luua ise mõnda liigat või ühineda.
                Ühineda soovides on meie liiga Private ID Estonia.

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'www.fflo.com\'

                  Nii.Natuke siis mängust neile kes huvituvad.

                  Alates 22 sest juulist on mängijate nimekirjad avatud ja sa saad teha oma eelistused draftiks.Valid pingereas 10 parimat igasse kategooriasse, keda sooviksid oma meeskonda( väravavahti, kaitsjat, poolkaitsjat ja ründajat).Toimub automaatselt draft, mis vältab 3 ringi.Kui sinu poolt soovitud mängija on juba kellegi poolt valitud, siis saad nimekirjast järgmise j.n.e.Kõik kolm drafti vooru toimuvad ühel öösel.
                  Pärast 3 vooru saad teada, kuidas sul läks ja teha ümbervaliku järgmiseks 3-eks vooruks j.n.e.
                  Kui ma õieti mäletan, siis valitakse kokku igasse satsi 20 mängijat.
                  Edasi toimub head to head süsteem.Igal nädalal kohtub sinu meeskond ühe meeskonnaga sinu liigast.Kõigi meeste punktid liidetakse ja kellel suurem summa - see võidab.
                  Ehk igaks nädalaks valid sa oma meeskonnast need 11, kes toovad sulle punkte järgmisel nädalal.
                  Lisaks toimub hooaja jooksul hulgaliselt karikasarju nii oma liigas, kui ka liigade üldkarikas.
                  See on kiire seletus mängust.

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale \'www.fflo.com\'

                    Algselt postitas Epic


                    Algselt postitas hassan74


                    Lisan ka eelmise hooaja paremusjärjestuse meie liigas

                    Epic 82
                    hassan74 73
                    liquid football fc 66
                    eika 66
                    dannar 62
                    Tonystoon 60
                    Talkingcat 58
                    The Real Tony FC 54
                    twofer 53
                    wroomer 45
                    Siim88 6 40
                    gnat 31
                    mcskiver 30
                    TonyHill 29
                    Ainus fantasy-ennustusmäng, mille ma võitnud olen Ju tuleb siis sel hooajal tiitlikaitsjana ka osavõtta
                    ja mina avaldan siiani protesti, et sina said Adebayori mingi hetk. Ma saatsin antud veateate ka mängu korraldajatele, aga drafti nad krdid ümber ikka ei muutnud.

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale \'www.fflo.com\'

                      Nii nimekirjad draftiks siis üleval.Kuigi on veel ebatäpsusi ja mehi puudu, siis siiski saab juba esimesed valikud ära teha.Ja nagu on näidanud eelnevad aastad - parandusi tehakse nimekirjades jooksvalt.
                      Endiselt ootame veel liitujaid.Aega veits veel on aga tänasida toimetusi ära viska homse varna.

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale \'www.fflo.com\'

                        Juhhei 8 team`i koos:FC Valdano,FC Karjaküla,FC Kuressaare United,Fc Laagri,FC Märjad Marjad,sikud sokud,FcFlora ja FC Lemps United.

                        Seega liiga \"Estonia\" sel aastal alustamas.Maksimaalselt saab olla 16 meeskonda. Seega kui keegi soovib veel liituda, siis veidi aega on.
                        Soovitan aegsasti esialgsed draftinimekirjad ära teha, sest suveõhtud võivad olla täis üllatusi ja hiljem võib jääda kogemata tegemata.
                        Liituda soovijaile teadmiseks.3 aug läheb liiga lukku.KIIRUSTAGE.

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale \'www.fflo.com\'

                          hehe vaatan eelmise hooaja statistikat ning mina olin kogu mängu peale 2. kohal ühe mängijaga mängu kohta punktide kogumisel. fakk yeah. see aasta võidan.

                          Kommentaar


                            #14
                            Vastus teemale \'www.fflo.com\'

                            9 KOOS :FC Valdano,FC Karjaküla,FC Kuressaare United,Fc Laagri,FC Märjad Marjad,sikud sokud,FcFlora, FC Lemps United ja dannar.

                            Tore kui kõik \"vihaselt\" asja kallal.Epic lubas võita, dannar läheb võitma ja tean endaga koos veel osalejaid, kel samad plaanid.

                            Kommentaar


                              #15
                              Vastus teemale \'www.fflo.com\'

                              NII JUBA 10 MEESKONDA
                              FC Valdano,FC Karjaküla,FC Kuressaare United,Fc Laagri,FC Märjad Marjad,sikud sokud,FcFlora, FC Lemps United,dannar ja FC Mutabor

                              Kommentaar

                              Working...
                              X