PDA

View Full Version : Eesti-Venemaa

Kosk
21.11.01, 23:51
Teatavasti ootab meid, koondise fänne, ees suur mõõduvõtt kurja ja õela idanaabri- Venemaaga. Paraku on arvata, et peale või enne mängu võib tibladega jamaks minna, mistõttu tahaks ma teada, kas on kas selliseid "fänne", kes hirmust tappa saada koju jäävad või fännisektorisse ei ilmu
(säärane asi juhtus teatavasti Zagrebi mängu ajal). Ise kaldun arvama, et asi võib palju hullem olla kui nende horvaatidega oli- nimelt ei pruugi asi sõnasõjaga piirduda. Kõige hullem on see, et on 95% kindel, et nad on just külalismeeskonna, mitteoma "kodumaa" poolt.
Flora-Kasahstani mängu aeg sai Pohlakuga räägitud ning viimane lubas terve otsatribüüni meile eraldada, ka teise korruse, et tiblad ei saaks meile pähe sülitada. Räägitud sai ka nende puupeadest mentidega, kes viimasel koondisemängul mõned meist minema viisid. Need olid ikka erilised jobud.
Kellegi väljend:"Operatiivtööks kõlbmatu", oli ikka täiesti õige, sestneed ei jagunud asjast s*****i. Kui küsisin, et miks siis mehed ikkagi äraviidi, siis ei osanud nad midagi targemat öelda, kui et nad vaatasid peale esimest poolaega (0:0), et fännid ei olnud seisuga rahul, muutusid
rahulolematuteks ning oli aeg mõned ära viia!!!! No andke andeks, aga
sellist juttu ajab ment, kes juhib kogu seda möllu staadionil.
P****e:viha: :viha: Nähes, et sealt normaalset vastust ei saa, soojendasin vana teema üles. Et kus olid mendid siis, kui 40 suurt skinheadist horvaati meiega teravat hakkasid kiskuma???!! Üks ment oli ja see pani kah kohe kiiremal sammul kuhugi minema. Sellele küsimusele ei osanud nad isegi nii lolli vastust anda, kui esimesele:viha: :viha: .
Siis sai veidi arutatud seda, et fännid, flora, EJL ja mendid võiks väikse koosoleku pidada ning asjad selgeks rääkida. Operatiivtööks kõlbmatu V. Rein oli kohe nõus ja vaarus suur kõht ees rippumas, mis tõenäoliseltaltkäemaksust oli rasva söödud. Pohlak lubas PaPa`ga kahe nädala jooksul
ühendust võtta. Saab näha....

Kosk
21.11.01, 23:57
See jutt ei ole mõeldud rahvusliku vihkamise ja vägivalla propageerimisega, vaid pigem kurva tõsiasjaga, mis "võib" juhtuda, sest meie ise teatavasti küll mingit agressiooni tibladele ei hakka korraldama. Siiamaani pole me kellegiga kaklema läinud.

jots
22.11.01, 00:08
Asi päris põnev, millegipärast arvan, et päris paljud venelased tulevad ja toetavad Eestit (ma mõtlen see osa, kes tavaliselt Eestile kaasa käib elamas).
Siis saabub suur osa neid vene rahvusest inimesi, kes pole kunagi varem Lilleküla staadionil käinud - nemad vist Eestit ei toeta ...

Igatahes nii tõsist probleemi nagu Kosk üritab üles tõsta kindlasti ei teki. Sõnasõjaks võib minna vanade vene meestega, kel samagonni pudel ühes käes istuvad ja mörisevad - neil aga pole seda raha, et staadionile minna.

Samas, sinisärklased arvestage, politsei meie poolt ei ole.

gaskoff
22.11.01, 00:22
Ma vaidleks siinkohal natuke vastu. Ma ei usu, et vanameestega eriliseks jamaks läheb, natuke alpimist võib ju tulla, kuid ei midagi erilist. Noorte vene nolkidega võib aga küll andmiseks minna. See, kas "löömamehed" tulevad staadionile või mitte pole minu arvates eriti oluline, kuna staadionil ikka lööma ei hakka, lüüakse ikka enne või pärast mängu.
Igatahes ma loodan, et Eesti Fännid säilitavad oma väärikuse ega hakka provotseerima ning ei allu vaenlase provokatsioonidele.

Kosk
22.11.01, 00:23
No ma ise loodan ka, et selliseid probleeme ei teki. Arvestama peab siiski trobikonna õigete tibladega, kes üle idapiiri tulevad mängu vaatama, sest neil on ikka parajalt lähedal tull. Eesti riigi idablokist saavad omale veel liitlasi kah ja ongi neid rohkem kui meid. Peaasi, et me ennast üle karjuda ei lase.

Lincoln
22.11.01, 10:56
Suurem vaenlane kui venelased on EESTI POLITSEI. jürgen

Fazz
22.11.01, 11:17
Tundub küll, et mõni lausa igatseb, et tekiks mingi konfrontatsioon fännide vahel. Või on siis tegemist kohati haiglase kujutlusvõimega. Kust võetakse näiteks sellised väited, et 95% on kindel, et nad on just külaliste poolt jms? Võiks siiski mõelda, et see on kõige lihtlabasem sõpruskohtumine.

Kuigi Lätis on see olukord veel märksa teravam kui siin, siis minu teada ei toimunud seal küll mingeid märkimisväärseid intsidente, kui lätlased eelmisel nädalal venelasi võõrustasid. Üksnes mingi segane fänn jooksis väljakule Vene vv Nigmatullini suunas, kuid õnneks suutis üks turvatöötaja ta enne kinni pidada.

Kosk
22.11.01, 13:25
Ei soovi ma mingit jonflikti, loodan, et mitte midagi sellist ei toimu. Mida ma öelda tahan, on see, et me peaks igaks juhuks valmis olema selliseks asjaks.
Horvaatidega läks ju kõik ilusti, kuigi kartsime kah hullemat.

ishmael
22.11.01, 13:34
Suhtumine on ette juba selline.. et kõik tahaks lüüa, aga mäng võiks toimuda kuskil sellisel pinnasel, kuhu lasnamäelt 500 pesapallikurikatega venelast ühe vile peale kohale ei lendaks. Tallinnas on paratamatu fakt, et eestalsed saavad venelastelt ikkagi peksa ja ei aita siin politsei ega midagi. AHjaa.. Naisi sinna sektorisse kaasa võtta eriti ei maksaks

Kosk
22.11.01, 13:42
Orginally posted by ishmael

Suhtumine on ette juba selline.. et kõik tahaks lüüa, aga mäng võiks toimuda kuskil sellisel pinnasel, kuhu lasnamäelt 500 pesapallikurikatega venelast ühe vile peale kohale ei lendaks. Tallinnas on paratamatu fakt, et eestalsed saavad venelastelt ikkagi peksa ja ei aita siin politsei ega midagi. AHjaa.. Naisi sinna sektorisse kaasa võtta eriti ei maksaks

Kuidas sa aru ei saa, et ma EI TAHA nende tibladega KAKELDA!!! On sul arusaamisega raskusi või?

yheksa
22.11.01, 13:48
Kosk - ilmselt oled Sa ennastkuidagi valesti väljendanud. Sest ka mulle jäi mulje, et kohe on tahtmist kakelda. Ja igati valmistudes "sõjaks" ja ennast piisavalt üles kruttides tekitate te ise nõmedaid pingeid.

Esilagu ma mötlesin, et ma olen ainus, kes Sinu jutust aru sai, et Sul kohe on tahtmine kakelda aga tundub, et mitte...

Kosk
22.11.01, 13:59
Ma lihtsalt tahan selgeks teha, et selline variant ei ole võimatu. Tore, et mõni mees ikka minust aru ka saab.

tanielo
22.11.01, 14:33
Arvestades seda, kui "julged" enamik eestlasi on, jätavad nüüd küll vist paljud sellise jutu peale mängule minemata. :D

Mätas
22.11.01, 14:44
Millal see mäng siis õieti on? Ja kas naisfänn võib ikka vaatama minna,pole nagu ühtegi suurt kappi kaasa võtta.

Kosk
22.11.01, 14:46
Orginally posted by Mätas

Millal see mäng siis õieti on? Ja kas naisfänn võib ikka vaatama minna,pole nagu ühtegi suurt kappi kaasa võtta.

Naisfännid on alati teretulnud, sest kui mäng parajasti silmailu ei paku, on ikkagi midagi vaadata;)

kojamees
23.11.01, 18:20
Selle Venemaa mängu skeem on järgmine:Eestlased kogunevad Tammsaarepargis,kuhu on kohale kutsutud ka politsei kus toimuvad väiksemad sõnavahetused,mida rahustab politsei.Tiblad ei kogune kuna neist ei suuda ükski fänn ühtemoodi riietuda.Selleasemel longuvad linnapeal kampas ja otsivad "sinisärke" siit ka soovitus.Tammsaare juurde liikuda 10 stes kampades.Sealt läheb Fännide armaada politsei eskordi saatel Lillekülla.Kus jaotatakse erinevatesse sektoritesse.Venemaalt tulnud fännid koonduvad meie vastastribüünile.Aga need kohalikud tiblad kes on tulnud ainult kaklema ja on ostnud pileti üritavad staadionil igak võimalikul hetkel konflikti provotseerida.Sest neid on raske eristada,meid aga mitte ja venemaalt tulnud vennikestel on pohhui meist.Provokatsioonid algavad lippude sallide ja muu atripuutika ära tõmbamisega.Esimesed suuremad naginad on vaheajal vahekäikudes,mida turva suudab alati lõppfaasis lahutada(kui keegi juba on peksa saanud)Meie Eesti Politsei ja Turvavendade viga on see
NAD EI SUUDA ENNETADA KONFLIKTI VAID OSKAVAD VAHELESEKKUDA KUI ON JUBA HILJA..
Tõeline madin läheb lahti alles pärast mängu,staadioni kõrval kui ka linnapeal.Kõige ohtlikumaks kujuneb aga kodudesse laialiminek.Sest koduukseees ootavad sind juba hambuni relvastatud tiblad,kuna linnapeale nad enda kette ja kasteete kaasa ei julge võtta.
"Jalgpallihaigla" on oma seisukoha võtnud ja teeb ettevalmistusi ,et fännitribüünl olijad ei saa peksa ei minnes ei tulles ega ,kohapeal.Kahjux see kõik maksab.me püüjame teha nii odavalt kui võimalik.Täpsemalt ehk eravestlusel. :õlu:

ROOTSI KUNN
23.11.01, 18:29
Koja sa töötad ju vales asutuses.
Õige töökoht oleks näit: katastroofide ,kriiside ja sõjaliste konfliktide ennetamise ning planeerimise komitee.

kojamees
23.11.01, 18:39
Sa Rootsi Kunn oled O.S.C.E. spioon.:D

Poborsky
23.11.01, 19:16
Oleme halvimaks valmis, aga ise provotseerima ärgem hakakem. Tegemist on sõprusmänguga.

Grunge
23.11.01, 19:44
Nii palju kui meie võimuses püüjame säilitada külma närvi.Tegemisel on suur skandaal ja jama.Seda vaja venelastele ,et näidata,mis olukord Eestis valitseb.
Loodame et ka Kaitseliit on valmis.;)

Giggs
23.11.01, 20:11
See teema ei ole üldse tähtis!
Kui kaua veel võite jätkata oma arvamusi et neil
on soovi eestlasi tappa?
Sõda ei tule ja nagu alati kõik jäävad ellu.
Aga pärast paljud ikka hakkavad rääkima sellest!
Aitab juba! Või on see teie lemmik teema?

kojamees
25.11.01, 20:28
Valmistuma peab alati kõige halvemax.Kui läheb kõik normaalselt ilma jamata,siis seda parem.Must tsenaarium peab alati olema.:õlu:

vibu
26.11.01, 12:18
Kojaga nõus, et must stsenaarium peab olema. Siiski on konflikti ennetamiseks kasulik ka muid meetmeid kasutusele võtta. Tänu töökohale olen kokku puutunud Vene koondise fännidega (või siis nendega, kes end fännideks nimetavad). Ja õlleklaasi taga (mitte töö juures:D) on nad päris lahedad sellid. Võiks enne mängu juba linna peal väiksed õlled vene fännidega korraldada (küll ka Pohlak saab vennastumise vajadusest aru ja ei hakata meie fänne joobe päärast diskrimineerima:D)ning edasi koos statale minna. Statal loomulikult eraldi olla. Ning enne mängu leppida ka kokku peale kohtumist koosviibimine. Selle peale ei oskaks küllap ka kohalikud tiblad seisukohta võtta, ning lahendus oleks iseenesest kõige kultuursem. Loomulikult tuleb valmis olla ka mustaks stsenaariumiks. Mina olen vähemalt nagu viis kopikat kohal (selleks ajaks loodan ka fänni atribuutika muretseda, kui naiste:D kõrvalt vaid pappi üle jääb) ning teie ridadega llituda.

gaskoff
26.11.01, 16:00
Mul tekkis selline mõte, et keegi, kes vene keelt mõistab ja arvutiga jännata viitsib, võiks otsida näiteks mingi vene fännide foorumi või meililisti ja seal alustuseks natuke venelaste plaane luurata - palju neid tuleb, kuidas on nad meelestatud jne.
Seejärel peaks proovima nende liidritega kokku leppida, et kokkupõrked vene venelaste ja eestlaste vahel ära jääks. Kohalike vantidega on ilmselt eelnevate kokkulepete sõlmimine raske...

ROOTSI KUNN
27.11.01, 13:21
Vibul ja gaskoffil on head mõtted, mulle igatahes meeldivad. See oleks küll lahe kui vene-venelastega hästi läbi saaks. võiks kas või enne suurt mängu omavahelise minimatshi korraldada. või siis mingi ühise õllejoomise korraldada.
Kohalikele vantidele oleks see suureks õnnetuseks ,kui meie , vene -venelastega(kes on kindlast tunduvalt intelligentsemad,kui kohalik pööbel) hästi läbi saaks.

kojamees
28.11.01, 17:50
Mulle ka see plaan vene-venelastega enne mängu vennastuda meeldib.Sest Jalkafännidel ei ole omavahel ju kana kitkuda.Tekkis idee otsida kas või see vant ülesse ,kes vahepeal provokatiivse kirja ülesse pani.Äkki saame tema kaudu kontakti.:õlu:

Martin
28.11.01, 17:55
Orginally posted by kojameesMulle ka see plaan vene-venelastega enne mängu vennastuda meeldib.Sest Jalkafännidel ei ole omavahel ju kana kitkuda.Tekkis idee otsida kas või see vant ülesse ,kes vahepeal provokatiivse kirja ülesse pani.Äkki saame tema kaudu kontakti.:õlu:
Minul on näiteks tema kontakt olemas. Võin sullegi anda kui soovid.

kojamees
29.11.01, 09:21
Suured tänud ette kas see vennike tundus ka mõistlik olema?Või peame otsima Venemaa netiaddresse.:õlu:

Martin
29.11.01, 11:42
Kuule, pärast kui nagu hirmupoiss naha vahel oli, siis tundus täiesti normaalne ning rääkida temaga täiesti saab. Usun, et ta oleks küll nõus meid nendega kokku viima. Kõrgharidust omandab poiss ikka :)

Wingback
01.12.01, 19:08
:kulm: Seekord loodan ja kipun arvama et staadionil jääb kõik tasaseks ja seal mingit jama ehk ei teki, suudetakse eelmised aset leidnud probleemid ületada. Sama ei saa öelda muidugi mis võib toimuda enne ja pärast mängu. Alkoholi mõju all ok kindlalt mõned kergelt oma rusikad kasutusele võtma et teine vaiksemaks teha. Eks ka saa näha kummale Eestis elavad venelased kaasa hoiavad, kas ikka meile või Venemaale.
:deemon: Aga kurat venelasi tahaks võita küll, kuigi see on ka vist küllaltki ebareaalne kahjuks. Eestlaste võit venkude üle teeks mulle isegi rohkem rõõmu, kui näiteks võit Iirimaa ja Soome üle. Kohe ülihea tunne tuleks!
:kisakõri: Andke tuld Eesti koondislased!

Rainman
01.12.01, 20:42
Millegipärast ma arvan, et võit Venemaa üle on palju reaalsem kui nii mõnegi muu tippmeeskonna vastu.

ugla
05.02.02, 21:05
Ega keegi tea millal piletid müüki tulevad ?:õnnelik:

ROOTSI KUNN
07.02.02, 12:21
Piletid tulevad varsti müügile nii öeldi jalkaliidust.
Aga fännidega saab selle Levadia kuti kaudu kontakti ,keda sa Kojamees peaksid ka tundma. Nimi- Rolf oli vist.
Peterburis pidi olema mingi seltskond 150 inimest kes tulevad Tallinna.
Võit Vene üle on magusam kõikidest teistest võitudest .
Nad ikkagi meie suurimad vihavaenlased. Eestlased on nende vastu aastasadu võidelnud. Ärge unustage küüditamisi
Eesti SS Leegioni võitlusi,metsavendlust ning vene okupatsiooni. Võidu korral tuleks ikka totaalne pidu korraldada ja valitsus või president peaks koondist vääriliselt
meeles pidama. Samuti võiks fännid Vene saatkonnast
sümboolse kirstu ja leinamuusikaga mööda marssida:D
nagu Lätlased Riias tegid,kui nad tiblad hokis kotti panid.

Hellik
07.02.02, 12:31
Orginally posted by ROOTSI KUNN
valitsus või president peaks koondist vääriliselt
meeles pidama.

Jah nad sul midagi meeles peavad. Krt, kunagi võiks meie riigipea Lillekülas ka mõnd mängu külastada . Meri oma valitsusajal seda igatahes ei suutnud, võib-olla Arnie teeb Vene ees lömitamise kampaania käigus selle ära?

ugla
07.02.02, 12:32
Keegi Vene jalkaga paremini kursis olev isik võiks natuke
valgustada nende koondise tugevamaid ? Suuremjagu
vist Moskva Spartaki mehed ? Või teab keegi
mingit asjalikku Vene jalkakoondise saiti ?

aiFo
07.02.02, 12:52
hmmm... iseenesest ei näe vajadust miskiteks vastuv6ttudeks ja preemiateks, sest tegelikult on tegu ju ikkagi s6prusmänguga k6igest... kui aga v6it tuleb, siis tuleb ka pidu -- ses pole kahtlust! aga mis puutub surnukirstuga mööda linna kolamist, siis... hmmm...:doh: mitte kohe ei meeldi siuke m6te! :(

aga muidu, pRmt!

aif.

Hellik
07.02.02, 13:08
Kõige kuulsamad on ikka väljaspool Vene liigat mängivad vennad- nagu Mostovoi või Karpin. Vene liigas mängivatest hinnatakse enim Beschastnihi(Spartak), kes on rünnakul ikka üliohtlik(eriti peamängus). Tõusvaks täheks peetakse 19-aastast mängujuhti Marat Izmailovit (Lokomotiv), kes surus end eelmisel aastal A-koondise põhikoosseisu. Ning loomulikult ka tehniline ja väga kiire äär Rolan Gusev(CSKA). Tundub, et veidi on oma kunagist hiilgust hakanud kaotama Titov (Spartak) ja Aleksander Panov(Dinamo) . Välismaal mängivatest võiks nimetada veel Alenichevi(Porto), kes vahetusest tulnuma on nii mitmelgi korral mängu otsustava pöörde toonud.

Eelmise aasta parimaks mängijaks nimetati aga minu teada vv Nigmatullin (Verona),

P.S. Miskit infot Vene koondise kohta võib leida siit
http://www.rfs.ru/eng/index_eng.htm

Jeeg
07.02.02, 13:15
Mina tooksin välja veel Lokomotiivi noorukese tulevikustaari ja juba hetkel heal tasemel Pimenovi.

Pätu
07.02.02, 20:55
Kas Karpin on veel koondises või ta internationali lõpetanud?

Jeeg
07.02.02, 23:02
Orginally posted by eestieest

Kas Karpin on veel koondises või ta internationali lõpetanud?Koondises mis koondises, sellisne vene kanal nagu RTR ja Moskva TV 6 näitasid pea kõiki MMi kvalifikatsioonimänge ja Karpin oli ikka enamasti parimaid mehi platsil.

Btw, TV 6 läks kinni???!!! :(

Sandokan
08.02.02, 09:12
2 yeg

jah, TV6 l2x kinni. Pole kahju, see oli yks sitemaid. Nyyd kuulutati konkurss v2lja, vaatab kes tenderi saab. Plaanis on teha yhine vene spordikanal NTV+ moodi

greenday
08.02.02, 12:40
Orginally posted by ROOTSI KUNN

Piletid tulevad varsti müügile nii öeldi jalkaliidust.
Aga fännidega saab selle Levadia kuti kaudu kontakti ,keda sa Kojamees peaksid ka tundma. Nimi- Rolf oli vist.
Peterburis pidi olema mingi seltskond 150 inimest kes tulevad Tallinna.
Võit Vene üle on magusam kõikidest teistest võitudest .
Nad ikkagi meie suurimad vihavaenlased. Eestlased on nende vastu aastasadu võidelnud. Ärge unustage küüditamisi
Eesti SS Leegioni võitlusi,metsavendlust ning vene okupatsiooni. Võidu korral tuleks ikka totaalne pidu korraldada ja valitsus või president peaks koondist vääriliselt
meeles pidama. Samuti võiks fännid Vene saatkonnast
sümboolse kirstu ja leinamuusikaga mööda marssida:D
nagu Lätlased Riias tegid,kui nad tiblad hokis kotti panid.
Oota sa oled mingi Gavrilo Princip vä? :D

ROOTSI KUNN
08.02.02, 22:37
Greenday ,nii palju kui aru sain siis vihjasid põhimõtetele.
Vastan: Jah olen tõesti ,kui soovid. Mul on ka selleks põh-jusi. Nimelt on minu perekond väga palju kannatanud Vene
ehk siis Nõuk. okupatsiooni läbi. Minu isa oli Siberi vangi-
laagris 11a.,minu vanaisa 10a. ka ise olen 1989.a. Pagari
keldris KGB vang olnud. Tegelikult on enamik eestlasi
kuidagi moodi kannatanud. Ja kahjuks on sport läbi aegade
olnud osa poliitikast ning ta jääb selleks igavesti,tahame me seda või mitte. Ma ei ole sugugi mingi loll venelaste vihkaja
seda enam ,et mul on nende seas väga palju sõpru. Kuid
vene karult jalgpallilahingus naha nülgimine, oleks ikka
eestlastele suur võit.:õnnelik:

Jyrka
08.02.02, 22:44
http://metsner.tripod.com/cleansing.html
vaadake mis tiblad räägivad :viha:

Ertai
08.02.02, 22:46
Kui pileteid hakkab saama siis andke teada:)
Kui saab fännisektrorisse andke teada kaa:)
võtaks kohe paar piletit!:)

Hellik
14.02.02, 11:35
Täna tulid siis piletid eelmüüki. Küsimus Haigla juhatusele: kuidas liikmetele müük korraldatakse

PAPA
14.02.02, 12:22
piletite müügi täpne kord tehakse teatavaks 15.02.02

Peku
14.02.02, 13:04
13.02.2002 Piletid Eesti - Venemaa mängule

Neljapäeval, 14. veebruaril tulevad eelmüüki pääsmed 27. märtsil toimuvale jalgpalli maavõistlusele Eesti ja Venemaa koondiste vahel. Pileteid hakatakse müüma Piletipunkti kassades Tallinna Kaubamajas, Eesti Draamateatris, Tartu Vanemuise Kontserdimajas, Pärnu Teatris "Endla", Järve Selveris, Pirita Selveris, Kadaka Selveris, Punases Selveris ja Tondi Selveris, Pärnu Uue Kunsti Muuseumis, Magistrali Piletipunktis ning Rakvere Teatris. Pääsmeid tellida saab ka Piletipunkti internetileheküljelt www.piletipunkt.hot.ee.

Eesti - Venemaa jalgpalli maavõistlus toimub 27. märtsil algusega kell 18:00 A. Le Coq Arenal.

Noh, loodame kõike paremat.. Endal on küll kavatsus kohale tulla!!!:doh:

Jaak
14.02.02, 13:04
No nii, mul kah "piletikud" olemas. Nii palju kui müüja ekraanilt näha oli, siis esimeste tundide kohta juba päris palju maha müüdud.

P.S. Väike uuendus on kah staadionile tehtud endine IX sektor on nimetatud A Le Coqi sektoriks ja lisaks oli ühest sektorist, mille numbrit täpselt ei mäleta saanud Nike`i sektor.

vibu
14.02.02, 13:23
piletipunkti lehel pole veel midagi.....raisk...

Sandokan
14.02.02, 13:28
Jaak, kust said?!

J2rve Selveris pole sittagi...

Jaak
14.02.02, 14:01
Orginally posted by Sandokan

Jaak, kust said?!

J2rve Selveris pole sittagi...

Draamateatris on, kihutage kõik sinna.

Sandokan
14.02.02, 14:10
Ongi nii v2?

J2rve Selveris sain teada, et "Piletid ei pruugi meile tulla" :)

Rahvast palju?

Jaak
14.02.02, 14:18
Orginally posted by Sandokan

Ongi nii v2?

J2rve Selveris sain teada, et "Piletid ei pruugi meile tulla" :)

Rahvast palju?

Ei oska kommenteerida seda Selveri asja, kui Draamateatrist piletit ostsin, siis igal juhul sellele tribüünile, kuhu kõigepealt tahtsin piletit ei saanud olevat juba välja müüdud.
Iseenesest imelik - täna hommikul tulid müüki ja kella 12 paiku juba nii palju müüdud....

PAPA
14.02.02, 14:21
Välja ei ole suurt midagi müüdud - lihtsalt on tehtud eel broneeringud

Sandokan
14.02.02, 14:36
Okei, ait2hh info eest!
Hakkan vaikselt liikuma teatri poole :)

dieter
14.02.02, 16:25
Kas ka seekord on oodata (nagu tõenäoliselt on) otsatribüüni bronnimist ja sinna siis pärast pääsemist?
Ise oleksin arvatavasti huvitatud 2-3 piletist nagu eelminegi kord.

sicmic
14.02.02, 16:37
Kui see broneerimine toimub, huvituksin 2 piletist.

DelPiero
14.02.02, 18:30
Käisin kohal. Nüüd kaks piletit olemas! Suhtselt normile kohale. Nimelt Treppide kõrvale.Saab limpsi kohe ostma minna:õlu:

Jaan
14.02.02, 20:43
V6ib-olla jood terve m2ngu kuskil nurga taga s6pradega tarhunni, ah?

Kosk
14.02.02, 21:24
Orginally posted by Jaan

Ole nüüd, Jaan, tal polegi sõpru, kellega tarhunni juua. Tal ei jää muud üle kui kokakoolat juua.

DelPiero
14.02.02, 21:27
Orginally posted by Jaan

Jah ma pean tunnistama, et päris vaimukas nali. Kui sa tarhunni tahad siis ma ei keeldu sulle seda ostma, kuigi jah topic kisub metsa.

ROOTSI KUNN
14.02.02, 21:54
Mis kuradi tarhunni, itaallased joovad Cinzanot ja Crappat Del Piero
sa ei esine üldse väärikalt.;) Aga noh kuna meil statal alkot
ei müüda siis limo ligidus on isegi tähtsam kui jalgpall.
Loodan ,et lähed juba oma 15 min.enne poolaja lõppu
järtsi ja lased pärast ka mind vahele. Minu poolt paar limmarit
:P

Rainman
14.02.02, 23:43
Kas on miski fännisektori broneering siis ja äkki saab kellegi käest osta hiljem välja? Hetkel endal pappi pole, palgapäev kuu lõpus... :(

räim
15.02.02, 04:02
kas sellest fännisektorist ikka tuleb ikka midagi välja kui jah siis võiksid kõik huvitatud ikka sinna pileti osta

räim
15.02.02, 04:03
või siis PAPA kaudu broneerida nagu eelmine kord

kas nüüd ei saaks niimoodi?

ROOTSI KUNN
15.02.02, 08:41
Seletan veel kord ja eesti keeles. Fännisektor(otsasektor)
on bronnitud ligi 350- kohta. välja tuleb osta 6-märtsiks.
Piletite tellimine käib PAPA kaudu. Jälgige infot soccernetist
teemast: JALGPALLIHAIGLA- 15.02 2002.

kojamees
15.02.02, 18:02
Ilusti öeldud Rootsi Kunn.Las loevad seda värki "Jalgpallihaigla" alt seal kõik ilusti äää seletatud.
:õlu:

ROOTSI KUNN
19.02.02, 16:53
AMETLIK TEADE!

Täna 19.veebr. õnnestus Jalgpallihaiglal luua kontakt Vene
jalgpallikoondise fännidega ,kes saabuvad 27.märtsil
Tallinnas A LeCoq Arenal toimuvale ajaloolisele jalgpallimatshile Eesti ja Venemaa rahvuskoondiste vahel.
St. Peterburist saabub juba 26.mätsil Tallinna ligi 250 jalgpalli
huvilist. Nende seas kõikide suurimate Venemaa spordiväljaannete esindajad ,tuntud Peterburi avaliku elu
tegelased ,rockmuusikutest jalgpallisõbrad jne.
Äarmiselt sõbralikus omavahelisaes vestluses(telefonitsi)
lepiti kokku Eesti ja Vene koondise fännide vahelise jalgpallimatshi toimumises. Samuti lepiti kokku ühises sõbra-
likus õllejoomises enne põhimatshi, JH-la poolt mängu ametlikuks pubiks valitud kõrtsis(koht täpsustamisel).
Tallinna saabuvad ka enamiku Venemaa TV- spordikanalite
võttegrupid,kes soovivad laiemalt tutvuda kogu Eesti jalg-
pallieluga( loomulikult ka fännide ja fänlusega ).

Jalgpallihaigla kutsub kõiki oma liikmeid ja ka kõiki teisi vutihuvilisi aktiivselt kaasa lööma ühistes üritustes Vene fännidega. Samuti loodab JH kõigi eestlastest fännide heatahtlikule ja sõbralikule suhtumisele.
Meile saabuvad külalised kelle jalgpallikultuur ja traditsioonid on tunduvalt pikemad ,kui meie omad. Jätame neile siis hea mulje.:õnnelik:

JH ,Tallinn 19.02.2002.

vandersell
20.02.02, 10:09
Hea meelega lööks kaasa. Venelaste kui indiviidide vastu pole midagi, toredad inimesed. Loodame, et ilm sel päeval veits soojem kui täna- mitte et mul midagi külma õlle vastu oleks, aga jäätükke on pudelist raske välja saada.

vibu
21.02.02, 08:20
Kunn, aga tõesti, kui see õlleklaasi taga istumine tuleb, siis võiks ju Eesti-Holland matsi ette võtta ja venelaste poolt ka mingi mäng, muidu on karta, et läheb tuimaks kannu kergitamiseks ja teineteisele otsa vahtimiseks. Paljudel meist (eriti noortel liikmetel) vist vene keel ka nii suus pole, et arendada vestlust. Pealegi oleks kolm tundi jalkat taustaks hea. Vähemalt minu arvates...
Mujal oli juttu sellest, et võiksin roosa kõutsi kostüümis kohale ilmuda. Kostüümilao tipsi tuli aga paremale mõttele.... Eks siis näha ole, kumma kasuks otsustan, teise kostüümi kohta vaid niipalju, et asi oleks lipu värvides ja eestlase jaoks tuntud tegelane....irw

ROOTSI KUNN
21.02.02, 11:25
Kaalume ka seda video vaatamise varianti, kuid vaevalt et
õlleklaasitaga nüüd mingit tuima istumist tekib. Oleneb ka
sellest ,millise kõrtsiga me kaubale saame.
Kostüüm on sinu valida ja kasuta aga julgesti fantaasiat.

Sen
21.02.02, 12:50
Orginally posted by vibu

Kunn, aga tõesti, kui see õlleklaasi taga istumine tuleb, siis võiks ju Eesti-Holland matsi ette võtta ja venelaste poolt ka mingi mäng, muidu on karta, et läheb tuimaks kannu kergitamiseks ja teineteisele otsa vahtimiseks.

oot-oot, teineteisele otsa vahtimiseks???????
vibu, sa vist pole meiega koos veel olnud, et nii lolli juttu ajad ja see teleka vahtimine enne mängu on minuarust täiesti mõttetu. Meil on vääga palju rääkida ja palju õlut juua!!!!
ja kes see roosa kõuts on??? ega sa maskiballile ei lähe, see ikkagi püha üritus!

vibu
21.02.02, 12:51
Tõmbasin siia arutelu tänasest delfist.... Mind paneb mõtlema.... Mina kavatsen vähemalt oma osa anda, et need ennustused paika ei peaks...

Morris, 20.02.2002 12:52
Hea töö Flora. Aga mis te sellest arvate, et Eesti-Venemaa
sõprusmängu pilet on 250 EEK. Come on - ega see mingi
Hollandi mäng pole ja sõpruskohtumine veel pealegi.
Pohlakul vist näpud täitsa põhjas. Korvpalli võime 75
krooniga vaadata aga jalgpallis 250 krooni. Lugupeetud
jalgpalli isad, kas te tõesti tahate publiku mängudelt eemal
hoida?

Morrise poolt, 20.02.2002 13:03
Pakun, et 250-kroonise piletiga tuleb statale max 2-3 tuhat
inimest. Jalgpalliisadel soovitaks reaalset olukorda paremini
analüüsida. Pole meil ju tegemist mingi jalkabuumiga, kuna
tulemusi lihtsalt pole, ning seega massiline publikuhuvi on
seega enam kui küsitav.

Morrise vastu, 20.02.2002 15:34
kas sa tõesti arvad, et 100 krooniga tuleks üle 4-5
tuhande?

Morrise vastu, 20.02.2002 15:38
arvan, et 250ga tuleb 1500 vähemalt. 100ga tuleks, ehk
3-4 tuhat. seega tunneb EJL oma publikut vägagi hästi!
julmalt koorib ja "(pool)täismaja" efektist ei hooli, aga
asjatundmatuses ei maksa süüdistada.

Morrise poolt, 20.02.2002 15:38
Ma pean vist nõustuma, et vist 4-5 tuhat oleks praktiliselt
0-kroonise piletihinna juures see maksimum, kes praeguse
koondise taseme juures viitsiks kohapeale mängu vaatama
minna.

Morris poolt, to Moorise vastu, 20.02.2002 15:40
Päris hea majanduslik põhjendus jalkaliidu hinnapoliitika
kohta:)

A-lüütik, 20.02.2002 22:01
Ex loodetaxe palju venelasi mängu vaatama tulema! Neil ju
peale teleka pole oma koondist kuskil võimalik näha.Küllap
see staadion ikka enam-vähem täis tuleb,arvestades
seda,et tavaliselt Pohlak oma arvestusega ei exi! Kahjux
võib juhtuda see,et mäng võib toimuda justkui vene
koduväljakul?

Kosk
21.02.02, 15:38
Ma usun, et kõikide riikide fännid leiavad oma vahel keele, milles suhelda. Antud juhul saab selleks tõenäoliselt vene keel, sest olgem ausad- enamus eestlasi oskab ju seda keelt, vähemalt mingil määral. Inglise keelt tiblad vast eriti ei hakka pruukima.
Ma olen kindel, et tuleb elav vestlus vene fännidega ja keeleprobleemi ei teki. endal mul on vene keel suhtluskeelena küll suus ja siiani pole probleeme tekkinud, kuigi jah, grammatika jätab soovida kohati;).

Hellik
21.02.02, 16:04
Isiklik kogemus selline, et venelased hakkavad pigem saksa kui inglise keelt purssima. Ma ei tea miks see nii on. Aga shovinistid nagu nad on, eelistatakse muidugi vene keelt. Mul vene keelega peaaegu samad lood mis Koskil. Praktikat on piisavalt, seega suhtluskeelena ok. Aga grammatika... mnjaa ;)

dieter
21.02.02, 16:36
Orginally posted by Mayhem

Isiklik kogemus selline, et venelased hakkavad pigem saksa kui inglise keelt purssima. Ma ei tea miks see nii on.

Ma julgen pakkuda, et see tuleneb asjaolust, et nõukogude ajal õpetati valdavalt ikka koolides esimese keelena (eriti venemaal) saksa keelt :doh:

Hellik
21.02.02, 16:40
Orginally posted by dieter

Ma julgen pakkuda, et see tuleneb asjaolust, et nõukogude ajal õpetati valdavalt ikka koolides esimese keelena (eriti venemaal) saksa keelt :doh:

Aga seda on olnud võimalik täheldada ka nooremate inimeste puhul.

dieter
21.02.02, 16:44
Orginally posted by Mayhem
Aga seda on olnud võimalik täheldada ka nooremate inimeste puhul.

no siis järelikult õpetatakse ka praegu saksa keelt rohkem. ega see keel neil muidu suhu ju ei tule (nii hea või halb kui see neil ka pole):D
(ok, viin jälle jutu teemast kõrvale, jätab selle jutu vist; eks siis saab nende käest küsida kui siia tulevad ja saksat hakkavad purssima :lahe: )

Juks
21.02.02, 18:13
No las räägivad saksa keelt, probleeme mul sellega pole. Võin tõlgiks hakkata kui vaja :õnnelik:

Siiski arvan, et suurrahvad teiste keeli suhu ei võta, seega vene keel on vast juhtival positsioonil.

Aga kuna jutt toimub õlle taga ja jalgpall on teema, siis tõenäoliselt normaalsete jalgpallihaigussümptomitega inimestel barjääre ei teki.

Estonija vs. Rossija - futbolnõi matsh v lillekjula:reiv:

willane
05.03.02, 23:34
pole küll viitsinud kõiki eelmisi postitusi lugeda, aga minul küsilause teise ttema pealt.
mis jääb staadioni murust järele, kui Eesti-Vene sealt märtsis üle jooksevad? tavaliselt ei lasta murule naljalt enne aprilli lõppu!

greenday
06.03.02, 06:43
Orginally posted by willane

pole küll viitsinud kõiki eelmisi postitusi lugeda, aga minul küsilause teise ttema pealt.
mis jääb staadioni murust järele, kui Eesti-Vene sealt märtsis üle jooksevad? tavaliselt ei lasta murule naljalt enne aprilli lõppu! Muru on ju soojendusega, ehk siis aastaringselt sarnases konditsioonis.

mängur
06.03.02, 09:13
greenday

Muru on ju soojendusega, ehk siis aastaringselt sarnases konditsioonis.

-----------------------------
Ole hea ja mine vaata muru olukorda hetkel Lillekülas! Siis tule räägi uuesti aastaringselt sarnasest konditsioonist.

Phillips
06.03.02, 10:44
Muru ei ole mingi soojendusega.Peale märtsikuist mängu ei juhtu muruga midagi,sest hetkel see vaevalt nii eeskujulikus seisus on ,et seda veel rikkuda annaks.

vandersell
08.03.02, 12:01
Rootslased tulevad!!! http://www.delfi.ee/news/sport/eesti/article.php?id=3230498

Kes see kurat mängib seal :viha: teema oli nagu Eesti- Venemaa, aga mitte Varssavi vallutamine :deemon:

greenday
11.03.02, 10:03
Orginally posted by mängur

greenday

Muru on ju soojendusega, ehk siis aastaringselt sarnases konditsioonis.

-----------------------------
Ole hea ja mine vaata muru olukorda hetkel Lillekülas! Siis tule räägi uuesti aastaringselt sarnasest konditsioonist.
Olen Tartus, seetõttu ei saa seda teha. Sõnastan oma väite ümer - soojendusega muru eesmärk on see, et ta oleks aastaringselt sarnases konditsioonis.

Rainman
22.03.02, 19:18
Vaatasin täna RTR-i pealt Venemaa meistriliiga mängu Spartak - Lokomotiiv. Mängu võitis Lokomotiiv tulemusega 2:1, kusjuures poolaja oli võitnud Spartak 1:0. Mõlemad Lokomotiivi väravad lõi Ruslan Pimenov ja mõlemal korral oli söötjaks Marat Izmailov, kes teatavasti kolmapäeval ka Eesti vastu mängib. Mehel on tõesti hea platsinägemine ja ta võib meie kaitsele tõsist peavalu valmistada. Spartaki poolel tuli lõpus väljakule Denišovski, kelle kohta vene kommentaatorid ütlesid, "u nevo skorost fenomenalnõi", et siis "Venemaa Oper" :D

jots
23.03.02, 12:29
Olen Tartus, seetõttu ei saa seda teha. Sõnastan oma väite ümer - soojendusega muru eesmärk on see, et ta oleks aastaringselt sarnases konditsioonis.
Tähendab konkreetselt ei ole - oleks imelik kui jaanuaris -25 kraadiga lillekülas muru haljendaks.
Põhjamaades on murusoojenduse eesmärk väljak kevadel hooaja alguseks valmis saada ja sügisel hooajalõpuni korras hoida.

Muidugi lillekülas pandi soojendus sisse heal juhul nädal enne Levadiaga mängu - ehk efekti pole veel eriti näha.

Hellik
23.03.02, 13:03
Orginally posted by jots
Põhjamaades on murusoojenduse eesmärk väljak kevadel hooaja alguseks valmis saada ja sügisel hooajalõpuni korras hoida.

Erand on muidugi Rosenborgi Lerkendal, kus on viimastel aastatel tänu Meistrite Liigale ka detsembris roheline muru olnud.

jimmy
25.03.02, 13:22
...seoses selle keeleprobleemiga meenub mulle l6bus lugu iirlastega...st mina kes ma pole tunnikestki koolis ega ka mingitel kursustel 6ppinud ingliskeelt...lahendain georg brownis iirlastega ...inglise iiri tyli6una...jutt oli selgelt poliitiline ja kestis oma paar tundi....nii et tooge mulle 6lut ja ma raagin mis keeles iganes....

jimmy
25.03.02, 13:24
...ps. ja minumeelest leitsime veel ka lahenduse mis m6lemaid osapooli rahuldas...aga praegu ma seda ei maleta ...kahjux

jyriöö
27.03.02, 11:04
Sport Ekspressi netiväljaandes kirjutatakse mängupäeva hommikul üllatavalt huvitavalt ja positiivselt Eesti jalgpallist. Näha on, et autor on viitsinud vaeva näha. Sellist suhtumist a la väike riik, jalgpalli mängida ei oska polnud üldse märgata. Kes vene keelt oskavad, lugege
http://www.sport-express.ru/cgi-bin/se/prn_html?48330

vandersell
27.03.02, 11:30
Krt küll, vene keelt on palju kergem rääkida kui lugeda :P aga artikkel iseenesest oli huvitav küll, sain ka natuke uut infot. Aga nalja valmistas mulle see lõik, kus öeldi, et ´96 aasta valikturniiril edestas Eesti "sensatsiooniliselt" Valgevenet :D :D :D

Eff
27.03.02, 11:40
päris huvitav artikkel jah: kas keegi teab, kas täna peale eesti-vene ja inglise-itaalia veel mänge on?:õlu:

vandersell
27.03.02, 11:44
Portugal-Soome. YLE kannab üle :P kell 23

Rainman
27.03.02, 11:51
Täna ju jalgpallikolmapäev. Kui ma ei eksi, siis lausa 21 sõprusmängu toimub. :õnnelik:

Martin
27.03.02, 11:51
Orginally posted by Eff

päris huvitav artikkel jah: kas keegi teab, kas täna peale eesti-vene ja inglise-itaalia veel mänge on?:õlu:

www.soccernet.ee - sealt vali paremat äärest Telekavad ning vajuta lingile Rahvusvahelised....

vandersell
27.03.02, 11:56
Panin tähele, et meie seas on Innu. Hoiame pöialt ja karjume hääled!1 :)

m2s
27.03.02, 12:17
Müün ära kaks piletit 10 sektor, tribüünil (12 rida) head kohad. Olen ise ka seal kompaniiga, kuid kaks inimest ei saa tulla. Et piletid ei läheks raisku ja päris miinustesse ei jääks siis: hind 250 EEK-u.
Helista: 056351299

valdano
27.03.02, 12:34
http://www.sport-express.ru/cgi-bin/se/prn_html?48331

ROOTSI KUNN
27.03.02, 13:04
Väga huvitavad ja positiivsed artikklid. Ja veel kord tuleb tõdeda ,et ainult läbi jalgpalli suudame me ennast maailmale
teadvustada ,millal küll ükskord ka riigijuhid sellest aru hakkavad saama.
Praegu jälgib meid terve Venemaa 140 mlj. inimest.

kyps
27.03.02, 13:19
Hullumeelne ootusärevus on sees. Tööl passimine on ikka täielik piin ja kell ka liigub tiks.........tiks........tiks:(

Ilus ilm, odav õlu, koondis mängib:) Mis sa hing veel tahta oskad?:)

dreyd
27.03.02, 14:10
Orginally posted by kyps

Hullumeelne ootusärevus on sees. Tööl passimine on ikka täielik piin ja kell ka liigub tiks.........tiks........tiks:(

Ilus ilm, odav õlu, koondis mängib:) Mis sa hing veel tahta oskad?:)

võibolla Eesti võit:) :) :) :)

m2s
27.03.02, 14:11
piletid müüdud

jansa
27.03.02, 14:59
Orginally posted by jimmy

...ps. ja minumeelest leitsime veel ka lahenduse mis m6lemaid osapooli rahuldas...aga praegu ma seda ei maleta ...kahjux
-.................................................. ........................................

toetan Jimmmyt jalgpall on rahvusvaheloine..ja jalgpallikeel on rahvusvahekine...kõik saavad lõpuks kõigest aru isegi keelt mõistmata...min anäiteks ka koolis aint saksat õppinud.....

Devil
27.03.02, 19:51
Eesti tegi Venemaale ära 2-1 ... krt meie peaksime saudide ja venelaste eest olema maailmameistrivõistlustel ... EESTI MAAILMAMEISTER ;;)))))))))':õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :D :P :D :õlu: :kaabu: :sünna::mupet: :reiv: :hüppenöör :veryhappy :baibai: :õlu: :õlu: :õlu: rämedalt jooma elagu OPER elagu EESTI KOONDIS :D

smith
27.03.02, 19:55
SUPER VÄRK JAH. EESTI - MAAILMAMEISTER 2006!!!:reiv:

Smithers-Jones
27.03.02, 20:03
Krt raisk nii lahedat lõppu pole Eesti koondis vist kunagi mänginud... ELAGU OPER!!!:mupet: :arm3: :kohv: :kokk: :suurnutt: :sünna: :hacker: :jäätis:

Jaan
27.03.02, 20:12
SUPER-OPER!! Ainuke asi millega ma oskan mängu vôrrelda on USA-N.Liidu hokimatsh 1980.a. olümpial. Kurat, see tulemus on parem kui olümpiakullad, Eurovisioonid, mis iganes... Hääd pidutuju kôigile!

guitz
27.03.02, 20:18
OOOOOoooooopppppppppppeeeeeeeeeerrrrrrrrrr!
Super.Teha ikkagi 25. maale ära edetabeli järgi.Pean nõustuma eelkõnelejaga:Eesti MM-le.

Wingback
27.03.02, 20:23
:sünna::reiv: Vapustav, vapustav.....venelasraiped said. Oper - Man of the match! Kaitsesime, kaitsesime... ja hehee võiduni kaitsesime! Kaitsemängijate ees myts maha!
Praegu on lihtsalt tõeline supermõnu olla Eestlane!:D
Egas midagi....EM mängud on tulekul ja kui nyyd meil 2 võitu juba käes, siis noh...ootused ikka suurenevad ja Pijpers viib ehk ikka meie meeskonna sinna EM finaalturniirile ära.
Super
Super
Super
Pidu....:õlu: :mupet:

guitz
27.03.02, 20:27
Kodus võidame kõiki!!!!:sünna: :reiv: :reiv:

INCE
27.03.02, 20:27
:kisakõri: EESTI ON PARIM! Sündis see superüllatus, sõbrad, sündis .Ja kui magus see veel on mõistame võibolla alles homme või aastate pärast.:õnnelik: Pijpers on ennast tõestanud ja kõigil kiibitsejatel peaksid mokad maas olema.Samad sõnad , mis jaani pooltki : Head tähistamist kõikidele foorumlastele ja fännidele !!!:) :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :hüppenöör :õlu: :õlu: :õlu:

Wingback
27.03.02, 20:31
....täpselt nii --- mingisugune Eurovisiooni võit ei ole midagi selle kõrval, mis just praegu sündis!:veryhappy

Raix
27.03.02, 20:37
Eestlane olla on uhke ja hää!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Lausa super!!!!!! :veryhappy :veryhappy :veryhappy :õlu: :õlu: :õlu:

Jyrka
27.03.02, 20:41
Veel tahaks lisade et:
JOHADIRALAAA!!!!!
:sünna: :sünna: :sünna:

DelPiero
27.03.02, 20:53
Elagu Oper!!!!!

Eestlane olen ja eestlaseks jään
Kui mind eestlaseks loodi
Eestlane olla on uhke ja hää!
Andres Oper-ii moooodi

Devil
27.03.02, 21:20
Orginally posted by Alessandro Del Piero

Elagu Oper!!!!!

Eestlane olen ja eestlaseks jään
Kui mind eestlaseks loodi
Eestlane olla on uhke ja hää!
Andres Oper-ii moooodi milline imeilus plagiaat ... ma lihtsalt armastan seda :D

Bobik
27.03.02, 21:58
Oper oli muidugi supppper....aga tegelikult on teise värava ,,peasüüdlane" siiski Rooba.....julm, mismoodi ta tööd rabas teha....ma ei suudagi seda kõike sõnadesse panna..algas ju ometi edukas rünnak tema vaheltlõikest-siis Saharov-siis Oper......

Heiiiaa Eesti.........Heiiiaaaa Eesti!!!

Fazz
27.03.02, 22:10
Nüüd kirjutab Sport-Express, et:
Eto poraženie, požalui, možno nazvatj odnim iz samõh pozornõh rezuljtatov v desjatiletnei istorii rossiiskoi natsionaljnoi komandõ.
:mupet: :juuksed: :hüppenöör
http://news.sport-express.ru/online/ntext/nl031476.html

Gazeta.ru kirjutab aga, et 'Rossija podarila estontsam prazdnik':
http://www.gazeta.ru/2002/03/27/rossiapodari.shtml

eston maravilha
27.03.02, 22:22
bbc on ka loo teinud

http://news.bbc.co.uk/sport/hi/english/football/world_cup_2002/newsid_1894000/1894962.stm

siseorgan
27.03.02, 22:26
hhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaalllllllllllllleeeeeeee elllllllllllllllluuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjaaaaaaaaaa aa!!!!!!!!!!!!sa vana raisk!!::õlu: :õlu: :õlu: :õlu: :

Aramis
27.03.02, 22:28
Suurepärane mäng ja hiilgav treeneri mängukavast kinni pidamine.Venemaa koondise 25.asetus on ilmselge alahindamine - ta kuuluks kindlalt sinna 15 kanti,kus nt USA on 14-nes.Kui me suudaks nii jätkata oleks super , aga isegi need kaks mängu võita järjest - Eesti jalgpall on jõudnud uuele tasemele.

Jaan
27.03.02, 23:37
http://www.soccernet.com/global/2001/20020327/reports/45284_full.html

Sääl tegelikult enam-vähem sama tekst mis mujalgi.

ugla
27.03.02, 23:53
Linkide viskamiseks läks

http://www.uefa.com/competitions/WorldCup/News/Kind=1/newsId=20428.html

Aga hilisõhtuses AK-s olid venelaste kommentaarid küll toredad , a´la istusime rahulikult, järsku lendas Eesti
speznaz peale ja hakkas kumminuiadega peksma...

Ja muidugi on Eesti teleülekanne alla igasugust arvestust...:doh: Ja neid sihkakoorte hunnikud staadionil...

Fazz
27.03.02, 23:54
Orginally posted by Aramis

Suurepärane mäng ja hiilgav treeneri mängukavast kinni pidamine.Venemaa koondise 25.asetus on ilmselge alahindamine - ta kuuluks kindlalt sinna 15 kanti,kus nt USA on 14-nes.

Minu arvates vastab küll Venemaa positsioon kolmanda kümne keskel üsna adekvaatselt nende praegusele tasemele. USA praegune 13. koht FIFA tabelis on muidugi suur nali. Ma küll ei oska neid suurt paremaks pidada nt 49. kohal paiknevast Austraaliast. Küll aga peaksid üsna kindlalt sinna teise kümne keskossa kuuluma mõlemad MMi korraldajad, sest nii Jaapan kui Lõuna-Korea on praegu väga võimsas hoos. Jaapan lõi Lodzis Poolat 2:0 ning Korea sama tulemusega võõrsil Soomet (kes omakorda võitis võõrsil Portugali 4:1) ja tegi 0:0 viigi Türgiga, kuigi oli selles mängus selgelt domineerivam pool. Hetkel on Jaapan ja Korea vastavalt 38. ja 41. kohal :doh:

Bobik
28.03.02, 09:37
Palju meid oli ka??? Oskab ehk keegi täpsemaid andmeid öelda...ise arvan,et nii 7000 kanti.

jyriöö
28.03.02, 09:52
http://www.sport-express.ru/cgi-bin/se/prn_html?48373

Sport Ekspressi ajakirjanike hinded mängijatele ja mängu statistika. Hinnetest niipalju, et kaitseliin, mis täiesti ennastsalgavalt russide rünnakuid tõrjus ja sisuliselt terve mängu vigadeta mängis, sai hinneteks 5 - 5,5. Veidi allahinnatud minu meelest. Mängu parimaks tunnistati (üllatus-üllatus) Oper (7,0). Vene mängijate hinded kõikusid valdavalt 5 - 6 vahel. Eestlastel 3 lööki raamidesse, millest 2 sisse! Venelastel 6 lööki, 1 sisse. Kusjuures statistikast ei olegi seda venelaste ülekaalu niipalju märgata.

jyriöö
28.03.02, 10:07
veel üks lugu teemal "hapud viinamarjad". Ülevaade Tallinnast, fännidest ja mängust. Vähemalt Vene fännide käitumist staadionil ei õigustanud.

http://www.sport-express.ru/cgi-bin/se/prn_html?48374

valdano
28.03.02, 12:12
pealt ja üks asi, mis kõrva jäi oli see, et kui vend kiiresti rääkis sai Operi eesnimest Andrei. nii et ikka tehti vene poisiks, sama lugu 7tv koduleheküljel uudistes.

Ott
28.03.02, 12:41
Kas rohkem ei tule kuskilt kordust?

tanielo
28.03.02, 13:10
Alguses jäi mulje, et mängu tulemus oli tunduvalt parem, kui eestlaste mäng, kuid meestele tuleb au anda, et võitlesid kogu hingest. Kui keegi lasi kaitses vea läbi, oli teine mees kohe valmis seda viga parandama. Suurepärane mängudistsipliin. Teenitud võit.

Kui ORT1 eile mängu näitas, siis kommentaatorilt said kiita nii Oper, Haavistu kui Terehhov - Tehnika u nih ne plohoi.

Kahju, et Terjat ei suudetud piisavalt hästi ära kasutada, vend oli pidevalt niiiiii vaba vasakul äärel.

Järgmisena Makedoonia, siis Poola.

Elagu Eesti!

Sass (45)
28.03.02, 13:23
Üülivõimas võit täna jõuab alles kohale - kohe ka hea võimalus tähistada hurraaaaaaaaaaa!:D :P :) :lahe: :õnnelik: :arm2: :arm3: :õlu: :sünna: :punastama :hüppenöör :reiv:

P.S. siin üka vene artikkel veel "Käisime Tallinnas saime molli" - http://www.km.ru/magazin/view.asp?id=1C8F818271924611BA29749AE32E9CF2

jyriöö
28.03.02, 13:32
Orginally posted by tanielo

Kahju, et Terjat ei suudetud piisavalt hästi ära kasutada, vend oli pidevalt niiiiii vaba vasakul äärel.

Terja mainis ise ka, et tiba vähe sai rünnakul palli ja et kaitses rabamine võttis tugevalt võhmale. Ääreründajatega mängides peaks ikka palju rohkem tsenderdusi alla tulema. Ei osata veel nii hästi äärtelt mängida

ugla
28.03.02, 13:43
Portugal 1 : 4 Finland
Saudi Arabia 3 : 2 Uruguay

Jeeg
28.03.02, 16:36
Kas keegi on kursis sellega, et millal ja mis kell mõni kanal kordust võib näidata?

sicmic
28.03.02, 16:39
Orginally posted by yeg

Kas keegi on kursis sellega, et millal ja mis kell mõni kanal kordust võib näidata?

ETV näitas täna kl 11-13 paiku...jäid hiljaks. teiste kohta ei tea...uuri.(karta on, et ei sa ei leia vastust)

Rainman
28.03.02, 19:31
Muide, kes oli see lahe säga, kelle suust aeg-ajalt tuli mõnusat joru: "Tömba ta maha!! Rattale!!!" :D

Väga šeff :õlu:

Jakob
28.03.02, 21:08
tiblad tuleks Eestist välja lüüa, kurat nad tulevad Meie hoovi peale kaklema, las madistavad venemaal

sicmic
28.03.02, 21:15
Orginally posted by Jakob

tiblad tuleks Eestist välja lüüa, kurat nad tulevad Meie hoovi peale kaklema, las madistavad venemaal

eks nad madistavad seal ka.

Jakob
28.03.02, 21:23
Tiblad peaksid türki mängima minema, seal saavad kakelda küllalt ja peksa kah:viha:

Kosk
29.03.02, 09:53
TIBLAD PANDI AHJU!!!!!!:õlu: :õlu: :õlu: :õlu: :õlu: :õlu: :õlu: :õlu:

Jakob
29.03.02, 13:35
Pandi ahju jah ja küpsetati õige krõbedaks:D :D :D

maverick
29.03.02, 16:31
see oli nii ilus, nii ilus, nii ilus...
See on üks neid asju, mis iialgi meelest ei läe...

Jeeg
29.03.02, 23:40
Ma mäletan kuidas ma kogu mängu kaasa elades koguaeg muudkui lootsin, et venelased ei suuda eestit murda ja tulebki viik! Aga siis järsku kargas mulle pähe mõte, et KURAT, nemad meid orjastasid 50 aastaks ja meie jalkaarengu metsa keerasid, nad ei vääri viikigi rääkimata võidust, ja viiv hiljem minu sportlike vihamõtete kinnituseks lõigi Oper värava! :)

Selle mõtte ja mängu tulemuse tähenduse koosmõjul ei suutnud ma kuidagi oma õnne staadionil välja elada, kuigi üritasin ;)

vibu
30.03.02, 08:57
Ütlen ausalt- mina olin veel tükk aega shokis peale mängu- nii ilus ja uskumatu tundus see kõik. Alles järgmisel hommikul, kui Kunni, Gaskoffi ja teistega õllede järgi läksime jõudis pärale... Ilus

Refieus
15.11.04, 15:09
Ja nüüd teeme triple-double\'i. Üks X on kirjas, kolmapäeval tuleb teine ja järgmisel kodumängul viimane. Või nimetada hoopis seda strike\'ks?

Nice ;)

marcello
15.11.04, 17:27
kas mulle ainut tundub või on sarnane teema siit ära kustutatud?

Tihane
15.11.04, 18:35
Algselt postitas marcello

sulle ainult tundub http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=3158&page=10

marcello
16.11.04, 15:38
Algselt postitas Tihane

Algselt postitas marcello

sulle ainult tundub http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=3158&page=10
kusjuures ei mõelnud seda teemat vaid ikka meie kodumängu.Ise olin lammas see on jalgpallihaigla all

tölpa
21.11.04, 13:12
masendav, lihtsalt masendav 0-4