320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti-Venemaa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eesti-Venemaa

    Teatavasti ootab meid, koondise fänne, ees suur mõõduvõtt kurja ja õela idanaabri- Venemaaga. Paraku on arvata, et peale või enne mängu võib tibladega jamaks minna, mistõttu tahaks ma teada, kas on kas selliseid "fänne", kes hirmust tappa saada koju jäävad või fännisektorisse ei ilmu
    (säärane asi juhtus teatavasti Zagrebi mängu ajal). Ise kaldun arvama, et asi võib palju hullem olla kui nende horvaatidega oli- nimelt ei pruugi asi sõnasõjaga piirduda. Kõige hullem on see, et on 95% kindel, et nad on just külalismeeskonna, mitteoma "kodumaa" poolt.
    Flora-Kasahstani mängu aeg sai Pohlakuga räägitud ning viimane lubas terve otsatribüüni meile eraldada, ka teise korruse, et tiblad ei saaks meile pähe sülitada. Räägitud sai ka nende puupeadest mentidega, kes viimasel koondisemängul mõned meist minema viisid. Need olid ikka erilised jobud.
    Kellegi väljend:"Operatiivtööks kõlbmatu", oli ikka täiesti õige, sestneed ei jagunud asjast s*****i. Kui küsisin, et miks siis mehed ikkagi äraviidi, siis ei osanud nad midagi targemat öelda, kui et nad vaatasid peale esimest poolaega (0:0), et fännid ei olnud seisuga rahul, muutusid
    rahulolematuteks ning oli aeg mõned ära viia!!!! No andke andeks, aga
    sellist juttu ajab ment, kes juhib kogu seda möllu staadionil.
    P****e Nähes, et sealt normaalset vastust ei saa, soojendasin vana teema üles. Et kus olid mendid siis, kui 40 suurt skinheadist horvaati meiega teravat hakkasid kiskuma???!! Üks ment oli ja see pani kah kohe kiiremal sammul kuhugi minema. Sellele küsimusele ei osanud nad isegi nii lolli vastust anda, kui esimesele .
    Siis sai veidi arutatud seda, et fännid, flora, EJL ja mendid võiks väikse koosoleku pidada ning asjad selgeks rääkida. Operatiivtööks kõlbmatu V. Rein oli kohe nõus ja vaarus suur kõht ees rippumas, mis tõenäoliseltaltkäemaksust oli rasva söödud. Pohlak lubas PaPa`ga kahe nädala jooksul
    ühendust võtta. Saab näha....
    Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

    #2
    to mods and admins

    See jutt ei ole mõeldud rahvusliku vihkamise ja vägivalla propageerimisega, vaid pigem kurva tõsiasjaga, mis "võib" juhtuda, sest meie ise teatavasti küll mingit agressiooni tibladele ei hakka korraldama. Siiamaani pole me kellegiga kaklema läinud.
    Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

    Kommentaar


      #3
      Asi päris põnev, millegipärast arvan, et päris paljud venelased tulevad ja toetavad Eestit (ma mõtlen see osa, kes tavaliselt Eestile kaasa käib elamas).
      Siis saabub suur osa neid vene rahvusest inimesi, kes pole kunagi varem Lilleküla staadionil käinud - nemad vist Eestit ei toeta ...

      Igatahes nii tõsist probleemi nagu Kosk üritab üles tõsta kindlasti ei teki. Sõnasõjaks võib minna vanade vene meestega, kel samagonni pudel ühes käes istuvad ja mörisevad - neil aga pole seda raha, et staadionile minna.

      Samas, sinisärklased arvestage, politsei meie poolt ei ole.
      Jalgpallihaigla Liige

      Kommentaar


        #4
        Ma vaidleks siinkohal natuke vastu. Ma ei usu, et vanameestega eriliseks jamaks läheb, natuke alpimist võib ju tulla, kuid ei midagi erilist. Noorte vene nolkidega võib aga küll andmiseks minna. See, kas "löömamehed" tulevad staadionile või mitte pole minu arvates eriti oluline, kuna staadionil ikka lööma ei hakka, lüüakse ikka enne või pärast mängu.
        Igatahes ma loodan, et Eesti Fännid säilitavad oma väärikuse ega hakka provotseerima ning ei allu vaenlase provokatsioonidele.

        Kommentaar


          #5
          No ma ise loodan ka, et selliseid probleeme ei teki. Arvestama peab siiski trobikonna õigete tibladega, kes üle idapiiri tulevad mängu vaatama, sest neil on ikka parajalt lähedal tull. Eesti riigi idablokist saavad omale veel liitlasi kah ja ongi neid rohkem kui meid. Peaasi, et me ennast üle karjuda ei lase.
          Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

          Kommentaar


            #6
            Suurem vaenlane kui venelased on EESTI POLITSEI. jürgen
            Jalgpallihaigla liige NR. 69

            Kommentaar


              #7
              Tundub küll, et mõni lausa igatseb, et tekiks mingi konfrontatsioon fännide vahel. Või on siis tegemist kohati haiglase kujutlusvõimega. Kust võetakse näiteks sellised väited, et 95% on kindel, et nad on just külaliste poolt jms? Võiks siiski mõelda, et see on kõige lihtlabasem sõpruskohtumine.

              Kuigi Lätis on see olukord veel märksa teravam kui siin, siis minu teada ei toimunud seal küll mingeid märkimisväärseid intsidente, kui lätlased eelmisel nädalal venelasi võõrustasid. Üksnes mingi segane fänn jooksis väljakule Vene vv Nigmatullini suunas, kuid õnneks suutis üks turvatöötaja ta enne kinni pidada.

              Kommentaar


                #8
                Ei soovi ma mingit jonflikti, loodan, et mitte midagi sellist ei toimu. Mida ma öelda tahan, on see, et me peaks igaks juhuks valmis olema selliseks asjaks.
                Horvaatidega läks ju kõik ilusti, kuigi kartsime kah hullemat.
                Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                Kommentaar


                  #9
                  Mäh?

                  Suhtumine on ette juba selline.. et kõik tahaks lüüa, aga mäng võiks toimuda kuskil sellisel pinnasel, kuhu lasnamäelt 500 pesapallikurikatega venelast ühe vile peale kohale ei lendaks. Tallinnas on paratamatu fakt, et eestalsed saavad venelastelt ikkagi peksa ja ei aita siin politsei ega midagi. AHjaa.. Naisi sinna sektorisse kaasa võtta eriti ei maksaks
                  Martin Kaalma EESTI HOKIKOONDISESSE!
                  ROSSONERI!!!!!

                  Kommentaar


                    #10
                    Orginally posted by ishmael

                    Suhtumine on ette juba selline.. et kõik tahaks lüüa, aga mäng võiks toimuda kuskil sellisel pinnasel, kuhu lasnamäelt 500 pesapallikurikatega venelast ühe vile peale kohale ei lendaks. Tallinnas on paratamatu fakt, et eestalsed saavad venelastelt ikkagi peksa ja ei aita siin politsei ega midagi. AHjaa.. Naisi sinna sektorisse kaasa võtta eriti ei maksaks
                    Kuidas sa aru ei saa, et ma EI TAHA nende tibladega KAKELDA!!! On sul arusaamisega raskusi või?
                    Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                    Kommentaar


                      #11
                      Kosk - ilmselt oled Sa ennastkuidagi valesti väljendanud. Sest ka mulle jäi mulje, et kohe on tahtmist kakelda. Ja igati valmistudes "sõjaks" ja ennast piisavalt üles kruttides tekitate te ise nõmedaid pingeid.

                      Esilagu ma mötlesin, et ma olen ainus, kes Sinu jutust aru sai, et Sul kohe on tahtmine kakelda aga tundub, et mitte...

                      Kommentaar


                        #12
                        Ma lihtsalt tahan selgeks teha, et selline variant ei ole võimatu. Tore, et mõni mees ikka minust aru ka saab.
                        Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                        Kommentaar


                          #13
                          Arvestades seda, kui "julged" enamik eestlasi on, jätavad nüüd küll vist paljud sellise jutu peale mängule minemata.

                          Kommentaar


                            #14
                            Millal see mäng siis õieti on? Ja kas naisfänn võib ikka vaatama minna,pole nagu ühtegi suurt kappi kaasa võtta.

                            Kommentaar


                              #15
                              Orginally posted by Mätas

                              Millal see mäng siis õieti on? Ja kas naisfänn võib ikka vaatama minna,pole nagu ühtegi suurt kappi kaasa võtta.
                              Naisfännid on alati teretulnud, sest kui mäng parajasti silmailu ei paku, on ikkagi midagi vaadata
                              Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X