320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

"Kahvel"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    "Kahvel"

    Täna õhtul oleme "Kahvli" otsesaates
    Jalgpallihaigla liige.

    #2
    Niisiis täna õhtul oleme "Kahvli" otsesaates mina,Papa ja Rootsi Kunn,kui kellelgi on soovitusi või mõnda hääd mõttetera meile kaasa anda siis teatage.Loeme enne minekut läbi.
    Jalgpallihaigla liige.

    Kommentaar


      #3
      Aga kas Teil on oponendid ka?

      Kommentaar


        #4
        Ja siis rääkige veel seda et teie olete vabalt nõus mentidega asju arutama jne. siis j22b rahvas teie poole,pange ka jalgpalli mõned tunnusmärgid juurde ning okjamees sul needitud nahtagi on?

        Kommentaar


          #5
          Me otsustasime et läheme soliitsetena.Ja mentidega enne ei räägi kui karistused pole tühistatud!!!
          Jalgpallihaigla liige.

          Kommentaar


            #6
            Orginally posted by kojamees

            Me otsustasime et läheme soliitsetena.Ja mentidega enne ei räägi kui karistused pole tühistatud!!!
            PaPa ja soliidne?Ta võibolla ehk on nii riides aga ta võibhoogu sattuda ja lõugama hakata või mängib lambukest ja on nagu täis olekus ja rahulik

            Kommentaar


              #7
              Oh mind lollikest!!!

              Krt,viisin eile ühe pild Eesti Ekspressi lootes,et see Flashis avaldatakse.Pilt ise on tehtud 15 august Eesti-Küpros mängu aeg.Pildil on keskkriminaal politsei pressiesindaja hr.Raudjalg kes filmib nn.FÄNNISEKTORIT.See pilt oleks olnud hea teile kaasa anda.See oleks olnud heaks tõestuseks,et polisei on juba ammu huvi tundnud fännide vastu.Ja Kasastani mängul toimunud polnud mingi juhusk´lik jama vaid tõenäoliselt polisei poolt provotseeritud.Ühesõnaga taheti ´teha paar hoiatust.
              Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

              Kommentaar


                #8
                Polegi ammu kahvlit vaadanud, sest pole nagu midagi asjalikku olnud. Nüüd peab kindlasti vaatama. Loodan, et olen ikka sellel ajal kohas, kus telekas ka käepärast on...
                Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                Kommentaar


                  #9
                  Orginally posted by kojamees

                  Me otsustasime et läheme soliitsetena.Ja mentidega enne ei räägi kui karistused pole tühistatud!!!
                  jah, tahtsing ainult öelda, et kammige pead ära, pärast mõtlevad veel, et fännid ongi metslased. Pere ja sõbrad niikuinii arvavad et olen segane, varsti panevad mängu vaatamise banni ka peale.
                  Küll te midagi tarka kohapeal välja mõtlete.

                  Kommentaar


                    #10
                    eelarvamustest tulex jah vabaneda...
                    j2lgin mis toimub...

                    Kommentaar


                      #11
                      [b] yheksa ja kolmteist, te olete teema ikka täitsa ära solkinud!!!
                      Oleks veidi seda karmi moderaatorkätt vaja, mis tõuseb millegipärast ainult minu vastu.....

                      by aiFo: kulla kosk... nagu näed, jälle sina kasutan nyyd seda messi, et teada anda t6siasjast, et vahepealne aktiivne teemaarendus nn "numbrite s6da" leidis oma otsa hoolsa kustutustöö tagajärjel, minu tagasihoidliku isiku poolt

                      seega on see krempel siuke pisut lynlik, koski juttu kustutama ei hakka, niigi miski 12 messi vahepealt kadus -- sorry...

                      teie k6igi huvides tegutsev aiFo.
                      Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                      Kommentaar


                        #12
                        Tunnistan, et olen jah.
                        Vabandust.

                        Sry...

                        Kommentaar


                          #13
                          oh jah - mina näiteks olen tagasihoidlik inimene ja alati fännitribüünist kaugele hoidnud.
                          aga see ei tähenda, et mulle fännid ja kogu eesti jalgpall korda ei läheks!
                          hoian igatahes "kahvlisse" minejaile pöialt ja loodan, et nad seal avalikkust vääriliselt esindavad.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            #14
                            noored-noored! äkki pöörduksime teemasse tagasi...?

                            viimane teemakohane soovitus oli vist lasta telestaaridel oma pead kammida... abiks ilmselt jah tv3 stilisti kasutada... aga arvan, et niiv6rd esinduslik esindus lööb juba puhtalt sarmiga läbi... edu teile!

                            aiFo.

                            p.s. ja see kuidas keegi välja näeb v6iks igayhe enda mure olla, eespool siin pisut riivas silma paar s6nav6ttu...
                            Jalgpallihaigla liige
                            Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                            Kommentaar


                              #15
                              Mina leian, et olen ülikõva tegija.
                              Uus lugulaul + kõigi eelduste kohaselt olin ka mina Kahvli idee autor (foorumis).

                              Krt, igatahes edu.

                              Punktid mida rõhutada.

                              * Eesti fännid ühed rahumeelsemad maailmas.
                              * Eesti politsei elab endiselt nõukogude ajas - kui keegi julgeb kasutada oma põhiseaduslikku õigus ja avaldada arvamust (sõnavabadus) - viiakse vangi.
                              * Politsei ei ole nõus kaitsema Eesti fänne (Zagrebi - Flora fännide konflikt - Kose jutt) kuna võõramaa fännid on liiga ohtlikud - ja vastupidi, ohtututele ja ennast ainult sõnadega väljendavatele eesti fännidele on ju hea kambaga peale lennata ja "ära teha"
                              * Eesti fännid on tavaelus korralikud inimesed, kes tulevad jalgpalli vaatama ja elavad sellele häälekalt kaasa. Rahulolematus tribüünil oma meeskonna kehva mängu pärast, ei ole põhjus kellegi vangi viimiseks (Kose jutt, kus politseinik oli toonud fännide massilise äraviimise põhjuseks, et fännid muutusid rahutuks) Sõna massilist kasutan sellepärast, et kui 100 fännist viiakse 5 minema, siis see on massiline.
                              * Eesti fännid aktsepteerivad Flora ja EJL poolt staadionil kehtestatuid reegleid ja on nõus, et politeil on õigus karistada kõiki, kes neid reegleid rikuvad. Kuid fännid ei ole nõus kui reegleid mõeldakse välja käigu pealt. 99% inimestest kuulsid suitsetamiskeelust esmakordselt.
                              * Ümarlaud: fännid, politsei&turvamehed, EJL - paneme reeglid paika ja kõik peavad nendest kinni ka praegu nn "väljaspool seadust" olevad politseinikud.
                              * Ülejäänud politseinikud ei leidnud fännide käitumises midagi häbiväärset, kui operatiivtööks kõlbmatu V. Rein hakkas järsku NÄPUGA NÄITAMA ja lubas kõik vangi saata - olgem ausad väga koomiline oli kui vana ja paks elukas vehkleb tribüüni ees ja viibutab kõigi suunas näppu. Algul vaatasin, et nägu on tal külmast punane - hiljem tuli välja, et tegelikult oli lihtsalt võim pähe hakanud.
                              * Iga hüüdlause staadioni suunas ei ole mõeldud politseinikele - fännid on tulnud jalgpalli vaatama, mitte politsei kohta oma arvamust avaldama.

                              Poisid tooge võit koju.
                              Jalgpallihaigla Liige

                              Kommentaar

                              Working...
                              X