PDA

View Full Version : "Kahvel"

kojamees
22.11.01, 15:19
Täna õhtul oleme "Kahvli" otsesaates
:õlu:

kojamees
22.11.01, 15:22
Niisiis täna õhtul oleme "Kahvli" otsesaates mina,Papa ja Rootsi Kunn,kui kellelgi on soovitusi või mõnda hääd mõttetera meile kaasa anda siis teatage.Loeme enne minekut läbi.:õlu:

yheksa
22.11.01, 15:28
Aga kas Teil on oponendid ka?

Ertai
22.11.01, 15:31
Ja siis rääkige veel seda et teie olete vabalt nõus mentidega asju arutama jne. siis j22b rahvas teie poole,pange ka jalgpalli mõned tunnusmärgid juurde ning okjamees sul needitud nahtagi on:)?

kojamees
22.11.01, 15:47
Me otsustasime et läheme soliitsetena.Ja mentidega enne ei räägi kui karistused pole tühistatud!!!:õlu:

Ertai
22.11.01, 15:49
Orginally posted by kojamees

Me otsustasime et läheme soliitsetena.Ja mentidega enne ei räägi kui karistused pole tühistatud!!!:õlu:

PaPa ja soliidne?;)Ta võibolla ehk on nii riides aga ta võibhoogu sattuda ja lõugama hakata või mängib lambukest ja on nagu täis olekus ja rahulik:):)

13
22.11.01, 15:59
Krt,viisin eile ühe pild Eesti Ekspressi lootes,et see Flashis avaldatakse.Pilt ise on tehtud 15 august Eesti-Küpros mängu aeg.Pildil on keskkriminaal politsei pressiesindaja hr.Raudjalg kes filmib nn.FÄNNISEKTORIT.See pilt oleks olnud hea teile kaasa anda.See oleks olnud heaks tõestuseks,et polisei on juba ammu huvi tundnud fännide vastu.Ja Kasastani mängul toimunud polnud mingi juhusk´lik jama vaid tõenäoliselt polisei poolt provotseeritud.Ühesõnaga taheti ´teha paar hoiatust.

Kosk
22.11.01, 16:13
Polegi ammu kahvlit vaadanud, sest pole nagu midagi asjalikku olnud. Nüüd peab kindlasti vaatama. Loodan, et olen ikka sellel ajal kohas, kus telekas ka käepärast on...

Mätas
22.11.01, 16:17

jah, tahtsing ainult öelda, et kammige pead ära, pärast mõtlevad veel, et fännid ongi metslased. Pere ja sõbrad niikuinii arvavad et olen segane, varsti panevad mängu vaatamise banni ka peale.
Küll te midagi tarka kohapeal välja mõtlete.

Ertai
22.11.01, 17:02
eelarvamustest tulex jah vabaneda...
j2lgin mis toimub...

Kosk
22.11.01, 17:05
[b] yheksa ja kolmteist, te olete teema ikka täitsa ära solkinud!!!
Oleks veidi seda karmi moderaatorkätt vaja, mis tõuseb millegipärast ainult minu vastu.....:viha:

by aiFo: kulla kosk... nagu näed, jälle sina :) kasutan nyyd seda messi, et teada anda t6siasjast, et vahepealne aktiivne teemaarendus nn "numbrite s6da" leidis oma otsa hoolsa kustutustöö tagajärjel, minu tagasihoidliku isiku poolt :)

seega on see krempel siuke pisut lynlik, koski juttu kustutama ei hakka, niigi miski 12 messi vahepealt kadus -- sorry...:)

teie k6igi huvides tegutsev aiFo.

yheksa
22.11.01, 17:07
Tunnistan, et olen jah.
Vabandust.

Sry...

mcnamara
22.11.01, 17:09
oh jah - mina näiteks olen tagasihoidlik inimene ja alati fännitribüünist kaugele hoidnud.
aga see ei tähenda, et mulle fännid ja kogu eesti jalgpall korda ei läheks!
hoian igatahes "kahvlisse" minejaile pöialt ja loodan, et nad seal avalikkust vääriliselt esindavad.

aiFo
22.11.01, 17:11
noored-noored! äkki pöörduksime teemasse tagasi...?

viimane teemakohane soovitus oli vist lasta telestaaridel oma pead kammida... abiks ilmselt jah tv3 stilisti kasutada... :) aga arvan, et niiv6rd esinduslik esindus lööb juba puhtalt sarmiga läbi... edu teile!

aiFo.

p.s. ja see kuidas keegi välja näeb v6iks igayhe enda mure olla, eespool siin pisut riivas silma paar s6nav6ttu...:(

jots
22.11.01, 18:54
Mina leian, et olen ülikõva tegija.
Uus lugulaul + kõigi eelduste kohaselt olin ka mina Kahvli idee autor (foorumis).

Krt, igatahes edu.

Punktid mida rõhutada.

* Eesti fännid ühed rahumeelsemad maailmas.
* Eesti politsei elab endiselt nõukogude ajas - kui keegi julgeb kasutada oma põhiseaduslikku õigus ja avaldada arvamust (sõnavabadus) - viiakse vangi.
* Politsei ei ole nõus kaitsema Eesti fänne (Zagrebi - Flora fännide konflikt - Kose jutt) kuna võõramaa fännid on liiga ohtlikud - ja vastupidi, ohtututele ja ennast ainult sõnadega väljendavatele eesti fännidele on ju hea kambaga peale lennata ja "ära teha"
* Eesti fännid on tavaelus korralikud inimesed, kes tulevad jalgpalli vaatama ja elavad sellele häälekalt kaasa. Rahulolematus tribüünil oma meeskonna kehva mängu pärast, ei ole põhjus kellegi vangi viimiseks (Kose jutt, kus politseinik oli toonud fännide massilise äraviimise põhjuseks, et fännid muutusid rahutuks) Sõna massilist kasutan sellepärast, et kui 100 fännist viiakse 5 minema, siis see on massiline.
* Eesti fännid aktsepteerivad Flora ja EJL poolt staadionil kehtestatuid reegleid ja on nõus, et politeil on õigus karistada kõiki, kes neid reegleid rikuvad. Kuid fännid ei ole nõus kui reegleid mõeldakse välja käigu pealt. 99% inimestest kuulsid suitsetamiskeelust esmakordselt.
* Ümarlaud: fännid, politsei&turvamehed, EJL - paneme reeglid paika ja kõik peavad nendest kinni ka praegu nn "väljaspool seadust" olevad politseinikud.
* Ülejäänud politseinikud ei leidnud fännide käitumises midagi häbiväärset, kui operatiivtööks kõlbmatu V. Rein hakkas järsku NÄPUGA NÄITAMA ja lubas kõik vangi saata - olgem ausad väga koomiline oli kui vana ja paks elukas vehkleb tribüüni ees ja viibutab kõigi suunas näppu. Algul vaatasin, et nägu on tal külmast punane - hiljem tuli välja, et tegelikult oli lihtsalt võim pähe hakanud.
* Iga hüüdlause staadioni suunas ei ole mõeldud politseinikele - fännid on tulnud jalgpalli vaatama, mitte politsei kohta oma arvamust avaldama.

Poisid tooge võit koju.

erx
22.11.01, 19:07
Pange see ka sisse, et varastati sall ära ja ei hüvitatud ...
Muidugi see, et vale inimene võeti tooli eest kinni, kuna keegi pidi ju süüdi olema võeti esimene ettejuhtuv.

lell
22.11.01, 19:22
Muidu normaalne jutt aga...

Orginally posted by jots

* Ümarlaud: fännid, politsei&turvamehed, EJL - paneme reeglid paika ja kõik peavad nendest kinni ka praegu nn \"väljaspool seadust\" olevad politseinikud.

Kuidas Sa seda ette kujutad. Et Sina võtad oma viis sõpra kaasa ja lähed siis Pohlaku ning mentidega ühise laua taha
kohvi jooma ? Ja, et siis sellega esindad kogu Eesti rahvast ning lubad, et \"meie\" fännid oleme nüüd korraikud ?

Bullshit. Igaühel peaks olema niipalju mõistust peas, et ise aru saada, mida võib staadionil teha, mida mitte.

kyps
22.11.01, 19:37
Üks paha seadus mis meie vastu räägib siiski on. Nimelt ei tohi ju staadionil viibida alkoholi joobes, aga paraku on ju juba traditsiooniks saanud, et enne mängu kogunetakse n: Tammsaare pargis ja libistatakse õlutit. Kui nüüd selle rikkumise eest karistama hakatakse on küll pisut jama.

Kosk
22.11.01, 22:11
Suhteliselt mõttetu oli:( :( :(

kyps
22.11.01, 22:38
No ei tea, vähemalt jätsid sümpaatse mulje.

See jäi pisut arusaamatuks, et kuidas muud külastajad saaksid ennast lärmakate fännide eest eemale hoida:)

Intervjuu täitis minu arust selles mõttes oma ülesannet, et näidati et ei vahistatud mingeid jalgpallihuligaane vaid täiesti tavalisi inimesi. Iseasi kuidas selline asi teisi jalgpalli huvilisi staadionile meelitab.

Lincoln
22.11.01, 23:18
Minule jäi sümpaatne mulje, kuigi asjaosalistel oleks võidud natuke rohkem suud lahti teha. Ennast üllatas, et Pohlak seal oli... Jürgen

jots
22.11.01, 23:30
* Ümarlaud: fännid, politsei&turvamehed, EJL - paneme reeglid paika ja kõik peavad nendest kinni ka praegu nn \"väljaspool seadust\" olevad politseinikud.

Kuidas Sa seda ette kujutad. Et Sina võtad oma viis sõpra kaasa ja lähed siis Pohlaku ning mentidega ühise laua taha
kohvi jooma ? Ja, et siis sellega esindad kogu Eesti rahvast ning lubad, et \"meie\" fännid oleme nüüd korraikud ?
Et kujutasin siis seda asja ette, mis ka toimub ... nagu kahvlit vaadates selgus.
Lell, kui sa oleks fänn selle sõna tõsises tähenduses, mitte jalgpallihuviline, siis teaksid, et fännidel on oma liidrid, kes võivad esindada teisi fänne - ülejäänud Eesti rahvas on suht kama - pole fännid saagu ise hakkama.
Ja mingitest lubadustest ei ole ka kusagil juttu olnud - reeglid paika, kes eksib viiakse politseiga minema ja mitte kellegil ei ole kobisemist vot nii.

jots
22.11.01, 23:36
Ja kui nüüd kõik hästi laabub - siis on "märtrid" oma asja väga hästi ära ajanud - need kes politseiga minema viidi saavad järgmine kord uhkusega öelda: "Tänu meile võime omadele rahulikult kaasa elada kartmata, et OMAD politseinikud mingit pulli hakkavad tegema!"

Ja see on ka tegelikult, vähemalt minu arvates, kogu selle protesti mõte - tagada fännidele õigus oma meeskonda toetada.

lell
23.11.01, 01:53
Orginally posted by jots

* Ümarlaud: fännid, politsei&turvamehed, EJL - paneme reeglid paika ja kõik peavad nendest kinni ka praegu nn \\\\\\\"väljaspool seadust\\\\\\\" olevad politseinikud.

kohvi jooma ? Ja, et siis sellega esindad kogu Eesti rahvast ning lubad, et \\\\\\\"meie\\\\\\\" fännid oleme nüüd korraikud ?
Et kujutasin siis seda asja ette, mis ka toimub ... nagu kahvlit vaadates selgus.
Lell, kui sa oleks fänn selle sõna tõsises tähenduses, mitte jalgpallihuviline, siis teaksid, et fännidel on oma liidrid, kes võivad esindada teisi fänne - ülejäänud Eesti rahvas on suht kama - pole fännid saagu ise hakkama.
Ja mingitest lubadustest ei ole ka kusagil juttu olnud - reeglid paika, kes eksib viiakse politseiga minema ja mitte kellegil ei ole kobisemist vot nii.

Whatever. Aga kui minule, kes üldjuhul ei istu seal nn. fännisektoris tuleb mingi turva ütlema, et \\\"sorri vaan, leppisime fännide liidritega kokku, et enam staadionil suitsu ei tee\\\" no siis anna andeks, kui mind mingid fännid ja liidrid eriti ei k**i.

Ülejäänud Eesti rahvas polegi fännid ? Ära unusta, et neid \\\"fänne\\\" on siiski, Lillekülat arvesse võttes, heal juhul kümnendik. Et siis teha reeglid eraldi fännidele (sina) ja eraldi jalgpallihuvilistele (mina vist:oih: ) ???

Aga tegelt, vahet pole. Vaidleme VÄÄÄÄGA mõttetu teema üle. Ära vaevu isegi vastama.
:) :)

muurek
23.11.01, 08:52
Kahvlis olid poisid jah suht viisakad, vähemalt kained igatahes. Tõsifännidele loodi ehtne paipoisi imidz, kohati
tundus kogu jutt pugemisena. Staadionil ei ole ju fännid kained, ülikondadega ja kammitud peadega. Milleks siis
endast mingi tegelikkusest erinevat muljet jätta. Jutu
vürtsitamiseks tõhusalt roppe sõnu ja lõpetuseks notsu
ni**umise kolmehäälne esitus oleks tase olnud. Usun, et
kuskil briti saarel ehk oleks kogu happening umbes nii toimunud.
Ja 'fännid' ei istu ainult vastavas sektoris ega selle läheduses, ehk vahest ka oma laste pärast :P

Kosk
23.11.01, 08:57
Lell-kullake, teen sulle asja puust ja punaseks ette. Asi on väga lihtn, aga paistab, et sina ei saa sellest ikkagi aru. Kuidas sa ei mõista, aru ma ei saa. On olemas fännid ja on olemas vännid. PaPa on fänn, Kojamees on fänn, Rootsi Kunn on fänn, Jots on fänn. Ma jääkski neid nimesid siia üles lugema, sest paraku tunnen ma enam-vähem kõiki siinseid põhikirjutajaid. Sina, Lell, oled vänn!! Seetõttu sind ei peagi fännide tegemised ja lubadused kottima. Mine istu oma VIP-loozis, kepp käes ja piip suus- tuletan sulle veel meelde- SA OLED VÄNN.
Ise pean ennast fänniks.

yheksa
23.11.01, 09:07
Et mitte solvata kedagi ma liigitaks pigem jalgpallihaiged ja jalgpalli fännid. Ja haiged täitsa heas möttes. Või siis tõsimeelsed fännid ja lihtsalt fännid.
Ma tean ise mitut oma tuttavat, kes on vägagi fännid aga neile ei meeldi purjus ja ropendav seltskond, seega ei tule nad kunagi sinna fännisektorisse. Aga nad ON fännid.

Palun ärge ületähtsustage ennast. Te olete vägagi oluline nähe jalgpalli juures aga ärge siis õhku täis minge onju.

Aitähh :-)

emme
23.11.01, 09:30
näisid aru saavat, et igal asjal oma koht. Erinevalt Pohlakust, kes ei saa vist hästi aru kes ta on ja kus ta parasjagu on. Minu poiste reaktsioon teda ekraanil nähes oli: "Kas ta on nii vaene, et ei jäksa šampooni osta või juuksuri arvet maksta?"

ROOTSI KUNN
23.11.01, 09:43
Kes kahvlit vaatas, see nägi oma silmaga kõike. Ega seal suurt rääkida ei saa ,Võrno küsib ja meie vastasime ,aeg oli nii piiratud ,et saime vaevalt 5% kogu plaanitud jutust rääkida. Aga selgitan ka seda ,miks me sellised välja nägime.
me panime nimme soliidsemalt riidesse,sest fänniriietes on meid juba küllalt nähtud nii lehtedes kui telekas.
mõni imestab ,et mängisime justkui vvisakaid paipoisse.
arvan ,et need ütlejad lihtsalt ei tunne meid väljaspool jalgpalli ja ka üldisemas mõttes tuleb vutisõpradele kasuks ,kui meid sellest küljest näidatakse.
ja lõpetuseks toonitan veelkord ,et telesaated on nagu on ega seal ikka rääkida lasta,hea ,et nnigipalju saime öelda.
Pohlak aga ilmus sinna meilegi ootamatult,enne saadet. Oli teine sõbralik ja nats mures hoopis muude asjade pärast.

muurek
23.11.01, 09:43
emme, pohlaku kohta kirjutad õieti. tuli sama mõte, et pea võiks ju ometi enne telekasse tulekut puhtaks pesta. sellisel kujul täielik laste hirm, nagu kunagi mait maltist kutsuti. arvan, et juuksur laseks püksi kui selline tegelane uksest sisse astuks.

yheksa
23.11.01, 09:47
Kes Kahvlit jälgind on ehk ära tabanud, et on mõned teemad mida Võrno ja Aarma ei jaga. Ja üks neist teemadest on sport. Tundus, et ta üritas vägagi selle asja võimalikult kiiresti ühele poole saada. Mis siin salata ta on osav teemat juhtima nii nagu tal endal hea on.

kojamees
23.11.01, 10:02
See "Kahvel" kujunes suht mõtetuks,yeemast mindi mööda.Samas ütles ka Võrno enne et ärme räägi sellist juttu a´la."ment on loll,mina tark".Oma välimusega saavutasime seda mida taotlesime..Tavavaataja ju ei jaga millised need Fännid on ja ajakirjandus on püüdnud maalida meist koletist.Peale selle ei andnud me võimalust teemast kõrvale kalduda ja rääkida riietusest.Ootamatu oli Pohlaku kaasamine. ja jutu veeretamine kevadepeale..Ise ei ole selle " Kahvliga" rahul.
P.S.Mis puutub nendesse kes kirjutavad et neid ei koti ei meie tribüün ega meie kokkulepped ,vastan mind ei koti ka teised inimesed kes statal viibivad.Las teevad mis tahavad.Meie esindame Fännisektorit ja kui meid on varsti nii palju et kõik kes tahavad olla fännisektoris ja respekteerivad meie otsuseid siis küsime endale tribüüne juurde.Niikauaks sõbrake võid sa kas või pihku peksta seal tribüünil kui soovid ,ära meie toetusele looda.Meil veel endalgi mitmed ebakõlad lahendamatta.:õlu:

Maarek
23.11.01, 10:15
Jah, eks ta väike pettumus oli küll ja võibolla tõesti oli selles oma osa Võrnol, kes nagu eriti teemasse süüvida ei viitsinud.
Põhjus, miks Võrno vist asjaga ruttu ühele poole tahtis saada, oli kõrval toimuv strip-pokker.:eiei: :eiei:

13
23.11.01, 10:21
Orginally posted by lell

Muidu normaalne jutt aga...

[quote]Orginally posted by jots

Bullshit. Igaühel peaks olema niipalju mõistust peas, et ise aru saada, mida võib staadionil teha, mida mitte.[/quo

Kle lell!!!

MIks sa arvad,et Pohlak ei taha ümarlauda teha?Flora Kasastani mängu ajal kui toimus boikott ja kohal oli käputäis fänne kes panid SELLE ILUSA PLAGU ülesse ´.Juhuslikul oli mina üks neist.Sama mängu aeg oli meie vahel ka jutu ajamine.Selle käigus lepiti meie ja hr.Pohlaku vahel kokku,et kodanik Pohlak võtab kahe nädala jooksul PaPaga ühendust ja lepib kokku ümarlaua osas.Sellest võtaks osa:fännide esindajad,EJL esindajad,Flora esindajad,po LITS ei esindajad ja ESSi esindajad.Ühe sõnaga Pohlakul on veel nädal aeaga aega.Meest sõnast,härga sarvest.Saame näha.

Aga Kahvli lõik oli nõrk küll.Kes asjaga täpselt kursis pole võisid kindlasti arvata,et mida need mehed seal jahuvad.

Samas suured vabandused,et korraldasime kodanik yheksaga siin eile väikse läbu.Proovin edaspidi sellistest asjadest hoiduda.

lell
23.11.01, 10:34
Sorry, jälle offtopic aga....

Orginally posted by kolmteist

Kle lell!!!

MIks sa arvad,et Pohlak ei taha ümarlauda teha?Flora Kasastani mängu ajal kui toimus boikott ja kohal oli käputäis fänne kes panid SELLE ILUSA PLAGU ülesse ´.Juhuslikul oli mina üks neist.Sama mängu aeg oli meie vahel ka jutu ajamine.Selle käigus lepiti meie ja hr.Pohlaku vahel kokku,et kodanik Pohlak võtab kahe nädala jooksul PaPaga ühendust ja lepib kokku ümarlaua osas.Sellest võtaks osa:fännide esindajad,EJL esindajad,Flora esindajad,po LITS ei esindajad ja ESSi esindajad.Ühe sõnaga Pohlakul on veel nädal aeaga aega.Meest sõnast,härga sarvest.Saame näha.

Aga Kahvli lõik oli nõrk küll.Kes asjaga täpselt kursis pole võisid kindlasti arvata,et mida need mehed seal jahuvad.

Samas suured vabandused,et korraldasime kodanik yheksaga siin eile väikse läbu.Proovin edaspidi sellistest asjadest hoiduda.

Said mu postitusest valesti aru. Ma ei pidanud silmas seda kas EJL esindaja (Pohlak) tahab/ei taha fännide esindajatega kokku saada, vaid seda kas need nn. fännide liidrid esindavad seal kogu Lillekülas istuvat rahavst või ?!

Aga niipalju kui see Kosk üritas mulle selgeks teha, hakkab kokkulepitav kehtima ainult Fännidele, nii et muu rahvas (vännid) võib teha, mida tahab. :trafck: :õlu: :kop: jne.

Martin
23.11.01, 10:35
Orginally posted by yheksaKes Kahvlit jälgind on ehk ära tabanud, et on mõned teemad mida Võrno ja Aarma ei jaga. Ja üks neist teemadest on sport. Tundus, et ta üritas vägagi selle asja võimalikult kiiresti ühele poole saada. Mis siin salata ta on osav teemat juhtima nii nagu tal endal hea on.

Põhjus: härrad Aarma ja Võrno on saatejuhid. Nad ei ole saate tegijad. Kahvel on üks neist mõnest saatest Eestis, kus kasutatakse saatejuhte, kuid tegeliku töö - külaliste kutsumine, küsimuste valmis kirjutamine (ja Võrno ning Aarma kätte andmine) teevad ära toimetajad. Kahvlil on toimetajaid vist kolm, kuid neid sägasid ei manita kunagi.

Seega - Võrno ja Aarma ülesanne on tekti maha lugeda ning ilus välja näha. Seetõttu kannatab ka saate kvaliteet. Vaadake parem Pealtnägijat. Kõik.

jots
23.11.01, 11:10
Said mu postitusest valesti aru. Ma ei pidanud silmas seda kas EJL esindaja (Pohlak) tahab/ei taha fännide esindajatega kokku saada, vaid seda kas need nn. fännide liidrid esindavad seal kogu Lillekülas istuvat rahavst või ?!

Aga niipalju kui see Kosk üritas mulle selgeks teha, hakkab kokkulepitav kehtima ainult Fännidele, nii et muu rahvas (vännid) võib teha, mida tahab. :trafck: :õlu: :kop: jne.

Kõik saavad kõigest valesti aru :õnnelik: Põhimõtteliselt on kokkusaamine vajalik selleks, et kindlaks teha mida inimesed (sealhulgas fännid) staadionil teha võivad (kuidas kaasaelada on lubatud).
Asi pole selles, et PaPa läheb kohtumisele ja hakkab läbi suruma varianti, et ainult otsatribüünil on suitsetamine lubatud (või vastupidi).
Tavainimesi ei peaks see asi üldse eriti puudutama, sest ülejäänud tribüünidel istub rahvas rahulikult maas, teeb värava puhul: "jee". Plaksutab käsi, hõikab paar korda Eesti-Eesti ja kõik.
Kõne alla tulevad sellised küsimused, kas inimene võib nonstop Eesti-Eesti karjuda, kas inimene võib kommenteerida kohtuniku otsuseid ja oma rahulolematus vilistades väljendada.
Vännil pole sellest, mida fännid ümarlauas saavutada püüavad sooja ega külma, nende elutegevust staadionil see ei mõjuta.

Lõpetuseks näide. Kui traktorist Fedja sõidab traktoriga ja lepib ennem töökojas kokku, et masinast päris viimast välja ei pigista ja rallitama ei hakka, siis traktorist Fedja sõbral Igoril, kes ronib traktori peal pole sooja ega külma, kas Fedja sõidab 60 kmh või 55 kmh.

lell
23.11.01, 11:14
Orginally posted by jots

Kõik saavad kõigest valesti aru :õnnelik: Põhimõtteliselt on kokkusaamine vajalik selleks, et kindlaks teha mida inimesed (sealhulgas fännid) staadionil teha võivad (kuidas kaasaelada on lubatud).
Asi pole selles, et PaPa läheb kohtumisele ja hakkab läbi suruma varianti, et ainult otsatribüünil on suitsetamine lubatud (või vastupidi).
Tavainimesi ei peaks see asi üldse eriti puudutama, sest ülejäänud tribüünidel istub rahvas rahulikult maas, teeb värava puhul: "jee". Plaksutab käsi, hõikab paar korda Eesti-Eesti ja kõik.
Kõne alla tulevad sellised küsimused, kas inimene võib nonstop Eesti-Eesti karjuda, kas inimene võib kommenteerida kohtuniku otsuseid ja oma rahulolematus vilistades väljendada.
Vännil pole sellest, mida fännid ümarlauas saavutada püüavad sooja ega külma, nende elutegevust staadionil see ei mõjuta.

Lõpetuseks näide. Kui traktorist Fedja sõidab traktoriga ja lepib ennem töökojas kokku, et masinast päris viimast välja ei pigista ja rallitama ei hakka, siis traktorist Fedja sõbral Igoril, kes ronib traktori peal pole sooja ega külma, kas Fedja sõidab 60 kmh või 55 kmh.

Selge. Offtopic closed.

jots
23.11.01, 11:17
Whatever. Aga kui minule, kes üldjuhul ei istu seal nn. fännisektoris tuleb mingi turva ütlema, et \\\"sorri vaan, leppisime fännide liidritega kokku, et enam staadionil suitsu ei tee\\\" no siis anna andeks, kui mind mingid fännid ja liidrid eriti ei k**i.
Lihtsalt täpsustus. Nagu seadused ütlevad, staadionil suitsetamine on keelatud. Kasahstani mängus rakendati seda seadus ainult fännide puhul. Et siis põhimõtteliselt vaatasid mängu inimesed ja alama klassi loomad - fännid.
Ümarlauas ei keelata asju ära vaid võideldakse õigusi juurde - või vähemalt nõutakse, et kedagi ei represseerita. Mina igatahes kavatsen järgmine mäng jalutada mööda staadionit ringi - teha pilti kõikidest suitsuga prominentidest, turvameestest ja politseinikest.

PS. Selle postituse tegin iseendale, et asja lõpuni selgeks rääkida - iseendale.

tanielo
23.11.01, 11:27
See, et suitsetamine avalikes kohtades keelatud on, on väga normaalne. See, et ühed saavad karistada, aga teised mitte, väga ebanormaalne.
Et suitsetajatel oleks võimalik ka staadionil suitsetada, tuleb neile spetsiaalne ruum ehitada. Ilmselt tehakse staadionile mingi putka, kus saab koni imeda.

Mätas
23.11.01, 11:37
Maha magasin.Ausalt. Kui üles ärkasin, nägin kuidas kolm paljast austusväärset sportlast ja noort isa kellegi palja tädiga kaarte mängisid. Kuidagi piinlik oli, läksin tagasi magama.

willane
23.11.01, 12:32
mina jälle espetsiaal vaatasin Kahvlit. sisuga polnud rahul, aga saavutus, et lõik toimus.
ise olen teile ilmselt vänn. põhjus lihtne, käin vutti koos poegadega vaatamas ... samas käin ma vaatamas ka Levadiaid, TVMK-d, Transi ja teisi. nendel mängudel ma teid vist naljalt ei näe. ja eesti keel on ka endiselt korralikult suus

Ertai
23.11.01, 15:30
Orginally posted by willane

mina jälle espetsiaal vaatasin Kahvlit. sisuga polnud rahul, aga saavutus, et lõik toimus.
ise olen teile ilmselt vänn. põhjus lihtne, käin vutti koos poegadega vaatamas ... samas käin ma vaatamas ka Levadiaid, TVMK-d, Transi ja teisi. nendel mängudel ma teid vist naljalt ei näe. ja eesti keel on ka endiselt korralikult suus

Ei usu et vänn oled ja pojad ei tohixki fännisektoris olla ui nad pris väiksed on, ei tea mis veel juthub, aga aretad neile ju fänni jooni sisse:)

Edson
23.11.01, 15:43
See, et Kahvlisse tuli ka Pohlak oli üllatus jah. Vana ju istus enamiku aja niisama, paar lauset poetas. Aga no shest on põhiline, mees hoolib ka Eesti fännidest. Hea, et miilitsat sõimama ei hakatud, pandi lihtsalt paika - miilits ei ole veel sellisel tasemel nagu fännid, aga küll nad arenevad.
Mis veel öelda - mind häirib see nn fännide-vännide vastandamisjama. Mõttetu möla, loomulikult on vanad toetajad erilises seisuses, toetades koondist juba siis kui koondist tüüris Hr.Piir. Aga ei ole mõtet seda nii palju esile tõsta, kes asja sees on olnud, tunnetavad seda vahet niikuinii ja kes ei ole nö asja sees olnud ei saa niikuinii aru. Ühesõnaga, pole mõtet hakata fännide vahel vaenu õhutama ala mina olen rohkem fänn kui sina, see on tobe. Olgem ikka üks suur löögirusikas.
Armastan jalgpalli.

Martin
23.11.01, 15:56
Orginally posted by EdsonMis veel öelda - mind häirib see nn fännide-vännide vastandamisjama. Mõttetu möla, loomulikult on vanad toetajad erilises seisuses, toetades koondist juba siis kui koondist tüüris Hr.Piir. Aga ei ole mõtet seda nii palju esile tõsta, kes asja sees on olnud, tunnetavad seda vahet niikuinii ja kes ei ole nö asja sees olnud ei saa niikuinii aru.
Minu arvamus tegelikult sama, kuid ainuke erinevus on selles, et minu arust on selle vastanduse toonus nö. uus generatsioon - ehk need, kes on vaatamisega ühinenud viimase (kahe) aasta jooksul. Enne seda sellist selget vastandamist polnud - nüüd järsku on.

Huvitav.

Igatahes - kui toetad Eestit, siis sellest minu jaoks piisab.

yheksa
23.11.01, 15:59
Tänkjuu Martin :-)

vaikiv mees
23.11.01, 16:46
Oli õige, et fännid end selle külje pealt näitasid; paljudele tuli ilmselt meeldiva üllatusena, et on täitsa normaalsed inimesed.
Emme&co! Mismoodi Pohlak riides on, on täiesti ükspuha, vähemalt selles osas on ta jäänud iseendaks.
No selle liigituse järgi olen ilmselt vänn (?!) Ja paraku, mida suuremaks fänniarmee jalgpalli populaarsuse suurenedes kasvab, seda rohkem satub sinna "inimesi"(kelle hulka isegi Ott&Kojam.&Papa ära kaovad) kellega ei tahaks mingil juhul samastuda, ehkki mina mäletan oma elu jooksul tunduvalt enam kui 1 MM-i

Poborsky
23.11.01, 17:17
Mina liigitan inimesed mitte-*unnideks ja *unnideks.

Selle teooria järgi jagunevad jalgpallihuvilised 4 sorti:
mitte-*unn jalgpallihuviline (nt Ott Pruun)
mitte-*unn mitte-jalgpallihuviline (nt Villu Tamme)
*unn jalgpallihuviline (neid on Kadriorus esinenud, aga nende eksisteerimise aeg on lühike)
*unn mitte-jalgpallihuviline (täida ise...)
Loomulikult on olemas ka igasugu vahevorme.

Mitte-*unn jalgpallihuviline ja mitte-*unn mitte-jalgpallihuviline on minu jaoks sama väärtusega nagu ka *unn jalgpallihuviline ja *unn mitte-jalgpallihuviline.

Mina olen suurema osa ajast mitte*unn jalgpallihuviline, aga kahjuks on esinenud ka teisi vorme.

Mina olen poolvana Eesti koondise toetaja (alustasin 1994) ja arvan, et vanade (Ott, Papa, 8:0) ja uute (Kojamees)vahele pole mõtet eriti jäika piiri tõmmata. Kõige paremini saab piiride hägustamisega hakkama Kojamees, kõige teravam piirivedaja on Papa.

ROOTSI KUNN
23.11.01, 18:17
krt. kes selle linnukese lendu lasi-fänn ja vänn.
keegi kedagi ei lahterda ,ärge kujutage endale ette.
lihtsalt igaüks ise teab ,millisesse seltskonda ta paremini sobib ja omavahel võivad kõik suurepäraselt läbi saada nii noored ,kui vanad olijad.

kojamees
23.11.01, 18:37
Tore Willane et enda ümbert selle anonüümsuse uduloori peletasid.Kahjux on jah Soccernet võtnud võimaluse ennast tutvustada.Sellest lausest järeldus ,sa oled üle kolmekümbi"Jalgpallihaigla" ei tee vahet TVMK ja ManU fännide vahel.See kõigi eraldi lõbu,vaid me püüjame kordineerida ühe suure mütsi alla kõiki futifänne kellele läheb korda Eesti ja Meie Rahvuskoondis.N.N. vastuolud on tekkinud erinevatest seisukohtadest mix Koondises ainult Florakad ja ka meie ei jaga seda seisukohta.Vaata kas või Pareiko allkirjade kogumine.Teretulemast ja kui modidel võimalik, pange lahter ka vanusega,kes tahab see täidab.Kellel on häbeneda enda vanust???:õlu:

siim10203
24.11.01, 19:16
ja ja tore on:kisakõri: :hüppenöör :õlu: :kop: :reiv: :eiei:

Rainman: Viimane kord, kui niisuguse postituse alles jätan.. Kui ikka midagi öelda ei ole, siis pole mõtet ka foorumit risustada :viha:

willane
27.11.01, 16:00

Tore Willane et enda ümbert selle anonüümsuse uduloori peletasid.Kahjux on jah Soccernet võtnud võimaluse ennast tutvustada.Sellest lausest järeldus ,sa oled üle kolmekümbi"Jalgpallihaigla" ei tee vahet TVMK ja ManU fännide vahel.See kõigi eraldi lõbu,vaid me püüjame kordineerida ühe suure mütsi alla kõiki futifänne kellele läheb korda Eesti ja Meie Rahvuskoondis.N.N. vastuolud on tekkinud erinevatest seisukohtadest mix Koondises ainult Florakad ja ka meie ei jaga seda seisukohta.Vaata kas või Pareiko allkirjade kogumine.Teretulemast ja kui modidel võimalik, pange lahter ka vanusega,kes tahab see täidab.Kellel on häbeneda enda vanust???:õlu:
olin veidi arvutitest eemal, aga nüüd tagasi. jah, mina vanust ei häbene. saan kohe-kohe lausa 31! ütleme nii (see oli sinu sage väljend "Kahvlis"), et ma ei poolda Flora valitsemist sellisel kujul selliste vahendite kaasabil. muidu olen suht tolerantne. Krõm välja arvatud. olen tema eputamist-esinemist-isatsemist väljaspool palliplatsi näinud ning see mees ei ole mulle sümpaatne