320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tunne oma kodumaad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tunne oma kodumaad

    Paljud räägivad Kanaarisaartest ja Egiptusest aga minu soovitus on ,et käige kõigepealt vaadake eesti üle. Käisin väiksel pulmareisil mööda eestit ja soovitan ka kõigil teistel teha väike reis eestimaa vaatamisväärsuste juurde enne kui Pariisi lendate. Kõik on ehk käinud Munamäel ja Taevaskojas aga kui paljud on näiteks käinud Emumäel ja eesti ainukeses kanjonis-Hinni kanjonis? Siit ka minu pisike palve, et kui keegi teab, ilusaid kohti mis pole eriti suurt tunnustust saanud, kuid vääriksid seda, siis siin oma muljeid ka teistega jagaksid.

    #2
    Vastus teemale \'Tunne oma kodumaad\'

    vääna-jõesuu rand 22.juuli

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'Tunne oma kodumaad\'

      Näiteks Paganamaa on kindlasti üks külastamist väärt koht, kuhu turiste eriti ei satu.
      Ise kolan juba aastaid mööda Lõuna-Eestit ringi, põhiliselt Võrumaal ja ikka leidub veel huvitavaid kohti.
      Siin leidub ka päris palju huvitavat.
      Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'Tunne oma kodumaad\'

        Algselt postitas norsk


        Näiteks Paganamaa on kindlasti üks külastamist väärt koht, kuhu turiste eriti ei satu.
        Ise kolan juba aastaid mööda Lõuna-Eestit ringi, põhiliselt Võrumaal ja ikka leidub veel huvitavaid kohti.
        Siin leidub ka päris palju huvitavat.

        Juhtusime kaks aastat tagasi ka juhuslikult Paganamaale. samal ajal olid seal ka Paganamaa päevad - igati tore üritus ja koht. Soovitan samuti soojalt.


        Sel aastal puhkame ikkagi Euroopas. Õigemini sõidame läbi Euroopa ja pikemalt teeme tutvust Itaaliaga.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'Tunne oma kodumaad\'

          Eesti on tõesti ilus kloht.
          Kuid postitama ajendas mind eelmine postitaja, kuna Itaalia on samavõrd amüsantne paik ja mõnuga lähen kolmandat aastat järjest teda avastama - sedakorda siis Roomast lõuna poole. Aga õige ta on - just nende välisreiside järel sa hakkad tõeliselt hindama Eesti võlusi - nt Tallinna vanalinna vaatan nüüd hoopis teise ja uhkema pilguga, kui noorpõlves.

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'Tunne oma kodumaad\'

            Algselt postitas Aramis


            Eesti on tõesti ilus kloht.
            Kuid postitama ajendas mind eelmine postitaja, kuna Itaalia on samavõrd amüsantne paik ja mõnuga lähen kolmandat aastat järjest teda avastama - sedakorda siis Roomast lõuna poole. Aga õige ta on - just nende välisreiside järel sa hakkad tõeliselt hindama Eesti võlusi - nt Tallinna vanalinna vaatan nüüd hoopis teise ja uhkema pilguga, kui noorpõlves.

            Sry off topicu pärast, aga äkki oskad sina ja samuti ka teisedanda vajalikke ja kasulikke näpunäiteid Itaalias reisimiseks. Sõidame 7 kohalise bussiga sinna.


            Postitage vastused sinna, et ei risustaks siinset - http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=2797&page=2
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'Tunne oma kodumaad\'

              Alatskivi lossi ja Kolkja kalarestorani pakuks välja
              Tundmatu - ehk mida mina ka tean

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'Tunne oma kodumaad\'

                Sai puhkusest nädalake Hiiumaal Kassaris veedetud ning pidin tõdema, et kogu see saareke avaldas päris tõsiselt muljet.

                Sardiiniaga veel ei võrdle, aga väga palju ka puudu ei jäänud.
                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'Tunne oma kodumaad\'

                  ja just Narva-Jõesuu rannad ja linn üldse tasuvad avastamist, mõnusalt nostalgiline on linnas ringi uidata kuumal suvepäeval.

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale \'Tunne oma kodumaad\'

                    siit leiate ka igast huvitavat informatsiooni

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale \'Tunne oma kodumaad\'

                      Algselt postitas 10 Lopez Saldana


                      eestis on vaid kaks kohta kus ma käinud ei ole. ruhnu ja narva-jöesuu. ja ma ei mötle läbi autoakna vaatamist. millegi ainulaadsega pole küll tegemist. ja ei ole piiri taga reisimenie midagi kallim, kui just lennukiga ei lenda.

                      kui küsite mis kohad on ilusad: ilusad on kohad kus sel hetkel teisi seltskondi ei ole.
                      Ära valeta. Ma olen VÄGA palju igalpool käinud ja ikka pole veel igalepoole jõudnud. Ma olen leidnud hetkel 4 paradiisi Eestis, kuid nimme jätan need ütlemata niivõrd ilusad on need ja kuhu turist ple jõudnud. Sinu poolt mainitud kohtades olen käinud ja juba ammu. Kökats.

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale \'Tunne oma kodumaad\'

                        Avasta igal neljapäeval uus maastik.
                        Mitte mööda teid köndides/söites vaid metsas ja soodes-rabades joostes.

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale \'Tunne oma kodumaad\'

                          Algselt postitas 10 Lopez Saldana


                          Algselt postitas amority
                          ma pean vastama vä?

                          seda ei usuta jah eriti et nii pede välimusega mees kui mina üldse asfaldilt jala töstnud on, aga ei pea seda suurustamiseks kui ütlen, et olen pea igas eestimaa kolkas käinud, pea igal saarel, pea igal metsateel. eesti rabades pole laudteed mil minu jalg pole astund vöi jöge mille vett käega katsund. eks igal jobul omad veidrused.

                          mine nüüd kima 200\'ga mööda maanteed ja naudi kodumaad.
                          Homme lähengi. Peipsi äärde. Esmaspäeval Palagasse. Kolmapäeval Hiiumaale. Reedel Paradiisiranda.

                          Kommentaar


                            #14
                            Vastus teemale \'Tunne oma kodumaad\'

                            Algselt postitas Maarek


                            Sai puhkusest nädalake Hiiumaal Kassaris veedetud ning pidin tõdema, et kogu see saareke avaldas päris tõsiselt muljet.

                            Sardiiniaga veel ei võrdle, aga väga palju ka puudu ei jäänud.


                            Ja amority, kui sa kärdla-kõrgessaare kaudu Paradiisiranda sõidad, siis võta teatavaks, et Lauka tankla ei tööta. Kuigu silt on vist veel üleval.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              #15
                              Vastus teemale \'Tunne oma kodumaad\'

                              Algselt postitas yheksa


                              Avasta igal neljapäeval uus maastik.
                              Mitte mööda teid köndides/söites vaid metsas ja soodes-rabades joostes.
                              oeh.. nüüd ei ole mõned hooajad käinud aga minu noorus just nii mööduski..

                              Kommentaar

                              Working...
                              X