320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Krdi lisamäng on küll nüüd jah see asi, mida tõesti jubedalt vaja oli. Muidu ehk ei vingukski, aga see käib närvidele, kui vabalt anti Readingule teisel poolajal võimalus kohe mängu sisse tulla. Mida need loomulikult ka kastutamata ei jätnud ja tegutsesid hästi. Paradoks, aga ehk oleks isegi parem olnud, kui Carrick poleks seda kotti just sellisel hetkel löönud. Nüüd leiti, et näe, isegi poole kõvaga saame ikka võidu kätte... ja muidugi kukuti perse. Selline võimaluste raiskamine on mõistagi omaette ooper, nii piisabki ühest segadusest kaitses ja voila. Sahast ei taha ausalt öelda üldse rääkida, ega see pole tal ka esimene kord niimoodi silmaklapid peas joosta nagu sõge täkk. Muide Browni tahaks sellest väravaolukorrast hoolimata tegelikult kiita, tegutses suht hästi nii kaitses kui ka rünnakul. Hoopis Vidic jättis täna kuidagi eriti rabeda mulje. Anyway, nüüd tuleb lihtsalt leppida sellega, et enne ülitähtsat võõrsilmängu 'Pooliga ei oota ees mitte hädavajalik kuuepäevane paus, vaid hoopis Madejski. Neetud.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Algselt postitas vincent Vaata postitust
      Muide Browni tahaks sellest väravaolukorrast hoolimata tegelikult kiita, tegutses suht hästi nii kaitses kui ka rünnakul.
      browni tsenderdused on lahedalt teravad. kahju et enamik neist paraku vv-le liiga lähedale lendavad ning tõsist ohtu ei tekita.

      Kommentaar


        FA Cup 2007

        Middlesbrough/WBA vs. Man Utd/Reading
        The Reward is Cheese.

        Kommentaar


          Vana mees tahab koju. Kurblich.
          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            Algselt postitas fitti Vaata postitust
            kahju, oleks kindlasti olnud kenaks abiks ManU-le.

            Kommentaar


              Vaatame täna, kas ManU suudab võita esimese meeskonnana Meistrite liigas koduväljakul mängiva Lille.



              Tsitaat: "Kuna Lille’i euromängude ajalugu on lühike, siis ollakse üks Euroopa seitsmest klubist, kes pole kordagi Meistrite liigas koduväljakul lüüa saanud. "

              Kommentaar


                Eelmine hooaeg ei suudetud. Loodame, et täna läheb teisiti.

                Kommentaar


                  Lõpus tehti ikka ära vähemalt.

                  Kommentaar


                    mis segadus see seal karistuslöögiga oli, mul hakkas pilt õigel ajal jumpsima

                    Kommentaar


                      Saha tõmmati maha.
                      Vastaste väravavaht hakkas müüri paika panema.
                      kohtunik ei näidanud, et mängitakse vilega ja nii see juhtuski

                      Vastaste treener kutsus oma mängijad sellepeale ära.

                      Seejäral hakkasid prantslased igast asju loopima, millele peaks järgnema karistus(ma loodan).
                      Mäng ise oli väga kaasahaarav ning võimalusi oli mõlemal meeskonnal.
                      7. märtsil pannakse siis kõik kaardid mängu ja eks parem pääseb edasi ikka

                      BBC, Sport, BBC Sport, bbc.co.uk, world, uk, international, foreign, british, online, service


                      Tsitaat: "Giggs whipped in a 20-yard set-piece as Lille were still organising their defensive wall - and with keeper Sylva scrambling hopelessly out of position. Lille were furious, and it appeared they were on the point of walking off in protests as several players walked towards the dug-out. "

                      Kommentaar


                        0:1 Giggs!!!!!!!!!!!!!
                        The Reward is Cheese.

                        Kommentaar


                          Seda videot vaadates tundub, et lillele tehti ikka ülekohut..sest minu teada peab teine mängija palli puutuma jalaga ennem kui teine lüüa saab või siis peab vastastest (või väravavaht) palli vähemalt riivama, et see koll loeks..

                          aga vb ma eksin..aga nii vähemalt on mulle meelde jäänud..

                          Kommentaar


                            Kui ei saa jõuga, siis kavalusega ikka. Lille'i mehed võisid ju pöördesse minna, aga vilet ei olnud küsitud, seega igati määrustepärane värav. Prantslaste poolt oli muidugi eriti loll hakata seepeale mingeid solvunud primadonnasid mängima, aga noh, paneme emotsioonide arvele. Mäng ise oli selline... nii ja naa, ühelt poolt olin ma ~80 minuti paiku juba suht leppinud sellega, et viik pole sellisest mängust ka paha, teisalt nii paljude võimaluste peale on üks koll ka igati õiglane. Kõige rohkem on kahju muidugi sellest, et Rooney maradonalik soolo väravaga ei lõppenud. Mida aga küll rohkem näha ei tahaks, on need lollid ja ülilihtsad sööduvead, eriti veel omal poolel. Igatahes Lille mängis täna väga südilt ja kiitus neile. Kordusmängule lõdvalt minna ei tohi.


                            ja estone, sa räägid ju vabalöögist, aga anti karistuslöök.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              henry lõi umbes samasuguse chelseale. http://www.youtube.com/watch?v=bxl1LwO2in0
                              /

                              Kommentaar


                                Algselt postitas estone Vaata postitust
                                Seda videot vaadates tundub, et lillele tehti ikka ülekohut..sest minu teada peab teine mängija palli puutuma jalaga ennem kui teine lüüa saab või siis peab vastastest (või väravavaht) palli vähemalt riivama, et see koll loeks..

                                aga vb ma eksin..aga nii vähemalt on mulle meelde jäänud..
                                vabalöök poleks lugenud - vabalöögi ajal peaks kohtunik kätut üleval hoidma.
                                karistuslöögi võib aga ka otse sisse põrutada.

                                päris segamata ei saanud seda situatsiooni jälgida, aga tundub, et õiepoisid elavad fiktsioonis.

                                kole mäng oli.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X