320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vandersell Vaata postitust
    Oleks ta Aafrikast või vähemalt Prantsusmaalt, oleks Wengeril eelleping juba sõlmitud.
    Aga kuna on inglane, laseme meie ta mõnel teisel klubil üles kasvatada ja ostame siis 30 miljoni eest ära.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Soovitan Leedsi.
      Supplies!

      Kommentaar


        Leeds on liiga vaene klubi, äkki annavad veel odavalt ära. Ikka sellist oleks vaja, kellele õnnestuks umbes neljakordne turuhind maksta.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Tottenham sellisel juhul ilmselt, või Everton

          Kommentaar


            Meil on juba oma miljardär olemas (mis klubil ei oleks?). Enamus Spursist kuulub ENIC Sport plc nimelisele ettevõttele, kelle põhiomanikuks on britist Bahama resident hr. Joe Lewis. Forbesi 2007 miljardäride edetabelis siis:

            369=Joseph LewisUS$2.5 billion Bahamas

            Isegi rikkam kui Arse tulevane suhkruissi...

            458=E Stanley KroenkeUS$2.1 billion United States

            Muidugi, kui ta naise raha ka veel appi võtab, siis on ikka täitsa p*****s (Wal-Marti päranditobust jätkus kõigile, äkki ongi lihtsalt plaan teha staadioni asemel mega Wal-Mart)

            336=Ann Walton KroenkeUS$2.7 billion United States
            "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

            Kommentaar


              Algselt postitas extrance Vaata postitust
              No väravatevahe on Manu kasuks, kuna Chelsea on väga palju mänge ainult 1-0 seisuga võitnud. Kui siin vahepeal Mourinho süüdistas Manu selles, et meil on nii palju õnne, siis ma ütleks, et Chelseal on see aasta veel rohkem õnne olnud. Nagu näha ei pääsenud vigastuste tulemisest ka Manu. Chelseal oli vigastusteperiood hooaja keskel, Manul lõpus. Kokkuvõttes on ikkagi parem see, kes hooaja lõpus esikohal, ei loe siin andmata jäänud penaltid, ega õnn lõppkokkuvõttes midagi. Parim tiim võidab. Ja see hooaeg on parim olnud vaieldamatult Manu, sest on näidatud ikka väga väga ilusat ründavat mängu.

              Chelsea teebki minu jaoks ebameeldivaks ülbe ja üleolev Mourinho, kes oma suust alati võimalikult lolli juttu konkurentide kohta suudab ajada. Teist sellist treenerit ei ole, kes pidevalt teisi maha teeb ja ennast õigustab. Mehed seal meeskonnas võivad isegi sümpaatsed olla, aga hetkel kujundab Chelsea mainet Abramovich ja Mourinho. Üks tegi Chelseast suurima laristaja, teine on lihtsalt ülbe. Samas muidugi tänu neile on jõudnud Chelsea kahe järjestikuse liiga võiduni ja liiga karikani kah.
              Selle hooaja näitajad:
              Chelsea 56 mängu kõikidel võistlustel ja 111 väravat.
              ManU 53 mängu kõikidel võistlustel ja 114 väravat.
              3 väravat rohkem lõõdud, väga suur näitaja tõesti - NOT.

              Mourinho kohta ka veidi...

              Mourinho kriitika on siiski enamjaolt õigustatud, pole väga karm ja pole mingi lampi pori loopimine nagu sina arvad ja kui Mourinho ütles ManU sõidab õnne peal kus kurat pidi tema teadma, et kevadel Manut tabab vigastuste laine?? sina hoopis ajad konkurentide kohta alusetut ülbet juttu, silmakirjalik selline.

              Inimesed kas armastavad või vihkavad teda, palju parem kui mingi hall kuju nagu enamus peatreenereid.
              Little things worry little minds.

              Carlo Ancelotti, 2009

              Kommentaar


                Algselt postitas mihk3l Vaata postitust
                Selle hooaja näitajad:


                Mourinho kriitika on siiski enamjaolt õigustatud, pole väga karm ja pole mingi lampi pori loopimine nagu sina arvad ja kui Mourinho ütles ManU sõidab õnne peal kus kurat pidi tema teadma, et kevadel Manut tabab vigastuste laine?? sina hoopis ajad konkurentide kohta alusetut ülbet juttu, silmakirjalik selline.

                Inimesed kas armastavad või vihkavad teda, palju parem kui mingi hall kuju nagu enamus peatreenereid.
                No Mourinho ajab küll kõige lollimat möga suust välja treeneritest. Ta võib olla taktikaline geenius ja võtab selle mögaga mängijatelt surve maha vms, aga tema iga teine intervjuu on küll lolluste top1 alati.

                Kommentaar


                  Mõtled mingeid artikleid kollastest ajalehtedest?

                  Näita mõni video või artikkel usaldatavast allikast(chelseafc.com) siis usun.
                  Little things worry little minds.

                  Carlo Ancelotti, 2009

                  Kommentaar


                    mehed, vale auk...
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Algselt postitas marcello
                      Mik sa seda siis teinud juba ei ole?
                      special one-st räägitakse Off Topicus perverssete teemade all
                      ma kustutasin selle mis on minu võimuses!
                      AILTON

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mihk3l Vaata postitust
                        Näita mõni video või artikkel usaldatavast allikast(chelseafc.com) siis usun.
                        On küll vale auk, aga lubage naerda. Sealt olen juhtunud lugema selliseid asju, mida võib endale ehk päikeseleht lubada, aga mitte "usaldusväärne allikas".
                        Supplies!

                        Kommentaar


                          Suht suva jah sellest Jose lambast ja loodame , et Boro on märksa kergem vastane kui tahtmist täis Newcastle, kes Chelseat võõrustades ootab rivistusse tagasi M.Owenit.
                          MU FCUK

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                            On küll vale auk, aga lubage naerda. Sealt olen juhtunud lugema selliseid asju, mida võib endale ehk päikeseleht lubada, aga mitte "usaldusväärne allikas".
                            Tooks näiteid ka?

                            Ja mis veel ei ole usaldusväärne allikas kui klubi ametlik koduleht?


                            Lubage mul ka naerda.
                            Little things worry little minds.

                            Carlo Ancelotti, 2009

                            Kommentaar


                              Oma liigavastaste sopaga üle valamine, selline sõnakasututus mida endast lugupidav inimene/ajakirjanik/klubi ei kasutaks. Otsi oma teemast näidet.
                              Supplies!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                                Oma liigavastaste sopaga üle valamine, selline sõnakasututus mida endast lugupidav inimene/ajakirjanik/klubi ei kasutaks. Otsi oma teemast näidet.
                                Sina üritad tõestada, et Mourinho = Saatan, mitte mina , ma võin ka vabalt Sir Alexi kohta hakata ila ajama ilma oma argumente põhjendamata, seni kuni sa ei suuda mingeid konkreetseid näiteid tuua kus ta üle piiri läks, pole probleemi.
                                Little things worry little minds.

                                Carlo Ancelotti, 2009

                                Kommentaar

                                Working...
                                X