320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Manchester United FC\'

    Tegin nalja pärast väikese ennustuse taolise asja, ehk siis küsimus:\"Milline on Manu koosseis tuleval hooajal premier leagues?\" ja ma arvan et see saab olema, koos uute ostudega selline:

    19.Edwin van Der Sar
    ------------------------
    2.Gary Neville
    6.Wesley Brown
    5.Rio Ferdinand
    4.Gabriell Heinze
    ------------------------
    7.Cristiano Ronaldo
    13.Owen hargreaves
    16.Michael Carrick
    18.Paul Scholes
    ------------------------
    8.Wayne Rooney
    10.Adriano

    Kõik võiksid selliseid koosseisu ennustusi teha, siis oleks hea vaadata tuleval hooajal...
    keskväljast nii palju, et äärtel oleks owen h ja ronaldo, owen h saaks äärel hakkama küll, ta mängis ju inglismaa koondises isegi vasak ääre-kaitset :P
    aniway, kriitikud, kelle arust loll mõte, andke tuld ja kritiseerige, ma pole vastu

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Manchester United FC\'

      Algselt postitas 10 Lopez Saldana


      nalja peab ikka saama.
      muidugi peab :P

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Manchester United FC\'

        Algselt postitas greystone


        Tegin nalja pärast väikese ennustuse taolise asja, ehk siis küsimus:\"Milline on Manu koosseis tuleval hooajal premier leagues?\" ja ma arvan et see saab olema, koos uute ostudega selline:

        19.Edwin van Der Sar
        ------------------------
        2.Gary Neville
        6.Wesley Brown
        5.Rio Ferdinand
        4.Gabriell Heinze
        ------------------------
        7.Cristiano Ronaldo
        13.Owen hargreaves
        16.Michael Carrick
        18.Paul Scholes
        ------------------------
        8.Wayne Rooney
        10.Adriano

        Kõik võiksid selliseid koosseisu ennustusi teha, siis oleks hea vaadata tuleval hooajal...
        keskväljast nii palju, et äärtel oleks owen h ja ronaldo, owen h saaks äärel hakkama küll, ta mängis ju inglismaa koondises isegi vasak ääre-kaitset :P
        aniway, kriitikud, kelle arust loll mõte, andke tuld ja kritiseerige, ma pole vastu
        Sa unustasid ManU ühe tähtsama mängija-RYAN GIGGSi-nagu täitsa ära vist??

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Manchester United FC\'

          Adrianot küll vaja ei ole, ta on täielik juust.
          TORRES MANUSSE!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Manchester United FC\'

            Tõsiselt ka nüüd, see super leeds ei aita, viis inimest peab uuele lehele postitama, et see avaneks.

            Mis Torresesse puutub, siis face it, me ei saa teda. Atletico küsib ulmesummat või siis kedagi head vastu ja nii hädasti meil teda nüüd ka tarvis ei ole, et mõni tegija ära anda.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Manchester United FC\'

              Adriano eest tahetakse ka ju ulmesummat.
              Adriano on täielik juust, ta ei oska üldse mängida ikka.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Manchester United FC\'

                Algselt postitas vincent


                Tõsiselt ka nüüd, see super leeds ei aita, viis inimest peab uuele lehele postitama, et see avaneks.

                Mis Torresesse puutub, siis face it, me ei saa teda. Atletico küsib ulmesummat või siis kedagi head vastu ja nii hädasti meil teda nüüd ka tarvis ei ole, et mõni tegija ära anda.
                Herr Vincent, ma olen sellest täiesti teadlik ning spamin seda jura ainult sellepärast, et leht avaneks. Peale seda kui on sama palju poste tehtud, kui mul läks vaja, et lehte lahti saada kustutan ma oma postid.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Manchester United FC\'

                  oh jummil Silvestre pikendas lepingut 2009-ndani

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Manchester United FC\'

                    Ja Park 2010 aastani.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Manchester United FC\'

                      Enamus hooajapiletitest juba müüdud. Kui samas vaimus ostmist jätkatakse, siis pole üksikpiletite ostjatel mõtet üritadagi. Nädal siis esimese mänguni jäänud.

                      http://www.sportnet.ee/index.php?id=31223

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Manchester United FC\'

                        Algselt postitas AlwaysRed


                        Enamus hooajapiletitest juba müüdud. Kui samas vaimus ostmist jätkatakse, siis pole üksikpiletite ostjatel mõtet üritadagi. Nädal siis esimese mänguni jäänud.

                        http://www.sportnet.ee/index.php?id=31223

                        Staadioni täitmisega pole minu teada ka varem mingeid probleeme esinenud.

                        Huvitav kas on siis uuele ründajale pakkumine tehtud või ei.
                        Tevez

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Manchester United FC\'

                          United 3:0 Sevilla, meie väravad lõid Saha, Ronaldo ja David Jones. Esimene poolaeg suurt midagi ei toimunud, üks hea võimalus Parkil oli peale Giggsi eeltööd, aga ta tegi suht Neemelot. Teine pool oli parem, lahtisem mäng ja kolm väravat. Kuszczak sai ka 45 minutit mängida, palju tööd ei olnud.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Manchester United FC\'

                            Väidetavalt on Rooney vigastatud ning võib mängust Fulhamiga eemale jääda. Ei vea nende vigastustega ühelgi hooajal. Alati on mingid jamad. See hooaeg mingid punased kaardid kah veel. Samas ühtegi tõsisemat vigastust kellelgi ei ole ning septembriks peaks kõik terved olema.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Manchester United FC\'

                              Algselt postitas John Doe


                              Algselt postitas AlwaysRed


                              Enamus hooajapiletitest juba müüdud. Kui samas vaimus ostmist jätkatakse, siis pole üksikpiletite ostjatel mõtet üritadagi. Nädal siis esimese mänguni jäänud.

                              http://www.sportnet.ee/index.php?id=31223

                              Staadioni täitmisega pole minu teada ka varem mingeid probleeme esinenud.
                              Aga minul on staadioni t2ituvusega probleem. :P

                              Nimelt soovin teada neilt, kes systeemiga paremini tuttavad, kas ja kuidas saab ManU kodum2ngule pileti ametlikke kanaleid pidi ja kui palju see maksma v6ib minna; kui palju keskmiselt maksab pilet mustal turul ja kui suur on oht vastu nina saada.
                              Which ship has never docked at Liverpool?
                              The Premiership.

                              "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Manchester United FC\'

                                http://www.manutd.com/default.sps?pagegid=%7B7F2F7A6A%2D588F%2D4F02%2DAD C0%2D1D8462EE4ADD%7D - Siit võid uurida, kui seda juba teinud ei ole. Oleneb ka muidugi millal ja mis mängule sa minna tahad. Liverpooli, City, Arsenali ja Chelsea vastu on suht raske piletit saada, aga mingite Watfordide vastu ei tohiks küll probleemi olla. Rohkem nagu ei oskagi öelda, ise kasutan sugulase hooajapiletit kui Manchesteri satun.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X