320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Äge oli muidugi see, et pingil oli meil ka ainult kaks keskvälja meest, üks universaalne ette nihutatav kaitsja ja ülejäänud põlised kaitsjad. kohe oli ka näha, et kui kaotus seis tuleb, siis on jama
    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

    My spell checking is second to nine!

    Kommentaar


      Halle kive tsiteerides - on ikka kõnts küll

      Kommentaar


        Kõige suurem kõnts on Milan, ra, kelle mängu tulemus oli ainus, mis mul 8-mängulises kombos mööda läks, ra. Teeme Rein tuulde läinud tuhandete klubi, ra.
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          mulle tundus, et triibulised vanamehed eesotsas kahe kiilaka vennaga suutsid lihtsalt nii kaua enne penaltit möliseda ja aega venitada, et noorel prantslasel hakkas lihtsalt jalg värisema.
          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

          Kommentaar


            Ega jah peale Ronaldo ei olnud eilses mängus eriti midagi vaadata. Giggs üritas midagi, aga tulutult - kõik tema jooksud, löögid ja muud säärased olid natukene mööda. Kaitseliin toimis enam-vähem, poolkaitses oli hämmastavalt nõrk Carrick, Scholes´i natukene nägi, Giggs jäi meelde kui alatine mööda lüüa ja Ronaldo oli hoos nagu ma ennist juba mainisin. Ründes ei ole midagi head rääkida - Rooney närvitses, kuna ta vist ei olnud enda mänguga rahul, Saha´st ma ei taha üldse rääkida - sellise mänguga küll ma teda algkoosseisu ei paneks - aga noh, pole ju ka kedagi teist panna.....Eks tuleb loota, et seekord suudetakse Portugali libedikud alistada. Ennem tuleb muidugi Chelsea kotti panna.
            http://muhel.planet.ee/fm

            EESTI FM (Football Manager) KLANN

            Kommentaar


              tundus, et manu meestel oli ikka korralik pohmakas.
              gravesen sobib celtikusse mega-giga-super-über-alles-hästi.
              kohtunik pani segast - pennel? karistuslöök?
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Boruc tegi ka päris hea mängu. Vähemalt on viimane mäng kodus, seal tehakse portugaalidele topelt tagasi kahe viimase mängu eest.
                Poleks väga halb mõte kuna edurivi seis on meil niisugune nagu ta on.

                Kommentaar


                  kohtunik oli küll paras jobikott, seal polnud mingit viga, nakamura fk oli muidugi super!!!chelsea be ready for demolition!!!
                  AILTON

                  Kommentaar


                    No ega see penalt ka eriti penaltit väärt polnud. Pigem oleks pidanud Celtic penalti saama, kui Heinze kellegile küünarnukiga näkku virutas. Ja see Celticu vana, kes Scholesil tagant sisse sõitis, oleks pidanud punase saama. Kohtunik oli nõrk, muud midagi.

                    Kommentaar


                      See pilusilmne kohtunik ei ole kunagi eriti pädevat tööd teinud. Suurvõistlustel olen teda näinud vilistamas ja seal on ta ka vägagi kaheldavaid otsuseid vastu võtnud


                      Aga samas mäng on mäng ja kohtunikule ei saa mängu tulemust ette heita - seekord läks lihtsalt sedapsi.
                      http://muhel.planet.ee/fm

                      EESTI FM (Football Manager) KLANN

                      Kommentaar


                        Ma olen korduvalt rääkinud, et see Mejuto Gonzalez on üks üpris armetu tegelane (Henry ilmselt nõustuks), aga noh, kellele sa ikka kurdad. Eile suutis ta koos neljanda kohtunikuga mõlema meeskonna treenerid korra ikka tõsiselt närvi ajada - kõigepealt pidi Jarošik tohterdamise järel mingi minut aega platsile pääsu ootama ning lõpus molutati ManU topeltvahetusega ka täiesti põhjendamatult tükk aega. Neville oleks peaegu neljanda kohtunikuga kättpidi kokku läinud. Ega asi ei olegi Gonzaleze puhul niivõrd selles, et ta teistega võrreldes jube palju eksiks, aga temas on mingi närvilisus või ebalus olukordade lahendamisel, mis ka mängijatele edasi kandub. Mulle vähemalt tundub nii. Enamik kohtunikke suudavad siiski olla mõjuvalt resoluutsed, nagu vaja. Aga eks see nii on, et kui kohtunik on kord juba nn eliitklassi arvatud, siis sealt välja kukkumiseks peab ikka korduvalt jämedaid ämbreid tegema...
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Baines, Nakamura x2, Eastwood. 4 sisselastud karistuslööki. Hooaja jooksul 4 kaotatud mängu (kõik seni 0-1), kaks neist 'tänu' karistuslöögile. Seda on palju. Tuleb teha vastavad järeldused.
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas fitti Vaata postitust
                            Baines, Nakamura x2, Eastwood. 4 sisselastud karistuslööki. Hooaja jooksul 4 kaotatud mängu (kõik seni 0-1), kaks neist 'tänu' karistuslöögile. Seda on palju. Tuleb teha vastavad järeldused.
                            Koller ja Crouch meeskonda! Müür kõrgemaks!
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Krdi Nakamura, :@
                              Õnnestus taas 0-1 pähe saada...
                              Kui nii jätkata, siis pole veel kindel et alagrupistki edasi pääseme

                              Kommentaar


                                Sellist avaldust nüüd küll tõsine ManU toetaja ei tohiks teha
                                http://muhel.planet.ee/fm

                                EESTI FM (Football Manager) KLANN

                                Kommentaar

                                Working...
                                X