320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aston Villa boss Martin O'Neill has hailed Sir Alex Ferguson as "the Godfather of The Premier League".

    respect.

    Kommentaar


      Algselt postitas petsman Vaata postitust
      Aston Villa boss Martin O'Neill has hailed Sir Alex Ferguson as "the Godfather of The Premier League".

      respect.

      Rooney on tema teine lemmik.......sellise fänni peaks ManU-sse tooma.
      MU FCUK

      Kommentaar


        Algselt postitas Neevitser Vaata postitust
        Rooney on tema teine lemmik.......sellise fänni peaks ManU-sse tooma.
        aga mis te siis sir Alexiga teete?
        Proud to wear Claret & Blue!

        Kommentaar


          hoopis meeldivam on Larssoni, kui minu silmis ühe hinnatuima ründaja edukas debüüt ManU eest. Värav Aston Villa vastu kirjas

          Kommentaar


            ütlen ausalt,mul pole sõnu, okei on 1: OLE!

            Kommentaar


              Kiraly säras ka järjekordselt.

              Kommentaar


                Manchester United on seisus mis meenutab mulle varakeskaega: kõik hakkavad kartma viikingeid:P

                Kommentaar


                  2-1 võit villa üle... njh, oleks võinud olla ju 4-1 kui Giggsi karistuslöök poleks latti praksatanud ja Rooney esimesel poolajal oleks võimaluse ää löönd! muidu igati positiivne m2ng, kuna Larsson avas konto!

                  Kommentaar


                    mõnus.

                    Algselt postitas -mirko- Vaata postitust
                    meenutab mulle varakeskaega
                    oojaa, oh seda õitsvat varakeskaega! ja neid hirmsaid viikingeid!...nostalgiahetk tabas kohe mindki!
                    Which ship has never docked at Liverpool?
                    The Premiership.

                    "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                    Kommentaar


                      Võin kihla vedada, et Larssonist kujuneb tiitliheitluses meie võtmemängija. Mis sest, et tüüp oma imelist talenti vaid kolm kuud punases särgis demostreerib. Praegu kui Rooney ei suuda mitte ühegi trikiga väravavõrku sahistada, on Larssoni olemasolu nagu Jumala kingitus. Suurepärane liikumine platsil, kavalad söödud. Sahal läheb väga raskeks oma koha tagasi saamine kui ta vigastusest paraneb.

                      Ole oli ka täna ka suht asjalik

                      Kommentaar


                        No ÜKS kord on siis õnne ka viimastel minutitel. Kui palju on sel hooajal olnud mänge, kus pannakse lõpus meeletu surve peale, aga väravat ei tule. Seekord siis marati-mees tuli appi. Muus osas üpris suurepärane vaatemäng, kui ainult ise ei oleks vahepeal lollusi tehtud.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Larsson mängis jah Rooneyga nii kokku, nagu nad oleks seda juba aastaid teinud. Aga ega temasuguse klassiga mehelt muud ei ootakski. Brown näitas kahes nurgalöögiolukorras head peamängu ja Neville proovis ka korra peaga (!) väravat leida, aga üldiselt vitsa peaks neilegi andma, sest mingil hetkel peale väravat läks kogu kaitseliin kollektiivuinakule, mida muidugi kasutamata ei jäetud. Hea kaitse ei kasva vitsata, ma olen kuulnud.
                          Ja Park ja tema löök ajavad küll hulluks. Ma ei saa aru, kas trennis ÜLDSE pealelööke ei harjutata? Lihtsalt jookseb kuni vedru maas ja siis SAF keerab jälle üles? Kõik löögiüritused lõppevad kuskil staadionivärava juures..
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            Veider oli mängus vahepeal see, et nagu lausa loodetigi palliga väravasse joosta või siis karistusalas vähemalt 5söötu teha enne kui keegi lööks.

                            Kommentaar


                              väravad:
                              1-0 Larsson http://www.youtube.com/watch?v=ATrNqObFwZY
                              1-1 Baros http://www.youtube.com/watch?v=yABuy8I3-bM
                              2-1 O.G.S http://www.youtube.com/watch?v=atwN540vfVA
                              Algselt postitas JT8055
                              Olge aktiivsemad!

                              Kommentaar


                                juba lootsin et äkki saame veel villaga mängida, aga võta näpust. krt, viik oleks ikka suht karjuv ebaõiglus olnud. mitte et eriline statistika fänn olen, aga pealelöögid 31-9 ja postide vahele 18-5, nurgad 12-3 ja pallihoid 71-29 (soccernet.com-i järgi). villa oli suht samasuguses vormis nagu eelminegi kohtumine, ainult seekord suutsime tõesti raisata võimalusi igalt poolt. ega rooney sihik ka teab mis täpne polnud. ja neid karistuslööke vaadates proovisin meenutada, millal viimati tuli otse karistuslöögist värav, aga vot ei meenunud (mälu pole muidugi tugev külg).

                                aga mulle meeldib et järgmine mäng on, kuidas siis muidu - villaga kodus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X