PDA

View Full Version : Manchester United FC

Leheküljed : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159

Yorro
20.07.06, 21:24
http://i.imgur.com/jfVribn.jpg

Sajets
20.07.06, 21:44
Krt mu hea nali jäigi teise teemasse maha. :(

Kebab
21.07.06, 12:57
Lugejakiri värskest Kroonikast.

Tere.
Kroonika! Olen teie ajakirja lugeja. See on hästi tore ja huvitav. Tahaksin paluda, et te paneksite 18. juuli kroonika vahele Cristiano Ronaldo postri ja jutu temast. Oleksin väga tänulik! Ettetänades!

Kätu

eestimees
21.07.06, 13:18
Algselt postitas Kebab

Tere.
Kroonika! Olen teie ajakirja lugeja. See on hästi tore ja huvitav. Tahaksin paluda, et te paneksite 18. juuli kroonika vahele Cristiano Ronaldo postri ja jutu temast. Oleksin väga tänulik! Ettetänades!

Kätu

see on gamer´i (soccerneti foorumikasutaja) õde

gamer
21.07.06, 13:36
Algselt postitas eestimees

Algselt postitas Kebab

Tere.

Kätu

see on gamer´i (soccerneti foorumikasutaja) õde
Eiei, sellise idiootsusega saab hakkama ainult üks Siniste fänn, keda me võime kutsuda näiteks Markoks (või siis mingil juhul ka rixiks)?

Yorro
21.07.06, 14:21
Algselt postitas 10 Lopez Saldana

misasjad need FC seal nimes on?
Franchise ofkoors.

-.-

-mirko-
21.07.06, 15:15
natukene asjalikku juttu kah. Jutud Rossists.

Rossi wants to stay
Giuseppe Rossi wants to stay and gain first-team experience with United next season, rather than join another club on loan. andmed: www.manutd.com

Isiklikult siiski loodan et poiss läheb laenule, kuna Newcastle tegi nüüd ka pakkumise:

Man Utd\'s Rossi Newcastle loan target
tribalfooball.com - July 21, 2006

Poiss saaks korraliku first team footballi, sest algaval hooajal siiski Ruudi lahkumise korral tundub jäävat Saha-Rooney, sest asendust ei paista tulevat ka Torrese näol( Interi 26mil £ pakkumine). Kui Ole vormis siis kindlasti eelistab SAF esialgu tema kogemust ning ka Alan Smith hakkab terveks saades mängima oma õigel positsioonil- ründaja. Ning usku temasse kindlasti on, peale liitumist ju tegi Smith midagi päris muhedat- esimese 5mänguga 4väravat. Seega näen parima lahendusena Rossile 6kuud tõesti Newcastles olla, kuna neil niikui nii on vaja ründajat Owenit asendama, siis Rossi kindlasti saaks seal ka korralikku mänguaega.

ZhiT
21.07.06, 15:40

Tunne oma klubi ajalugu!

Two reasons Liverpool won\'t win the Premiership:

1. They play crappy, dull football.
2. There\'s not a chance in hell that Crouch or Bellamy will ever be an integral part of a team that wins the Premiership. :D

Neevitser
21.07.06, 18:43
Algselt postitas -mirko-

natukene asjalikku juttu kah. Jutud Rossists.

Rossi wants to stay
Giuseppe Rossi wants to stay and gain first-team experience with United next season, rather than join another club on loan. andmed: www.manutd.com

Isiklikult siiski loodan et poiss läheb laenule, kuna Newcastle tegi nüüd ka pakkumise:

Man Utd\'s Rossi Newcastle loan target
tribalfooball.com - July 21, 2006

Poiss saaks korraliku first team footballi, sest algaval hooajal siiski Ruudi lahkumise korral tundub jäävat Saha-Rooney, sest asendust ei paista tulevat ka Torrese näol( Interi 26mil £ pakkumine). Kui Ole vormis siis kindlasti eelistab SAF esialgu tema kogemust ning ka Alan Smith hakkab terveks saades mängima oma õigel positsioonil- ründaja. Ning usku temasse kindlasti on, peale liitumist ju tegi Smith midagi päris muhedat- esimese 5mänguga 4väravat. Seega näen parima lahendusena Rossile 6kuud tõesti Newcastles olla, kuna neil niikui nii on vaja ründajat Owenit asendama, siis Rossi kindlasti saaks seal ka korralikku mänguaega.

See Interi pakkumine on nagu tavaline \"Inter pakkumine\" ikka.

Yorro
22.07.06, 13:21
Ruud expected at training (http://www.manutd.com/default.sps?pagegid={B4CEE8FA-9A47-47BC-B069-3F7A2F35DB70}&newsid=348483)

gamer
22.07.06, 19:19
Vodacom Cupi finaali siis MU kaotas penaltitega. Punaste poolele eksisid Foster ja Eagles. 90min seis jäi 0-0, kuigi Dongil oli esimesel poolajal võimalusi jalaga segada. Oi kus mustad poisid võidu üle rõõmustasid.

AlwaysRed
22.07.06, 23:19
Ühe penaltitest lõi sisse mängija, kes vahetati varem välja ning seega ei tohtinuks ta lüüa. Päris veidrad asjad toimuvad seal Lõuna-Aafrikas. Kuna tegemist oli sõpruskohtumisega, siis oli ManU meestel suva. Aga imelik siiski.

fitti
24.07.06, 10:23
SAF rääkis ka noori puudutavatest plaanidest:

\"We still have to make a decision about some of the youngsters. Jonathan Evans, Darron Gibson and Danny Simpson will go to Royal Antwerp in Belgium for the year. They\'re all young and this is the first step in their careers.\"

\"Dong will go back to Antwerp until he secures a European passport or a work permit in England. Ben Foster, Chris Eagles and David Jones will become part of the first-team squad and we\'ve yet to make a decision on Giuseppe Rossi.\"

\"We are trying to sign a couple of players who would give us something different and bring a bit of variety to our play. But when you look back at our form over the latter half of last season I am not unhappy with the players I have.\"

fitti
24.07.06, 12:24
Ja seda et, praegu vaatasin, VS2 näitab otse sõprusmängu PNE-ga. Laup, 29. juuli kell 1530 rootsi aja järgi, see on siis 1630 meie ajas? Sassis need asjad suvega.

Epic
24.07.06, 12:35
Algselt postitas fitti

Ja seda et, praegu vaatasin, VS2 näitab otse sõprusmängu PNE-ga. Laup, 29. juuli kell 1530 rootsi aja järgi, see on siis 1630 meie ajas? Sassis need asjad suvega.

Jah, 1630. Sama kanal näitab ka kaks päeva hiljem mängu Macclesfieldiga, ülekande algus 2100.

vincent
24.07.06, 12:44
Algselt postitas fitti

Kellel viasatti pole, siis seda Prestoni mängu näeb ka mutv\'st livena. Maksin katseks selle 4 poundi ühe kuu eest neile ära ja ei kahetse, päris head videomaterjali on sel lehel koos. Pluss mõned live mängud (peale PNE nt augustis veel ka Sevilla). Lisaks olen ma niipalju laisk inimene, et ei viitsi iga mängu järel mingeid highlightse mööda netti taga ajada, seal seevastu kõik kvaliteetse pildiga olemas.
ja fitti kell on õige küll.

Muide, viimaste juttude järgi pakub Fergie Spursile Carricki eest juba kombot 16 milli pluss Silvestre. O\'Shead pakub ka, aga see ei taha jälle minna. Kuigi seda esimest pakkumist võib ka muidugi võtta lihtsalt kui kavalat lüket konkurendi jalgealuse õõnestamiseks...

fitti
24.07.06, 13:20
Mitu friendlyt siis veel ees on?

26.07 Celtic
29.07 PNE
31.07 Macclesfield
12.08 Sevilla
??

Kas Amsterdami turniir on veel jõus, ei leia nagu mingit infi selle kohta?

Epic
24.07.06, 13:25
Algselt postitas fitti

Mitu friendlyt siis veel ees on?

26.07 Celtic
29.07 PNE
31.07 Macclesfield
12.08 Sevilla
??

Kas Amsterdami turniir on veel jõus, ei leia nagu mingit infi selle kohta?

Amsterdamis mängitakse 4. augustil Portoga ja päev hiljem Ajaxiga. Kuskilt on kõrvu jäänud, et peale Amsterdami turniiri on veel kavas mäng Oxfordi vastu.

eestimees
24.07.06, 16:09
huvitav kas fergy ka zlatanit mõtleb osta? peaks ju hea ründaja suht odavalt kätte saadav olema

marrrtin
24.07.06, 16:14
Rossi tõsine mees, olen vaadanud mitmeid mänge reservi eest.
No ainult tema ümber käibki mäng.

Igatahes, mulle tundub, et ManUl seal poolikus suured augud?
Scholes terve? Näeb ikka halvasti?
Smithil kah kuidas? Jalaluu läks päris kõvasti ikkagi.:oih:

Yorro
24.07.06, 16:27
Scholes peaks korras olema, Pre-Season mängudes on ta poolkaitsjatest kõige paremini hakkama saanud. Isegi Super-Fletch jäi tema kõrval varju.

Smith pidavat hooaja alguseks terveks saama ja tagasi ründajaks minema.

Pingviins
24.07.06, 17:35
Algselt postitas Yorro
Isegi Super-Fletch jäi tema kõrval varju.

ISEGI SUPER-FLETCH? Haha :D

See, et homme hommikul on Atletico pressikonverents teemaks Torres´i tulevik...mitte, et ma midagi loodaks, aga ikkagi.

eestimees
24.07.06, 18:04
Algselt postitas Pingviins

Algselt postitas Yorro
Isegi Super-Fletch jäi tema kõrval varju.

ISEGI SUPER-FLETCH? Haha :D

See, et homme hommikul on Atletico pressikonverents teemaks Torres´i tulevik...mitte, et ma midagi loodaks, aga ikkagi.

kui torrest ei tule siis on kööga, kas tõesti fergy arvab et rooney-rossi?-solskjaer-saha ründajatega saab 3 hulkka tulla?

super-fletch:D ta on nagu flora reinumäe:P

taku*
24.07.06, 18:20
pigem kui torres tuleb, on kööga:oih: pole neid pervosid sinna vaja nii palju.. aitab ronaldust küll. ründajaid on mõnuga... rooney, smith, ole, saha, rossi.. noh...nistekas pole VEEL kuskile läinud... et mida veel.

üks tasemel kaitsev keskpoolik ja asi vask (minumeelest)

eestimees
24.07.06, 18:26
Algselt postitas taku*

pigem kui torres tuleb, on kööga:oih: pole neid pervosid sinna vaja nii palju.. aitab ronaldust küll. ründajaid on mõnuga... rooney, smith, ole, saha, rossi.. noh...nistekas pole VEEL kuskile läinud... et mida veel.

jah aga selliste meestega ei garanteeri kohta 3 hulgas ega ka midgai CL kahjuks

AlwaysRed
24.07.06, 18:39

Algselt postitas taku*

Ega Ballack ja Shevchenko kah Champions League\'i võitu ja kohta kolme parema hulgas ei garanteeri. Väljakul on endiselt 11 meest 11 vastu. Juhul kui muidugi sel ajal kui ma magasin reegleid pole muudetud.

Pingviins
24.07.06, 18:52
Siiski...pigem \"kindlustavad\" top 3-es koha Sheva ja Ballack kui Saha ja Fletcher.

eestimees
24.07.06, 19:54
Algselt postitas AlwaysRed

Algselt postitas taku*

Ega Ballack ja Shevchenko kah Champions League\'i võitu ja kohta kolme parema hulgas ei garanteeri. Väljakul on endiselt 11 meest 11 vastu. Juhul kui muidugi sel ajal kui ma magasin reegleid pole muudetud.

ega ma ei öeldki et ballack ja sheva 2kesi kindlustavad!!! aga neil kahel mehel on taga 9 supper meestmida manul ei ole

AlwaysRed
24.07.06, 20:02
Kes oled sina otsustama, kes on supermees ja kes mitte?

eestimees
24.07.06, 20:05

hmm noo võrdle ise manu ja chelsea poolikuid, ok mõttetu vaidlus, ma ei usu et fletchu vms küündivad chelsea poolikute tasemele vä CR, giggs ja scholes vanurid juba

Pingviins
24.07.06, 20:19

Äkki ta on lihtsalt Fletcherit ja O\'Shea´d koos mängimas näinud?

AlwaysRed
24.07.06, 20:20
Vaata! Iga mäng on erinev. Lampard mängis esimese poole hooajast suurepäraselt(pakkus Ruudile ja Henryle konkurentsi väravaküttide edetabelis), kuid teisel poolel vajus ära. Samas mängis just keskväli Fletcher - Scholes - Smith - Ronaldo novembri alguses Chelsea 1:0 üle. Ründajad olid tolles mängus mannetud. Mängu saatuses otsustas Fletcher Scholesi ja Ronaldo eeltööst. Selles mängus mängis ManU poolkaitse Chelsea oma selgelt üle.

Pingviins
24.07.06, 21:48
Jah, ja samas Man Shitty õunis meie keskvälja täiega ära. Selles ongi \"supermeeste\" ja \"superfletcherite\" vahe. Ühed suudavad terve hooaja stabliilselt head mängu näidata, samal ajal kui teised ei suuda halval päeval Blackburni vastugi korralikult mängida...ja neid halbu päevi on kuradi palju.

Pingviins
25.07.06, 14:39
Torres jääb Madriidi.

rooney
25.07.06, 15:04
Ründeliini täiendamisse võimalustesse on nüüd suuremat kõla saamas kaks uut nime - Ibrahimovic ja Klose.

Klose väidetavalt seepärast kuna on Nistelrooy tüüpi mängija ja Ibrahimovic on vaid palgatõusu puhul jäämas Juvesse, mis aga ilmselt ei juhtu!

eestimees
25.07.06, 15:14
Algselt postitas rooney

Ründeliini täiendamisse võimalustesse on nüüd suuremat kõla saamas kaks uut nime - Ibrahimovic ja Klose.

Klose väidetavalt seepärast kuna on Nistelrooy tüüpi mängija ja Ibrahimovic on vaid palgatõusu puhul jäämas Juvesse, mis aga ilmselt ei juhtu!

kindlasti saaks zlatanist ja rooneyst kõva duo, võimas oleks isegi, ääretult tahaks zlatanit manus näha

Pingviins
25.07.06, 15:59
A vahet pole see ründeliin praegu tegelikult. Oleks Torres tulnud oleks ta kuskil £30-40m maksma läinud ja siis poleks (korralike) poolikute jaoks raha jäänud ja just maailmaklassi KAITSVAT poolkaitsjat on meil vaja...

eestimees
25.07.06, 16:07

A vahet pole see ründeliin praegu tegelikult. Oleks Torres tulnud oleks ta kuskil £30-40m maksma läinud ja siis poleks (korralike) poolikute jaoks raha jäänud ja just maailmaklassi KAITSVAT poolkaitsjat on meil vaja...

super-fletch ja o ´shea jäävad selleks raudselt:P

Pingviins
25.07.06, 16:16
Kui kedagi teist ei saa, siis tõesti kasvõi Reinumäe Unitedi keskpoolikusse suruda...
Reinumäe-Fletcher
Reinumäe-O\'Shea
Reinumäe-Scholes
Reinumäe-Giggs
Võimalustel poleks piire! :D
Samas võib Ott pressikonverentsi kokku ajada ja öelda: \"Ma olen väga meelitatud, et United minust huvitatud on, kuid ma olen oma klubile tänulik, tänu Florale olen ma see mängija kes ma täna olen ja ma ei taha siit lahkuda...aa ja tahaks midagi võita ka!\"

Tegelikult oleks Carrick okei, kuid normaalse hinna eest, aga £20m normaalne hind küll ei ole.

fitti
26.07.06, 11:24
Mul on suhteliselt kõrini sellest O\'Shea ja Fletcheri kallal jauramisest juba. Asi ei ole selles, kui sitad nad on või ei ole, vaid selles, KUI KAUA on võimalik ühte ja sama kamarajura ajada? Türa küll.

Jah, O\'Shea on ebastabiilne. Tema ja Silvestre tulnuks müüa juba hooaeg-kaks tagasi. Fletcher on ebastabiilne, ometi minu silmis väga kasulik tegelane. Õnneks ka SAF arvates. Ja näikse, et Carrick on tagasi lükanud Spursi viimase lepingupakkumise. Ehk tuleb koletu raha eest üle, rahustab igasugused debiilikud maha ja ei pea enam seda manu-keskvälja-ininat lugema.

eestimees
26.07.06, 12:49
Algselt postitas fitti

Mul on suhteliselt kõrini sellest O\'Shea ja Fletcheri kallal jauramisest juba. Asi ei ole selles, kui sitad nad on või ei ole, vaid selles, KUI KAUA on võimalik ühte ja sama kamarajura ajada? Türa küll.

Jah, O\'Shea on ebastabiilne. Tema ja Silvestre tulnuks müüa juba hooaeg-kaks tagasi. Fletcher on ebastabiilne, ometi minu silmis väga kasulik tegelane. Õnneks ka SAF arvates. Ja näikse, et Carrick on tagasi lükanud Spursi viimase lepingupakkumise. Ehk tuleb koletu raha eest üle, rahustab igasugused debiilikud maha ja ei pea enam seda manu-keskvälja-ininat lugema.

türa kui hea tunne on nüüd

PS o´shea on väga tipp vend kaitses nagu oli ta eismesed 2 hooaega(Y)

Pingviins
26.07.06, 13:23
Algselt postitas fitti

Äkki oskad mõned Fletcheri head küljed välja tuua, peale selle, et ta \"minu silmis kasulik\" on?

Ja millest me siis rääkida tohime?Peab meie olematud keskvälja kiitma ja rahul olema sellega, kuidas meie seniilne treener meid tranfer market´il kogu euroopa naerualusteks teeb?

Mõnuagent 007
26.07.06, 13:58

Algselt postitas fitti

Äkki oskad mõned Fletcheri head küljed välja tuua, peale selle, et ta \"minu silmis kasulik\" on?

Ja millest me siis rääkida tohime?Peab meie olematud keskvälja kiitma ja rahul olema sellega, kuidas meie seniilne treener meid tranfer market´il kogu euroopa naerualusteks teeb?
oskus eelmisel aastal Chelsea vastu ainsa värava lüüa on ka näiteks täitsa hea oskus.

fitti
26.07.06, 14:06
Jah. Seniilne vanamees ja naerualusteks. Mida ma pean sellise jutu peale üldse kostma?
Ja point oli selles, et kui muidu ei saa ja pidevalt vinguma peab, siis vähemalt vahetage teemat, igavaks läheb.

Mida ma Fletcheris näen? Olen sellest juba korduvalt kirjutanud. Minu ca aastatagune post:

A mis Fletcherisse puutub, siis mina tema võimaliku sobivaima rollina näeksin mitte lõhkuvat, vaid ründavat keskpoolikut (AMC, kui soovite) - seda tõepoolest just tema vähese kaalu tõttu, mida ei paista ka kuskilt juurde tulevat. Ta on seda ka ise oma loomulikuks positsiooniks nimetanud (I don\'t mind playing on the right but I have been in the centre all my life, so that is probably my best position) ning mänginud seal nt koondise eest silmapaistvalt hästi.

Eelmisel hooajal prooviti teda nii paremal äärel, ründava kui lõhkuva keskväljana, kuid mitte kordagi piisavalt pikalt, et ta seal end mugavalt tundma hakkaks. Ka ei saanud ta mänguskeemist ja Giggsi keskväljamootoriks konvertimisest tulenevalt oma parimal kohal piisavalt mänguaega. Shoti koondises, kus kedagi teist tema positsioonile panna ei ole, on ta asendamatu vend. Peamine mure tema puhul on ehk, et ta ei ole one-on-one mängija, kuid tema füüsis on läinud tugevamaks ja tehnika paremaks. Pre-seasonil sel aastal, kui ma ei eksi, on ta pigem paremat äärt mänginud, sealt suurepärast platsinägemist demonstreerinud ja korralikke tsenderdusi ja sööte jaganud. Oletades, et taas nägijaks saanud ja väidetavalt koguni koondisesse naasmisest mõtlev Scholes on endiselt AMC #1, jääks Fletch kõige mõistlikumaks vahetuseks. Seda eriti arvestades, et seljataguse pärast muretsema ei pea (Carrick või kesiganes, see positsioon ei jää täitmata).

Yorro
26.07.06, 14:38
Fletch\'i müümine oleks idiootsus. Temast võib veel midagi areneda, 21-aastaselt Shoti koondise kapteniks saamine tõestab seda.

Ja kui ka ei saa on ta väga väärtuslik squad player, tuunitud Nicky Butt.

-.-

vincent
26.07.06, 14:54
Kindlasti ei ole Fletch sitt. Ja kahtlemata on fittil õigus, kui ta märgib probleemina mehe solgutamist ühelt positsioonilt teisele. IMHO olidki eelmise hooaja hädad paljuski tingitud just sellest, et Fergie kukkus mehi ümber paigutama ja õpetama, selmet kõik positsioonid just sinna sobivate mängijatega täita. O\'Shea oli hea ja kiirelt arenev kaitsja, enne kui temast hakati uut Keanot vorpima; samuti on Smithi õige koht ikkagi rünnakul. Rääkimata üksikustest lauslollustest a la Rio kaitsva poolikuna. Samas usun mina siiski, et sir Alex pole loll (ning ammugi mitte seniilne) ja õpib vigadest. Lihtsalt hetkel on keskväljal auk ja ma tahaks küll näha, et see korralikult ära täidetakse - st tuuakse sinna just sellel positsioonil end hästi tundev mees, no nagu näiteks seesama Carrick. Rohkem ei halakski seekord ;).

taku*
26.07.06, 14:59
Algselt postitas vincent
Lihtsalt hetkel on keskväljal auk ja ma tahaks küll näha, et see korralikult ära täidetakse - st tuuakse sinna just sellel positsioonil end hästi tundev mees, no nagu näiteks seesama Carrick. Rohkem ei halakski seekord ;).

no mida ma siis koguaeg räägin:P

Algselt postitas taku*

pole vaja mingeid pervosid sinna juurde... ala torresed ja zlatanid jne (zlatan ei ole nii pervo kui torres.. aga ikkagi) üks koralik (soovitavalt) inglasest poolik ja on sats olemas:)

Pingviins
26.07.06, 15:47
Algselt postitas fitti
Jah. Seniilne vanamees ja naerualusteks. Mida ma pean sellise jutu peale üldse kostma?

Jah, tõesti mida? Arvatavasti midagi sellist, et \"Haha, glory-hunter!\", või seda, et kui tänamatu ma olen? Ferguson on parim treener kes meil olnud on, parem kui Busby ja see on suurim kompliment mida ühele treenerile üldse teha saab. Ma olen talle elu lõpuni tänulik selle eest, mis ta klubi heaks teinud on, aga nüüd on ta aeg läbi ja kui ta sellest ise aru ei saa, siis mina teda enam austada ei suuda. Tal ei ole õrna aimugi kuidas meeskonda uuesti üles ehitada, ta ei austa fänne, transferitest ma parem ei hakkagi rääkima, me pole meistrite liiga knock-out voorudes neli aastat ühtegi mängu võitnud, ta ei suuda mängijaid kelle ta oma üüratu ego tõttu meeskonnast välja heitnud on asendada...ta asetab ennast fännidest ja klubist kõrgemale jne. Kuidas te ei saa aru, et ta ei suuda enam United juhtida!?

Fergie: \"If I were to start the season with all the players I\'ve got available, all fit, I don\'t think the supporters would be disappointed - neither would I.\"...nagu mida fakki :D

Fletcherist...
Roy Keane: \"I don\'t know why people from Scotland rave about Darren Fletcher.\"

Ei, Fletcherson ei ole sitt, ta on räigelt keskpärane ja ei vasta kindlasti mitte Unitedi standarditele. Chelsealile löödud värav küll mingi näitaja pole, kui siis pigem nii, et kui me tol päeval korralikku keskvälja omanuks, poleks me ühe väravaga piirdunud. Cristiano Ronaldo püsib ka kauem jalgadel, füüsis puudub, tehnika ka...AMC jaoks on löök nõrk, äärepooliku jaoks on ta liiga aeglane ja puuduva tehnikaga. Šoti koondises asematu olemine pole just eriti suur saavutus, Šoti koondis ja Šoti koondise sarnased ligadi-logadi keskmike hulga kuuluvad klubid on talle õige koht. Uue treeneri tulemisega oleks Fletcher esimeste hulgas kes Unitedist lahkuks. Keane, Ruud, Stam, Beckham jne. lüüakse klubist välja, aga mingit uina-muinat hoitakse nagu sitta pilpa peal.

Okei, ma ei vingu enam...vähemalt niikaua mitte, kui me Cityga 0-0 mängime.

fitti
26.07.06, 16:42
Nojah, vaata, ManU toetajad jagunevad suuresti üldistades SAFi ja tema juhtimise hindamisel kahte oponeerivasse leeri ja arvestades, et me erinevaid leere esindame, ei näe mõtet seda tulutut vaidlust jätkata - vaevalt kumbki teisega nõustuks. Mina arvan, et härral on veel mitu head aastat ees ja vaadates, millised talendikad noored reservidest üles pushivad, on kogu klubi (taas)ülesehitamine õigel teel.

Fletcherist - on mul meeles veel kena aprillipäev mõned aastad tagasi, kus ta karika poolfinaalis pani Paddy Vieira piltlikult öeldes nutma. Nagu keskmine uinamuina ikka. Ja ei, see ei olnud pime-kana-leiab-ka-vahel-tera, see oli/ongi tema tase. Eelmise hooaja vormikaotuse võimalikke põhjuseid juba käsitlesin.

Pingviins
26.07.06, 17:29
Bayern, Real on teinud uued pakkumised Ruudi eest (vastavalt 19 ja 15 milli).

mehis
26.07.06, 17:36
Algselt postitas fitti

Mina arvan, et härral on veel mitu head aastat ees ja vaadates, millised talendikad noored reservidest üles pushivad, on kogu klubi (taas)ülesehitamine õigel teel.

Nõustun täielikult sinuga. SAF on midagi mida näiteks Jose Mourinho eriti ei paista olevat-ajud nimelt... Üks kulutab miljoneid, aga ikkagi ei suuda pakkuda mängu mida mängis ManU ühekskümnendate keskel ja lõpus. Ja ManU mäng oli ehitatud ümber oma kasvanike. Arvan, et aasta-kahe pärast näitab taas ManU oma parimate päevade taset, ning treeneriks vana hea Alex (ehk on abitreeneriks Giggs, Neville või mu praegune veteran mängija;) )

ZhiT
26.07.06, 17:53
Fortune completes Trotters move

Quinton Fortune has completed his move to Bolton Wanderers.
The South African utility man, who was released by United this summer, has signed a one year deal at the Reebok Stadium.
The 29-year-old made 126 appearances for United, scoring 11 goals, after joining from Atletico Madrid in 1999.
Various injuries dogged his Reds career, and he failed to make a single appearance last season due to a persistent knee calcification problem.
Everyone at Manchester United wishes Quinton the very best of luck at his new club.

edu talle ;)

Pingviins
26.07.06, 17:55
Algselt postitas mehis

Algselt postitas fitti

Mina arvan, et härral on veel mitu head aastat ees ja vaadates, millised talendikad noored reservidest üles pushivad, on kogu klubi (taas)ülesehitamine õigel teel.

Nõustun täielikult sinuga. SAF on midagi mida näiteks Jose Mourinho eriti ei paista olevat-ajud nimelt... Üks kulutab miljoneid, aga ikkagi ei suuda pakkuda mängu mida mängis ManU ühekskümnendate keskel ja lõpus. Ja ManU mäng oli ehitatud ümber oma kasvanike. Arvan, et aasta-kahe pärast näitab taas ManU oma parimate päevade taset, ning treeneriks vana hea Alex (ehk on abitreeneriks Giggs, Neville või mu praegune veteran mängija;) )

Mourinhol pole ajusi? Minu meelest tal Portos küll erilisi miljoneid polnud mida raisata...Come on, me ei saa mälestustes elades mineviku pärast klubi oleviku/tulevikuga riskida. Ma tooks veel hunniku põhjendusi, miks ma arvan, et Fergusoni aeg on läbi, aga nagu Fitti ütles, poleks sellel mõtet...

mehis
26.07.06, 19:55

Algselt postitas mehis

Algselt postitas fitti

Mourinhol pole ajusi? Minu meelest tal Portos küll erilisi miljoneid polnud mida raisata...Come on, me ei saa mälestustes elades mineviku pärast klubi oleviku/tulevikuga riskida. Ma tooks veel hunniku põhjendusi, miks ma arvan, et Fergusoni aeg on läbi, aga nagu Fitti ütles, poleks sellel mõtet...

No Portos oli ta ju ainult kaks aastat(mõned aastad enne veel ka Robsoni abitreener). Mida selle ajaga jõuab teha?? Enamus mängijad olid ju eelmise treeneri ostetud-kasvatatud. Ja ta ostis Portugali mõistes suure raha eest nii Carvalho kui Costhina.

Pingviins
26.07.06, 20:00
Haha, ei sa oled päris koomik ju :D

Anyway, tundub, et Carrick on tõesti Unitedisse tulema...
http://football.guardian.co.uk/News_Story/0,,1830151,00.html

zaz
26.07.06, 20:08
Algselt postitas mehis

No Portos oli ta ju ainult kaks aastat(mõned aastad enne veel ka Robsoni abitreener). Mida selle ajaga jõuab teha?? Enamus mängijad olid ju eelmise treeneri ostetud-kasvatatud. Ja ta ostis Portugali mõistes suure raha eest nii Carvalho kui Costhina.

Siiski on vaja oskusi, et meeskond mängima saada ja veel piisavalt hästi, et teha tuul alla ka suurtele(sealhulgas ka ManU\'le) Sellise tööga ilma ajudeta kardetavasti hakkama ei saaks...

mehis
26.07.06, 20:14
Algselt postitas zaz

Algselt postitas mehis

Siiski on vaja oskusi, et meeskond mängima saada ja veel piisavalt hästi, et teha tuul alla ka suurtele(sealhulgas ka ManU\'le) Sellise tööga ilma ajudeta kardetavasti hakkama ei saaks...

No motiveerida ta tõesti meeskonda oskab. Seda peab tõdema jah.

Epic
26.07.06, 22:35
Hei tüübid! Täna on võimalus meie armastatud punaseid taas aktsioonis näha. Kõik vajalik siit (http://www.asiaplate.com/live.today.htm)

gamer
26.07.06, 22:41
Algselt postitas Epic

Hei tüübid! Täna on võimalus meie armastatud punaseid taas aktsioonis näha. Kõik vajalik siit (http://www.asiaplate.com/live.today.htm)

Parem vaatan homme VS pealt parema pildiga kui see striiminässakas.

UrmoT
26.07.06, 22:46
manu mängib celtiguga, päris hea kohtumine v6ib tulla

kui siin räägiti vahepeal manu keskväljast palju, siis paneksin siia oma keskvälja variandi, kus on nii loodetud ostud kui hetke mängijad

hargreaves-scholes-richardson-pirlo

owen h. sugune originaal saaks äärel päris hästi hakkama ma arvan ;)

ründe-duoks sobiks hästoi rooney-klose, ibrahimovici aga tiimi ei soooviks

Epic
26.07.06, 23:00
mängu näeb hoopis siit (http://www.livefooty.doctor-serv.com/wed26.7/Celtic_ManchesterUnited.html)! :õnnelik:

Pingviins
26.07.06, 23:08
Tänan, Epicmän!

Algselt postitas greystone

hargreaves-scholes-richardson-pirlo

Pirlo ja Hargreaves on jah teada-tuntud world-class äärepoolikud :)

lorenzo
26.07.06, 23:16
Algselt postitas gamer

Algselt postitas Epic

see TVAnts programm ja GoalTV naitab kull hetkel taitsa ok. praegu tuleb sealt igatahes manu mang charltoniga, seis on mingi 1-1 kui 25min mangitud

gamer
26.07.06, 23:51
Algselt postitas lorenzo

Algselt postitas gamer

Algselt postitas Epic

see TVAnts programm ja GoalTV naitab kull hetkel taitsa ok. praegu tuleb sealt igatahes manu mang charltoniga, seis on mingi 1-1 kui 25min mangitud

Ikkagi 250kbps vs MPEG2 striim taevast ei anna võrrelda;)

IndrekL
27.07.06, 00:04
Jälle sa Danel eputad siin oma taevakanalitega :eiei:

:)

Praegusel hetkel peaks aga seis olema vist 1:0 meile ja alustati koosseisuga:

Foster; Bardsley, Brown, J. Evans, Evra; Eagles, Fletcher, Scholes, Martin; Rossi, Richardson.

Epic
27.07.06, 00:42
3:0 lõppseis. Avavärav Johnny Evansilt, kaks väravat Scholesilt, kes oli suurepärane. Kõik said ilusti hakkama, Scholesi ja Evansi kõrval võiks veel ära mainida Richardsoni, kes sai hakkama paari väga seksika karistuslöögiga ja Lee Martini, kes tegutses terve mängu aktiivselt ning assisteeris Scholesi vimase värava puhul suurepärase tsenderdusega.

ZhiT
27.07.06, 00:43
Paul Scholes ongi meie 20 million pounds signing :)

Pingviins
27.07.06, 02:14
Algselt postitas ZhiT

Paul Scholes ongi meie 20 million pounds signing :)

Yeah right, tema võidabki meile meistritiitli, mis sest, et meil pole ühtegi kaitsvat poolkaitsjat :doh:

See suur, et Ruud->Real Madrid, £10,3m, 3 aastane leping.

drpowder
27.07.06, 10:31
See suur, et Ruud->Real Madrid, £10,3m, 3 aastane leping.

Fergusoni vastus Real Madridi väidetava uue pakkumise peale:

Ferguson told MUTV: \"I read it on teletext and I spoke to (chief executive) David Gill and nothing has really materially changed.

\"They\'ve slightly increased it but nothing really you would say - for goodness sake, an increase of about two bob or something.

\"We know our value. If we are going to sell Ruud van Nistelrooy we should get the proper value. He is one of the best strikers in the country, one of the best strikers in Europe so when you think about (Andriy) Shevchenko going for £35million - he\'s a similar age group.

\"But we know our value of the player so at the moment he is a Manchester United player.\"

Asked if Bayern and Madrid were a long way from that valuation, Ferguson responded: \"Absolutely.\"

Epic
27.07.06, 14:50
Selline uudis MM-i mängijate kohta, et mõnda võib juba laupäeval Prestoni vastu mängimas näha, kuigi Fergie lubas alles paar päeva tagasi, et nad enne Amstardami turniiri ei mängi.

Pingviins
27.07.06, 16:33
Algselt postitas drpowder

Ma jään siiski öeldu juurde ;)

fitti
27.07.06, 16:43

Ma jään siiski öeldu juurde ;)

AS on sealjuures eriti hästi informeeritud:
Ruud will arrive in Madrid later this evening and will stay in the Mirasierra Suites, the same hotel Cannavaro and Emerson stayed in. On Friday he will have his medical and then later that day he will meet with Ramon calderon for the signing and presentation. Don Alfredo Di Stefano will present his new shirt to him etc. Friday night he will fly to Austria for the Pre season training with Don Fabio

AlwaysRed
27.07.06, 20:11
Sprotnet hiilgab jälle

Kes kurat on Barry Eagles?
Ma tean...Äkki on Fergie salaja keskvälja tugevdanud ning ostnud sinna Barry Eaglesi nimelise venna. Ootame-näeme kuidas Barry Eagles siis auke keskväljal lappima hakkab. Mis positsiooni ta mängib? Kas tõesti õnnestus Fergiel uus Keano endale muretseda? Kas tõesti suudab ManU järgmine hooaeg Chelseaga võidelda?

Hulk küsimusi, kuid puuduvad vastused.
Äkki suudab Sprotnet mõne aja pärast neile küsimustele vastused leida.

http://www.sportnet.ee/index.php?id=30339

Epic
27.07.06, 21:02

Sprotnet hiilgab jälle

Kes kurat on Barry Eagles?
Ma tean...Äkki on Fergie salaja keskvälja tugevdanud ning ostnud sinna Barry Eaglesi nimelise venna. Ootame-näeme kuidas Barry Eagles siis auke keskväljal lappima hakkab. Mis positsiooni ta mängib? Kas tõesti õnnestus Fergiel uus Keano endale muretseda? Kas tõesti suudab ManU järgmine hooaeg Chelseaga võidelda?

Hulk küsimusi, kuid puuduvad vastused.
Äkki suudab Sprotnet mõne aja pärast neile küsimustele vastused leida.

http://www.sportnet.ee/index.php?id=30339

eile striimi vaadates/kuulates võis platsilt leida ka David Bardsley :P

malagar
27.07.06, 21:43
eagles on vist unitedi reservidest pärit oma noortesüsteemi toodang?

AlwaysRed
27.07.06, 21:53
Reservidest on pärit Chris Eagles...ilmselt ajasid Barryga sassi....Barry Eaglesist pole midagi kuulnud.
Aga eks uus hooaeg näitab mis masti mees Barry on...
uus Keano?:sega3:

taku*
27.07.06, 21:53
chris küll...

aga barry on mingi salapätt:oih:

UrmoT
27.07.06, 22:05
irf David Bardsley, ikka Philip Bardsley :D
sportnet on tõesti andekas

Manu mängudest on veel silma jäänud et nelja mänguga pole mängus veel enale väravaid lüüa lastud

kas kellelgi väravaid on pakkuda eilsest kohtumisest?

Pingviins
27.07.06, 23:29
Okei, Ruud Madriidi, nüüd on ametlik.

Carricku kohta on homme väga-väga huvitavaid uudiseid oodata. Kui me peale Carricku veel Mascherano saaks (mis ei ole üldse utoopiline), siis on see üks kuradi korda läinud suvi.

ZhiT
27.07.06, 23:46
Exclusive United Sign Carrick :lahe:

Pingviins
28.07.06, 00:01
Jõle kaua laeb, aga... http://www.setanta.com/gb

mömm
28.07.06, 00:51
Algselt postitas ZhiT

Exclusive United Sign Carrick :lahe:
oleks tore aga ei leia veel ühtegi allikat? ja see setanta , et nagu mida?

ZhiT
28.07.06, 01:10
http://tottenhamhotspur.rivals.net/default.asp?sid=897&p=2&stid=8417158
Peaks nagu suht kindel olema...

fcflora90
28.07.06, 10:50
väga hea et Carrick tuleb. Nüüd on vaja meil ründajat ja siis on super.:kaval:

Epic
28.07.06, 13:17
Tore jah, et Carrick tuleb. Aga üleminekusumma on küll liiga suur. Mina üle £7m tema eest ei maksaks. Aga noh, ju on Glazerid siis nii heasüdamlikud, et lasevad raha raisata. Loodetavasti lubavad onud uue ründaja ostmiseks ka ligi £20m magama panna.

AlwaysRed
28.07.06, 13:23
Nigeeria poisu saagast saadi ju 12 miljonit, Ruudi eest umbes sama palju...
Ning 24 miljoni eest saab nii Carricku kui ka võibolla mõne teise venna keskväljale.
Viimaste kuulujuttude kohaselt on läbirääkimised Javier Mascheranoga, kuid tema hind ultaub Carricku tasemele või isegi kõrgemale.

eestimees
28.07.06, 14:24

Nigeeria poisu saagast saadi ju 12 miljonit, Ruudi eest umbes sama palju...
Ning 24 miljoni eest saab nii Carricku kui ka võibolla mõne teise venna keskväljale.
Viimaste kuulujuttude kohaselt on läbirääkimised Javier Mascheranoga, kuid tema hind ultaub Carricku tasemele või isegi kõrgemale.

Javier Mascheranoga raha taha tema ost nüüd jääda ei tohiks

-mirko-
28.07.06, 14:59
väga rahul et vähemalt 1 korralik täiendus meie poolkaitsele on tulnud ning lisaks on Carrick noor ning perspektiivikas. Loodan et areneb veel jõudsalt Manus:)

fitti
28.07.06, 15:02
Unitedi reservid võitsid Hyde Unitedit 3-1. Hat-tricki lõi keegi Michael Barnes, kelle nimi mulle küll midagi ei öelnud ja kelle kohta ametlikult kodukalt ei õnnestunud midagi leida, küll aga ühest foorumist infokilluke:

Michael Barnes is an interesting one; have the vague recollection we snapped him up from Conference North side Lancaster City after an impressive showing against us in the FA Youth Cup. The lad had successful six week trial and was offered professional terms (5 years I believe). Barnes never really looked totally at home in the reserves but was tearing it up at academy level; it\'ll be interesting watching his development this coming season.

UrmoT
28.07.06, 15:14
Tõesti tore et Carrick Manusse tuli, ehki vahepeal ei pidanud ma teda liiga tegijaks veel sellel ajal, loodsin ikka Riquelme,Vieira,Pirlo ja Hargreagvesi peale, oleks vaja veel ühte super ründajat ja korralikku poolikut ja asi oleks ok ja kõik trumbid tuleval hooajal olemas :õnnelik:

Ma igaks juhuks küsin veel, kas celtiku ja manu mängust väravaid on näidata kellelgi?

Yorro
28.07.06, 15:19

Tõesti tore et Carrick Manusse tuli, ehki vahepeal ei pidanud ma teda liiga tegijaks veel sellel ajal, loodsin ikka Riquelme,Vieira,Pirlo ja Hargreagvesi peale, oleks vaja veel ühte super ründajat ja korralikku poolikut ja asi oleks ok ja kõik trumbid tuleval hooajal olemas :õnnelik:

Ma igaks juhuks küsin veel, kas celtiku ja manu mängust väravaid on näidata kellelgi?

Clicky (http://www.rooneyforever.com/video.php)
Clicky (http://www.youtube.com/watch?v=NeQ4h4LMkzc&search=Celtic%20vs%20United)

:doh:

eestimees
28.07.06, 15:41

siiski oleks owen hargreavesi eelistanud näha

the mirrori andmetel fergy tahab veel Tevez ja Mascherano keda mõlemat Manu suudab osta siisk osta

eston maravilha
28.07.06, 16:27
Algselt postitas Yorro

Clicky (http://www.youtube.com/watch?v=NeQ4h4LMkzc&search=Celtic%20vs%20United)

liiga haige kommentaar. jänkiduudle

UrmoT
28.07.06, 16:45

the mirrori andmetel fergy tahab veel Tevez ja Mascherano keda mõlemat Manu suudab osta siisk osta

mis teha kui pirtsakas bayern ei soovi teda müüa, ausalt õeldes poleks ka põhjust, owen h. tegi mmil ikka hiilgava turniiri :lahe:

boobek
28.07.06, 16:56

mis teha kui pirtsakas bayern ei soovi teda müüa, ausalt õeldes poleks ka põhjust, owen h. tegi mmil ikka hiilgava turniiri :lahe:

Ei tea kumb pool siin pirtsakas oli? See kes vananeva hobuse eest 21 milli tahtis või see kes korralikku keskväljameest vaskkopikate eest müüa ei tahtnud?

Neevitser
28.07.06, 22:58
Enne MMi oli Owen H. kindlalt müügilehel....nüüd lihtsalt ärgati!!!

boobek
29.07.06, 10:59
Algselt postitas Neevitser

Enne MMi oli Owen H. kindlalt müügilehel....nüüd lihtsalt ärgati!!!
Ei olnud, kuigi klubi eest mängides ta nii säravaid esitusi ei pakkunud. Põhiliselt seetõttu, et ta Magathi mängujoonisesse eriti ei sobinud. Tänavu vist olukord muutub tänu Ballacki lahkumisele.

Saarlane
29.07.06, 11:05
Ja kui Ballack lahkus hakkab ta tema asemel ründava poolkaitsja kohta täitma?

PraS
29.07.06, 13:07
Algselt postitas Saarlane

Karimi või Deisler( kui saab üle ükskord).

boobek
29.07.06, 13:27

Ei. Selleks on Podolski või dos Santos.:doh:

Homie
29.07.06, 13:29

Vaevalt küll ei usu..Owen H. on ikka pigem Defending Midfield või lihtsalt keskpoolkaitse..
Aga Carrickul on esmaspäeval meditsiiniline test.

Saarlane
29.07.06, 15:53
Algselt postitas mart44

Vaevalt küll ei usu..Owen H. on ikka pigem Defending Midfield või lihtsalt keskpoolkaitse..

Õu kammoon, seda ma ju boobekile püüdsingi seletada:oih:

boobek
29.07.06, 16:50

Algselt postitas mart44

Õu kammoon, seda ma ju boobekile püüdsingi seletada:oih:
Kas ma väitsin, et ta hakkab ründavat poolikut mängima?:doh:

mömm
29.07.06, 19:04
zlatan on öelnud et ta ei taha serie b\'s mängida nii et ehk saame ühe korraliku ründaja ka veel

UrmoT
29.07.06, 19:27
tuletan meelde et täna on Manchester Unitedil taas plaanis üks sõpruskohtumine, seekord sellise klubiga nagu on Preston North End

Yorro
29.07.06, 19:28
Algselt postitas mömm

zlatan on öelnud et ta ei taha serie b\'s mängida nii et ehk saame ühe korraliku ründaja ka veel
Mis see Zlatan siia puutub?

UrmoT
29.07.06, 20:34
Algselt postitas Yorro

Algselt postitas mömm

Mis see Zlatan siia puutub?

Ferguson on välja õelnud et ta tahaks meelitada Zlatanit Manusse, kõige enam on teda just manchester unitediga seostatud

jonman25
29.07.06, 20:34
ja see mäng PNE-ga lõppes 2:1 PNE-le...hämmastav United ikka...3:0 võit celticu üle...ja nüüd siis selline tulemus...aga polegi see tulemus nii tähtis..:kaval:

gamer
29.07.06, 20:56
Algselt postitas jonman25

ja see mäng PNE-ga lõppes 2:1 PNE-le...hämmastav United ikka...3:0 võit celticu üle...ja nüüd siis selline tulemus...aga polegi see tulemus nii tähtis..:kaval:

Kui sul on suhteliselt reservmeeskond, kes pole veel taastunud rängast pre-season treeningtsüklist vs. nädala pärast hooaega alustav eelmise aasta championshipi playoffist, pole ka imestada. Muidu punaste noorte mäng muutus peale OG penaltit palju lõbusamaks ja elavamaks. Vahepeal tuli aga küll uni peale.

UrmoT
29.07.06, 21:04
no kui tegu oli reservidega siis pole häda midagi, mõtlesin et umbes sama koosseis mängis kes Celtic vastugi pelasid, igatahes sellel aastal on veel manult oodata mitmeid tõeliselt põnevaid kohtumisi, peale The South African touri, mängitakse veel teiste euroopa tippklubidega ja siis mõne kobamaga, oodata on 2003-2004 veerandfinaalist revansi Porto vastu :kaval:

31.07.06-Manu vs Macclesfied Town
04.08.06-Manu vs FC Porto
05.08.06-Manu vs Amsterdami Ajax
12.08.06-Manu vs Seville

ja \"friendly\"-dega siis sellest aastaks kõik, siis algab juba varsti premier league ja meistrite liiga, :lahe:

gamer
29.07.06, 21:07

12.08.06-Manu vs Seville

Oldham polnud ka kuskil vahepeal, või mul valed mälestused?

IndrekL
29.07.06, 22:34
Kusjuures, kui ma ei eksi, oli Carrickul eile sünnipäev ka.

E:

Algselt postitas gamer

12.08.06-Manu vs Seville

ManUtd.Com väidab, et pole, aga samas pole seal ka Macclesfieldi mängu märgitud, nii et...

Pingviins
29.07.06, 23:13

Carricku kohta on homme väga-väga huvitavaid uudiseid oodata. Kui me peale Carricku veel Mascherano saaks (mis ei ole üldse utoopiline), siis on see üks kuradi korda läinud suvi.

Mascherano kohta on järgmine nädal huvitavaid uudiseid oodata (kuigi see on minu jaoks natuke kahtlane)...Senna kohta homme...

Epic
30.07.06, 02:34
Algselt postitas gamer

12.08.06-Manu vs Seville

Oldhamist ei tea ma midagi, küll on plaanis mäng teise O-tähega meeskonna Oxfordiga. See peaks toimuma peale Amsterdami turniiri millalgil. pakun, et 9-ndal näiteks.

Muide tänasest on Meie koosseisus taas üks Euroopa meister. Gerard Pique alistas oma kaasmaalastega U19 EM finaalis Shotimaa 2:1. :lahe:

ZhiT
30.07.06, 16:53
We got Wesley Brown
We got John O\'Shea
Manchester is dreaming
Of silverware in May!

: D : D

UrmoT
30.07.06, 19:38
Väidetavalt on Marcos Senna küll tulemas Manusse üle, Villarealist 6,8 miljonit naela (10 miljonit eurot). umbes sellist summat pakuvad hispaania ajalehed ülemineku summaks

Ei tea, kas Senna on ikka nii väärt mees, et Manusse mängima kohe...mmil küll väga ei säranud, muidugi ega Hispaania kaugele ka ei jõudnud
;)

Mõnuagent 007
30.07.06, 20:14

Väidetavalt on Marcos Senna küll tulemas Manusse üle, Villarealist 6,8 miljonit naela (10 miljonit eurot). umbes sellist summat pakuvad hispaania ajalehed ülemineku summaks

Ei tea, kas Senna on ikka nii väärt mees, et Manusse mängima kohe...mmil küll väga ei säranud, muidugi ega Hispaania kaugele ka ei jõudnud
;)
nojah. eks pange siis kogu meeskond itaallastest ja prantslastest kokku. Rooney saatke ka minema ning mõned muud inglased ka, sest MM-il imesid nad samuti vilinal. van der Sar samuti, Ruud juba saadeti ära, Giggs ja co ei saand üldse MM-ile.

Pingviins
30.07.06, 21:45

;)

Senna oleks suurepärane ajutine lahendus meie keskvälja probleemidele, tal on kindlast veel 2-3 head aastat ees (arvestades veel seda, et ta on \"hilise arenguga\"), kui Sennal aeg lahkuda on (loodetavasti) Jones ja Gibson juba piisavalt head...Siiski meeldiks mulle Mascherano Unitedisse tulemine palju rohkem, see ei ole ka teab mis utoopia, praegu ütleks, et võimalused, et ta (järgmise nädala jooksul) Unitedisse tuleb on 60/40 meie kasuks :)

edit- Senna diil on põhimõtteliselt tehtud- £6m

Pingviins
30.07.06, 23:26
\'\'Malcolm Glazer gonna die\'\' vs Preston (http://www.youtube.com/watch?v=sUGmWelUINk)

Haha
:D

http://www.fight-for-united.com/index.php?option=com_content&task=view&id=139

Villem
31.07.06, 01:07
Reedese seisuga siis ManU koduleheküljelt järgnev uudis:

Carrick: Reds agree terms with Spurs
Manchester United and Tottenham Hotspur can confirm they have agreed terms for the transfer of the registration of Michael Carrick conditional upon the Player agreeing personal terms with Manchester United.

The Player shall also be required to pass a medical. This will take place on Monday

Pingviins
31.07.06, 21:37
Carricku pressikas on vist kolmapäeval. Senna üleminek on asja meediasse valgumise tõttu kahtluse all.

SleepWalking
31.07.06, 21:45
Senna üleminek on asja meediasse valgumise tõtte kahtluse all.

tahtsid öelda, et see üleminek on tavaline meediaspekulatsioon?

Pingviins
31.07.06, 21:49
Ei sorry, näpukas tuli sisse. Tahtsin öelda, et asi oli paar päeva tagasi suht kindel (vähemalt minu allikate järgi, mis tavaliselt mind alt vedanud pole), aga meedia sekkumine muutis natuke olukorda (umbes nagu Opi ja Sunderlandiga oli?).

gamer
31.07.06, 22:11
Carrick saab siis #16 selga.

Epic
31.07.06, 22:29
Algselt postitas Epic

Oldhamist ei tea ma midagi, küll on plaanis mäng teise O-tähega meeskonna Oxfordiga. See peaks toimuma peale Amsterdami turniiri millalgil. pakun, et 9-ndal näiteks.

8-ndal hoopis :)

UrmoT
31.07.06, 23:01
Fergi maanis ühes artiklis et Senna on peaaegu Manu mängija

taku*
31.07.06, 23:09
mulle meeldib Rio uus soeng. nagu Ruud Gullit raisk.:P

midfielder
31.07.06, 23:51
18,6 miljonit naela mehe eest, kes 25-selt on mänginud vaid 7 koondisemängu ja osales kõigest 1-s mm-i mängus, on selline summa selgelt overpriced. Et oma hinda õigustada peaks ta lööma 20+ väravat uuel hooajal, nagu bbc foorumis arvati. Kehtib ikka vana tõde, et inglise klubid maksavad kordades oma meeste eest rohkem kui tehnilisemate välismaalaste eest, mitte ei saa aru, miks see nii on. Manu tahtis sellele kohale ju Gattusot või Pirlot, Carrick on minu arvates nende meeste kõrval tühi koht. Kahjuks tuleb jälle ilma tiitlita hooaeg, kui raha nii kergelt loobitakse meeste peale, kes seda väärt pole. A see on minu arvamus.:õnnelik:

Epic
01.08.06, 00:48
Macclesfield Town 1 - 2 Manchester United

Suht vähe impressiivne mäng. Ainukesed mängijad keda võiks ära märkida olid van der Sar, Ferdinand ja Rooney, kes peale MM-i esimese mängu tegid. Esimene mängis 45 ning teised 60 minutit. Unitedi väravad Rooneylt ning Fraizer Campbellit. Kaks kurba uudist ka. Esiteks, David Jones sai kohe mängu alguses vigastada ning sõitis otse haiglasse õlale röntgenit tegema. Teiseks, Rossi oli taas harjumatult kahvatu nagu eelmistes mängudeski. :(

vincent
01.08.06, 02:08
Ise tänast mängu kahjuks ei näinud, seega küsin, et mis kohta Rossi mängis? Sest PNE vastu olid tema täielik silmapaistmatus ja umbes kaks puudet poolaja jooksul tingitud küll suuresti sellest, et ta oli pandud tipuründajaks, mis kohe mitte kuskilt otsast tema koht ei ole. Nii vaadates lõhnab vägisi selle järgi, et mõni mees üritab jälle oma eelmise aasta positsiooneerimisalaseid lollusi üle trumbata.

eestimees
01.08.06, 10:11
Juventus star Vieira: I want Man Utd move

Vieira said: “Everyone wants to play for a club like Manchester United at the very highest level. It might be difficult after nine years at Arsenal but anything can happen in football.

“I will certainly not be playing for Juventus next season after they were relegated to Serie B.

“I believe my future will be sorted out in the next 48 hours.”

That means United boss Alex Ferguson could get Vieira for as little as £6m.

Sajets
01.08.06, 12:02

Vieira said: “Everyone wants to play for a club like Manchester United at the very highest level. It might be difficult after nine years at Arsenal but anything can happen in football.

“I will certainly not be playing for Juventus next season after they were relegated to Serie B.

Järjekordne ajakirjanike spin. Kindlasti küsiti mehelt mis ta arvab kuulujuttudest, et Manchester teda tahab. Mis ta vastama ikka pidi. Ja siis tehakse sellest suur jutt ja mõeldakse umbes sarnane aga tegelikult täiesti vale pealkiri loole.

eestimees
01.08.06, 12:04
Algselt postitas Sajets

Järjekordne ajakirjanike spin. Kindlasti küsiti mehelt mis ta arvab kuulujuttudest, et Manchester teda tahab. Mis ta vastama ikka pidi. Ja siis tehakse sellest suur jutt ja mõeldakse umbes sarnane aga tegelikult täiesti vale pealkiri loole.

ta pidi ju interisse minema eelmine nädal karjuti aga sellest tehingust ei tuld midgai välja ju siis

fitti
01.08.06, 12:29
Vaadanud ära nii PNE kui eilse Macclesfieldi mängu, tuleb tõdeda, et tegu polnud just maailma põnevaimate mängudega, kuid olen teinud taas mitmeid kaugeleulatuvaid ja põhjapanevaid järeldusi. Niiöelda esimeses koosseisus olevaist või sinna pürgivatest meestest on halvima mulje jätnud Eagles ja/või Miller. Esimene neist on lihtsalt kehv, kes poleks justkui üldse Wednesday laenuga arenenud, teine näitab hetkiti kenasid liigutusi ja langeb siis täielikku keskpärasusse tagasi. Üldse ma ei saa aru, mis mõttega transfer listis olevat meest mängitatakse. Rooney oli eile särav, aga mida muud sedavõrd nõrga vastase puhul oodatagi, VDS tegi mitu suurepärast reflekstõrjet, Ole Gunnar PNE vastu oli rõõmustavalt terav ja oleks peaaegu viimastel minutitel viigivärava löönud, tabades küll paraku latti. Fletcherist oli eile pisut vajaka, PNE vastu suutis just tema mängutulek siduda ründe- ja keskliine ja luua teravusi, mida varem mitte ei tekkinud.

Noorematest ka natuke. Üldiselt olen ma veendunud, et kui sellest põlvkonnast ka ei tule class of 92\'ga võrdväärseid või paremaidki mängijaid, võib akadeemia üldse kinni panna ja edaspidi ainult igasugu Sennasid osta..

Lee Martin on üks neist, kes võrreldes eelmise hooaja mängudega - mis olid silmatorkavad - on veel suuremate arenguhüpetega edasi liikunud. Kiirem, tehnilisem, viimane pall ehk sööt/löök on täpsemaks muutunud. Ta on täpselt selline mängija, kelle vastu aeglasemad ja tugevamad kaitsjad PEAVAD vea tegema - ja tema teenitud ja antud trahvikast löödi värav nii Celticu kui ka eile Macclesfieldi vastu. Ma olen ausalt täiesti sillas sellest mehest, ja panen vähemalt esialgu nooruse uljuse arvele selle, et ta väga palju mängu enda peale üritab võtta.

Gibson on teine, kelle kvaliteedis ma aina enam veendun. Ülejäänud reservistidest kogukam, annab ta juba päris mehe mõõdu välja, mida oli ka taklamistest näha. Ei kartnud kedagi ega midagi. Tema pikad söödud jõudsid praktiliselt iga kord sihtmärgini, leivanumber - ülitugev kauglöök peaks iga väravavahi higistama panema. Varjutas täielikult Davidi asemel mängu tulnud Ritchie Jonesi.

Rossi kramplik mäng on küll, tõdegem, natuke murettekitav. Ta luhtab järjekindlalt võimalusi, mille oleks möödunud hooajal kinnisilmi ära löönud. Seda isegi siis, kui ta laupäeval Ole Gunnari kõrval või pigem isegi taga mängis. Rooneyga ta ei passi sel lihtsal põhjusel, et nad mängivad naturaalselt sama, tagumise ründaja positsiooni, mistap ta eile vähemalt alguses mängis jah pigem nn. tipuründajat. Olukord platsil paranes tunduvalt, kui tunni möödudes eelmise aasta ründepartner Campbell platsile toodi. Söödumäng läks kiiremaks ja teravamaks, julgeti mängida kiiret üks-ühte omavahel või ääre kauud, et end samas vabaks joosta. Paraku just finsihing vedas ikka ja endiselt alt, ilmselt oleks siiski vaja vaid üht-kaht väravat, et enesekindlus taastuks ja saaks punni pealt

Värava löönud Campbell ja Simpson jätsid oodatult soodsa mulje.

Aaaga McShane - no nägemist. Koolipoisid mängivad õue peal sellist jalgpalli nagu tema. Kaitsemängijast, kes suurema osa ajast, hullumeelne läige silmis, keskväljal tormleb, ei ole teab mis palju tolku.

Pingviins
01.08.06, 15:40
Juve ja Inter on Viera osas kokkuleppele jõudnud, jumal tänatud.

UrmoT
01.08.06, 17:02
Väravaid on kellelgi näidata kohtumisest Mcclesfieldiga? (a) :doh:

vincent
01.08.06, 17:23
kurat, Rio on ikka täielik Sideshow Bob selle uue sonksiga

UrmoT
01.08.06, 17:36
Algselt postitas vincent

Wes Brown võttis ju tema eelmise soengu üle..

Linkim või alla laetavat videot tahaks, kui on mängust Macclesfiediga

ertz
01.08.06, 17:56
Algselt postitas vincent

mis te kõik siin mõmisete, ilma et keegi pilti viitsiks üles panna. teised (loe: need kes ei viitsi suvalisi treeningmänge vaadata) tahavad ju ka näha! ;)

Epic
01.08.06, 18:01
http://img396.imageshack.us/img396/5238/riojh2.jpg

AlwaysRed
01.08.06, 18:09
Paar aastat tagasi tal selline soeng juba oli. 2004/2005 hooaeg vist, kui ma ei eksi.

Yorro
01.08.06, 19:20

Internetist oled midagi kuulnud?

PraS
01.08.06, 20:23

Paar aastat tagasi tal selline soeng juba oli. 2004/2005 hooaeg vist, kui ma ei eksi.

peale kaht kaotust naases oma endise soengu juurde.

rasmer
01.08.06, 21:49
Algselt postitas Yorro

näita siis internetis õige koht kätte mitte ära mölise siin.

gamer
01.08.06, 21:58
Algselt postitas rasmer

Algselt postitas Yorro

uuri parem siin ManU teemasid ajaviiteks, kõik kohad kus videoid üleval, on siin juba mainitud ja mighty google võib kah sind aidata.

vincent
01.08.06, 22:00
Algselt postitas rasmer

ei tea mis asju sulle keegi teine näitama peab, kas endal ei ole käsi otsas või?

Üldiselt soovitaks kõigile väravaotsijaile, et on ju olemas youtube, rapidshare, google, igasugused megauploadid jms saidid - vastavaid lehekülgi on tohhuijaa netis. Hoopis lihtsam on ise sealt väravaid otsida, kui oodata, et keegi teine leiab aega need kunagi kuskile foorumisse visata. Selline sõbralik nõuanne. ;)

e: gamer oli kiirem.

Pingviins
01.08.06, 22:04
Algselt postitas rasmer

Algselt postitas Yorro

http://groups.myspace.com/manutd

Homme on Carricku pressikas. Sellel miks see alles homme toimub on ka väga hea põhjus.

Saarlane
01.08.06, 22:07
Sellel miks see alles homme toimub on ka väga hea põhjus.

Ja see oleks?

evian
01.08.06, 22:27
Miks ostetakse Manusse \"vähemtuntud\" Carrick miks mitte Pirlo või Gattuso? Selle kysimuse vastus on lihtne. Inglise liiga on maailmas yks raskemaid ja sellega kohaneda on väga raske parem osta mängija kes juba noorest east mänginud seal. Juan Sebastian Veron on ideaalne näide käidi välja suur summa ja kasu polnud ju tegelikult midagi.

fcflora90
01.08.06, 23:32
manUtd võiks nüüd teha pakkumise Baptistale. Minu arust ta sobiks küll.:õnnelik:

Jaan
01.08.06, 23:42
SUPER LEEDS!

Jaan
01.08.06, 23:42
WE ARE SUPER LEEDS!

Martin
01.08.06, 23:46
Kust saaks videosid ManU viimasest mängust?

Yorro
01.08.06, 23:56
Algselt postitas rasmer

Algselt postitas Yorro

Oh issand. Raske on muidugi ise nendelt samadelt linkidelt, mis üks lehekülg tagasi siia postitati otsida.

RooneyForever.com
YouTube.com

Otsi!

._.

eestimees
02.08.06, 11:58
fergy jäi vieriast ilma ja ka Javier Mascheranost, kes ütles et tal pole mingit huvi Manuga liitumise suhtes

drpowder
02.08.06, 12:19
fergy jäi vieriast ilma
tõesti KAHJU!

drpowder
02.08.06, 13:02

fergy jäi vieriast ilma
tõesti KAHJU!
soovid taskurätti vöi patja, söber?
Aitäh lohutamast...:P

Epic
02.08.06, 15:04
Algselt postitas Epic
David Jones sai kohe mängu alguses vigastada ning sõitis otse haiglasse õlale röntgenit tegema.

Vigastus ei olnud õnneks tõsine ning kannatada sai hoopis küünarnukk, mis sai veidi põrutada.

Ronaldot, Sahat, Heinzet ,Vidicit, Smithi ja Silvestret Amsterdamis ei näe :(

Epic
03.08.06, 15:19
järgmisest hooajast tuleb vist hakata La Ligat pingsamalt jälgima...

Pique -> Zaragoza - laen (http://home.skysports.com/list.asp?hlid=407493&CPID=8&clid=1&lid=&title=Piqu e+deal+all+but+done)

Pingviins
03.08.06, 15:39

Sellel miks see alles homme toimub on ka väga hea põhjus.

Ja see oleks?

Heh, nevermind, ma olin suht kindel, et esitletakse ka Haestad...

Mis Vieirasse puutub, siis jumal tänatud, et ta Unitedisse ei tule. Ma võtaks parema meelega Chadwicki tagasi. Senna on minu meelest parem valik anyway.

Epic
03.08.06, 18:53
Algselt postitas Epic

tegu oli vist parukaga :D

http://img216.imageshack.us/img216/9479/rioof1.jpg

UrmoT
03.08.06, 20:48
Algselt postitas Epic

Algselt postitas Epic

tegu oli vist parukaga :D

http://img216.imageshack.us/img216/9479/rioof1.jpg

:D irf, Rio,Rio sinust poleks seda küll uskunud, parukaga mängule, päris sheff (Y)

Homie
03.08.06, 21:06
Kahju et Ruuni kapteniks pandi. Van der Sar võinuks see mees olla Macclesfieldi vastu.

joonas
03.08.06, 23:34
see ei ole rio parukas !!!! tal oli see lahe punutud soeng ja peale seda on selline soeng jobikad

Yorro
03.08.06, 23:45
Algselt postitas joonas

see ei ole rio parukas !!!! tal oli see lahe punutud soeng ja peale seda on selline soeng jobikad
Tere.

Pingviins
04.08.06, 00:02
Algselt postitas mart44

Kahju et Ruuni kapteniks pandi. Van der Sar võinuks see mees olla Macclesfieldi vastu.

Mingis tähtsusetus sõprusmängus võib minu pärast kapten olematagi jääda.

Tundub, et meie suveostud piirduvad Carricku, Senna ja...Kuszczakiga. Robsoni sõnul on United ikka veel huvitatud ja Sky ütleb praegu, et £2.5 milline pakkumine on WBA poolt tagasilükatud.

Algselt postitas joonas

Ohsa! Mulle meeldib kui kümneaastased tüdruku-näoga maakolka floorakat närvi lähevad.

Neevitser
04.08.06, 10:28

Algselt postitas mart44

Tundub, et meie suveostud piirduvad Carricku, Senna ja...Kuszczakiga. Robsoni sõnul on United ikka veel huvitatud ja Sky ütleb praegu, et £2.5 milline pakkumine on WBA poolt tagasilükatud.

Algselt postitas joonas

Ohsa! Mulle meeldib kui kümneaastased tüdruku-näoga maakolka floorakat närvi lähevad.

Keskväljal on jah asjad selged ning mingeid suuri oste enam ei tule, aga ründes on mees ostmata ja vaevalt see tegemata jääb. 2 meest on nagu sõelale nüüd jäänud- Tevez ja Kuyt. Kuigi ma hindan kõrgelt Tevezi talenti ja usun tema koostöövõimesse Rooneyga, kardan siiski seda, et Kuyt on eelisjärjekorras.

gamer
04.08.06, 11:38

Algselt postitas mart44

Algselt postitas joonas

Keskväljal on jah asjad selged ning mingeid suuri oste enam ei tule, aga ründes on mees ostmata ja vaevalt see tegemata jääb. 2 meest on nagu sõelale nüüd jäänud- Tevez ja Kuyt. Kuigi ma hindan kõrgelt Tevezi talenti ja usun tema koostöövõimesse Rooneyga, kardan siiski seda, et Kuyt on eelisjärjekorras.

Samas Fergi vaagib, et kas on üldse uut ründemeest vaja. On Rooney, Rossi, Saha ja Smith on terveks saamas ja ka OGS on omas sõiduvees.

Pingviins
04.08.06, 12:02
Saha peale ma küll lootma ei jääks, Smith on rohkem Scholes´i tüüpi mängija (või noh vähemalt mitte puhas ründaja) ja Solskjaeri õigest vormist pole meil veel kellegil aimu. Meie ainuke puhas ründaja on Saha, kes veedab haiglas rohkem aega kui staadionil.

Tevez´i ostmine ei oleks ka eriti loogiline, sest ta on mängustiililt täpselt Rooney moodi.

gamer
04.08.06, 12:08
Frazieri ma unustasin enne üldse ära, aeg on anda oma kasvandikele ka võimalus, mitte tuua mehi mujalt sisse. Aga eks näis mis 31-ks saanud on üleminekuturul.

kaspar1996
04.08.06, 13:47
Nad mängivad küll hästi ,aga neil lähe hästi:(:sega11:

IndrekL
04.08.06, 13:49
Algselt postitas kaspar1996

Nad mängivad küll hästi ,aga neil lähe hästi:(:sega11:

:sega1: :sega2: :sega3: :sega4: :sega5: :sega6: :sega7: :sega8: :sega9: :sega10: :sega11:

Epic
04.08.06, 16:34
Luke Steele taas aastakse Coventrysse (http://www.coventry.vitalfootball.co.uk/article.asp?a=26021)

Fosteri jäämine peaks nüüd siis kindel olema.

Homie
04.08.06, 19:00
http://img266.imageshack.us/img266/9046/carrickfz0.jpg

gamer
04.08.06, 21:13
Kui tehnika ei nusserda, siis saate enne ööd tänase mängu täispika versiooni kah, või siis homme hommikul.

ZhiT
04.08.06, 21:46
Tubli Rooney, kuradima PORTUGALI AHVID

gamer
04.08.06, 21:48
Algselt postitas ZhiT

Tubli Rooney, kuradima PORTUGALI AHVID

Toetas käe hüppel vastasele õla ja pea vahele, kollane oleks ehk õiglane olnud, aga sai punase. Scholesi löök oli meistriklass ja Rooney chip kah muidugi. Carrick demonstreeris juba oma puntratantsuoskusi kaitsva poolkaitsja koha peal.

Epic
04.08.06, 22:03
Rooneyl nüüd vist vähemalt ühemänguline bänn Premiershipis. Aitäh pede tundmatu kohtunik!

gamer
04.08.06, 22:26
Scholes sai paar minutit el capitano olla ja sai kah sissesõitmise eest punase.

hassan74
04.08.06, 22:32
Millest jutt?Kas saan õieti aru, et sõprusmängu kaardid loevad premier league`s???????

gamer
04.08.06, 22:36
Algselt postitas hassan74

Millest jutt?Kas saan õieti aru, et sõprusmängu kaardid loevad premier league`s???????

Vot seda ei tea, aga mänguvideot ma ei viitsi kokku hakata kompressima vist ja nii läheb ta täies ilus 2,5GB üles ja loodetavasti hommikul saate tirima hakata.

IndrekL
04.08.06, 22:45
Eelmisel (või üle-eelmisel, ei mäleta) aastal/hooajal läksid ju Kezman ja Mexes platsi peal kaklema ja mõlemad pidid koduliigas mängu vahele jätma. Eks nii on ka Rooney\'ga.

Epic
04.08.06, 23:00
3:1 siis lõppresultaat. Väravad, mis kõik olid suht seksikad, Scholesilt, Rooneylt ja Solskjaerilt. Eks saab näha mis Rooney\'iga ettevõetakse. Punane kaart oli selgelt liiast. Kuna tegu oli sõprusmänguga siis miks ei palunud kohtunik Fergie\'il Rooney väljavahetada kui ta tõesti vägivaldselt käitus? Esmapilgul tundus, et Scholesi kaart oli ka otse punane. Eks saab näha kas teda ka sanktsioonid ootavad. Muidugi ei puudunud ka vigastused - Rio enne mängu ning siis teda asendanud O\'Shea mängus.

Homme siis Ajaxi vastu

UrmoT
04.08.06, 23:45
võitsimegi Portot? jess :D

mömm
04.08.06, 23:54
Algselt postitas IndrekL

Eelmisel (või üle-eelmisel, ei mäleta) aastal/hooajal läksid ju Kezman ja Mexes platsi peal kaklema ja mõlemad pidid koduliigas mängu vahele jätma. Eks nii on ka Rooney\'ga.
kas see ei loe et manul ju veel mänge on enne liigat?

andreasr
04.08.06, 23:56
kas paul ikka puudutas vastast? võisin küll valesti näha, aga kordusest tundus, et portu mängija näitlemisoskus oli tasemel. scholes aga sai jah mingi aeg ennem esimese kollase ja siis minu meelest teise kollase ehk punase.

ehkki rooney punane oli selgelt liiast, siis kaks punast sõpukas küll hea näitaja pole. aga tuleb ka au anda - portu värav oli ikka päris ilus, pomm mis pomm.

aga tore, et nimetas istud ning ühest telekast hoiad manu mängul ja teisest arsenali mängul silma peal.

Algselt postitas Epic

3:1 siis lõppresultaat. Väravad, mis kõik olid suht seksikad, Scholesilt, Rooneylt ja Solskjaerilt. Eks saab näha mis Rooney\'iga ettevõetakse. Punane kaart oli selgelt liiast. Kuna tegu oli sõprusmänguga siis miks ei palunud kohtunik Fergie\'il Rooney väljavahetada kui ta tõesti vägivaldselt käitus? Esmapilgul tundus, et Scholesi kaart oli ka otse punane. Eks saab näha kas teda ka sanktsioonid ootavad. Muidugi ei puudunud ka vigastused - Rio enne mängu ning siis teda asendanud O\'Shea mängus.

Homme siis Ajaxi vastu

gamer
05.08.06, 00:37
Igaljuhul kellel mäng nägemata jäi, siis hommikul 6-ks peaks torus manu_porto.rar kohal olema. Natuke venib, kuna öösel katkes üleslaadimine.

drpowder
05.08.06, 12:54
Algselt postitas Epic
Aitäh pede tundmatu kohtunik!
Dutch referee Ruud Bossen

Edit: Just 34 days after being sent off during England\'s World Cup quarter-final defeat to Portugal in Gelsenkirchen, it was the last thing Rooney needed and raises the possibility of him missing the opening three Barclays Premiership games against Fulham, Charlton and Watford should Boosen decide to report what must constitute violent conduct.

Tase!

ZhiT
05.08.06, 14:13
Algselt postitas gamer

Igaljuhul kellel mäng nägemata jäi, siis hommikul 6-ks peaks torus manu_porto.rar kohal olema. Natuke venib, kuna öösel katkes üleslaadimine.

katkes ära upload ? .

gamer
05.08.06, 14:17
Algselt postitas ZhiT

Algselt postitas gamer

katkes ära upload ? .

Katkes jah, tükeldatuna hetkel läheb Carricku debüüt üles ja mingi 4 paiku peaks ta tõesti juba üleval olema.

ZhiT
05.08.06, 15:27
Manchester United pair Wayne Rooney and Paul Scholes could be banned for the start of the Premiership season after being sent off in a friendly.
Rooney was dismissed for allegedly elbowing Pepe in the 3-1 win over Porto in Amsterdam on Friday while Scholes was sent off for two bookable offences.

The Dutch Football Association are believed to have reported the incidents to their English counterparts.

United kick off their season by hosting Fulham on Sunday 20 August.

http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/41968000/jpg/_41968242_rooneyscholes203.jpg

http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/teams/m/man_utd/5248332.stm

gamer
05.08.06, 17:17
ftp://toru.hot.ee/incoming/manut_porto.part01.rar
.....
ftp://toru.hot.ee/incoming/manut_porto.part12.rar

connors
05.08.06, 18:08
Torrenti kasutajatele:
http://www.mininova.org/tor/386911

UrmoT
05.08.06, 19:12
http://youtube.com/watch?v=WUZOcBcJlV4&mode=related&search=

õnneks leidsin kokkuvõtte mängust Portoga ;)

vincent
05.08.06, 23:34
Mul õnnestus alles nüüd see Rooney punase olukord ära näha ja peab küll ütlema, et nii olematust kohast imetud kaarti kohe matsust ei meenugi. Kahtlane, kas seal kollasekski põhjust oli. Mis teha, mehe maine maksab kätte ilmselt, nagu ka MMil, kuigi hea kohtunik ei tohiks selliseid asju arvesse võtta.

Ahjaa, WBA ilmutab Kuszcszcszcaki asjus kiiduväärset meelekindlust, keeldudes teda millegi muu kui Rossi vastu loovutamast. Ma ei näe mingit põhjust järjekorras juba neljanda meiepoolse pakkumise tegemiseks, justkui oleks tegu mingi potentsiaalse sajandi ostuga. Kuigi jah, ei näinud seda põhjust juba esimesegi korra puhul, nii et see ka mõni näitaja... aga ikkagi.

gamer
05.08.06, 23:38
Carrick viidi igaljuhul väikese vigastusega platsilt minema, Lee Martin tema asemele.

vincent
05.08.06, 23:43
Mulle näib, et rohi nimega \"super leeds\" on paljude kurvastuseks kaotanud oma imelise võime kärvand lehekülgi ellu äratada - toimivat näikse hoopis see, kui vähemalt viis inimest uuele lehele postitab. See seletaks ühtlasi, miks antud häda kummitab vaid ManU ja Chelsea teemasid, kuivõrd sama probleemi ilmnemisel nt Leedsi enda teemas peaks Smutt endale vähemalt kolm varikontot lisaks tegema, et uut lehte lahti saada :P.

mehis
05.08.06, 23:58

SUPER LEEDS!

K: Kuidas panna Leedsi fänn jooksma?

V: Ehita tööbörs.

Epic
06.08.06, 01:05
1:0 Ajax kotis ning karikas käes. Giggs mängis mingite tänavajalgpalli reeglite järgi ning sellest sündis ka mängu ainuke värav. Ehk siis kolm lööki vastu posti = üks värav :) Ei-ei, täitsa aus värav oli :)

gamer
06.08.06, 08:45
Muuseas VDS tõrjus oma noorema rahvuskaaslase penalti kah ära ja pani väikese poisi nutma.

mehis
06.08.06, 10:32
Kui jätta välja kaitseliini, siis mängis ManU pärist tugeva koosseisuga. Aga halb uudis on see, et Carrick võib jätta vigastuse tõttu vahele avamängu Fulhamiga. Lisaks on veel niigi kahtlane Gary Neville, Nemanja Vidic ja Gabriel Heinze osalemine seal. Ja karistada võivad veel saada Rooney ja Scholes. Päris palju vajalike mehi võib ju puududa. Aga see Lee Martin on saanud hooaja eelsetes mängudes päris hästi hakkama saanud ja ehk murrab algaval hooajal reservidest enda ka põhmeeskonda. Eelmisel hooajal Antwerpenis olevat päris hästi mänginud.

Martin
06.08.06, 11:10
Algselt postitas mehis

SUPER LEEDS!

Mul on palju parem nali. Peaaegu 19 milli naela maksnud Carrick paariks kuuks mängust väljas.

Naerame nüüd selle üle.

lfc
06.08.06, 11:19
Algselt postitas Martin

Algselt postitas mehis

SUPER LEEDS!

Mul on palju parem nali. Peaaegu 19 milli naela maksnud Carrick paariks kuuks mängust väljas.

Naerame nüüd selle üle.
\"at least three weeks\" ei tähenda tingimata paari kuud .
Naerma ka ei aja miskipärast.

Aaron
06.08.06, 11:21
Teise õnnetuse üle ei ole ilus naerda.:oih:

eestimees
06.08.06, 12:51
mis vahet sel on kes on väljas ja mitte teil on supper-feltch:lahe:

mehis
06.08.06, 13:07

mis vahet sel on kes on väljas ja mitte teil on supper-feltch:lahe:

Ja me oleme tänulikud selle üle, et ta meil on

UrmoT
06.08.06, 21:49
üks teemaväline küsimus, keegi teab kus 2006/2007 champions league finaal toimub, eelmine aasta oli pariisis ja üleeelmine aasta istanbulis, kus siis see aasta? :doh:

Epic
06.08.06, 21:51

üks teemaväline küsimus, keegi teab kus 2006/2007 champions league finaal toimub, eelmine aasta oli pariisis ja üleeelmine aasta istanbulis, kus siis see aasta? :doh:

Ateenas

mehis
06.08.06, 23:02
Algselt postitas Epic

Ateenas

Kas Wemblyl ei pidanud olema??

vincent
06.08.06, 23:03
Algselt postitas mehis

Algselt postitas Epic

Ateenas

Wembley ei saaks valmiski selleks ajaks...

mehis
06.08.06, 23:24
Algselt postitas vincent

Algselt postitas mehis

Algselt postitas Epic

Ateenas

Wembley ei saaks valmiski selleks ajaks...

Algselt pidi seal olema, aga Wembley avamine lükkus edasi ja ei jõua nüüdsete plaanide järgi valmis finaali ajaks. Siis ehk näeme finaali seal 2008l aastal.

andreasr
06.08.06, 23:26
võimalik, et martin läheb laenuga rangersisse.

http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/teams/r/rangers/5248534.stm

[quote]Algselt postitas mehis

Kui jätta välja kaitseliini, siis mängis ManU pärist tugeva koosseisuga. Aga halb uudis on see, et Carrick võib jätta vigastuse tõttu vahele avamängu Fulhamiga. Lisaks on veel niigi kahtlane Gary Neville, Nemanja Vidic ja Gabriel Heinze osalemine seal. Ja karistada võivad veel saada Rooney ja Scholes. Päris palju vajalike mehi võib ju puududa. Aga see Lee Martin on saanud hooaja eelsetes mängudes päris hästi hakkama saanud ja ehk murrab algaval hooajal reservidest enda ka põhmeeskonda. Eelmisel hooajal Antwerpenis olevat päris hästi mänginud.

eestimees
08.08.06, 10:40
WAYNE ROONEY will today be hit with a three-match ban following his sending-off for violent conduct on Manchester United\'s pre-season tour of Amsterdam.

Rooney will miss United\'s first three Premiership games of the season against Fulham, Charlton and Watford after the Dutch FA reported him to the English FA for violent conduct. The FA are duty-bound to hit Rooney with the mandatory suspension, which United have already declared they will contest with an official appeal for wrongful dismissal.

Neevitser
08.08.06, 12:22

WAYNE ROONEY will today be hit with a three-match ban following his sending-off for violent conduct on Manchester United\'s pre-season tour of Amsterdam.

Rooney will miss United\'s first three Premiership games of the season against Fulham, Charlton and Watford after the Dutch FA reported him to the English FA for violent conduct. The FA are duty-bound to hit Rooney with the mandatory suspension, which United have already declared they will contest with an official appeal for wrongful dismissal.

Rooney Will Escape FA Ban
Wayne Rooney will escape a Premiership ban, even though his sending-off for use of the elbow against Porto in Friday\'s friendly is described as \'violent conduct\' in the referee\'s report being sent to the Dutch FA this week. Their English counterparts will have the final say on whether Rooney is hit with a three-match suspension and are keen to spare the 20-year-old following a turbulent summer. Privately, they feel the fourth red card of the striker\'s career was harsh and fear an unwarranted suspension could threaten the new cordial relations between Old Trafford and Soho Square following Steve McClaren\'s appointment as England manager

MIda nüüd uskuda?:oih:

eestimees
08.08.06, 12:50

Rooney Will Escape FA Ban
Wayne Rooney will escape a Premiership ban, even though his sending-off for use of the elbow against Porto in Friday\'s friendly is described as \'violent conduct\' in the referee\'s report being sent to the Dutch FA this week. Their English counterparts will have the final say on whether Rooney is hit with a three-match suspension and are keen to spare the 20-year-old following a turbulent summer. Privately, they feel the fourth red card of the striker\'s career was harsh and fear an unwarranted suspension could threaten the new cordial relations between Old Trafford and Soho Square following Steve McClaren\'s appointment as England manager

MIda nüüd uskuda?:oih:

otame õhtulehe ära siis usume seda

Pingviins
08.08.06, 13:11
FA=Kamp kretiinseid ja korrumpeerunud sitakotte :)

fitti
08.08.06, 13:16
Viasati kodukas justkui lubaks täna Oxfordi mängu näidata kella 10st. Satfootball.com arvab, et VS2 näitab hoopis Leedsi mängu. Martin jälle kuskil mainis, et esimesed Leedsi CCC mängud jäävad näitamata. Mis värk on siis, seltsimehed?

IndrekL
08.08.06, 13:32

Kui ma ei eksi, siis allikaks on The Sun, nii et väga tõsiselt ei tarvitse seda võtta.

E: tegu on siiski Daily Mirroriga

gamer
08.08.06, 13:33
Algselt postitas fitti

Viasati kodukas justkui lubaks täna Oxfordi mängu näidata kella 10st. Satfootball.com arvab, et VS2 näitab hoopis Leedsi mängu. Martin jälle kuskil mainis, et esimesed Leedsi CCC mängud jäävad näitamata. Mis värk on siis, seltsimehed?

Oxfordi mängu näete, esimene selle hooaja leedsi mäng viasatil on pühapäeval palace vastu.
Uskuda tasub viasati ametlikku telekava, teistel lehtedel lihtsalt muudatused sisse viimata.

fitti
08.08.06, 17:42
Fergie plaanib Brondbyga leibasid ühte kappi panna. (http://home.skysports.com/list.aspx?hlid=408520&CPID=8&clid=1&lid=2&title=Un ited+look+for+Brondby+deal) Eks sellest võimalusest sahistati pisut juba Meulensteeni mineku järel.

vincent
08.08.06, 23:52
Nagu mängueelsest kommentaarist kuulda võis, on Rooney ja Scholes igal juhul Fulhami vastu (veel) keelust vabad, sest koosseis tuleb juba üles anda, aga FA pole veel Hollandist kohtuniku raportit kätte saanud, mille põhjal saaks üldse mingit karistust määrata. Ja kui ma poole kõrvaga kuulates nüüd õigesti pihta sain, siis see karistuse määramine on just Inglise FA pädevuses. Loodame, et neil mõistust rohkem jagub kui sellel oinasarvel, kellele vile ja kaardid kogemata kätte olid sattund. Muide Scholes sai ka ikkagi otse punase, nagu ülevaatest näha võis, nii et kui tuleb karistus, siis ilmselt samaväärne Rooneyga.

gamer
09.08.06, 00:40
Sõprusmäng Oxfordi vastu 4-1

katu17
09.08.06, 00:57
Oxford 1 United 4
Cristiano Ronaldo shrugged off the boo-boys to score two goals on Tuesday night.

The Portuguese winger was predictably baited by the England fans inside Oxford United\'s Kassam Stadium. But that couldn\'t divert him from the job in hand and he bagged one strike in each half as the Reds ran out 4-1 winners.

Ole Gunnar Solskjaer, with the opener, and Darren Fletcher, also in the first half, were United\'s other scorers. Duffy pulled one back for the home side to make the half-time score 3-1.

Gabriel Heinze, Mikael Silvestre and Louis Saha also started the match, their first since returning from the World Cup finals.

te ei kujuta ette kui õnnelik ma olen.

taku*
09.08.06, 12:04
Ole värav oli puhas kuld... super stuff ma ütlen... ja ega ronaltsi omad ka alla jäänud... aga kus ronaldo sai buuutamise osaliseks, iga puude oli BUUUUUU. Pussy värav oli vahi blunder... aga normaalne löök siiski...

ei. päris hea mäng oli tegelt

ZhiT
09.08.06, 12:33
Duo free to face Fulham
Wayne Rooney and Paul Scholes will not be suspended for United\'s Premiership opener against Fulham.
The pair were sent off in United\'s friendly win over Porto last week and were widely tipped to miss the Cottagers\' visit on August 20.
However, according to FA rules, a punishment cannot be implemented until 14 days after the receipt of a referee\'s report.
With the FA yet to receive any paperwork on the matter from their Dutch counterparts, Scholes and Rooney will not miss the game.
The threat of a ban still looms over both players, however, and it remains to be seen what action the FA will take upon receiving the report from referee Ruud Bossen.

Ja saavad siis banni vb. Arsenali spursi mänguks ...
THE FA :doh:

IndrekL
09.08.06, 13:06
Räägin siis ka mängust. Esimene pre-seasoni mäng, mis oli minu jaoks ka huvitav. Ilusad väravad nii Ole\'lt kui ka Ronaldolt.

Asi mille üle ma nuriseks on kaitseliin. Nimelt keskkaitsepaar O\'Shea - Silvestre oli puhas null. Nad ei võitnud vist mitte ühte õhuvõitlust. Äärekaitse kohta nii palju, et Bardsley jooksis küll hästi rünnakutele kaasa, aga kaitses mehi korralikult kinni ei saanud. Tema äärest tuli ka Oxfordi värav. Heinze oli lihtsalt uimane, aga talle tuleb ka veidi aega anda. Teisel poolajal sekkunud Evans oli aga täiesti hea.

Lee Martinilt ei näinud seekord palju tsenderdusi kasti. Jäi ka ühekorra hiljaks sööduga, mille varem andmisel oleks Ronaldo arvatavasti ka enda kolmanda löönud. Kui juba jutt Ronaldo peale läks, siis poiss tegi väga korraliku mängu. Ei hoidnud palli üle nagu tavaliselt ning lõi kaks väga ilusat väravat.

Mis siis ikka, ootame kuni 12.-ni, millal Sevillaga mõõtu võtame.

alarh
09.08.06, 14:02
et siis ise ka selline manu fänn, aga ei saanud m2ngu vaadata:( ... kas keegi teab kus võimalik väravaid näha vms(ei hakkand videode alla uut teemat tegema)... igatahes hea m2ng! :D

aitäh

Neevitser
09.08.06, 15:21
Algselt postitas IndrekL

Räägin siis ka mängust. Esimene pre-seasoni mäng, mis oli minu jaoks ka huvitav. Ilusad väravad nii Ole\'lt kui ka Ronaldolt.

Asi mille üle ma nuriseks on kaitseliin. Nimelt keskkaitsepaar O\'Shea - Silvestre oli puhas null. Nad ei võitnud vist mitte ühte õhuvõitlust. Äärekaitse kohta nii palju, et Bardsley jooksis küll hästi rünnakutele kaasa, aga kaitses mehi korralikult kinni ei saanud. Tema äärest tuli ka Oxfordi värav. Heinze oli lihtsalt uimane, aga talle tuleb ka veidi aega anda. Teisel poolajal sekkunud Evans oli aga täiesti hea.

Lee Martinilt ei näinud seekord palju tsenderdusi kasti. Jäi ka ühekorra hiljaks sööduga, mille varem andmisel oleks Ronaldo arvatavasti ka enda kolmanda löönud. Kui juba jutt Ronaldo peale läks, siis poiss tegi väga korraliku mängu. Ei hoidnud palli üle nagu tavaliselt ning lõi kaks väga ilusat väravat.

Mis siis ikka, ootame kuni 12.-ni, millal Sevillaga mõõtu võtame.

Viasat kannab üle..oli vist nii?

gamer
09.08.06, 15:55

Kontrolli siis Viasati kodukalt tv kavast, mitte ära esita totakaid küsimusi;)

Neevitser
09.08.06, 16:10
Algselt postitas gamer

Kontrolli siis Viasati kodukalt tv kavast, mitte ära esita totakaid küsimusi;)

Kas ma rääkisin sinuga?

mehis
09.08.06, 18:51
Üks uusimaid kuulujutte on see, et ManU on ostmas Interi brasiilasest ründajat Adrianot...

IndrekL
09.08.06, 21:20

No ViasatSport.se väidab oma plaanis nii:

1555 Fotboll: Manchester United-Sevilla
MU TV. Direkt.

Ehk siis meie ajas 16:55. Nii et kui midagi valesti pole kirjutatud, siis peaks mängu nägema :).

EDIT: Ja kui sa sel ajal kodus ei peaks olema, siis meie aja järgi keskööl näed kordust.

IndrekL
09.08.06, 22:47
Kui keegi veel väravaid pole näinud, siis näete neid siit (http://youtube.com/watch?v=JI6xREFdfHs)

eestimees
10.08.06, 10:37
ALEX FERGUSON is ready to fight the FA after Wayne Rooney and Paul Scholes were last night hit with three-match bans for their Amsterdam red cards.

Rooney and Scholes are set to miss the Premiership games against Charlton, Watford and Spurs after the Dutch FA finally reported the pair’s dismissals against Porto last Friday.

But United boss Fergie will launch an immediate appeal in a bid to get both red cards overturned.

An FA spokesman said: \"Manchester United have until Friday to formally submit any appeal and video evidence to back up their case.

\"There will then be a hearing — probably next Tuesday — which will review any appeal.\"

The FA are understood to be sympathetic to United’s case over Rooney, whose red card could be overturned. Scholes’ ban is likely to be reduced to one match.

Neevitser
10.08.06, 10:41

ALEX FERGUSON is ready to fight the FA after Wayne Rooney and Paul Scholes were last night hit with three-match bans for their Amsterdam red cards.

Rooney and Scholes are set to miss the Premiership games against Charlton, Watford and Spurs after the Dutch FA finally reported the pair’s dismissals against Porto last Friday.

But United boss Fergie will launch an immediate appeal in a bid to get both red cards overturned.

An FA spokesman said: \"Manchester United have until Friday to formally submit any appeal and video evidence to back up their case.

\"There will then be a hearing — probably next Tuesday — which will review any appeal.\"

The FA are understood to be sympathetic to United’s case over Rooney, whose red card could be overturned. Scholes’ ban is likely to be reduced to one match.

Tra see oleks kõige ajuvabam karistus üldse.......see pole normaalne.

eestimees
10.08.06, 10:45

krt manul läheb esimesed 3 mängu raskeks kui ban ei lühendata

Martin
10.08.06, 10:53

Veider.

Kui eelmistel aastatel teistele mängijatele sellised karistused määrata, siis sa küll ei märatsenud. Miks see karistus siis nüüd nii ootamatu on?

Neevitser
10.08.06, 11:20
Algselt postitas Martin

Veider.

Kui eelmistel aastatel teistele mängijatele sellised karistused määrata, siis sa küll ei märatsenud. Miks see karistus siis nüüd nii ootamatu on?

Kas see pole sinu arust liiga ränk? Eriti Rooneyle...hakkab vaikselt juba tunduma tagakiusamisena, et niimoodi otse punaseid laksitakse talle.
Savage sugune peaks saama sel juhul terve hooaja bänni oma tegude eest.

Ok Rooney maine toob talle kahju, aga Scholes, kas ta oli vägivaldne või teenis kaardid mängulises olukorras?????:doh:

Volume
10.08.06, 13:10
Kas te oskate informeerida, mind kui võhikut, kas Manchester United FC on omale uusi mängijaid soetanud? Ette tänades!!!

fitti
10.08.06, 13:18

Ok Rooney maine toob talle kahju, aga Scholes, kas ta oli vägivaldne või teenis kaardid mängulises olukorras?????:doh:

Jah. Väga, väga halb taklaus. Otse punane. Teenitult.
Iseküsimus, kas bän peab tõesti hõlmama liigamänge.

IndrekL
10.08.06, 13:24
Kas Scholes mitte kaks kollast ei saanud? Ja seda kahe väga koleda täklingu eest?

Epic
10.08.06, 13:36
Mõned minu mõtted enne viimast hooajaeelset sõprusmängu...

Tänu MM-ile on paljud noored saanud oma võimaluse end näidata. Kõige impressiivsemad on nendest olnud Danny Simpson ja Johnny Evans. Simpsoni paljulubav mäng on olnud mulle üllatus, kuna reservmänge jälgides ei ole ta mulle väga sügavat muljet jätnud. Eelmise hooaja viimase poolega, mille ta Antverpenis veetis, on ta aga kiiresti arenenud ja tundub, et ka väga palju enesekindlust juurde saanud. Evans jäi mulle silma kohe, kui ta akadeemiast reservmeeskonda edutati. Väga hea peaga mängija, keskkaitsja kohta üle keskmise tehnika ning noore mängumehe kohta on ta üllatavalt kindel ja rahulik. Tänavuse hooaja esimese poole veedab ta Belgias ning on vaid ajaküsimus, millal ta end rahvuskoondisesse ja Unitedi esindusmeeskonda murrab.

Noortest, kes hästi hakkama on saanud võiks veel äramärkida Darron Gibsoni ning Lee Martini.

Kõige suurema pettumuse on vamistanud Chris Eagles ja mingil määral ka David Jones. Kaks mängijat, kes Fergie sõnade kohaselt kuuluvad nüüd esindusmeeskonda. Chris Eagles on võrreldes teiste noorte keskväljameestega kõvasti mänguaega saanud aga millegi silmapaistvaga pole ta hakkama saanud. David Jones on üllatavalt vähe mänguaega saanud, üleeilne mäng oli esimene, kus teda tõsiselt näha sai. Selle mänguga ta ka veidi rehalibiteeris ennast, paistes terve mängu silma arukate söötudega.

Veidi olen ka pettunud Giuseppe Rossi mängus. Kuigi viimastes mängudes on ta juba teinud asjalikke liigutusi, oli ta esimestes mängudes väga kehv. Loodetavasti tähendab hooajaeelne väravatepõud seda, et ta hoiab kõik tähtsateks mängudeks :)

Vanematest mängijatest on kõige õnnetum olnud O\'Shea, seda mitte kehva mängu vaid vigastuste tõttu. 3 mängu ning 3 väikest vigastust :( Kehvasti ausalt öeldes polegi keegi mänginud, isegi Liam Miller on nähtavaks muutunud :P Kõige rohkem on silmapaistnud muidugi Ole. Peale seda, kui ta putsad varna riputab, mis juhtub loodetavasti kauges tulevikus, peaks ta kaaluma video tegemist, mis õpetaks ründajatele finisheerimist. Kõik hooajaeelsed väravad on olnud meistriklass, eriti kaks viimast. Silma on paistnud ka Ben Foster. Kui Fergie ta eelmisel suvel ostis olin ma väga skeptiline. Et tuleb mingi mees metsast, kes ühes mängus silmapaistis ning lükkab aastaid klubis olnud andekad noored veel kaugemale esindusmeeskonnast. Aga tuli välja, et Fosteri näol on tegu JUBA ühe Inglismaa parima väravavahiga. Tulevikus hakkab kindlasti nägema palju väravaid, mis sarnanevad üleeelmisel hooajal Borole FA karikas löödud ühele väravale: väravavaht -> kesktormaja pea -> Rooney. :lahe:

Üleeile Oxfordi vastu esimese mängu teinud meestest oli loomulikult kõige silmapaistvam Ronaldo esitus. Kaks suurepärast väravat, mis loodetavasti panevad nüüd boo-poistel suud lukku. Ülejäänud - Saha, Silvestre ja Heinze - olid roostes aga see on andestatav...veel ;)

See ka veel, et...

Keano 35 :sünna:

fitti
10.08.06, 13:39
Algselt postitas IndrekL

Kas Scholes mitte kaks kollast ei saanud? Ja seda kahe väga koleda täklingu eest?

Ei. However, the evening began to turn sour shortly afterwards and it only got worse for Ferguson\'s team when Scholes followed Rooney to the dressing room midway through the second half after a straight red for a rash tackle.

IndrekL
10.08.06, 13:51
Okei minu viga sel juhul, millegi pärast mäletasin vastupidist.

Neevitser
10.08.06, 13:55
Algselt postitas IndrekL

Kas mitte polnud nii, et oli kollane all ja siis otse punane, aga mina võin ka segast panna :oih:

IndrekL
10.08.06, 13:57

Algselt postitas IndrekL

Kas mitte polnud nii, et oli kollane all ja siis otse punane, aga mina võin ka segast panna :oih:
Voh, nii oligi. Aga üldiselt vahet pole. Loodame, et FA on mõistlik ja peale Unitedi apellatsioone vähendab karistusi.

Yorro
10.08.06, 14:04
Algselt postitas IndrekL

Scholesy sai kollase ennem ja peale oma teist jalad ees sisse sõitu otse punase. Tema punane oli kindlasti õigustatud, aga Rooney polnud selles olukorras isegi kollast väärt.

Algselt postitas Volume

Kas te oskate informeerida, mind kui võhikut, kas Manchester United FC on omale uusi mängijaid soetanud? Ette tänades!!!
IN:

Michael Carrick <--- Tottenham, £14m

OUT:

Eddie Johnson ---> Bradford, free
Jonathan Spector ---> West Ham, £500,000
Ruud van Nistelrooy ---> Real Madrid, £10.2m
Sylvan Ebanks-Blake ---> Plymouth, £200,000
Tommy Lee ---> Macclesfield Town, free
Eddie Johnson (Released)
Kyle Moran (Released)
Mads Timm (Released)
Mark Howard (Released)
Markus Neumayr (Released)
Phil Picken (Released)
Quinton Fortune (Released)

OUT (LOAN):

Gerard Pique ---> Real Zaragoza
Tim Howard ---> Everton

Peaks vist kõik olema.

krissucool
10.08.06, 14:08
Päris hea uudis on et adriano olevat ManUsse tulema
minu arust olex see väga hea ost ja peax ka loogiline olema kuna inter on omale saanud juba crespo ja ibrahimo.....

vincent
10.08.06, 14:56
Rooney bänn on ilmselt ikkagi tingitud sellest, et kui see #*!%& kohtunik märkis raportisse \"violent conduct\" või mis iganes see täpne sõnastus on, siis FA ei saa lihtsalt teistmoodi toimida, kui anda kolm mängu - ise nad on sellised reeglid teinud. Kunagi ma viskasin selle lingi kuhugi siia foorumisse nende karistuste kohta, hetkel pole aega ega viitsimist otsida, FA lehel on kuskil asi olemas. Kahe kollase eest niipalju, ebaväärika käitumise pärast saadud punase eest niipalju, vägivallatsemise pärast saadud punase eest niipalju jne. Aga jah, karta on, et seda kohtuniku raportit kuskilt otsast apelleerida ei anna enam. Scholesi puhul on vähe teine asi, siin ma ei tunne, et kellegi õiglustunnet nii väga riivatud oleks. Tuli ikka päris rämedalt tagant kossi.

guillermo
10.08.06, 15:16
Veel Scholesi punasest

BBC
Scholes was dismissed for a second booking on 68 minutes...

Sky Sports
United were reduced to nine men on 68 minutes when Scholes, having just received the captain\'s armband from Ryan Giggs, caught Quaresma with a late challenge from behind and was sent off, having been booked for a similarly rash challenge minutes earlier.

Ma ei usu, et Rooney mängukeelu saab aga Scholes tundub, et mingi keelu ikka saab.