PDA

View Full Version : ja nüüd (trummipõrin) Vihatuim klubi!

oskarluts
28.08.01, 10:12
Saate juba pealkirjast aru.

Mina ei vihka klubisi aga ma ütlen kõige ebameeldivamad (ossa kui pikk sõna) Real,JK Viljandi,veel ei meeldi milan ja leeds.

\"Ossa kui pikk sõna\" ; siit sai alguse Off-Topic\'u jutt,mille täiel määral maha kustutasin. Tegutsetud sai võib-olla natuke liiga hilja,vabandan selle eest. cornwall.

sicmic
28.08.01, 12:25
see tpoic oli ka eelmises foorumis( nagu ka lemmikklubid). igatahes vihkan mina k6ige rohkem jobukarja( m6ned kucuvad seda ka Realix... ;) )

eston maravilha
28.08.01, 12:34
manku, real, milan ac ei viitsi neid rohkem kirjutada sest neid on nõnna palju

guitz
28.08.01, 15:12
Kindlasti Real!!!

Jeeg
28.08.01, 16:53
Lazio! Ja kahju., et Stam sinna paisati!

erx
28.08.01, 16:57
kindlasti mänju, no vaadake juba seda threadi, mida redscummi armastajad ülesse panid: http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=6

netu
28.08.01, 19:15
Kõik saksamaa klubid imevad täiega!!

coco
29.08.01, 04:42
Inglismaalt:Manu, Leeds, Liverpool Saksamaalt:Bayern Hispaaniast:Real Mardid, Celta Vigo Prantsusmaalt:Monaco Itaaliast:as Roma Soomemaalt:FC Jokerit.........piisab ehk

Filippo
29.08.01, 14:41
Paljudele see kindlasti ei meeldi aga ma vihkan üle kõige Manchester Unitedit

guitz
29.08.01, 14:57
Aga ma Juventust!

Kaarel
29.08.01, 16:51
Väga ebasümpaatsed: S*nd*rl*nd, Man Utd

chilli_bo
29.08.01, 17:42
Orginally posted by Kaarel

Väga ebasümpaatsed: S*nd*rl*nd, Man Utd

Miks kõik Newcastle'i fännid Sunderlandi nime sörendatult kirjutavad? Kas see peab nagu naljakas olema vä?:D

-Loom-
29.08.01, 18:14
hehee sunderland ja real:kaval:

Wuppi
29.08.01, 18:27
FC TVMK, FC Trans, Maardu Levadia, FC Lootus, Bayern M., jaa nii mõnigi veel. Ei soovi täpsustada.

Rainman
29.08.01, 21:54
Otseselt kedagi ei vihka, kuid ebameeldivad on Maardu Levadia ja Müncheni Bayern.

oskarluts
30.08.01, 09:15
:D ee...ja siis ei meeeldi mulle veel fcfloora-ei tea mix ja ma tean et see on küll topic küsib sult sinu vihatumat klubi aga mulle ei meeldi ka usa koondis,sest mulle ei meeldi usa,sest see riik suckib aga see on minu arvamus.I rest my case!;)

Artur
30.08.01, 21:21
vihatuim klubi:

Inter

ja ega Lazio ja ManU ka yldse ei meeldi

Maarek
31.08.01, 10:49
Kaks võrdset:
Arsenal
Juventus

Lincoln
31.08.01, 11:02
Real, Juventus ja + kõik saksa bundesliiga klubid
lincoln

Manchester
03.09.01, 17:44
Liverpool , sest ta on Manu suurim vastane , Bayern ja Levadia ( Maardu )

sicmic
03.09.01, 17:55
ManU (tegelikult ferguson) peab klubi suurimaks rivaaliks(vähemat sellel hooajal) Chelseat, Pool on meid lihtsalt viimasel ajal palju võitnud(enam see ei jätku...:kaval: )

Jeeg
03.09.01, 21:33
Orginally posted by m1ck

ManU (tegelikult ferguson) peab klubi suurimaks rivaaliks(vähemat sellel hooajal) Chelseat, Pool on meid lihtsalt viimasel ajal palju võitnud(enam see ei jätku...:kaval: )hehehehh, niikaua kui mehed vigastada ei saa, saab vorm vaid tõusta, oled sa näinud klubi, kes võidab komveerand-aasta jooksul 5 tiitlit ja siis järsku laneb ära, ei usu... vähemalt Pool ei ole selline

sicmic
04.09.01, 16:50
Orginally posted by yeg

Orginally posted by m1ck

ManU (tegelikult ferguson) peab klubi suurimaks rivaaliks(vähemat sellel hooajal) Chelseat, Pool on meid lihtsalt viimasel ajal palju võitnud(enam see ei jätku...:kaval: )hehehehh, niikaua kui mehed vigastada ei saa, saab vorm vaid tõusta, oled sa näinud klubi, kes võidab komveerand-aasta jooksul 5 tiitlit ja siis järsku laneb ära, ei usu... vähemalt Pool ei ole selline

ma ei öelnudki, et ta ära langeb, vaid on arvatavasti üks põhilisi pretendente tiitlile, ütlesin ma seda, et nende head tulemused ManU vastu ei jätku enam kauaks...

Manchester
04.09.01, 18:08
Keda see Ferguson ikka kotib , nagunii tõmbab uttu. Ta võix ütelda et manu suurim vastane on...............DERBY

[b] Samas,Sinule võiks siit foorumist bänni panna aga ei panda... Keda see tegelane Manchester ikka kotib,nagunii temast asja ei saa.

Aramis
05.09.01, 10:33
Ei vihka yhtegit konkreetset klubi.Kyll aga netukat ja lincolni siit foorumist.

Kosk
09.09.01, 12:32
Newcastle
Kõik Saksa klubid(va. Hertha), kõik Hispaania klubid(va. Barca), absoluutselt kõik Prantsuse klubid, Itaalia klubid(va. SS Lazio), Levadia jne jne jne

Edson
10.09.01, 11:36
Millist klubi ma vihkan? Vastus: Ma ei vihka ühtki klubi.
Ma vihkan klubisid, mis mängivad igavat ja lõhkuvat jalgpalli. On ju huvitavam vaadatad atraktiivset ning ründavat jalgpalli, samas peab möönma, et ka hästi organiseeritud, vigadeta ja külmavereline kaitsetöö kogu mängu jooksul on nauditav vaatepilt.
Sellest sõltuvalt võivad eelistused muutuda, kunagi näiteks meeldis AC Milan, kui seal mängisid van Basten, Gullit, Rijkaard, Baresi jt. Oli üks mu lemmikmeeskondi. Kui aga kaob atraktiivsus ja rõhutakse betoonkaitsele siis võib ka sümpaatia kaduda. Sõnaga, palju sõltub mängijatest ja treenerist, kes antud hetkel klubis on. Praegusel hetkel on ilmselt minu suurim antisümpaatia Müncheni Bayern. Põhjuseks liiga "kuiv" mängustiil ja ebasümpaatsed mängijad.

pastakanovic
17.09.01, 09:48
paier muunihh.

kojamees
19.10.01, 10:39
Distsipliiniga oli ammustel aegadel probleeme FC Flora Fännil.Kas keegi trumpab üle meie sigadused.:lahe:

willane
19.10.01, 23:25
ei saa olla Flora poolt, sest sellist erapoolikut jalgpallipoliitikat ei saa lihtsalt pooldada.

ishmael
29.10.01, 16:33
Bayern Munich
Fc Flora

Ja absoluutselt ei meeldi mulle inglise liiga - mõtetu pallimartide võitlus.