320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fänn vs Fänn

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Fänn vs Fänn

    Et mitte solvata kedagi ma liigitaks pigem jalgpallihaiged ja jalgpalli fännid. Ja haiged täitsa heas möttes. Või siis tõsimeelsed fännid ja lihtsalt fännid.
    Ma tean ise mitut oma tuttavat, kes on vägagi fännid aga neile ei meeldi purjus ja ropendav seltskond, seega ei tule nad kunagi sinna fännisektorisse. Aga nad ON fännid.

    Palun ärge ületähtsustage ennast. Te olete vägagi oluline nähe jalgpalli juures aga ärge siis õhku täis minge onju.

    Aitähh :-)

    #2
    sõber üheksa , sa saad valesti aru. me ei üritanud sugugi ennast tähtsaks teha ja kui sa saadet hoolega jälgisid siis pidid kuulma seda ,mida Võrno algul ette luges. Selles katkendis ,mille mina isiklikult kirjutasin oli võrdlemisi tolerantselt öeldud ,et kõigil nii ropendajatel kui ka vaiksematel ja viisakamatel ja kainetel jne. on õigus statal viibida. Kui nad kõrvuti ei mahu eks siis tuleb üksteisest kaugemale istuda. Või siis lihtsalt , inimene istub sinna ,kus ta tunneb ennast hästi. Ropendaja ei hakka ju vagatsejat sõimama ,et miks sa kaasa ei ropenda. Napisivend ei sunni karsklöast jooma.Ja staadion on piisavalt suur ,et igaühele leidub oma nurgake. Sõna tõsifännid- ei olnud küll kellegi solvamiseks öeldud ,pigem mõtlesin selle all tõesti jalgpallihaigeid(heas mõttes). Olen ka ise üks nendest haigetest.
    FCF Forever

    Kommentaar


      #3
      Huvitav mis ajendas sind seda kirjutama.Teame ju isegi keda sa esindad.Meie tegeleme enda siseprobleemidega ja me peame ennast kaitsma peale vastaste ka poolpeeretajate eest.Ma loodan et sa mõistad kes on poolpeeretajad???Meie reisudel ja mängudel on selliseid palju,siiani oleme suutnud neile keda me ei soovi enda seas näha jätta "mõttetu" mulje.Tõesti miks maksta raha ja olla nendega koos kui niikuinii midagi "ägedat ei toimu.
      Jalgpallihaigla liige.

      Kommentaar


        #4
        Ma ei pidanud silmas üldse eilset saadet ja mitte ka seda kirja.

        Pigem oli Kosk'i sõnavõtt, mis mainis, et on fännid ja on vännid.

        Jah Teie olete Tõsimeelsed Fännid aga sellepärast ei tasu teisi nimetada lihtsalt huvilisteks. Seda ma mõtlesin.

        Ometi võib ju kirjutada siin forumis ka muid mõtteid kui vaid tollest Teie poolt esindatavast Fännide seltskonnast!

        Kommentaar


          #5
          Koja, mina sooviksin küll ilusat definitsiooni sõnale "poolpeeretaja", sest ise küll ei kujuta ette, mida see tähendada võiks ja arvama ei taha hakata, sest siis võib valesti minna.

          Aitähh!
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            #6
            Vastan sulle Martin.Sõna "poolpeeretaja" on juba üsna vana slängi sõna mis:iseloomustab kaasajooksikut kes ei süvene teemasse,lähtudes hetke meeleoludest ja üldisest trendist.Kodanik kes püüjab ennast kuhugile seltskonda sissesüüja unustades just selle erinevuse mis eristab seda seltskonda tavakodanikest.Kodanik kes püüdleb liig tormakalt samastama end selle seltskonnaga ja püüdes endale tähelepanu võita,saadab korda tegusid,pahatihti ka tahtmatult, mida ei kiideta heaks.Tema suhtumine asjasse on pinnapealne,kohati lahmiv..Venelastel on väljend"NE mjäsa ne rõba".veel oli kunagi selline termin nagu "pühapäeva punkar","moeskin","iluheavymee s".
            Jalgpallihaigla liige.

            Kommentaar


              #7
              Eks see fänniks olemine ole ka edevuse asi. On mul õigus, Kojamees? Mida arvavad teised?
              poborsky@jalgpallihaigla.ee

              Kommentaar


                #8
                Orginally posted by Poborsky

                Eks see fänniks olemine ole ka edevuse asi. On mul õigus, Kojamees? Mida arvavad teised?
                Mingil määral kindlasti. Kolmteist näiteks ütles kuuba narkodiileri (pätsu väljend)- aiFo, kohta, et too on väääga edev poiss
                Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                Kommentaar


                  #9
                  kuuba narkodiiler arvab nii...


                  nujah, muidugi on fännid edevad.... aga edevus on teatavasti siuke tore omadus, mis yldjuhul kellelegi kurja ei tee... iseasi on ylbus... kuid loodetavasti ei saa eesti koondise fänni ylbeks pidada, pigem jah... edevaks, nagu poborsky ytles...

                  allakirjutanu arvab end olevat suht-puht edev ja peab 13' öeldut pigem positiivseks ytelungiks ... 6nneks on enamus tegelaskonnast, kes tammsaarel koos käivad, kah parasjagu edevad ja muhedad vennad-6ed ning loodetavasti jääb see nii olema aegade l6puni!!!

                  trahhh!!!

                  aiFo. viva la cuba!!!
                  Jalgpallihaigla liige
                  Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                  Kommentaar


                    #10
                    Õnneks on mul enda edevuse rahuldamisex mitmeid erinevaid kanaleid.Kui sa selle edevuse all mind silmas pead Poborsky,siis ilmselt tead ka minu üheksat ametit selle perioodi jooksul mis ma Fännidega koos olen olnud ja milline neist rohkem või vähem mulle tuntust on toonud ,kes seda nüüd oskab öelda.Pigem ma võin öelda et algusaastatel oli fänniks olemisel pigem mittemõistvat suhtumist rohkem.
                    Jalgpallihaigla liige.

                    Kommentaar


                      #11
                      Kojamees, olen sinuga nõus. Ma arvan, et mu väikene ilkumine tuleb sellest, et ma olen viimasel ajal kibestunud, kuna pole pikka aega saanud ... normaalselt käia, kuna mu põlv on totaalselt perses.
                      poborsky@jalgpallihaigla.ee

                      Kommentaar


                        #12
                        Kurivaim se sinu põlv teeb ka meile peavalu,alles ükspäew Papaga rääkisime.Loodame et äkki op aitab.
                        Jalgpallihaigla liige.

                        Kommentaar


                          #13
                          Aitäh, et muret tunnete. Aga rohkem, kui mure, aitaks mind konkreetne toetus. Kirurg ütles, et ma pean kaheks nädalaks soojale maale sõitma ning seal päikese käes põlve ravima ning teda vahepeal vees jahutama. Ja rummiga seestpoolt hõõruma, hästi mõjub ka näiteks manuaalne teraapia.
                          Teeks mingi korjanduse?
                          poborsky@jalgpallihaigla.ee

                          Kommentaar


                            #14
                            Minu poolt on sulle Costa Del Sol -i tutvustav brozüür ja pulmareisupildid Küproselt.Kui hästi palud saad võibolla Papalt Ganz-i särgi mille ma Itaaliast ostsin.Rummi kohapealt soovitan kuulata Psyhhoterrori laulu ,kus sõnad"palmiall istuks siis,kuuma rummi jooks 45 selt ennast oksa pooks."
                            Jalgpallihaigla liige.

                            Kommentaar

                            Working...
                            X