PDA

View Full Version : AS Monaco

Leheküljed : 1 2 3 [4]

Mask
22.09.18, 17:05
Olla hädaldanud Monaco koduväljaku murukatte kvaliteedi üle. Ta siis kodumaal põllumaadega ära ei harjunud?

Aga veider, et Monaco, kes alles teisipäeval pidas üliraske kohtumisega Atleticoga CL-is, pidi juba reedel liigas uuesti madistama. Tundub, et LFP üritab kõike endast anda, et Euroopas pallivad klubid seal ikka põruks. Avanädal oli juba üsna masendav Prantsusmaa klubide jaoks.

telekavaataja
22.09.18, 17:13
Olla hädaldanud Monaco koduväljaku murukatte kvaliteedi üle. Ta siis kodumaal põllumaadega ära ei harjunud?

Allikat nendele sõnadele?

Muidu suht debiilne jah, et juba reedel mängiti.

Mask
22.09.18, 17:25
Allikat nendele sõnadele?

1043239022280286208

JuriM
07.10.18, 20:15
Ikka releka Monaco.

Rocheteau
09.10.18, 20:38
Homsest puhkusel....

https://images-cdn.impresa.pt/olimpia/2017-04-03-IMG_5355.JPG-2/original/mw-860

Mask
09.10.18, 21:12
Mõlemapoolsel kokkuleppel. Ma pakun, et Jardimil endal hakkas ka vaikselt mott otsa saama. Kurb lõpp kahe aasta tagustele meistritele. Asendusena on enim läbi käinud Thierry Henry nimi, kes paar kuud tagasi oli ka Bordeaux'ga läbi rääkimas, kuid otsustas lõpuks mitte riskida.

metssiga
09.10.18, 21:23
henryga räägitakse iga treenerita klubiga seoses ju. ma julgeks kusjuures kahelda ta edus monaco suguse projektiga, arvestades just seda, et mees juba bordeaux ga ei riskinud käsi lüüa, on monaco veel ebastabiilsem keskond.

Mask
10.10.18, 10:58
Henry on ju ise Monaco kasvandik. See seos tal klubiga on erinevalt Bordeaux'ga näiteks. Aga jah, Monaco on hetkel raske koht ka kogenud peatreenerile, kuhu tulla, rääkimata Henry sugusest kollanokast, kel kogemust peatreenerina null. Wenger oleks näiteks lahedam variant, aga ma pole kuulnud, et tema nimi oleks läbi käinud.

telekavaataja
10.10.18, 15:17
Wenger oleks näiteks lahedam variant, aga ma pole kuulnud, et tema nimi oleks läbi käinud.

Monaco eesmärgid võiksid ikka kõrgemad kui 4. koht olla.

Mask
10.10.18, 16:06
Monaco eesmärgid võiksid ikka kõrgemad kui 4. koht olla.

Tagant poolt neljas? Wenger ju sisuliselt elas viimasel ca 10 aastal sama asja läbi Arsenalis, mida Jardim Monacos. Ehk iga paari aasta tagant tuli taas uut meeskonda ehitama asuda. Wengeri naasmisega saaks ka kena ring täis. Aga noh, seda nagunii ei juhtu. Henry tundub hetkel kõige reaalsem variant olevat.

telekavaataja
10.10.18, 16:43
Tagant poolt neljas?

Esilagu küll :tearsofjoy:

football2u
10.10.18, 20:52
henryga räägitakse iga treenerita klubiga seoses ju. ma julgeks kusjuures kahelda ta edus monaco suguse projektiga, arvestades just seda, et mees juba bordeaux ga ei riskinud käsi lüüa, on monaco veel ebastabiilsem keskond.

Ma ei ütleks, et Bordeaux turvalisem valik oleks. Seal ootused väiksemad ja budget ka mängijate peale. Monaco võib rahulikult tuua uuele treenerile tuua 20 milku mehi, kellest "võib asja saada ja kasumiga maha müüa". Aga Wenger sinna noori talente arendama oleks muidugi kõige ägedam. Annaks liigale ka meeletult juurde.

Rocheteau
11.10.18, 19:08
Ametlik siis

In the official press release, Jardim had the following to say:

“I am thankful and proud to have been able to manage AS Monaco for more than four years. I have always given the best of myself and worked passionately. We had some very big wins together and I will always keep those memories with me. Daghe Munegu.”

AS Monaco VP Vadim Vasilyev added:

“I want profoundly and with the greatest respect thank Leonardo for all the work he accomplished. Leonardo succeeded on the touchline at AS Monaco as a reference in European football and leaves behind him an incredible story of success. His adventure here will remain one of the most wonderful pages in the history of the club. Leonardo will always be a part of the AS Monaco family.”

LaRaBla
13.10.18, 15:12
Henry ametlik.

metssiga
13.10.18, 15:31
huvitav saab olema, näis kuidas see tal minema hakkab.

Rocheteau
14.10.18, 21:14
Lükata Bordeaux pakkumine tagasi aga siis võtta Monaco töö vastu, kus ootused ja lootused palju suuremad? Kui Jardim ei saanud kuidagi mängu käima siis kuidas peaks kogemuseta Henry seda veel tegema? Mina igatahes ei usu, et tema hooaja lõpuni vastu peab. Harva on saanud headest ründajatest head treenerid hiljem.

LaRaBla
15.10.18, 02:43
Lükata Bordeaux pakkumine tagasi aga siis võtta Monaco töö vastu, kus ootused ja lootused palju suuremad? Kui Jardim ei saanud kuidagi mängu käima siis kuidas peaks kogemuseta Henry seda veel tegema? Mina igatahes ei usu, et tema hooaja lõpuni vastu peab. Harva on saanud headest ründajatest head treenerid hiljem.

Ferguson, Valverde, neid ikka jagub.

Pints
15.10.18, 04:01
Ferguson, Valverde, neid ikka jagub.

+ Jupp Heynckes jne.

metssiga
15.10.18, 18:05
vb kodanik rochetau pidas silmas maailmaklassiga ründajatest... kuigi isiklikult ei arva, et mängija positsioon väljakul liiga palju määraks tema hilisemat edukust treenerina, siis mul on ka väga raske suurt õnnestumist henryle näha. aga no loodame, et eksin, oleks ilus muinasjutt küll

Mask
15.10.18, 21:31
Sama arvati ka Zidane'i puhul. Juba puhtalt Henry kohalolek võib meeste moti kõrgele tõsta.

metssiga
16.10.18, 07:28
eks need olukorrad ole määratud erinevad, ühes oli meeskonnas ilmselgelt nii palju kvaliteeti ja valmis mängijaid, et pigem tuli nad saada platsil oma parimatesse rollidesse ja tegeleda nende egode jms ohjamisega, lisaks ju meeskond püsib realis kenasti koos, seni kuni pmst peatreener seda soovib, kedagi lambist müüma ei pea. monacos tuleb lahendada ikka märksa teistsuguseid probleeme.

telekavaataja
20.10.18, 22:43
Mis värk nende punaste kaartidega on?

Mask
21.10.18, 14:18
Samas mänguliselt vist oldi üle tüki aja väga korralikud. Õnne punase ja realiseermisega (telekavaataja suur lemmuk Golovin suutis ka ühe väga hea võimaluse värava ees ära käkkida) lihtsalt ei olnud.

telekavaataja
21.10.18, 14:24
Samas mänguliselt vist oldi üle tüki aja väga korralikud. Õnne punase ja realiseermisega (telekavaataja suur lemmuk Golovin suutis ka ühe väga hea võimaluse värava ees ära käkkida) lihtsalt ei olnud.

Ta ei ole mu lemmik, ta on lihtsalt staar (aka loe, kuidas Vene oligarhid raha pesevad).

Nasfal
22.10.18, 21:46
Ta ei ole mu lemmik, ta on lihtsalt staar (aka loe, kuidas Vene oligarhid raha pesevad).

Ma arvasin, et selleks on Danske pank mitte Golovin?

telekavaataja
22.10.18, 21:49
Ma arvasin, et selleks on Danske pank mitte Golovin?
See putka on kinni nüüd.

telekavaataja
27.10.18, 23:25
Tabelipositsioon 11 vooru järel. 😂😂😂

Priceless...

Rocheteau
28.10.18, 20:31
Tabelipositsioon 11 vooru järel. ������

Priceless...

Henry ikkagi võiduta...

Thierry Henry without a win in his first 3 games as Monaco boss:
Strasbourg (L): 2-1
Club Brugge (D): 1-1
Dijon (D): 2-2
Monaco now joint bottom of Ligue 1.

telekavaataja
03.11.18, 22:53
Punane kaart - checked
Kaotus - checked
Kohutav mängupilt - checked
Tabelipõhi - checked

Väravavaht
06.11.18, 20:12
CL-is kodus (endast nõrgema? vastu) 15 minutiga 0-2 taha jääda - check!
EDIT: 25 minutiga hoopis 0-3... ei viitsi seda edasi muutagi vist...

Rocheteau
06.11.18, 22:34
saada 0-4 kodus tala? haha Henry on täielik nali. Häbi olgu tal. Astugu kohe tagasi juba, kui see juba piinlikumaks muutub.

AS Monaco’s 4-0 home loss to Club Brugge tonight is the worst scoreline in their European history.

Thierry Henry’s record as Monaco boss:
2-1 vs Strasbourg (L)
2-2 vs Dijon (D)
1-1 vs Club Brugge (D)
1-0 vs Reims (L)
0-4 vs Club Brugge (L)

Mask
06.11.18, 23:05
Asi oli juba enne Henry'd totaalset p*rses. Nagu juba tollal mainitud sai, siis ülimalt riskantne esimene tööots peatreenerina (kordi riskantsem, kui Bordeaux' oleks olnud arvestades ootusi), aga ju siis süda kaalus mõistuse sel korral üle. Karta on, et kurvalt lõpeb.

Aga Monacol on hetkel teisigi probleeme
1059410840980541440
1059873677842485248

football2u
24.11.18, 23:25
Viimati 11. augustil võidurõõmu maitsnud Monaco alistas täna Caen'i ja... noh, endiselt ollakse relekas, aga algus on tehtud. Koosseis ja vigastatute nimekiri on ikka müstiline. Soovitan vaadata.

Mask
24.11.18, 23:56
https://uk.soccerway.com/matches/2018/11/24/france/ligue-1/stade-malherbe-caen-calvados-basse-norma/association-sportive-monaco-fc/2792347/
Ütleme nii, et enne koondiste pausi oli vigaste nimekiri pikemgi veel. Verinoortest olid täna platsil vaid Badiashile ja Diop.

Aga Henry esimene võit siis peatreenerina. Tasub ka mainimist.

Rocheteau
29.11.18, 11:05
Nujah, suht häbi ikka

AS Monaco are without a Champions' League win in their last 13 attempts - the worst run for a French club in the competition's history.

Rocheteau
03.12.18, 12:09
Veel häbisem, et kodus suudeti eduseisut kaotada ja veel kuidas. Eks muidugi Jemersoni peab siinkohal tänama nende käkkide eest ka.

Mask
03.12.18, 21:03
Pole enam päris Monaco teema, aga Jardim Saudi Araabiasse treeneriks minek oleks ikka korralik pettumus. Võtaks mõtlemata Marseille'sse Rudi asemele.

Rocheteau
04.12.18, 22:23
Hetkel relekast väljas

https://pbs.twimg.com/media/DtmUxFxWoAgu7ex.jpg:large

telekavaataja
16.12.18, 23:13
Oujee, ma näen Golovini nime protokollis. Oh wait...

Red card - checked
Loss - checked
Veel sitem mäng kui Jardimi ajal - checked

Mask
16.12.18, 23:16
Monaco Lyoni vastu võõrsil 0:2 taga poolajaks. Henry utsitab mehed teiseks poolajaks comebacki tegema.
Golovin ~90 sekki peale restarti:
1074411138157285376

telekavaataja
16.12.18, 23:18
Monaco Lyoni vastu võõrsil 0:2 taga poolajaks. Henry utsitab mehed teiseks poolajaks comebacki tegema.
Golovin ~90 sekki peale restarti:
1074411138157285376
CSKA eest mängides Venemaal max kollane.

LaRaBla
17.12.18, 09:58
Kui kohtunik nii juures poleks olnud, siis vast oleks siin ka ainult kollane tulnud.

telekavaataja
17.12.18, 10:25
Kui kohtunik nii juures poleks olnud, siis vast oleks siin ka ainult kollane tulnud.
VARiga sai.

Rocheteau
17.12.18, 11:58
Jemerson küpsetab korralikult see hoaaeg ikka

football2u
20.12.18, 16:14
Monaco tõi veel ühe endise mängija appi. Nimelt Franck Passi liitus Henry treeneritetiimiga. Kõnealust meest peaks eelkõige mäletama Marseille poolehoidjad? Ise seostus esimesena just nendega, kuid ei mäleta, kuidas tal läks ja kuidas muljed olid.

Rocheteau
20.12.18, 21:41
Monaco tõi veel ühe endise mängija appi. Nimelt Franck Passi liitus Henry treeneritetiimiga. Kõnealust meest peaks eelkõige mäletama Marseille poolehoidjad? Ise seostus esimesena just nendega, kuid ei mäleta, kuidas tal läks ja kuidas muljed olid.

Eks Mask oskab rohkem öelda aga minu meelest tal hästi ei läinud Marseille lootsina, sest ta vallandati keset hooaega vmt? Aga tal on varsem seos Monacoga olemas, sest on nende eest mängijana üles astunud.

metssiga
20.12.18, 23:22
Eks Mask oskab rohkem öelda aga minu meelest tal hästi ei läinud Marseille lootsina, sest ta vallandati keset hooaega vmt? Aga tal on varsem seos Monacoga olemas, sest on nende eest mängijana üles astunud.

mu meelest ta ei oldki marseilles kummalgi puhul peatreener päris, vaid pidigi ajutiselt vedama, kuni leitakse uus, nii ka läks, lõpuks vist siiski solvus tõesti ja lahkus.

Mask
22.12.18, 21:29
Nii oli jah. Peale Bielsa šokklahkumist 2015-16 hooaja algul oli Passi paar mängu pukis, kuni Michel Gonzalez toodi, ja peale Michelile kinga andmist oli sama hooaja lõpus kuukene taas ajutise peatreeneri rollis ning uue hooaja esimeses pooles, kui klubi müügiperiood oli, täitis samuti peatreeneri ülesandeid, kuniks uus juhtkond Rudi Garcia kasuks otsustas. Arvestades klubi tollast seisu ja mängijate materjali, siis tegi Passi täitsa okeid tööd ja lootis ka uute peremeeste tulekuga Marseille's peatreenerina jätkata, aga nood eelistasid Garciat, kuid tahtsid Passit taas klubis abitreeneri rollis näha, mida viimane aga ei soovinud enam teha ja nii ta pisut solvununa Lille'i relegatsioonist päästma läks. Väärt (abi)-treener, keda hindas nii Deschamps kui ka eriti Bielsa, kes teda nii Itaaliasse kui ka Lille'i kutsus. Marseille's värve esindas mängija, skaudi, reservide treeneri, abitreeneri ja siis ka peatreenerina. Kogemust peaks tal kuhjaga olema ja kindlasti iskab ta ka Henry'le hääd nõu anda.

Mis mind isiklikult Henry puhul Monacos pisut pettumust on seni valmistanud, on see, et ta oleks võinud endale treenerina eeskujuks võtta Wengeri või Guardiola, aga tema väljaütlemiste põhjal tundub, et ta on hoopis Mourinhost malli võtmas. Tema Intervjuudest kõlab läbi suhtumine "mina pole milleski süüdi, mängijad lihtsalt ei näita platsil piisavalt tahet üles ega tee seda, mida ma neilt nõuan". Äkki on ikka põhjust esmalt ise peegli vaadata?

Nahkpea
23.12.18, 00:42
Palun keegi selgitage mulle, kuidas on see võimalik, et Monaco kui Prantsusmaa absoluutne tippklubi kõrbeb absoluutselt igal rindel. Ma nagu ei mäletagi, et mõni tippklubi oleks hooajavahetusega nagu nõiaväel täiesti alla käinud. Mängijad on ju kõik tippklassist!? Iga voor mõtled, et no küll nüüd hakkab tulema, aga kui täna (eile) saadi koduväljakul tabeli viimase käest ka sisse, siis...

Sisekliima või mis seda klubi sel hooajal vaevab? Praegu tundub, et pane sinna treeneripukki, keda tahad, tulemusi see nagunii ei mõjuta.

Rocheteau
23.12.18, 21:21
Palun keegi selgitage mulle, kuidas on see võimalik, et Monaco kui Prantsusmaa absoluutne tippklubi kõrbeb absoluutselt igal rindel. Ma nagu ei mäletagi, et mõni tippklubi oleks hooajavahetusega nagu nõiaväel täiesti alla käinud. Mängijad on ju kõik tippklassist!? Iga voor mõtled, et no küll nüüd hakkab tulema, aga kui täna (eile) saadi koduväljakul tabeli viimase käest ka sisse, siis...

Sisekliima või mis seda klubi sel hooajal vaevab? Praegu tundub, et pane sinna treeneripukki, keda tahad, tulemusi see nagunii ei mõjuta.

Liigne kogenud meeste müümine ja nende asendamine noortega. Hooaja alguses olid mitmed pōhimehed ka vigased. Igatahes vorm kōikus kōvasti ning juhtkond arvas, et Jardimi vallandamine aitab muutuse tuua. Sisse toodi aga ilma kogemuseta Henry ning esitused läksid isegi hullemaks. Henry jah vōtab liiga julgelt mängijate suunas sōna. Vōibolla peaks ta oma taktikat muutma. Samas Henry väljaütlemine peale häbiväärset kaotust liiga punase laterna vastu, et tal pole enam ideid, just palju optimismi ei lisa.

Juhtkond on vihjanud, et talvel hakatakse mercatol korralikult möllama. Samas palju see aitab, sest materjal on ju meeste näol
tegelikult ju olemas. Pigem vaja Henryl midagi taktikas muuta vōi siis teine variant on, et vaja jälle uus loots pukki tuua. Ning muidugi kuna juhtkonnas ka paar tegelast uurimise all, siis see lisab ebakindlust meeskonna edusse.

Indrekolen
24.12.18, 09:21

Prantsuse liigast on neid näiteid küll. Kui mu mälu mind ei petsa siis näiteks PSG ühel hooajal tuli meistriks ja järgmisel üritas, mitte välja langeda. Nantes samamoodi. Hooaegu ei mäleta kahjuks ja otsida ka ei viitsi :)

Mask
02.01.19, 00:25
L'Equipe kirjutab, et Fabregas tuleb vanale sõbrale Henry'le appi.

Rocheteau
03.01.19, 13:15
Vist üritatakse meeleheitlikult kogemust tagasi meeskonda tuua.

Naldo now set to move to Monaco on loan until the end of the season for €1m - Monaco not making any move for Mamadou Sakho (Crystal Palace), according to RMC.

Metslane89
03.01.19, 18:31
Naldo saadi kätte.

Rocheteau
04.01.19, 12:02
Ei viitsinud seda Hiina teemasse panna, kuid Jardim hakkab siis Dalian Yifangi uueks peatreeneriks. Saabki uuesti siis Carrascot juhendada.

https://c8.alamy.com/comp/ENATK8/leonardo-jardimyannick-ferreira-carrasco-26042015-lensmonaco-34eme-ENATK8.jpg

telekavaataja
04.01.19, 16:33
Järgmises mängus ei mängi kindlasti Falcao. Põhjus on traagiline. Suri ta isa.

Rocheteau
09.01.19, 17:48
Veel kogemusi liitumas meeskonnaga

Turkish outfit Antalyaspor have announced the loan departure of French 30-year-old midfielder William Vainqueur to AS Monaco.

The player confirmed the move on social media – Vainqueur, who has been deemed surplus to requirements by the Turkish outfit – will join up with assistant manager Franck Passi, who he knew during the pair’s time at Marseille.

The defensive midfielder joins to firm up ASM’s midfield, with summer signing Jean-Eudes Aholou having largely disappointed in this position in what has so far been a dismal 2018/19 campaign for Monaco, who find themselves in the Ligue 1 relegation zone.

JuriM
09.01.19, 18:26
Veel kogemusi liitumas meeskonnaga

https://youtu.be/nlN_5ZgXn2Y?t=86

See tuli meelde :D:D

Rocheteau
13.01.19, 22:10
Fabregas kohe alustamas OM'i vastu. Huvitav, et Monaco ajaloos on tegemist alles viienda hispaanlasega, kes nende särki kandnud. Olin kindel, et neid kõvasti rohkem olnud. Ning Golovin ja Rony Lopes ees on huvitav valik Henry poolt.

Halb ründaja
22.01.19, 23:55
Vahepeal saadi kodus 1-5! kaotus Strasbourg'i käest.

Nüüd suudeti karikas Ligue 2 momendil mängiva Metzi käest 1-3 kodus kaotada. Kusjuures Metz mängitas poole võistkonna jagu pingipoisse. Monaco oli parimas rivistuses.

Ilmselgelt on Henry minemas. Tänast mängu nähes saad aru, et mängijatel puudub igasugune motivatsioon ennast kiiremini liigutada ja ilmselt töötatakse treenerile vastu.

football2u
23.01.19, 11:29
See probleem ei ole treeneris. See asi on juba nii halb, et vaevalt et ei lasta Henry'l hooaega ära lõpetada. Kui just relegatsioonis ei ole hooaja lõppfaasis. Aga seal on midagi muud valesti. Henry'l ei ole võimalik seda asja väga hullemaks keerata. Noh, relegatsiooniga ilmselt oleks.

Tofoa
23.01.19, 11:30
See probleem ei ole treeneris. See asi on juba nii halb, et vaevalt et ei lasta Henry'l hooaega ära lõpetada. Kui just relegatsioonis ei ole hooaja lõppfaasis. Aga seal on midagi muud valesti. Henry'l ei ole võimalik seda asja väga hullemaks keerata. Noh, relegatsiooniga ilmselt oleks.

Selle pundi kurss ongi relegatsioon.

Rocheteau
23.01.19, 15:41

kala mädaneb alati peast, antud juhul siis management

telekavaataja
24.01.19, 20:50
Henry kõrvaldati juhendamisest? 😂😂😂

Scarhead
24.01.19, 20:59
Imelik jah, saabast pole veel saanud, aga suspended. Sky Sportsi lõuapoolikutel hästi ei lähe ses ametis.

telekavaataja
24.01.19, 22:38
Jardim asemele? 😂😂😂

EgoTrip
24.01.19, 23:49
Jardim asemele? 😂😂😂

FM mode. Are you sure you want to quit without saving?

vaikiv mees
25.01.19, 00:06
Henry kõrvaldati juhendamisest? ������

kuna asjad on halvad, siis frustratsioon lööb üle pea (https://www.caughtoffside.com/2019/01/20/arsenal-news-henry-calls-kenny-lala-grandmother-a-whore/), Henry kontrollimatu tiraad vastase aadressil aga vaid kiirendab sündmuste käiku (https://www.mirror.co.uk/sport/football/news/arsenal-hero-thierry-henry-facing-13899257)

Epic
25.01.19, 01:35
Piiks-piiks ja raha tuleb - Henry'le kompensatsiooniks väidetavalt 10-15 miljonit eurot. Käis tema poolt päris omalaadne manageerimine, nagu lugeda võib (https://www.getfootballnewsfrance.com/2019/how-thierry-henry-lost-the-as-monaco-dressing-room/). Huvitav, kas täiesti omalooming või töötas mõni treeneritest, kelle juhendamisel sai mängitud, samamoodi.

Rocheteau
25.01.19, 11:01
No mis seal imestada, kui peale igat kaotatud mängu sa viskad oma mängijad bussi alla pressikonverentsil. Ilmselgelt see moraalile hästi ei mõju ju.

Mask
25.01.19, 19:40
Päris naljakas saaga. Põhimõtteliselt jooksis Jardim korraks kodust ära, et vabaneda klubi spordidirektorist Michael Emenalost, kellega ta läbi ei saanud, ja kellele Monaco täna ka kinga andis, et Jardim uuesti koju naasta saaks. Sellise kino peale võiksid tõesti korra all ära käia.

Üks asi aga sai aga kogu selles segaduses selgeks. Henry's küll peatreenerimaterjali ei ole. Vähemalt hetkel mitte. Vähemalt nii kaua, kui ta ise ei suuda kriitilise pilguga peeglisse vaadata.

szandor
25.01.19, 21:39
Päris naljakas saaga. Põhimõtteliselt jooksis Jardim korraks kodust ära, et vabaneda klubi spordidirektorist Michael Emenalost, kellega ta läbi ei saanud, ja kellele Monaco täna ka kinga andis, et Jardim uuesti koju naasta saaks. Sellise kino peale võiksid tõesti korra all ära käia.

Üks asi aga sai aga kogu selles segaduses selgeks. Henry's küll peatreenerimaterjali ei ole. Vähemalt hetkel mitte. Vähemalt nii kaua, kui ta ise ei suuda kriitilise pilguga peeglisse vaadata.

Oot-oot :D Mul jäi kuidagi see vist kahe silma vahele, et Emenalo Monacosse jõudis otsapidi. Veel parem uudis on see, et ta ka sealt kinga sai. Viisakalt öeldes, on härra Emenalo korralik tw*t, ma loodan, et ta enam jalgpalliga ei tegele. Värd.

telekavaataja
26.01.19, 23:13
Punane kaart? Checked.
Kaotus? Checked.
Sitt seis jätkub? Checked.

Rocheteau
27.01.19, 16:07
Martins siis done deal.

https://pbs.twimg.com/media/Dx61W8-WoAEYsa4.jpg

telekavaataja
29.01.19, 23:32
Monaco muidu ilma punaseta ei taha proovida?

Halb ründaja
30.01.19, 00:29
Vaatasin kuidas poolakas Napolile kiiresti kaks ära tagus ja siis oli aeg Monaco mängu peale ümber lülitada.

William Wankeri suvalises kohas keskväljal tehtud korgid ees kõõlusemurdja oli küll täiesti kummaline.

Siis suudeti kaks ära lüüa. Üks kobin poolkäär ja kontrast Golovini pomm.

Teine poolaeg tuli selle hooaja klassikaline Monaco kui 15 sekundiga lasti endale üks ära lüüa.
Teine tuli 10 min hiljem kui Subasic millegipärast oli 5-kasti joonel kui vastane lõi penaltikasti juures. Ma tõesti ei tea, millest selline kummaline positsioneerimine. Guingamp oleks tegelikult pidanud selle mängu normaalajal lõpetama, aga selle iga palli peale perseli viskuv Monaco kaitseliin kuidagi sai hakkama.

Penaltiteks vahetas Guingamp teise väravavahi sisse. Ju siis oli terve teine poolaeg aega talle briefingut teha, kuhu Monaco mehed penalteid võiks lüüa. Või ongi lihtsalt parem penaltitõrjuja.

Monacol oli võimalus ise ära lõpetada, aga löödi kaks tükki järjest mööda ja nii ta läks.

Gelson Martins oli väga hea, eeltöö mõlemale Monaco väravale.

Üldiselt on raske võita kui iga mäng vastane lööb sulle individuaalsetest eksimustest 1-2 väravat.

Rocheteau
31.01.19, 18:45
Veel üks täiendus

https://pbs.twimg.com/media/DyP0qnbWoAcZ2xr.jpg

Monaco VP Vadim Vasilyev has reacted to the deal: "Georges-Kévin N'Koudou is a player who has already proven himself in Ligue 1 with Nantes and especially with Marseille. His speed and his explosively will be a supplementary force for our team."

Rocheteau
31.01.19, 20:43
Adrien Silva ka ametlik.

https://pbs.twimg.com/media/DyQhO8vXcAArdpB.jpg

metssiga
31.01.19, 20:45
lihtsalt huvitava faktina, mees naasis sünniriiki

football2u
01.02.19, 10:08
Ulme aken ikka Monaco poolt. Ei meenu, et isegi mõni premmi klubi oleks midagi taolist enda relekast päästmiseks teinud:

https://www.upload.ee/image/9504855/Monaco.JPG

telekavaataja
02.02.19, 21:47
Venemaa Messi on hakanud skoorima...

telekavaataja
10.02.19, 17:54
Pakun, et varsti ei ole enam võimalik Monaco mängu punasele kaardile panustada.

EgoTrip
14.02.19, 23:52
Henry - vallandatud
Emenalo - vallandatud
Vasilyev - vallandatud

Dima sai vihaseks v? Või kes see neid nuppe seal Monacos liigutab?

Rocheteau
12.03.19, 14:17
Edu talle siis

AC Milan target Radamel Falcao has revealed that he always wants to be a professional basketball player after he retires as he wanted to be like Michael Jordan when he was small.

orbitaaljaam
12.03.19, 23:23
AC Milan target? Allikas?

Rocheteau
13.03.19, 10:11
AC Milan target? Allikas?

calciomercato :p

link ka

https://www.calciomercato.com/en/news/ac-milan-target-falcao-i-will-become-a-professional-basketball-p-43576

orbitaaljaam
13.03.19, 11:16
calciomercato :p

link ka

https://www.calciomercato.com/en/news/ac-milan-target-falcao-i-will-become-a-professional-basketball-p-43576

okkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk kkkkkkkkkkk

Rocheteau
13.03.19, 12:06
okkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk kkkkkkkkkkk

Seal oli neid Milani target headline'ga artikleid veel teisigi :p

Rocheteau
31.03.19, 22:35
Valus sedasi kodus kaotada suht kindlalt liigast välja kukkuvale Caenile 0-1. Vastastel oligi sisuliselt ainult üks ohtlik võimalus ja sellest sündis ka värav.

Rocheteau
12.05.19, 00:18
ai ai Monaco mängib oma õnnega. Kaks vooru minna ning Caeniga ollakse samadel punktidel.

Mask
12.05.19, 08:14
Dijon võitis eile samuti ega pole ka kaugel (2p). Nii et võivad ka otse alla kolida.

telekavaataja
12.05.19, 18:32
Ei ole midagi viga. Caen mängib võõrsil Lyoniga ja Dijon PSG-ga järgmises voorus. Monacol Amiens. Küll püsima jäävad. Aga väga väga paljud peavad hooaja järel peeglisse vaatama.

Rocheteau
30.05.19, 14:31
Ligue1 ongi klouni tagasi vaja. Inglismaal jäi kuidagi vaikseks oma platsiväliste trikkidega.

AS Monaco have opened fee negotiations with Tottenham Hotspur for Ivorian right-back Serge Aurier. (FF)

Rocheteau
02.07.19, 13:48
Gelson Martin osteti siis endale. Loodetavasti järgmine hooaeg suudab saavutada oma Sportingu aegse vormi.

AS Monaco today announced the purchase of Portuguese international attacker Gelson Martins from Atletico Madrid, with media reports claiming that the Principality side are paying close to €30m for the privilege.

Martins, who cast doubt on his desire to actually sign for Monaco permanently after his 6 month loan spell last season earlier this summer, is now tied to ASM for the next 5 seasons until 2024.

The player had the following to say on the move:

“I am very happy to be able to sign up to AS Monaco for the long-term. Despite the difficult situation, we were able to show good things last season and I will give my all to help the club attain its objectives this season.”

In his 17 matches so far for Monaco, he has scored 4 times and assisted 4 times.

football2u
21.07.19, 23:30
Monaco on 30 milku eest endale toomas AC Milani ründajat Andre Silvat.

Rocheteau
24.07.19, 08:58
Monaco on 30 milku eest endale toomas AC Milani ründajat Andre Silvat.

Tundub, et diil on kokku kukkumas?

Rocheteau
08.08.19, 09:28
Monacole head uudised, sest peamine käkerdaja kaitses Sidibe saadeti Evertoni laenule.

telekavaataja
09.08.19, 22:35
Kuidas sa ikka uut hooaega alustad?

Muidugi punase kaardiga.

Rocheteau
10.08.19, 11:48

Muidugi punase kaardiga.

See punane oli kahtlane, kohe kindlasti polnud see tahtlik tagant löök. Pigem tundus, et jalad ristusid ja jäi selline mulje lihtsalt. Aga no Lyon oleks nagunii vast oma vōtnud, sest nad olid parem meeskond platsil. Lecomte'lt ikka korralik pirukas ka, kui Depay löögi sedasi sisse imes.

Mask
10.08.19, 11:55
Ära ole naiivne. Fabregas teadis täpselt mida ta tegi. Ja see polnud ta esimene frustratsioonist tehtud viga esimese pooltunni eest.

JuriM
14.08.19, 10:30
1161535287975186432

football2u
14.08.19, 10:38
Huvitav. Samas tundub, et tehti ka 60m pakkumine Icardi eest. Huvitav, kas Ben Yedderi tulek seda muudaks.

Tuneesia mehe tulek peaks tähendama ka Falcao lahkumise kinnitust, ilmselt siis Galatasaraysse.

Rocheteau
14.08.19, 10:45
Samas räägitakse, et El Tigret tahetakse ikka meeskonnas ka hoida. Eks näis. Muidugi Icardi toomine oleks paras katastroof riietusruumile.

Rocheteau
14.08.19, 13:15
Lopes siis läks Sevillasse vastu. Tema eest saadi 20M€. Ma usun, et Monaco paugutab veel korralikult transfer turul.

LaRaBla
17.08.19, 22:04

Muidugi punase kaardiga.

11vs11 mängimine on ka täna amatööridele.

telekavaataja
17.08.19, 23:00
😂🤣😂🤣😂

Mask
18.08.19, 00:21
Vähemalt Golovin tegi hea mängu. NOT!

Ahh jah, ma unustasin mainida, et Ben Yedder paberil on hea diil, aga kuna tema eest loovutati Rony Lopes ja 20 milli, siis ei kõlagi enam nii hea diilina. Mis kasu on Ben Yedderist, kui meeskonnas pole Lopesi suguseid mängumehi, kes talle palli suudaks toimetada?

telekavaataja
18.08.19, 20:10
Millal Henry tagasi tuuakse?

Rocheteau
21.08.19, 10:48
Suurte lootustega klubisse toodus Pellegri on hakanud meeskonnaga koos uuesti treenima. Eelmine hooaeg jäi tal sisuliselt vahele erinevate vigastuste tõttu. Eks vigastusest taastumise kõrval on aega ka omale kritseldusi kehale teha.

1163872999419891712

Viimaste uudiste kohaselt on Slimani liitumas. Ning emb kumb, kas Lemina või Bakayoko samuti. Jardim saab sedasi korralikud mängijad endale kokku. Ainult vaja nad edukalt mängima panna.

ElNino9
25.08.19, 17:53
https://youtu.be/VuO9so0bLTM

Mõmmik
25.08.19, 17:56
Nende punastega mingeid rekordeid ei hakata juba purustama? 1 per mäng tundub Jardimi käsk.

Mask
25.08.19, 17:58
Nende punastega mingeid rekordeid ei hakata juba purustama? 1 per mäng tundub Jardimi käsk.

Viimati sai Nancy sama trikiga hakkama 2010-11 hooaja esimeses kolmes mängus, kui samuti kolm punast korjati.

football2u
25.08.19, 18:12
Olgem ikka positiivsemad. Hooaja esimene punkt käes!

Punt on küll paberil korralik football manager. Häid-nimekaid mängijaid nagu on, kuid tulemusi ja koostööd mitte. Slimani ja/või Ben Yedder ründes tundub üsna lubav, lisaks ob veel hingekirjas Falcao, Keita Balde, Jovetic, Pellegrini, Geubbels, kuid see on juba kurbnaljakas.

Rocheteau
16.09.19, 10:02
Juhtida 2-0 OM vastu. Siis saab heas hoos olev Ben Yedder viga ning imetakse kodus 4 väravat sisse :fpalm: Monacol liigas seni kõige viletsam kaitse. Nimelt on 5 mänguga lastud endale lüüa lausa 14 väravat!

telekavaataja
16.09.19, 10:21
Monaco on kohutav. Võistkonnas on 25 individualisti, kes üritavad end heast küljest näidata, et nafikusse tõmmata.

Jardim ei saa ka sittagi aru + pole suurt võimalust/võimu midagi muuta.

Eelmise aasta fopaa üritati lahendada järjekordse ülemakstud mängijate sissetoomisega, aga kahtlemata see ei aita. Klubi juhtkond on selle eest igati vastutav.

Rocheteau
22.09.19, 20:36
Jardimil jäänud täpselt üks mäng, et päästa oma amet. Järgmine mäng on küll kodus, kuid vastaseks on Nice.

telekavaataja
24.09.19, 23:47
Saša Golovin tassib veel Jardimi.

Nasfal
24.09.19, 23:51
Saša Golovin tassib veel Jardimi.

Üks-kaks sellist mängu veel ja on vene meedias suurem eufooria kui peale Arshavini 4 väravat Arsenalis või Dzagoevi 2012 Emi sähvatust.

telekavaataja
24.09.19, 23:52
Millest me rääkisimegi? 🤔

Jalavigastust raviv Venemaa jalgpallitäht käis Monaco ööklubis pidutsemas (http://m.sport.delfi.ee/jalgpall/article.php?id=83391321)

Lihtsalt tõe huvides, siis see oli feik. Ammu küll, aga aus oleks.

Epic
29.09.19, 00:48
Mõni mees on täiesti segaseks läinud.

1178044202430664704

Monaco on Slimani juhtimisel saanud vaikselt vankri veerema. Esimest võitu tuli pikalt oodata, aga nüüd on kaks tükki järjest kirjas. Jardimi meeste 14st väravast vaid üllataja Angers rohkem löönud (16).

telekavaataja
05.10.19, 23:24
Punane kaart 😂😂😂

telekavaataja
09.11.19, 23:38
Golovin skoorib, Monaco võidab. Võistkond pole ammu olnud Meistrite Liiga kohale lähemal kui väljalangemisele.

telekavaataja
24.11.19, 22:57
Punane kaart. Pole kunagi midagi sellist juhtunud ja nüüd jälle...

Rocheteau
28.12.19, 20:33
Kahjuks juhtkonnal polnud kannatust ning Jardim vallandati uuesti :(

https://pbs.twimg.com/ad_img/1210983624629202946/cn3Y_O0y?format=png&name=orig

Räägitakse Robert Morenost kui võimalikust asendajast hetkel.

Mask
28.12.19, 20:35
Tundub, et Jardim on teistkordselt Monacost kinga saanud, kuigi aasta lõpetati suureskoorilise võiduga ühe oma pealise konkurendi Lille'i vastu. RMC andmetel on asemele tulemas lühikest aega Hispaania koondist tüürinud Robert Moreno.

telekavaataja
28.12.19, 21:21
Ülilamp ju. Just hakkasid nagu vormi koguma, ei?

Mask
29.12.19, 17:14
Keegi ütles tabavalt peale Lille'i vastu saadud suurt 5-1 võitu, et Jardim on nagu kass, kel on üheksa elu. Kirves rippus ta pea kohal juba ju hooaja algul, aga siis said vahepeal mängu taas jooksma. Nüüd sügisringi lõpus oldi taas pisut hädas. Enne Lille'i haamerdamist liigas saadi ju neilt karikasarjad kindlalt 0-3 tappa. Samas liigatabelis ollakse 7. ja CL-i koht on vaid viie sanga kaugusel. Ehk ei midagi hullu. Kindlasti lubavam seis, kui näiteks Lyonil. Aga noh, Monacos toimuv on juba kaks viimast aastat pead kratsima pannud.

Rocheteau
30.12.19, 10:26
Nii palju, kui olen aru saanud siis Jardimi kahjuks rääkisid kaks asja. Esiteks teatud vanemad ja autoriteetsemad mängijad (Fabregasi nimi on pressis läbi käinud) hakkasid tema vastu riietusruumis. Nõuti temalt lausa formatsiooni vahetamist jne. Teiseks ei olnud suhted klubi CEO Oleg Petroviga just kõige paremad. Viimane olevatki just nimelt klubi omanikule Rybolovlevile augu pähe rääkinud, et tuleks Jardimist uuesti loobuda. Eks esimesed probleemid ilmnesid ka juba suvel, kui Jardimil väga sõnaõigust polnud mercatol. Lihtsalt toodi mängijaid klubisse, kuid ei võetud arvesse, kas ja kuidas nad Jardimi süsteemi sobituksid.

Pints
02.01.20, 01:40
Benjamin Henrichs Leipzigi?

Mask
03.01.20, 14:25
Benjamin Henrichs Leipzigi?

Ta katki kogu aeg ja suvine ost Aguilar on ka tema positsioonil väga hästi mänginud. Nii et võimalik. Samas olen kuulnud, et Leipzig ei ole valmis Monaco poolt küsitavat hinda tema eest maksma ja vaevalt monacolased hinda alla lasevad, sest mingit erilist sundust neil sakslast rahaks teha vast ei ole ja tavaliselt nad ikkagi tahavad kasumiga müüa. Eriti nii noori mängumehi.

Pints
03.01.20, 14:38
Ta katki kogu aeg ja suvine ost Aguilar on ka tema positsioonil väga hästi mänginud. Nii et võimalik. Samas olen kuulnud, et Leipzig ei ole valmis Monaco poolt küsitavat hinda tema eest maksma ja vaevalt monacolased hinda alla laeevad, sest mingit erilist sundust neil sakslast rahaks teha vast ei ole ja tavaliselt nad ikkagi tahavad kasumiga müüa. Eriti nii noori mängumehi.

Sul on õigus, ka Bild ja Kicker kirjutavad, et RB Leipzig pakub €20M aga Monaco tahab vähemalt €25M.
Mängijaga olla väidetavalt juba kokkuleppele jõutud aga eks paistab.

Rocheteau
16.01.20, 10:15
Kui nüüd Moreno suudaks mängijad enam vähem sama motiveerituna hoida, siis CL koht oleks neile reaalselt saavutatav. Suurte vastu nagu näiteks PSG vastu nüüd, näidati ikka väga südikat ja ründelist mängu. Meeskonnas seda kvaliteeti mängijate näol on olemas, et sõidetaks paljudest Ligue1 klubidest üle. Samas nagu ikka vast tuleb raskusi just nende nõrgemate klubide vastu, keda paraku alahinnatakse.

Rocheteau
30.01.20, 11:20
Monaco jätkab noorte talentide toomist meeskonda. Mu üks lemmik Bordeaux toodi hiljuti ära.

https://pbs.twimg.com/media/EPewzJ8X4AUJIfd?format=jpg&name=medium

Ligue 1 side AS Monaco have this evening confirmed the arrival of 20-year-old French central midfielder Aurélien Tchouaméni from Bordeaux, in a reported initial €17.5m fee, with the capacity to rise to €20m including bonuses.

Tchouaméni has signed a 4.5 year contract until June 2024 with ASM.

Rocheteau
01.02.20, 23:42
Uus treener aga vanad kombed jätkuvad. Seekord siis lausa kaks punast.

telekavaataja
17.02.20, 13:52
Monaco mängudes ikka juhtub!

Monacost rohkem liigas skoorinud vaid PSG.
Monacost rohkem endale sisse lasknud vaid 3 võistkonda.

Ise ollakse juba viiendal positsioonil.

Rocheteau
09.03.20, 14:23
Kas Monaco sai punase? Jah. Kas Monaco läks juhtima ja suutis ikkagi kaotada? Jah. Ühesõnaga, kui Monaco läheb mängu juhtima, siis on see halb märk. Nad lausa 17 punkti kaotanud nende mängude tõttu, kus nad on esimesena juhtima läinud.

telekavaataja
23.08.20, 14:02
Kuidagi väga kahe silma vahele on jäänud fakt, et Niko Kovac on Monaco peatreener.

Nasfal
23.08.20, 17:07
Kuidagi väga kahe silma vahele on jäänud fakt, et Niko Kovac on Monaco peatreener.

Ma just vaatasin ka. See fakt ka, et kõvad nimed on meeskonnast enamvähem ära kadunud ja suvalisi prantsuse torbikuid täis.

JuriM
23.08.20, 19:29
Ma just vaatasin ka. See fakt ka, et kõvad nimed on meeskonnast enamvähem ära kadunud ja suvalisi prantsuse torbikuid täis.

Sorry, see on veits ebaaus. Noori täkke, kes tulevikus suudaks kõvasti endale nime teha, on piisavalt ja mõned kogenumad mängumehed.

Kindlasti Euroopa kohtadele kandideeriv meeskond.

telekavaataja
23.08.20, 19:39

Nende suvaliste torbikute eest hakkavad suvalised West Hamid, Chelsead, Wolverhamptonid jne. 40+ milkut välja käima lähimate aastate jooksul.

telekavaataja
30.08.20, 17:30
Monaco punane kaart 😂.

Aga Golovin sai vigastada, nagu olen aru saanud?