PDA

View Full Version : Torino F.C.

Jasper
16.08.06, 23:56
Tänan alguses AlwaysRedi, kes andis vajaliku tõuke selle teema tegemiseks. Nagu Serie B teema lõpust välja võis lugeda, siis salaja hoian ikka neil ka silma peal. Arvatavasti sellepärast, et nad vihkavad Juventust piisavalt ning teevad neile igal võimalusel ultrate leeris ära.

Wikipedia Toro ajaloost (http://en.wikipedia.org/wiki/Torino_Calcio)

Eks seda ajalugu neil Grande Torino kõrval on vähe. Aga keegi Itaalias ei kahtle, et ilma selle katastroofita, oleks neljal klubil Itaalias kümmet scudettot tähistav täheke. Ning Grande Torino on kohustuslik materjal. Vaadake kasvõi kui pika rekorditerodu sinna neist on kirjutatud.

Aga ainult ajalooga võite ei võta. Pärast üleminekumängude ponnistusi ei kahtle vist keegi, et võistkonnal on selgroogu. Mehed, kes klubi finantsseisu pärast veel ühe hooaja Serie B-s pidid müttama on kindlasti põlevate silmadega. Aga kerge pilguheit ka üleminekutele:
Christian Abbiati-pole hetkel maailmameister ainult põhjusel, et pidi Buffoniga ühes võistkonnas olema ja hooaja teisel poolel enam platsile teda ei usaldatud. Siiski on palju, kes pidasid tema läinud klubihooaega Buffoni omast paremaks. Tipptasemel väravavaht kindlasti. Toro ridades laenulepingu alusel Milanist.
Simeone Barone-maailmameister. Rohkem pole vaja öelda.
Giuseppe Pancaro-Fiores tema tegudest erilist ülevaadet ei ole. Milanis oli ta enam-vähem ehk minu meelest tip-top samalajal, kui foorumites saab enamjaolt kriitikat. Maarek võiks siia mõne rea viimasest hooajast visata.
Tegelikult ma neid teisi uusi mehi ei tea. Seega kopipeistin need wikipediast:
Gabriele Cioffi (from Mantova)
Ivan Franceschini (from Reggina)
Diego De Ascentis (from Livorno)
Claudio De Sousa (return from Catanzaro)

Ega ma koosseisu osas ka spekuleerida ei oska. Netilehekülgede järgi seda teha ei viitsi, sest see tundub kuidagi võlts. Aga võib-olla Blue Rock oskab seda teha. Ta nende koosseisu asjadega päris käpp:)

Aga, kui keegi arvab, et tegemist on võistkonnaga, kes sai oma koha tänu skandaalile, siis ta eksib rängalt. Toro võitis oma tõusu ausalt ja tegi seda palliplatsil juba eelmine aasta. Eks nendelt uutelt tulijatelt eriti midagi ei oodata ning arvatakse, et nii kui nii hakkavad relegatsiooniga võitlema aga pean märkima, et Toro eesmärk on scudetto võit aastal 2008. Liigselt ei tasu ka hüppama ju hakata. Eks näeb, mis sellest asjast saab.

Muuseas Toro särgis tegi oma Serie A debüüdi ka üks erinevaid arvamusi pakkuv ründaja. Kes siinmail asjade käiku jälginud oskab arvata küll, kes ta on.

Edit: veidi nokitsesin algse sõnastuse loetavaks muutmisega ja parandasin ka kirjavead, mis üles leidsin...alguses olid ikka väga segased laused

Et siis aidake mul seda teemat ikka vedada. Ise luban endast parima anda.

Edit2: BR soovil teema kirjeldus muudetud...aga härg on sebrast üle igatepidi:P

croissant
17.08.06, 10:11
Diego De Ascentisest peaksid , Jasper, siiski midagi teadma. Mängis mees ju mingi aeg AC Milan-is :doh:

Jasper
17.08.06, 12:20
Algselt postitas croissant

Diego De Ascentisest peaksid , Jasper, siiski midagi teadma. Mängis mees ju mingi aeg AC Milan-is :doh:
Vaata ma tean Milanist nimepidi ainult Kaka-d. See jääb eestlasele lihtsalt meelde. Aga teisi tean nägupidi.:doh:
Ok, naljad kõrvale jättes ma ausalt teda ei tea. Guugeldades midagi klopsida ka ei viitsi. Eks ta mingi pingipoiss oli:oih:

Saarlane
17.08.06, 12:56
Algselt postitas Jasper

Eks ta mingi pingipoiss oli:oih:

Ma kardan et ta polnud sedagi

croissant
17.08.06, 15:04
Algselt postitas Saarlane

Algselt postitas Jasper

Eks ta mingi pingipoiss oli:oih:

Ma kardan et ta polnud sedagi

arvan, et olen teda milani eest isegi platsil näinud siiski.

Jasper
17.08.06, 16:02
Hakkas närima ja otsisin siis midagi. Alati tore ju rohkem teadmisi omandada lemmikklubis pallinud mängijate kohta.
Keskväljamängija De Ascentis andis hooajal 1999/2000 Milani särgis ühe väravasöödu.(Milan lõpetas selle hooaja kolmandana) Peale seda müüdi ta 4 miljoni naela est Torinosse. Võrdluseks osteti sama summa eest 6-0 kangelane Comandini.(tema esitused selle mänguga üldjoontes piirduvad minu kuuldu põhjal, aga näed järgmine aasta müüdi Comandini topelthinnaga maha). Ja Ayala müüdi tol aastal 2,8 milli eest. Olid ajad, olid majad.
Wikipedia järgi sain ka mingi teksti Babelfishi aga see oli minu jaoks liig. Igatahes seda teksti (http://it.wikipedia.org/wiki/Diego_De_Ascentis) mõtlen. Välja lugesin sealt, et ta Milanis oli siiski pingipoiss. Hooaeg 2004/2005 jäi mulle müstikaks. Espn-is selle hooaja kohta statistikat polnud. Babelfishiga sain aru nagu mees oleks puhanud. Eeldan, et ta oli siiski vigastatud. Igatahes siis läks mees aastaks Livornosse, kus sai ligi poole hooaja jagu mänge alustada ning mingi arva ka vahetusest. Arvestades Livorno eelmise aasta langust peale Donadoni vallandamist tekib küsimus, millal ta mängis. Siis saaks ju üldistada ja helgemad pead saaksid tähti närida. Mina hindaks antud mängumeest nende andmete põhjal tavaliseks. Ehk tundub, et viisakas mängumees, kellel granaatsüda sees.

Aga croissant, kas sinu puhul on siis tegu mõne vanema Milani poolehoidjaga? Ja mida sa siis nendest nähtud mängudest oskad selle mehe ohta öelda?

croissant
17.08.06, 17:21
Algselt postitas Jasper

Aga croissant, kas sinu puhul on siis tegu mõne vanema Milani poolehoidjaga? Ja mida sa siis nendest nähtud mängudest oskad selle mehe ohta öelda?

Ei, tegu ei ole Milani poolehoidjaga. Mängude kohta ka midagi öelda ei oska, lihtsalt jäi mees silma omapärase välimuse tõttu- siuke naljakas piimahabe.

Saarlane
17.08.06, 17:50
Algselt postitas croissant

Algselt postitas Jasper

Ei, tegu ei ole Milani poolehoidjaga. Mängude kohta ka midagi öelda ei oska, lihtsalt jäi mees silma omapärase välimuse tõttu- siuke naljakas piimahabe.

Kui nunnudest habametest rääkima hakkame, siis on parim Semiolil:D

Jasper
17.08.06, 17:52
600 fänni treeningul (http://www.channel4.com/sport/football_italia/aug17c.html)

Ootused on suured. Aga peapõhjuseks oli siiski naasemine Torinosse 12 aasta järel. Vahepeal olevat treeningkeskus kuskil mujal paiknenud järelikult. Esimene mäng siis pühapäeval Ivrea(no idea who) vastu kell 20.30 CET. Coppa Italia raames.

Blue Rock
17.08.06, 18:09
Nonii, Torino esiklubile Granatale oma teema tegemist planeerisin ise ka, kuid kuid...kõik au tegijale.

Granata legendaarse särgi uued omanikud, kes suvel klubisse siirdusid, tugevdavad juba endist suhteliselt kompaktseks osutunud materjali. Algaval hooajal on reaalsed shanssid võidelda end UEFA-Cup kohtadele, kuid see nõuab optimismi lisaks materjali maksimaalset venimist.

Giovanni De Biasil on kombeks olnud olla truu 4-4-2 formatsioonile, mida tõenäoliselt ka A-s võetakse kasutusele. Eelmine hooaja 3. koht Serie B-s saavutati just mainitud süsteemi kasutades.

Väravavahiosakond on üpris kogenud, keskmine vanus 30+, mis kollkiprite jaoks on takistuse asemel pigem trumbiks. Ainukesel alla kolmekümnesel puurivahil Abbiatil avaneb ideaalne võimalus mängida ennast tagasi Azzurri särki, kus Buffoni taga käib pingeline madin pingilistuja rollist :D Ülejäänud puurivahitriost tõenäoliselt vähemalt ühele leidub uus aadress augusti jooksul.

Hetkel ülejäänud kaardipakk tundub olevat üpris segi, millest tõendina viie päeva tagune 1-2 kaotus Serie C2-s pallivale AC Cuneole. Seetõttu koosseisu suhtes stabiliseerumist polegi märgata olnud. Aga...

Kui kord väravate vahelt leidub kogenut verd, sama kehtib ka ülejäänud sektorite suhtes. Kogemuse puudumisest seega ei saa, võimalikke vabandusi otsides, Toro pallureid süüdistada. Kaitsesse saadud Pancaro ja Ivan Franceschini lisaks potensiaalne saabuja on ka viimastel aastatel Celticis pallinud Didier Agathe, kes katseajale on võetud. Hetkel vaba agent olev Agathe oleks hea lisa Toro tagaliinidele.

Suve märkimisväärseim saabuja oli MM-kangelane Simone Barone, kes Granata keskvälja nüüdsest dirigeerima hakkab, saades (loodetavasti) head taustatuge Diego \"Cagnaccio\" De Ascentiselt. Keskvälja süda on sedasi heades kätes (loe: jalgades). Äärtel tõenäoliselt alustavad Nikola Lazetic ja Alessandro Rosina, kellele konkurentsi pakuvad Vedin Music ja Claudio Ferranese.

Ründesse Toro vajaks hädasti uut verd, olgugi et sealt leidub juba vananev Roberto Muzzi ja potensiaalsn tuleviku eliitründaja Claudio De Sousa, kelle läbimurret juba tasapisi ootan. Saabujate suhtes on spekuleeritud Christian Vieri lisäks ka Fabian Ayala ja Julio Cruzi nimedega.

Praeguse põhjal Toro koosseis algaval hooajal oleks järgmine:

----------------------Abbiati-----------------------
--Agathe(?)--Francheschini--Cioffi--Pancaro----
--Lazetic-----Barone----De Ascentis--Rosina---
----------------De Sousa---Muzzi----------------

NB! ...ja Jasper, vaheta teema kirjeldus veidi inimlikumaks :)

Blue Rock
20.08.06, 17:11
27-aastane Giunluca Comotto on algaval hooajal Toro rivistuses. Granata endine enda juunior saabub aastakeseks laenule AS Romast, kus ta just kuigi pole mänguaega saanud ja poleks ka edaspidi saanud. Eelmine hooaeg möödus nii keskkaitses, kui ka kaitse paremal äärel toime tuleval Comottol samuti laenul, tollal Ascolis. Comotto võtab tõenäoliselt \"Didier Agathe koha\" kaitse paremal äärel, kellele lõppude lõpuks lepingut ei pakutud.

cannuman
20.08.06, 17:12
Iaquintat ajate ka taga. Kust Torino nii palju pappi saanud on?

Tanel
20.08.06, 17:17
Algselt postitas cannuman

Iaquintat ajate ka taga. Kust Torino nii palju pappi saanud on?Ma ei usu, et neid \"te\"-si siin just on. :D

Ju Cairo\'l siis raha üleliia. Tore on küll, et Torino arvestatava satsi kokku tahab panna. :)

Tanel
28.08.06, 15:31
Stefano Fiore või Torino\'sse siirduda. Aga mul on omad kahtlused selle tiimiga. Meeskond on väga hea, aga mul on omad kahtlused De Biasi treenerioskuste üle. Kuigi eelmine hooaeg tegi ta supertööd arvestades, et tiim ehitatati üles ei millegist, polnud isegi korraliku treeningväljakut etc. Igatahes on tore näha, et üritatakse tiimi kokku komplekteerida enamjaolt itaallastest.

Kaitse on kah suht kahtlane. Ehk täiendatakse kuigi kahtlen. Ühte hea klassiga ründajat on kah vaja veel.

Kui kõk hästi läheb, siis UEFA Cup positisioon on võimalik, kuigi kahtlen sügavalt. Väga palju sarnasusi on minumeelest Fiorentina tagasitulekuga.

Jasper
02.09.06, 15:37
Fiore tuligi Torino värve kaitsma. Laenulepingu alusel 1 aastaks. Keegi ei kahtle, et tegemist on väga hea tugevdusega.

Liitus ka uus ründaja-Masashi Oguro (http://en.wikipedia.org/wiki/Masashi_Oguro). Mees, kes nimetas oma iidoliks Itaalias Filippo Insaghi. Peale wikipedia midagi otsida ei viitsinud, sest seal ilus info tema koondisekarjäärist ja seda J liigat mina hästi hinnata ei oska. Loodame, et tal on platsil ka mingi väärtus, mitte pole ostetud asiaatide poodi meelitamiseks.

Lisaks Cedric Axel Konan Leccest. Serie A kogemusega mängumees. Minule on ta meelde jäänud räige veaga Kaka vastu ja väravaga San Sirol.

Tagasi on kaitsja Gianluca Comotto, kes peale klubi laialisaatmist tegi lepingu Romaga(mängides tegelikult Ascoli eest laenul) ja nüüd tuli Torosse laenulepingu alusel.

Fiorentinast liitus Granataga kaitsja Marco Di Loreto. Eelmine hooaeg sai kirja 20 mängu. Maarek oskab vast rohkem öelda tema kohta. Varem oli mees viis aastat Perugia eest regulaarselt platsil.

Oleggio andis Torosse laenule ründaja Simone Negrello. Tema kohta ei leidnud midagi. :sega9:

Esimene mäng on Parma vastu kodus 10. septembril.

Lisainfona vaadates TIM Trophy\'t siis reklaamiti Serie A-d kui tuliseid lahinguid Milani, Interi, Roma, Lazio ja Torino esituses. Mulle tundub, et selle Torot haibitakse juba liigselt ning pinged on kerged tekkima. Nendest reklaamidest on veel toredad, kuidas Cannavaro, Toni ja Pirlo lippuda joostes karjuvad \"Campeoni Del Mundo\". Minu meelest oli see ka Serie A reklaam aga ma ei tea, mis see Canna seal siis enam teeb. Vahet pole OT niikuinii.

Tanel
07.09.06, 20:35
Algselt postitas Tanel

Stefano Fiore või Torino\'sse siirduda. Aga mul on omad kahtlused selle tiimiga. Meeskond on väga hea, aga mul on omad kahtlused De Biasi treenerioskuste üle. Kuigi eelmine hooaeg tegi ta supertööd arvestades, et tiim ehitatati üles ei millegist, polnud isegi korraliku treeningväljakut etc. Igatahes on tore näha, et üritatakse tiimi kokku komplekteerida enamjaolt itaallastest.

Kaitse on kah suht kahtlane. Ehk täiendatakse kuigi kahtlen. Ühte hea klassiga ründajat on kah vaja veel.

Kui kõk hästi läheb, siis UEFA Cup positisioon on võimalik, kuigi kahtlen sügavalt. Väga palju sarnasusi on minumeelest Fiorentina tagasitulekuga.Ja De Biasi ongi metsa saadetud ning Toro valmis tegudeks.;)

Jasper
07.09.06, 20:58
Selle Zaccheroniga on muidugi keeruline. Saavutustepagasit arvestades võib väga ilusa tulemuse saavutada. Kõrgeimal tasandil ta läbi pole siiski löönud. See scudetto, mis ta Milanile tõi oli poolenisti Lazio kingitus.

AlwaysRed
02.10.06, 17:21
Torino kaotas Laziole koguni 0:4 ning kusjuures veel kodus... Kõik neli väravat lõid Lazio mängijad teisel poolajal. Skoori avas Rocchi, duubli tegi seejärel Massimo Oddo ning viimase värava lõi Mauri. Esimene ja kolmas värav tulid koba peale ning teine oli penaltist. Siiski on Torinol tõsised probleemid. Lazio pole just kõige tugevam away-side.

Jasper
03.10.06, 22:54
Olen sunnitud tunnistama, et Torino algus pole kaugeltki see, mida mina ennustasin. 3 kaotust ja 2 viiki mitte just kõige säravamate võiskondade vastu. Probleemseks on saanud Abbiati esitused, kes kaks kaotust juba avalikult enda peale on võtnud. Viimase mängu kohta ma isegi ei viitsi midagi lugeda ega otsida. Masendav.
Cairo ise on aga samalajal maininud, et "võib-olla oli De Biasi asendamine Zaccherroniga valesti ajastatud". Vallandamismõtteid omanik siiski eitas.

Edit: siin on märkimata jäänud üks tähtis fakt, mille peale sattusin alles nüüd. Nimelt Alwaysredi poolt ära mainitud Itaalia klubid Chievo ja Parma on liiga halvimad olles kogunud 6-st mängust ühe punkti.

Jasper
02.12.06, 13:29
100! Nagu ma mitteametlikust itaalia keelsest saidist aru saan, siis see päev on just täna! Õnnitlused või midagi.

Toro on vahepeal platseerunud 13. kohale. Viigistatud on Messina(12.), Catania(6.), Cagliari(11.); võidetud on Chievo(17.), Sampdoria(14.), Atalanta(8.); kaotatud on Palermole(3.),Fiorentinale(18./4.).

Mänge ma ei näe ja seetõttu pean järeldusi tegema statistikat vaadates. Tundub, et sel hooaal on Toro keskmik. Vähemasti selle posti mängude põhjal kaotatakse tugevatele punktisööjatele ja ülejäänutega läheb nii ja naa. Kui vormikõver veelgi tõuseb, siis võib näib, et neljandal kohal olev Livorno ei ole teab, mis kaugel. Samas võivad ka taga hingajad neist tabelis mööduda. Näiteks Milan, Fiorentina peaks olema klassiga väheke üle ning Samdoria pole väga kaugel. Reggina on ka hetkel väga tugevaid esitusi teinud.

Maarek
05.12.06, 10:39
Samas võivad ka taga hingajad neist tabelis mööduda. Näiteks Milan, Fiorentina peaks olema klassiga väheke üle ning Samdoria pole väga kaugel.

Eks Torinol nädalavahetusel ühe mainitud tiimi vastu võimalus vastupidist tõestada.

Jasper
08.12.06, 04:02
Pidustuste klippe:
Fännide tehtud youtube's(ülejäänud, siis related all) (http://www.youtube.com/watch?v=8BN7sqnhDQQ)
8 min 30 sek(55MB) download toolfiles (http://www.toofiles.com/fr/oip/documents/zip/torino100thbirthdayceremony.html)
Comp 1(1min 7MB) download toolfiles (http://www.toofiles.com/fr/oip/documents/zip/torino100thbirthdayceremony-comp1.html)
Comp 2(1 min / 7MB) download toolfiles (http://www.toofiles.com/fr/oip/documents/zip/torino100thbirthdayceremony-comp2.html)

Jasper
01.02.07, 16:11
Torino on praeguseks 15. kohal ja 10. koht on kolme punkti kaugusel. Peale talvepuhkust on Toro pidanud vastu võtma kaotused Udineselt(2-3 kodus), Parmalt(0-1 võõrsil), Interilt(1-3 kodus). Zaccheroni tunnistas kriisi, kuid säilitas veel koha treeneripingil. Abbiati valiti Udinese mängu pärast nädala üheks halvimaks channel4 poolt.

Üleminekud:

Fiore läks Livornosse laenule, sest tema läbisaamine polnud treeneriga parim. Kui ta suvel lepingule alla kirjutas ei teadnud ta ka, et Zac äkitselt lootsiks nimetatakse. Suvalise faktina on ta peatselt mänginud vasak(Livorno)- ja parempoolsete(Lazio) ning tsentristlike(Fiorentina) fännide võistkondades.

Orfei läks Salernitanasse.

Borrelli ja Moscarino tulid Pratola Serra'st ja liitusid Toro primaveraga.

Vedin Music laenati Trevisosse.

Interist laenati Francesco Coco, kellel olid probleemid klubiga. Peale vigastusest paranemist ei saanud ta kutset treeningutele. Omal ajal Milaniski mänginud/alustanud mees oli isegi koondisetasemel mängumees, seega peaks 11 sekka ennast võitlema küll. Ta on ka varem pool aastat Toro värve kaitsnud.

Kaitsesse lisati veel Cesare Bovo, kes tuli laenule Palermost, kus ta tänavu platsile ei mahtunud või oli vigastatud. Sellel hooajal on tema turjal vaid Serie A mäng.

Suvel peaks lisanduma Nicola Ventola. Praegu tehti pakkumine liiga hilja ning ei jõutud läbirääkimistel kokkuleppele, aga Ventola leping saab suvel läbi, seega peaks see üleminek olema kindel.

Jasper
26.02.07, 14:59
Rekordilised kuus järjestikust kaotust(viimane 3-0 samuti väljalangemisohus olevalt Chievolt) viisid Zaccheroni vallandamiseni (http://www.channel4.com/sport/football_italia/feb26e.html). Treeneripingile naases 3 päeva enne hooaega sealt minema saadetud De Biasi.

Tanel
26.02.07, 20:48
Cairo oli natukene liiga kannatlik, aga ehk aitab De Biasi varasem kogemus enamike meestega. Uue mehe puhul läheks jälle ikka mitu mängu enne, kui tulemused tulema hakkaks ning mine tea mis olukorda see võinuks Toro panna. Ma lootsin juba enne detsembri head vormi, et Zac'ile näidatakse ust, tema väga unikaalne (kuid sitt) 3-2-3-2 taktika pole juba pika aega kuskil tulemust toonud.

Jasper
22.05.07, 22:03
Kahjuks pole sel aastal teema eest hoolitsenud. Igathes oli just traagilise lennuõnnetuse 58 aastapäev ja selle puhul pakuti üht videot:

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/0/0a/Superga_air_disaster.jpg/250px-Superga_air_disaster.jpg
The Superga air disaster took place on Wednesday, May 4, 1949, when a plane carrying almost the entire Torino A.C. football squad popularly known as Il Grande Torino crashed into the hill of Superga near Turin killing all 31 aboard including 18 players, club officials, journalists accompanying the team, and the plane's crew. The team was returning from a farewell match for José Ferreira against Benfica in Lisbon.
DOWNLOAD ZSHARE (http://www.zshare.net/video/superga-air-disaster-tribute-avi.html)

Nice tribute compilation to remember those lost in the disaster. Bit late bit capped this a few weeks ago and thought some of you may like to see it.

Jasper
14.06.07, 18:52
Uuendused hakkavad toimuma Walter Novellino eestvedamisel. Lootusi on.

Tanel
14.06.07, 21:16
Tore on, et selline treener nagu Novellino saab endale loodetavasti normaalse tiimi. Hetkel on muidugi Torino kaitse sama auklik nagu tal Sampdoria's oli, kuid raha on ning loodetavasti seda ka kasutatakse.

Jasper
20.06.07, 22:03
Kolm uut meest:
Eugenio Corini - Endine Palermo kapten. Mänguehitaja ja karistuslöökide spets. Isiklik nägemus selle mehe tugevusest puudub, aga kapteniks pehmod ei saa. Eelmine hooaeg tegi elu parima tulemuse 10 Serie A väravaga.
Vince Grella - Kõigile tuttav AUS-ITA mängust MM-il. Angerjas oskab kindlasti rääkida, kuidas ta Parmapäevad möödusid:)
Nicola Ventola - ründajast Interi flop, kes eelmine hooaeg leidis uut hingamist ja sai korraks isegi tagasi koondisse(?).

Tanel
29.06.07, 00:54
Torino'st veel nii palju, et järgmiseks hooajaks soetati endale ka Ascoli äss Sasa Bjelanovic. Lisaks täiendati rünnet mingi Monaco kujuga, aga jah, rohkem ei tea.

Ventola, Bjelanovic, Stellone ründes ja Rosina nende taga. Kuradi karm värk peaks mainima! Abbruscato, kes Serie A's oma läbimurret teinud pole, pingil. Pluss veel Muzzi ja Monaco kuju. Eks näis, kas keegi lahkub. Ikkagi jääb päris muljetavaldav asi järele. Keskvälja ka Corini ja Grellaga märgatavalt täiendatud. Kahjuks jah, Abbiatti ei jäänud ning asenduseks on võetud Sereni. Ei tea kas töötab, eks näis. Comotto saadi ka täielikult endale.

Suhteliselt tore tiim peaks olema ja tore treener kah veel pealekauba. Väljalangemisega vaevalt võideldakse sel hooajal. Juba ainuüksi Barone, Corini, Rosina, Ventola, Bjelanovic ja Stellone olemasolu tõttu võib seda öelda.

Torino derby'd ühepoolsed kahtlemata ei tule.

cannuman
29.06.07, 01:56
Ime et Rosinale keegu suurtest käppa peale pannud pole veel

Saarlane
03.07.07, 21:01
Torino suvi pole veel sugugi lõppenud (http://www.channel4.com/sport/football_italia/jul3k.html).

Tanel
03.07.07, 21:15
Pinzi oleks järjekordne tore lisand sinna võistkonda. Väga hea mängija, aga viimastel aastatel pole mees edasi arenenud. Spalletti käe all oli tema mängus ka võimaliku koondisematerjali hõngu tunda. Natali oleks samuti kaitseliini päris mõnus täiendus võrreldes praeguste meestega.

Tanel
06.07.07, 02:15
Lisame nüüd nimekirja ka David Di Michele. Fantastiline ründeliin "väikeklubi" kohta. Lõhnab kahtlaselt 4-3-3 järgi. Di Michele mängis ääreründaja positsiooni ka Udinese's kui Di Michele - Iaquinta - Di Natale trio Serie A'd šokeeris. Aga Gazzetta pakkub 4-4-2'te Rosina'ga ääres.

Sereni; Comotto, Natali, Franceschini, Balestri; Rosina, Grella, Corini, Lazetic; Bjelanovic, Di Michele <- Gazzetta

Igatahes n&#228;eb ahvatlev v&#228;lja, kuigi ise tahaks n&#228;ha 4-3-3, sellise v&#228;ljan&#228;gemisega...

Sereni; Comotto, Natali, Francheschini, Balestri; Grella, Barone, Corini; Rosina, Di Michele; Ventola

Stellone, Bjelanovic veel head r&#252;ndajad pingilt lisaks. Lisaks veel Serie B's s&#228;ranud Abbruscato ning uus mees. Hetkel piisavalt r&#252;ndajaid, et 4-3-3 m&#228;ngida ning liiga palju, et 4-4-2'te proovida.

Isiklikult ei meeldi v&#228;ravavaht ja kaitseliinist Franceschini ja Balestri. Ja jahitaksegi mitut kaitsjat - tahetakse tagasi Cesare Bovot, lisaks vaadatakse Damiano Zenoni't, v&#245;imaliku tulevikut&#228;hte Andrea Coda't ning Chievo Andrea Mantovanit. Tundub ka, et tahetakse tiimi lisada poolkaitsjaid. Kuulsamaks nimeks on kahtlemata Udinese Giampiero Pinzi. R&#252;ndeliini tahetakse lisaks veel kas Napolis eelmine hooaeg s&#228;ranud Bucchit v&#245;i Messina eelmise hooaja &#252;ht v&#228;hest helget tulukeset, kogenud Christian Rigano't. J&#228;llegi vihjab see minu pakkudud 4-3-3'le.

Igatahes, ma ei &#252;tleks, et n&#252;&#252;d t&#228;iendustega see koosseis Laziole v&#245;i Fiorentinale palju alla j&#228;&#228;b. Heal p&#228;eval peaks suutma k&#245;iki v&#245;itma. Treener on ka &#252;ks parimaid Serie A's.

Tanel
25.08.07, 21:07
Torino hetkel Lazio vastu 1:0 juhtimas. Uued mehed pole midagi hiilgavat teinud, kuid halvasti pole ka keegi m&#228;nginud eriti (Sereni on ehk k&#245;ige parem olnud, aga midagi &#252;liinimliku pole tal vaja olnud teha ka v&#228;ravas). Kuigi r&#252;ndajate kokkum&#228;ng on k&#252;sitav, aga see tuleb ajaga. Palju uusi mehi.

Rosina v&#228;rav oli muidugi super chip ning oleks ehk v&#245;inud ka pendla saada, kuid Lazio tundub seni parem tiim vaatamata ohtratele vigastustele.

Torinol ka juba &#252;ks mittevajalik vigastus tekkinud - Grella tassiti poolaja keskel &#228;ra ning Laziol omakorda hiljem kaks m&#228;ngumeest.

Olympi
25.08.07, 21:27
Torino hetkel Lazio vastu 1:0 juhtimas. Uued mehed pole midagi hiilgavat teinud, kuid halvasti pole ka keegi m&#228;nginud eriti (Sereni on ehk k&#245;ige parem olnud, aga midagi &#252;liinimliku pole tal vaja olnud teha ka v&#228;ravas). Kuigi r&#252;ndajate kokkum&#228;ng on k&#252;sitav, aga see tuleb ajaga. Palju uusi mehi.

Rosina v&#228;rav oli muidugi super chip ning oleks ehk v&#245;inud ka pendla saada, kuid Lazio tundub seni parem tiim vaatamata ohtratele vigastustele.

Torinol ka juba &#252;ks mittevajalik vigastus tekkinud - Grella tassiti poolaja keskel &#228;ra ning Laziol omakorda hiljem kaks m&#228;ngumeest.

Lazio v&#245;tab siit kohtumisest vist ikka oma, 4 minutiga on l&#246;&#246;dud 2 v&#228;ravat ja seis 2-1 kodumeeskonna kasuks. V&#228;raval&#246;&#246;jad olid 57. minutil Pandev ja 61. minutil Rocchi

EDIT: Torino igatahes alla ei taha anda ning selle t&#245;estuseks l&#245;i Vailatti 2-2

cannuman
25.08.07, 22:04
Tundub et &#245;iglane tulemus kokkuv&#245;ttes.

M&#245;lemal meeskonna t&#252;histati suht legaalne v&#228;rav ma &#252;tleks ja nagu Tann mainis oleks Torino v&#245;inud ka pendla saada kui Lazio nigga k&#228;ega m&#228;ngis

Tanel
25.08.07, 22:10
Tegelikult mulle tundus, et Lazio v&#228;rav t&#252;histati &#245;igesti, sest kui &#252;hest Lazio m&#228;ngijast see edasi p&#245;rkas Pandevile oli makedoonlane suluseisus.

Lazio oli tegelikult parem ja k&#245;vasti, kuid m&#228;ng oli v&#228;gagi lahe. Kindlasti v&#228;&#228;rt vaatamist.

Torino ridades m&#228;ngisid t&#228;na kaks noorte-akadeemia meest Rubin ja v&#228;raval&#246;&#246;ja Vailatti.

Rosina ilu-chip - http://youtube.com/watch?v=KsavuMo18Sc

Lazio v&#228;ravad olid ka suhteliselt vaadatavad m&#245;lemad, esimene suurep&#228;rase s&#246;&#246;dum&#228;ngu tulemusel.

cannuman
25.08.07, 22:18
Esimene oli tegelikult vist nii, et &#228;&#228;rest tulnud s&#246;&#246;t muutis kaitsjast suunda ja maandus siis Pandevi jalal.

Aga seda suluseisu minuarust ei olnud igatahes ja Torino v&#228;rav oli ka t&#228;iesti legaalne

Tanel
25.08.07, 22:36
Aga tegelikult oli ikka enne Rocchi &#252;ks-&#252;hte ju fantast s&#246;&#246;dum&#228;ng ning kui v&#228;ike rikosett v&#228;lja arvata oli ka teine v&#245;imalus h&#228;sti m&#228;ngitud v&#228;lja.

Aquilotta
27.08.07, 02:16
Tegelikult mulle tundus, et Lazio värav tühistati õigesti, sest kui ühest Lazio mängijast see edasi põrkas Pandevile oli makedoonlane suluseisus.

Lazio oli tegelikult parem ja kõvasti, kuid mäng oli vägagi lahe. Kindlasti väärt vaatamist.

Torino ridades mängisid täna kaks noorte-akadeemia meest Rubin ja väravalööja Vailatti.

Rosina ilu-chip - http://youtube.com/watch?v=KsavuMo18Sc

Lazio väravad olid ka suhteliselt vaadatavad mõlemad, esimene suurepärase söödumängu tulemusel.

Ei Lazio tühistatud värava puhul suluseisu polnud, vähemalt selle järgi mida ise järelkommentaari saates nägin-kuulsin. Itaalia ajakirjanikud olid kohtuniku veas kindlad igatähes :D. Muidu oma silm on kuningas, aga suluseisu polnud minu küll võimalik hinnata sealt kus istusin :).

Aga mäng oli väärt vaatamist, eriti Stadio Olimpicol :)

Pikem kommentaar Lazio teemas kunagi & mõned pildid ka kuhugi ;)

Tanel
27.08.07, 02:21
No jah, aga erilist vahet pole enam. 2:2 v&#245;i 3:3, punkte saadakse ikka sama palju. Kui ka Torino mitteloetud v&#228;ravat arvestada, sest mis t&#228;htsust omas see keda Ventola kuskil kaugel pallist l&#252;kkas.

Tanel
31.08.07, 20:35
Toroga viimastel p&#228;evadel liitunud sellised kaks nime nagu Marco Motta ja Alvaro Recoba, m&#245;lemad laenuga. V&#228;&#228;rt t&#228;iendused juba niigi tugevasse koosseisu, Motta annab kaitsesse s&#252;gavast ning talenti kah (Itaalia U21...) ja Recoba alustas Serie A t&#228;helendu just Novellino k&#228;e all Venezia eest. Tulevik on paljulubav Torino v&#228;hemkuulsamale klubile.

Tanel
01.09.07, 20:31
Torino vs. Rimini (http://youtube.com/watch?v=zZZ01wzNT6U)

V&#228;he hilja on, aga 3-2 v&#245;idum&#228;ngust Torinol siis ka parimad hetked. Rosinaldo <3 - Fantast v&#228;rav, paar v&#228;ga head jooksu palliga (mis tekitasid h&#228;id olukordi) ning j&#228;rjekordne kaunis chip p&#245;rkas latist tagasi v&#228;ljakule.

cannuman
01.09.07, 21:07
Mida t&#228;hendab Rosinaldo <3? Ma saan aru et Rosinaldo on Rosina, aga see <3 j&#228;&#228;b arusaamatuks

Tanel
01.09.07, 21:25
<3 on s&#252;da. V&#228;ike sp&#228;mm.

Tanel
16.09.07, 21:16
Torino sai kolmanda j&#228;rjestikuse viigi. Kuigi sedakorda v&#228;ga v&#228;&#228;rtusliku v&#245;&#245;rsil Palermo vastu. V&#228;rava (http://youtube.com/watch?v=Od6X0sV8ijs) l&#245;id omavahel muidugi Alessandro Rosina ja Alvaro Recoba.

Tanel
16.12.07, 21:55
Sai siis teist n&#228;dalat j&#228;rjel (eelmine n&#228;dal olude sunnil) Torinot n&#228;ha. Barone ja enamik tiimi on n&#252;&#252;d tagasi ning v&#228;hemalt Roma vastu n&#228;idati seda klassi, mida mina neilt hooaja algul ootasin. Vabalt v&#245;iduks Udinese asemel olla, sest kui Barone keskv&#228;lja k&#228;ima pani koos Corini ja Rosinaga, siis algas ikka v&#245;imas tulev&#228;rk. Potentsiaal on suur ning v&#228;ljalangemisohtu sellise m&#228;ngu p&#245;hjal ei paista.

Kui just Novellino midagi jamaks ei keera. Enne seda hooaega arvasin temast kui treenerist v&#228;ga h&#228;sti, aga t&#228;ielike idiootsusi teeb. Emotsioone kontrollida ei suuda, vahetused on idiootsed (&#246;elge &#252;ks teine treener, kes tippklubi nagu Roma vastu oma parimad m&#228;ngumehed v&#228;lja vahetab kui hea surve on peale saadud).

Ehk tuuakse veel Bianchi v&#245;i Lucarelli talvel r&#252;ndeliini t&#228;iendama, et sellist kammajaad nagu t&#228;na v&#228;ravaesisel toimuma ei hakkaks.

Tanel
24.02.08, 01:18
Torino jätkab viikide saamist, aga täna eriti fantastiline 4-4 viik Parmaga.

Video: http://www.soccernet.ee/video.php?video_id=260&album_id=5&user_id=

Jubehead kollid pealekauba.

Usun jätkuvalt, et tegu on klubiga, kes võiks hetkel täiesti vabalt olla ka kuskil 4. ja 5. koha kandis. 14 viiki saada on ikka jube ebaõnn ning seda on neil kuhjaga olnud. Tänagi lajatati täiesti lõpus latti (mida ka videos näeb). Edu neile kolmapäeval Juventuse vastu, võimalused on neil igatahes head. Pink on ikka tavalistest keskmikest pika puuga ees, sest kui teistel tabelikesksetel klubidel oleks koguaeg 4-5 põhimeest väljas, siis asuks nad suht kindlalt real numbriga 20.

A Parma ka väga sümpaatne. Loodab, et pääsetakse jällegi võimsa lõpuspurdiga väljalangemisest. Gasbarroni tundub superhoos olevat.

Jasper
05.05.09, 21:09
Troubled Turin recall tragic end of 'Il Grande Torino'

By Frank Dunne in Bologna

Saturday, 2 May 2009

On Monday, as fans of Manchester United, Arsenal and Chelsea start to dream about the possibility of a Champions League final in Rome, thoughts in Italy will turn to a team that never played in European competition but was one of the best club sides Europe has ever produced.

At 5.05pm it will be exactly 60 years since the Superga disaster, the plane crash which wiped out the all-conquering Torino team of the 1940s. The team won an unprecedented league and cup double in 1943 and, when league football resumed after the war, won the title in 1946, 1947, 1948 and 1949 – four seasons in which the team was undefeated at home.

By the 1947-48 season the side – nicknamed Il Grande Torino – had become unplayable, scoring 125 goals, conceding only 33, and winning the league by a margin of 16 points. In those post-war years, Torino regularly supplied nine or 10 players to the Italian national team. It would be many years before European clubs played each other on a competitive basis but the pre-eminence of Torino meant that they were in demand for friendly matches around the continent. In May 1949, Torino were closing in on a fifth league title but had agreed to play a testimonial match in Lisbon for the Benfica captain, Jose Ferreira.

In stormy conditions, the plane bringing the team home crashed into the hillside at Superga, just outside Turin, killing all 31 passengers, including the 18 members of the first-team squad. Italy was plunged into gloom. Journalist Renato Tavella has written of a country where "people tried to pretend nothing had happened and to carry on. But it was not easy. There was not a person in Italy that was not devastated by the terrible event."

Superga is often compared to the Munich air disaster of 1958 in which eight Manchester United players died. There are obvious similarities but the impact of Superga on the Italian psyche was arguably more profound. To understand why, it is necessary to place the event in its historical context. The rise of Il Grande Torino took place as Italy was emerging from the war. It was a country battered by the Allied invasion, torn in two by the civil war between the Partisans and Fascists and deeply ashamed of its allegiance to the Nazis. It was not a good time to be Italian but the exploits of a team gave Italians something to feel proud of.

A decade later Torino were relegated and despite the brief promise offered by a title win in 1976 have never returned to the elite of Italian football. Torino are currently in an all-too-familiar position, struggling to avoid relegation. The team is fourth from bottom of Serie A, one point above the drop zone with five games to play.

The club has opted to keep the 60th anniversary of the tragedy fairly low key. Before tomorrow's match against Fiorentina a minute's silence will be observed and on Monday at 5pm a memorial mass will be celebrated, as it is every year, at the Basilica of Superga.

http://www.independent.co.uk/sport/football/european/troubled-turin-recall-tragic-end-of-il-grande-torino-1677578.html

Tofoa
31.05.09, 18:49
Adjöö, Torino :r66m7:

Ainult natuke kahju on, et järgmine hooaeg neid peksta pole võimalik.

Saarlane
31.05.09, 19:03
Huvitun endiselt sellest, kes Rosina endale võtab lõpuks. Eks suvel ole põnevat ootamist :)

Blue Rock
31.05.09, 19:32
Oli alles nutuke hooaeg Jasperi teisel armastusel, ning aususe nimel poleks sel korral enamat väärinudki...

Tanel
31.05.09, 19:49
Kahju jah, et nii läks, aga oma eelviimase vooru kangelastegude eest nad muud ei väärinudki. Süüdistada teist võistkonda mängu võitma minemise eest on ikka labane ja idiootne.

Jasper
12.01.10, 11:28
Viimasel nädalal on juhtunud palju. Parima lühikokkuvõtte pakub Paolo Bandini(Guardian):

It's hard to know where to start with the goings-on at Torino over the past week, but here's a brief digest. On Thursday the Italian FA's disciplinary commission began an investigation into allegations of suspicious betting on a game between Torino and Crotone in November, which the Granata lost 2-1. Then on the same day several members of the team were physically attacked, in front of their families in several cases, by a group of hooligans at a dinner being held to celebrate David Di Michele's birthday. There was talk of the team going on strike, and when that didn't happen, reports emerged of several leading players, including Di Michele, demanding transfers away from the club. On Saturday the team then lost 2-0 away to Cittadella, and then yesterday the team reappointed Stefano Colantuono, who was sacked right after the aforementioned defeat to Crotone, as manager. Quite a week, then.

http://www.guardian.co.uk/football/blog/2010/jan/11/ferrara-milan-juventus-serie-a

Mõistetav, et moraalse edu kaotamine(vähenemine) Juventuse suhtes on ärritav, kuid nüüd on mindud ekstreemsustesse. Üks huvitav küsimus uuel nädalal on kumma Torino tiimi fännid teevad suurema mässu, eeldades, et Ferrara ei saa veel kinga.

Tamzu
30.09.12, 19:51
Torino võit võõral väljakul Atalanta üle 5:1! Kas Serie B-st tõusnud Torino läheb vormi või on siis Atalanta see hooaeg lihtsalt Pa`k!?!?

atleticomadrid
15.07.13, 14:58
Rünnaku järeleaitamine : Ciro Immobile co owneriga Juventusest ning Omar El Kaddouri laenuga Napolist. Eriti ilus oleks, kui Immobile nüüd ära tõuseks... Muidugi on sel juhul võimalik Juvel mingi ime tehingu läbi ta tagasi osta, õigus eika ?
Keskkaitsesse peaks meeskond ka kedagi vaatama, kuigi ega eelmise aasta põhjal Ogbonna müük nii suur kaotus polegi.

eika
15.07.13, 15:26
Rünnaku järeleaitamine : Ciro Immobile co owneriga Juventusest ning Omar El Kaddouri laenuga Napolist. Eriti ilus oleks, kui Immobile nüüd ära tõuseks... Muidugi on sel juhul võimalik Juvel mingi ime tehingu läbi ta tagasi osta, õigus eika ?Juventus ostis tagasi 1/2 Genoast hinnaga 2,75 miljonit (mis aasta tagasi müüdi Genoale 4 miljoniga), siis müüdi Immobile Torinosse 5,5 miljoniga ja osteti kohe Torinolt tagasi 1/2 hinnaga 2,75 miljonit (loov raamatupidamine ftw!) ehk 1/2 Immobilest jäi lõppkokkuvõttes Juventuse omandusse.

Francesco
15.07.13, 17:39
Juventus ostis tagasi 1/2 Genoast hinnaga 2,75 miljonit (mis aasta tagasi müüdi Genoale 4 miljoniga), siis müüdi Immobile Torinosse 5,5 miljoniga ja osteti kohe Torinolt tagasi 1/2 hinnaga 2,75 miljonit (loov raamatupidamine ftw!) ehk 1/2 Immobilest jäi lõppkokkuvõttes Juventuse omandusse.

1 paljudest põhjustest miks ma Itaalia jalgpalli nii väga armastan.

eika
15.07.13, 17:45
1 paljudest põhjustest miks ma Itaalia jalgpalli nii väga armastan.
Lisaks on need maksed veel kolmes osas. Ehk kui reaalsuses Juventus jäi diiliga nö nulli, siis raamatupidamises läks selles aastas klubist välja 1,8 miljonit eurot (ehk esimene osamakse kolmest osamaksest 1/2 eest nii Genoale kui ka Torinole) ja sisse tuli 5,5 miljonit ehk paberites selleks aastaks 4 miljonit nagu maast leitud.

atleticomadrid
15.07.13, 19:16
Väga põnev äri. Itaalaslikult segane aga põnev. Üldse mitte nagu inglaste ja sakslaste sirgjooneline raha mulle, kurgid sulle :
http://www.youtube.com/watch?v=qSoFRIHtUbM

karl91
21.10.13, 00:50
Milline värav noorelt Nicola Bellomolt !!!!!! :D

cannuman
04.11.13, 11:51
Retsept Meggiorinile, kes väidetavalt olla tunnistanud roomlastele, et tegi vea Benatia vastu väravaolukorras.

Francesco
03.12.13, 16:32
Palju õnne Torino linna ausamale klubile!

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1486885_10152122311966057_913588228_n.jpg

atleticomadrid
23.12.13, 15:31
Alessio Cerci on 9 värava ja 7assisti toel Torino pullid 7ndale kohale paugutanud vaheajaks.
Ciro Immobile poolt lisaks 8 väravat.

karl91
22.03.14, 21:45
http://cdn.corrieredellosport.it/images/2014/03/22/480051269_11260_immagine_obig.jpg

3 täna ja liigas 16, Itaalia #No1 sahistaja. Tahaks loota, et MMil on vend samas hoos .

Tofoa
23.03.14, 00:04
3 täna ja liigas 16, Itaalia #No1 sahistaja. Tahaks loota, et MMil on vend samas hoos .

Vaatame esmalt, kas Prandelli mehe üldse kaasa võtab. Äkki võetakse Cassano ja Totti ja jäetakse Immobile ja Cerci koju.

atleticomadrid
13.04.14, 20:25
http://www.goalsarena.org/en/video/italy-serie-a/13-04-2014-torino-genoa.html

Imobile Brasiiliasse ? Jah ! ( Fucking Del Piero materjal anno 2006 vs. Saksamaa )
Cerci ka ? Miks mitte !

cannuman
13.04.14, 22:44
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Jasper
15.04.14, 16:12
see oli tunduvalt parem, kui 99 CL finaal. parim saadaval olev video by Rumori Di Spogliatoio

http://www.dailymotion.com/video/x1oekt6_the-crazy-last-10-minutes-of-torino-genoa-from-0-1-to-2-1_sport

reaalajas oli asi ikka väga kreisi.

Tofoa
19.05.14, 00:44
Cerci viimase sekundi eksimus penaltil luhtas Torino Euroopa Liigasse pääsemise võimalused. Valus.

F.Totti
19.05.14, 00:50
Juhtusin ka seda mängu vaatama, alguses oli plaan Milani vaadata ja siis seda Mastouri, kuid mees ei saanudki platsile, ei tea kas Mexese punane rikkus need plaanid?

Igatahes ilmselgelt põnevaim mäng tänasel õhtul, ilusaid väravaid, kombinatsioone, draamat, võitluslikku tahet ja kõike mida ühes mängus olla võiks!

Elasin isiklikult Torinole kaasa, huvitav mis oleks olnud tulemus kui ka Immobile oleks mänginud, ilmselt oleks olnud Torino võimalused veelgi suuremad.

Cerci viimase minuti pendla eksimus oli tõesti väga väga valus ja mees oli ise ka ikka päris päris löödud, ei tahtnudki sealt murult tõusta.

Sellise tahtmis täis tiimiga, kui see oleks ka nii säilinud järgmiseks hooajaks, siis oleks ilmselt päris headele kohtadele mängitud.Kahju, et nii dramaatiliselt välja jäädi, ilusa hooaja tegid Torinolased.

Vähemalt peab ütlema, et Torinos siiski on üks täiesti sümpaatne,ilusat ja ausat jalgpalli mängiv klubi täitsa olemas.

Sellise mahlaka mänguga on päris hea panna punkt 2013-2014 hooajale!

Forza Torino!

Maarek
19.05.14, 00:53
Cerci viimase sekundi eksimus penaltil luhtas Torino Euroopa Liigasse pääsemise võimalused. Valus.

Vend läks ka liiga lihtsalt ja ülbelt ära panema.

Kurb, sest tegelikult lootsin, et Torino saab koha Euroopas. Mängiti täna hästi ja nad oleks seda ka väärinud.

count
19.05.14, 01:36

Vat täpselt sellise olukorra pärast ongi suurturniiridele vaja kaasa võtta oma parimad ja kogenumad pojad. Ma olen nõus ükskõik mille peale kihla vedama et ei Totti ega Toni poleks sellisel hetkel eksinud. Kui noored poisid ei suuda euro liigasse pääsemise pingest normaalset lööki teha, siis mis juhtub veel näiteks MM 16ndik finaalis 90+ midagi minutil määratakse Itaalia kasuks penalti...kes seda lööma läheb? Kas lüüakse samasugune howler?! Mõttekoht...

Jasper
19.05.14, 01:51
õpetus on ju olemas, kuidas viimase aktsioonina pall sellesse väravasse vajutada - I got this (http://youtu.be/1f1ZkfMHeK8?t=4m18s)

Väravavaht
21.12.14, 18:07
Kaevan küll vana teema üles, aga kuna ma olen Itaalia jalgpalli koha pealt tänaseks üsna lolliks jäänud, siis ehk keegi seletab mulle kokkuvõtlikult mõne lausega ära, miks Torino nii kehvalt alustanud on? Kas on võimalik tuua teatud paralleele Dortmundiga, eelkõige Lewa-Immobile ja Euroopa-koduliiga võtmes?

cannuman
21.12.14, 18:11
Kaks meest kes rünnakut enda õlul hoidsid, on lahkunud (Immo, Cerci)

Jasper
21.12.14, 18:11
a) nad müüsid maha mängijad, kes neid vedasid (Cerci-Immobile) ->
b) nende eelmine liigapositsioon oli tänu ründele liiga kõrge ->
c) kõrge positsioon pani Euroopa Liiga koormuse ka peale.

"teatud paralleele" vägistades saab, aga üldiselt erinevad kaalukategooriad.

-e- ja kohe tuli
Kamil, Kamil,
Glik, Glik, Glik

https://www.youtube.com/watch?v=IrtnnHq1WjU

Jasper
11.01.15, 05:03
Kamil, Kamil,
Glik, Glik, Glik
http://www.laospirit.com/images/smilies/puke.gifhttp://www.laospirit.com/images/smilies/puke.gifhttp://www.laospirit.com/images/smilies/puke.gif

Glik
Any substance that resides in the inner soul causing the afflicted person to vommit when they hear the name of a Republican Politician.
Sally: Did you see Bush give the State of the Union address?
Adam: *Vomits violently*
Sally: Oh damn you must have glik.

http://www.urbandictionary.com/define.php?term=Glik

(pendla eest thanks, tho)

atleticomadrid
26.04.15, 21:24
Esimene võit i Granata jaoks Torino derbys since aprill 1995.
https://pbs.twimg.com/media/CDhvGVNWgAA_1V0.jpg

Mask
26.04.15, 22:02
Esimene võit i Granata jaoks Torino derbys since aprill 1995.
https://pbs.twimg.com/media/CDhvGVNWgAA_1V0.jpg

Väga vinge! Eriti tore, et otsustava naela lõi Juve kirstu just Quaglarella.

Tofoa
26.04.15, 23:04
Mul on ka hea meel, et Torino sai omale kolm lisapunkti. Kuluvad marjaks ära nõrkade Milaano klubide edastamiseks.

Jasper
05.12.15, 19:48
https://www.youtube.com/watch?v=h6f9siUlFTA

karl91
13.01.16, 18:31
http://cdn.corrieredellosport.it/images/2016/01/13/111704466-e511e1f1-5ecb-4a54-b8a9-287695280083.jpg

Ciro kah tagasi Itaalias, täpsemalt Torinos.

Iceman
30.08.16, 19:49
Joe Hart vist ongi Torinos siis. https://www.facebook.com/101GreatGoalsCom/videos/1428840263840299/

Mustang
11.09.16, 19:54
Inglise suured ajakirjanikud bbc-s ei tea oma esiväravavahi nime:
https://twitter.com/BBCSport/status/774955385417596928

https://s18.postimg.io/r1a7y7yg9/Screenshot_from_2016_09_11_18_55_10.png

https://en.wikipedia.org/wiki/Joe_Hart
https://pbs.twimg.com/media/CsEyuPGWAAAzpGE.jpg:large

Jasper
11.09.16, 21:58
Inglise suured ajakirjanikud bbc-s ei tea oma esiväravavahi nime:
https://twitter.com/BBCSport/status/774955385417596928

https://s18.postimg.io/r1a7y7yg9/Screenshot_from_2016_09_11_18_55_10.png

https://en.wikipedia.org/wiki/Joe_Hart
https://pbs.twimg.com/media/CsEyuPGWAAAzpGE.jpg:large

kas sa oled reaalselt nii kumm? Torino andis ta Johnina üles. BBC annab sellest teada ja on seetõttu pannud nime jutumärkidesse. :fpalm:

Mustang
11.09.16, 22:08
:confused:

Jasper
11.09.16, 22:12
:confused:

kas sa inglise keelt räägid?

Mustang
11.09.16, 22:15
Jah mina räägin. Milles küsimus on?

Torino pani nimekrija John Hart. BBC väidab et nad tegid vea. Googeldagem Joe Hart ja mis me leiame, mehe täisnimes ongi tegelt John sees.

Charles Joseph John "Joe" Hart is an English professional footballer who plays as a goalkeeper for Italian club Torino, on loan from Manchester City, and the England national team. Wikipedia

Täispeaga tuled siia vastu vaidlema või?

Mustang
11.09.16, 22:21
Siin ka ilusasti John kirjas nimede all, aga bbc nüüd teeb näo nagu oleks ümber nimetatud itaalias

http://www.transfermarkt.com/joe-hart/profil/spieler/40204

Jasper
11.09.16, 22:27
ma panin puusse jah. ei teadnud täis nime. olen kaine, aga sundseisus võtan mölina vastu.

Mustang
11.09.16, 22:41
Ei noh pikka viha ei pea. Särgil on ju alati ainult Hart olnud, googeldasin Man city jersey Hart oli ka perenimi ainult. Mingi inglise komme et tal see Joe hüüdnimi küljes:

http://static.dnaindia.com/sites/default/files/styles/half/public/2016/02/25/430310-vincent-kompany-joe-hart-getty-crop.jpg

Ja äkki ta ise oli nõus sellega, et nimekirjas Torinos nüüd John Hart nimega. Nii öelda uus algus Itaalias. Kuigi jätkab vist samade kaladega kui uudiseid lugeda tänaste mängude kohta.

atleticomadrid
11.09.16, 23:03
ma panin puusse jah. ei teadnud täis nime. olen kaine, aga sundseisus võtan mölina vastu.

kumm.

Jasper
11.09.16, 23:09
kumm.

https://www.youtube.com/watch?v=wOem06X3uVo

Jasper
12.10.16, 14:30
ww6u

5

Jasper
19.10.16, 21:56
#TorinoAinusKlubi #roosadsärgid #rinnavähikuu #SerieaVaginaalvähilÜksLükeVähem
vi2b

Jasper
26.10.16, 23:30
ffs John!
f2se

atleticomadrid
07.11.16, 00:18
Joe Harti kõrval vajaks tähelepanu ka 10 kohtumise jooksul 8 löönud Andrea Belotti, ründaja kellesugust itaalia vajab:
http://www.italianfootballdaily.com/player-focus-meet-rising-azzurri-and-torino-bomber-andrea-belotti/

https://s.yimg.com/bt/api/res/1.2/fNd_UTl9fZP1m149v2q.Bg--/YXBwaWQ9eW5ld3NfbGVnbztmaT1maWxsO2g9Mzc3O3B4b2ZmPT UwO3B5b2ZmPTA7cT03NTt3PTY3MA--/http://media.zenfs.com/it-IT/homerun/it.goal.com/707073c7047c6ca84bbd9d5901cdd2bb

Rocheteau
07.11.16, 11:46
Joe Harti kõrval vajaks tähelepanu ka 10 kohtumise jooksul 8 löönud Andrea Belotti, ründaja kellesugust itaalia vajab:
http://www.italianfootballdaily.com/player-focus-meet-rising-azzurri-and-torino-bomber-andrea-belotti/

https://s.yimg.com/bt/api/res/1.2/fNd_UTl9fZP1m149v2q.Bg--/YXBwaWQ9eW5ld3NfbGVnbztmaT1maWxsO2g9Mzc3O3B4b2ZmPT UwO3B5b2ZmPTA7cT03NTt3PTY3MA--/http://media.zenfs.com/it-IT/homerun/it.goal.com/707073c7047c6ca84bbd9d5901cdd2bb

Ma usun, et tõsise Itaalia jalgpalli jälgija jaoks pole tema avanemine üllatus. Mäletan, kuidas ta tegi suurepäraseid esitusi juba Palermo eest, kui viimased Serie B's madistasid. Loodetavasti suudab oma head vormi terve hooaja hoida.

Jasper
07.11.16, 14:13
iidol on poisil paigas

(https://www.youtube.com/watch?v=FKsPouyuZwY)
Ma usun, et tõsise Itaalia jalgpalli jälgija jaoks pole tema avanemine üllatus. Mäletan, kuidas ta tegi suurepäraseid esitusi juba Palermo eest, kui viimased Serie B's madistasid. Loodetavasti suudab oma head vormi terve hooaja hoida.
mis ta top 5 esitust Serie B's olid?

Rocheteau
07.11.16, 16:12
iidol in poisil paigas

(https://www.youtube.com/watch?v=FKsPouyuZwY)
mis ta top 5 esitust Serie B's olid?

Top5 nüüd küll öelda ei oska, aga mäletan, et mitu korda sai tänu tema väravatele magusaid combo bette võidetud

eika
22.03.17, 13:01
Mõnikord ei suuda seda inglaste ignorantsust ära imestada. David James: 'Hart should join Juventus' (http://www.football-italia.net/100017/james-hart-should-join-juventus).

If I was him, I would be looking at Juventus. The difficulty for putting him back in England is where would he go? At the moment there are some very good goalkeepers around in the Premier League. If you look at the England squad, he is the only player who is playing abroad and he is doing well. Torino is a tough gig for anybody and he is doing well there. Therefore he is showing that he has the qualities and capabilities to play abroad - why not go and do that for one of the top teams?
Ehk siis Premmis igas klubis hirmus head väravavahid, aga Juventusesse kõlbaks küll :fpalm:

telekavaataja
22.03.17, 13:05
Eelmine voor näitas väga hästi, miks Juventusesse ta igal juhul ei sobi.

eika
22.03.17, 13:07
Arvad? :)

Sesmõttes Hart on suures plaanis ikka räige feil olnud ja Torino on mehele täiesti paraja tasemega klubi. Ma vist ei loeks Harti top8 parima väravavahi hulka ka liigas.

Rocheteau
28.06.17, 12:50
Sirigu on tagasi Serie A's, seekord siis proovib end käima saada pullide eest. Laenud Osasunas ja Sevillas olid tal masendavad ning loodetavasti näitab Torino nende eest vähe paremaid esitusi.

879708827788161024

cannuman
28.06.17, 23:37
Arvad? :)

Sesmõttes Hart on suures plaanis ikka räige feil olnud ja Torino on mehele täiesti paraja tasemega klubi. Ma vist ei loeks Harti top8 parima väravavahi hulka ka liigas.

eile õhul purupurjus eika ütles, et Hart on hea väravavaht.

eika
29.06.17, 15:10
eile õhul purupurjus eika ütles, et Hart on hea väravavaht.
Naiste ilusaks joomine jalgpallifänni moodi- jood inglased okeideks mängijateks. Suht piinlik nüüd.

atleticomadrid
03.12.17, 23:24
https://immagini.quotidiano.net/?url=http://p1014p.quotidiano.net:80/polopoly_fs/1.3576813.1512252075!/httpImage/image.JPG_gen/derivatives/gallery_800/image.JPG&h=495&pos=top&w=626&mode=clip
The Medellin tragedy rocked world football a year ago when the Brazilian team’s plane crashed on their way to Colombia for the Copa Libertadores Final.

It was particularly painful for Torino, who saw their greatest ever squad killed in the Superga air disaster on May 5, 1949.

The shirt is green, representing the Chapecoense colours, and a limited edition of 1,500 will be on sale with part of the proceeds donated to families of the victims of the crash.

It also features Torino’s symbol, the bull, bowed in mourning.

“Toro and Chape, united by fate, friends forever.”

https://s17.postimg.org/fg34qdb7z/Torino-_Chapecoense-1712-tw.jpg

Tofoa
04.12.17, 14:40
“Toro and Chape, united by fate, friends forever.”

https://s17.postimg.org/fg34qdb7z/Torino-_Chapecoense-1712-tw.jpg

Väga ilus. Keegi lähiajal Torinosse on minemas? Või saab seda netist tellida?

eika
04.12.17, 14:45
Või saab seda netist tellida?
http://shop.granatastore.it/abbigliamento-45/gara/kombat-commemorativa-chapecoense.html?___SID=U

Tanel
11.02.18, 21:59
https://pbs.twimg.com/media/DVxg3d4VoAAD9ej.jpg

atleticomadrid
09.04.18, 11:54
Belotti tuline reaktsioon(1:41) meeskonnakaaslaste suunas mis ei jahenenud ka värava järel oli päris huvitav:

https://youtu.be/_8KTra1yP4w?t=1m41s
Peab nentima, et eks õnnega pooleks see tuli.

JuriM
09.04.18, 12:40
Belotti tuline reaktsioon(1:41) meeskonnakaaslaste suunas mis ei jahenenud ka värava järel oli päris huvitav:

https://youtu.be/_8KTra1yP4w?t=1m41s
Peab nentima, et eks õnnega pooleks see tuli.

See vend väärib küll tiba kõrgema kvaliteediga meeskonda suvel. Huvitav kuhu ta liigub?

orbitaaljaam
09.04.18, 12:45
See vend väärib küll tiba kõrgema kvaliteediga meeskonda suvel. Huvitav kuhu ta liigub?

Oleneb sellest, kas meeskonnaboss arvab endiselt, et ta on miinimum 100 miljonit väärt.

atleticomadrid
09.04.18, 13:02
Hiljuti ajas Belotti ju nii Mazzarri, klubi, kui ka fännid marru oma avaldusega " suurde klubisse liikumise" soovist meedias rääkides.
100 milkut hetkel käiva hooaja pealt ei käiks vist välja isegi kõige suuremad suhkruissid. Itaalia liiga on hetkel seisus, kus kindel samm edasi oleks vaid Juventus, nii Milanod, Romad, kui ka Napoli ei tundu olevat tähtede hetkeseisu vaadates turvalised sammud.
Küllap on kõige rohkem huvilisi premmis.

eika
09.04.18, 14:03
Oleneb sellest, kas meeskonnaboss arvab endiselt, et ta on miinimum 100 miljonit väärt.
Viimaste sõnavõttude põhjal mitte eriti
Urbano Cairo: "I haven’t thought about the clause anymore, as we discussed it two years ago when drawing up the contract. It’s only valid for abroad, we’ll see what to do, but it’s not a problem"