PDA

View Full Version : ManU uus särk.

bombz
18.08.06, 20:08
Kas keegi oskab öelda mingit kohta Eestis või Soomes, kus müüdaks ManU uut särki?

ZhiT
21.08.06, 12:01
Algselt postitas bombz

Kas keegi oskab öelda mingit kohta Eestis või Soomes, kus müüdaks ManU uut särki?
Saada http://www.citysport.ee/ meeiiil või helista.
Anna mulle ka teada siis, kui eestis müügil näed kuskil :d

marrrtin
21.08.06, 14:49
Algselt postitas ZhiT

Algselt postitas bombz

Saada http://www.citysport.ee/ meeiiil või helista.
Anna mulle ka teada siis, kui eestis müügil näed kuskil :dHull mõte, ma saatsin sinna 2094924328 meili, vastuseid pole ikka saanud.:kaval:

bombz
21.08.06, 17:54
Soomes on pood DUOSPORT vms, sinna pidi tulema paari nädala pärast :õnnelik:

TrevoR
21.08.06, 18:00
Algselt postitas bombz

Soomes on pood DUOSPORT vms, sinna pidi tulema paari nädala pärast :õnnelik: On, see peaks olema ainult jalgpallitarvete vms pood.

Even
21.08.06, 18:07
DuoSport (http://www.duosport.fi/epages/duosport.axl/?ObjectPath=/Shops/duosport)

TrevoR
21.08.06, 18:11
Ei olegi ainult jalgpalli. Aga Jumbos oli Duosport ja seal olid küll ainult jalgpalli asjad.

ChelseaFC
22.08.06, 12:27
minge ingismaale:P ise käisin, tõin sealt. Londonis Lillywhites tavaline £31,5 ning Rooney nimega £38.
Old Traffordi megastores seeeest kallim. Tavaline £43 ja nimega £55. seal traffordil aga on enamus mängijate omad. Saad seal ka oma nimega särgi. nime panemine vist £1 üks täht.

EDU igatahes

17
22.08.06, 13:14
Algselt postitas chelseafan112

minge ingismaale:P ise käisin, tõin sealt. Londonis Lillywhites tavaline £31,5 ning Rooney nimega £38.
Old Traffordi megastores seeeest kallim. Tavaline £43 ja nimega £55. seal traffordil aga on enamus mängijate omad. Saad seal ka oma nimega särgi. nime panemine vist £1 üks täht.

EDU igatahes
Ostsid põletamiseks särgi või kavatsed kandma hakata?

Lihtsalt su nime vaadates, oli kahtlane mõelda, et chelseafan manu särki kandma hakkab:oih:

symbio
22.08.06, 18:05
Särk on piisavalt ilus , et seda niisama kaunil päeval selga tõmmata imHo.

bombz
22.08.06, 20:12
Inglismaale minek toimub mul Jaanuaris, aga enne seda tahaks särki ikka.
ManU kodukalt ei saa särki Eestisse tellida ka, kui kellelgi on häid soovitusi kuidas söärki siis ma olen nõus kuulama. :)

marrrtin
22.08.06, 21:30
Algselt postitas bombz

ManU kodukalt ei saa särki Eestisse tellida ka, kui kellelgi on häid soovitusi kuidas söärki siis ma olen nõus kuulama. :) Subsidesports.com!:kaval:

Miq
23.08.06, 10:38
Algselt postitas bombz

ManU kodukalt ei saa särki Eestisse tellida ka, kui kellelgi on häid soovitusi kuidas söärki siis ma olen nõus kuulama. :)

Ma pole küll päris kindel, kas asjaolud muutunud on, aga mõni aasta tagasi sain ma küll sealt ilusti täpselt sellise särgi, millist tahtsin.

Aga üldiselt võib ühendust võtta herr Vanderselliga, kes organiseeris mulle siin ühe teise klubi särgi väga meeldiva hinna ja teenindusega kohale. Äkki ta saab ka seekord aidata.

ZhiT
23.08.06, 12:10
Mingi noor blond müüja mõtles pikalt ja teadis öelda, et ei tooda eestisse sisse Man U särke.
Kristiinekeskuse Cityspordi-st!
:doh:

marrrtin
24.08.06, 11:54
Algselt postitas ZhiT

Mingi noor blond müüja mõtles pikalt ja teadis öelda, et ei tooda eestisse sisse Man U särke.
:doh: Muidugi ei tooda, eestlased ei jaga ju.:kaval:

ZhiT
24.08.06, 13:28
Algselt postitas MaRtin_12

Algselt postitas ZhiT

:doh: Muidugi ei tooda, eestlased ei jaga ju.:kaval:
Eelmised Man U nike särgid olid ilusti eestis poes müügil. :)

Even
29.08.06, 02:26
Üks mu sõber tellis subsidesport.com\'ist endale särgi.
27.juuli maksis ära särgi eest ning eile tuli kiri, et võib minna järgi postkontorisse. Natuke alla 1000.eegu maksis.

Neevitser
29.08.06, 06:41
Mul sõber Inglismaal näeb kõvasti vaeva, et mulle norm hinnaga head kraami saada......võistlussärk mind hetkel nii väga ei huvitagi, dressikas oleks palju etem :D

marrrtin
30.08.06, 11:01
Algselt postitas Evu

27.juuli maksis ära särgi eest ning eile tuli kiri, et võib minna järgi postkontorisse. Natuke alla 1000.eegu maksis.Mulle tuli 2 päevaga OTSE koju.:D

Even
30.08.06, 13:52

Algselt postitas Evu

27.juuli maksis ära särgi eest ning eile tuli kiri, et võib minna järgi postkontorisse. Natuke alla 1000.eegu maksis.Mulle tuli 2 päevaga OTSE koju.:D Mida sa tellisid? Äkki on ManU uuele särgile suur tahtmine ja ei saa nii kiiresti.

marrrtin
30.08.06, 19:14

Algselt postitas Evu

27.juuli maksis ära särgi eest ning eile tuli kiri, et võib minna järgi postkontorisse. Natuke alla 1000.eegu maksis.Mulle tuli 2 päevaga OTSE koju.:D 3 asja tellsin vist.
No, tõesti võis nii olla jah.
Aga kohe tellin Barca särgi ära endale, vast.:D

tom1976
04.09.06, 14:25

Algselt postitas Evu

27.juuli maksis ära särgi eest ning eile tuli kiri, et võib minna järgi postkontorisse. Natuke alla 1000.eegu maksis.Mulle tuli 2 päevaga OTSE koju.:D 3 asja tellsin vist.
No, tõesti võis nii olla jah.
Aga kohe tellin Barca särgi ära endale, vast.:D
Oskad ehk öelda kas subsidespordist saab ainult krediitkaardiga tellida?
Või kuidas sa tellisid?

marrrtin
04.09.06, 14:30
Ikka krediitkaardiga.;)