320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Valdo Jahilo ja Erkki kõlu tuleks maha lasta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Valdo Jahilo ja Erkki kõlu tuleks maha lasta

    Kuidas saab nii lamedaid nalju teha?

    Eesti palgamõrvarid kavatsevad alustada streiki, kui neile jõuludeks palka välja ei maksta, teatavad siseministeeriumi kuumaveeallikad.
    "Palga väljamaksmine sel aastal on ebareaalne," ütles siseminister Tarmo Loodus kommentaariks. "Siseministeeriumil lihtsalt pole praegu raha."
    Lisaks nõuavad palgamõrvarid ka palgatõusu, paremaid töötingimusi ja töövahendeid. Kui neid nõudmisi uue aasta algul ei täideta, lubavad palgamõrvarid streigi lõpetada ja hakata mõrvama hoopis ilma palgata.
    Erkki Kõlu, 22.11.2001 09:20

    Tallinna Transpodriamet teatab, et nende kontrollid tabasid ühe päevaga ühistranspordist 1343 jänest. Tallinna Transpordiamet on teinud noomituse Tallinna Loomaaiale, kust tõenäoliselt enamik jäneseid pärineb.
    "Me oleme võimetud," kahetses loomaaia direktor Mati Kaal. "Need kuramused sigivad nii ruttu, et ei saa arugi. Mäletan täpselt, et eil esaid meilt linnalub aainult kaks jänest - aga näe - täna jäi neid vahele juba 1343!"
    Valdo Jahilo, 22.11.2001 09:36

    \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

    #2
    Minu suhtumine neisse Härrastesse on alati ühene olnud.PANGU ENNAST PÕLEMA !!!!!
    Jalgpallihaigla liige.

    Kommentaar


      #3
      Orginally posted by kojamees

      Minu suhtumine neisse Härrastesse on alati ühene olnud.PANGU ENNAST PÕLEMA !!!!!
      Jeee! Ma kirjutasin nende tüüpide kohta delfisse ühe naljakese ... http://www.delfi.ee/jokes/index.php?sdate=25.11.2001
      \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

      Kommentaar

      Working...
      X