PDA

View Full Version : Tallinna Sügisjooks

Wuppi
24.08.06, 17:27
Nii nagu eelmisel aastal, nii ka sel aastal toimumas on Tallinna Sügisjooks 2006. Eelmisel aastal promoti seda, sel eesmärgil, et oleks hea ja tasuta võimalus sõita soome eestikoondise mängule. Selgi korral on se võimalus olemas, väikse erandiga, koondise mängu ei toimu soomes. Küll aga on hea võimalus kontrollida ennast ja võrrelda arengut oma eelmise aasta tulemusega.

Täpsemat infot leiab siit (http://www.jooks.ee/) võistluse kohta.

fitti
24.08.06, 17:36
Algselt postitas Wuppi
Eelmisel aastal promoti seda, sel eesmärgil, et oleks hea ja tasuta võimalus sõita soome eestikoondise mängule. Selgi korral on se võimalus olemas, väikse erandiga, koondise mängu ei toimu soomes.

Miks ma saan hea ja tasuta võimaluse minna soome eestikoondise mängule, kui see seal ei toimu? Ja kus siis koondise mäng toimub?

Wuppi
24.08.06, 18:44
Algselt postitas fitti

Algselt postitas Wuppi
Eelmisel aastal promoti seda, sel eesmärgil, et oleks hea ja tasuta võimalus sõita soome eestikoondise mängule. Selgi korral on se võimalus olemas, väikse erandiga, koondise mängu ei toimu soomes.

Miks ma saan hea ja tasuta võimaluse minna soome eestikoondise mängule, kui see seal ei toimu? Ja kus siis koondise mäng toimub?

Said aru küll, sul on võimalus minna soome, kuid seda ilma oma rahvuskoondiseta ja seda kõike omal vabalt valitud ajal. Sry. kui lause ehitus tiba lonkab.

Jeti88
24.08.06, 19:36
ma eelmine aasta käisin, 10 km jooksin........668 vist olin. See aasta lähen poolmaratonile:P .Igati äge üritus.

Devil
01.09.06, 12:58
Homme ilusti kohal(loodame :P) 10km peale siis :).

Raivo19
02.09.06, 16:29
Algselt postitas Devil

Homme ilusti kohal(loodame :P) 10km peale siis :).kuidas läks sul?

Wuppi
02.09.06, 16:32
Mina parandasin 5 minuti ja 32 sekiga möödund aasta tulemust, ehk siis 54:20 ja netoajaks 53:24

Jeti88
02.09.06, 22:07
poolmaratonis 298. koht ajaga 1:45:26........sitaks läbi võttis ikka rsk. Aga rahul olen igaljuhul.

2mSööt3mMööda
03.09.06, 02:32
Ise parandasin oma eelmise aasta aega mingi 20 sekundiga vms.
Selle aasta 10km ajaks tuli siis 45:30 ja oma klassis tähendas see 73ndat kohta.

Järgmine aasta vast jälle. 2007 aastal peaks antud üritus toimuma juba kusagil kesklinnas, mitte enam Rocca al Mare kandis.

Shermann
13.09.08, 23:27
Homme hakkan ka ametlikult rahvasaportlaseks ja lähen jooksma. Viimased kuu aega olen nädalas korra jooksmas käinud ja asi on natukene paranenud. Eesmärk oleks hoome saada tunni sisse, aga kuulates vanade kalade juttu, siis läheb pärs kaua aega ennem kui jooksma saad hakata. Eriti, kui tagantotsast, nagu mina, alustada (stardinumber neljatuhande lõpus).

Jürvi-Hool
14.09.08, 15:07
Jess! Esimene!

Shermann
14.09.08, 17:56
Üllatavalt hästi jooksin. Ise kartsin, et kuskil 1 tund ja 10 minti tuleb aeg, aga tuli hoopis mingi 54 minutit. Alguses panin liiga kõrge tempo peale ja vanalinnast alates oli siuke tunne, et sure ära ja kõik jooksid must mööda. Aga õnneks ei läinudki väga halvasti :). Tulemus on minuaravates väga hea ja tahaks järgmine aasta kah minna. Võiks aja alla 50 minuti saada

ergo2482
14.09.08, 21:57
0:45:18 ja 452

Rein
14.09.08, 22:07
Üllatavalt hästi jooksin. Ise kartsin, et kuskil 1 tund ja 10 minti tuleb aeg, aga tuli hoopis mingi 54 minutit. Alguses panin liiga kõrge tempo peale ja vanalinnast alates oli siuke tunne, et sure ära ja kõik jooksid must mööda. Aga õnneks ei läinudki väga halvasti :). Tulemus on minuaravates väga hea ja tahaks järgmine aasta kah minna. Võiks aja alla 50 minuti saada

Isegi minusugune vanake on kiiremini jooksnud kui sina :p

erxu
14.09.08, 23:07
Käisin esimest korda elus, ja väga meeldis. Aeg oli suht kesine 56 minutit aga jalad hakkasid rämedalt valutama seal asfaldipeal tatsamisest ja millegipärast lõpus pistis ka ja ei saanudki eriti tempot tõsta.

runno
14.09.08, 23:29
kui trenni ei tee siis tulemust ei tule... selline järeldus siis

marti88
14.09.08, 23:33
Ma käisin kah sellel raskel jooksul... noo 10km ei olegi väga raske minujaoks aga see 21.1 km oli raske.. ma pole enne nii pikka maad võistlustempos jooksnud .. süda tahtis seisma jääda lõpus ... poolmaratoni aeg tuli 1.22 ja kohaks oli 47... kindlasti elu raskeim jooksmine..

Bobik
15.09.08, 13:26
43:47 10km koht 324

2minti kulus stardijoonei jõudmiseks. Alustasin kaunis tagant.

Maarek
15.09.08, 21:37
43:47 10km koht 324

2minti kulus stardijoonei jõudmiseks. Alustasin kaunis tagant.

Sama lugu mul. Kuna osalesin esimest korda, siis stardigrupp 5000+ ja alguses said mõned head minutid sõna otseses mõttes jalutada, seejärel hirmsasti slaalomit harrastatud ja mõned momendid hiljem natuke reegleid eirates koos teiste kiirematega osaliselt kõnniteed kasutatud. Tänu pidevatele rütmimuutustele ei olnud raja esimeses pooles tahtmist viimast välja võtta, aga lõpus oli tunne, et oleks ikka võinud küll natuke juurde pressida, sest viitsimist paistis olevat. Sellest hoolimata sai eesmärk kuhjaga täidetud ning koht 471 ajaga 0:45:35 tundub täitsa ok, arvestades seda, et jalgrattafänluse tõttu pole aega olnud jooksulihast eriti treenida ning senimaani selle hooaja jooksukilometraaziks vaid umbes 50 km. Eks prrovib järgmisel hooajal jooksmisele natuke rohkem rõhku panna ja kuna stardikoht ka kõigi eelduste kohaselt parem, siis oleks soov ikka 40 minuti sisse mahtuda ;)

ergo2482
15.09.08, 21:57
Ma käisin kah sellel raskel jooksul... noo 10km ei olegi väga raske minujaoks aga see 21.1 km oli raske.. ma pole enne nii pikka maad võistlustempos jooksnud .. süda tahtis seisma jääda lõpus ... poolmaratoni aeg tuli 1.22 ja kohaks oli 47... kindlasti elu raskeim jooksmine..
Päris korralik aeg

Scooter
16.09.08, 00:17
PILTE ka sügisjooksult (http://www.trenn.ee/index.php?id=200) :)

Rada oli väga lahe see aasta... ja tünnitüdrukud ka!

marti88
16.09.08, 18:03
Kas keegi veel 21.1 km käis.. peale minu ? Ja ,kas sellest ka pilte on veel peale jooks.ee kodukal antud lehekülje omade?

Bobik
16.10.08, 09:37
Sama lugu mul. Kuna osalesin esimest korda, siis stardigrupp 5000+ ja alguses said mõned head minutid sõna otseses mõttes jalutada, seejärel hirmsasti slaalomit harrastatud ja mõned momendid hiljem natuke reegleid eirates koos teiste kiirematega osaliselt kõnniteed kasutatud. Tänu pidevatele rütmimuutustele ei olnud raja esimeses pooles tahtmist viimast välja võtta, aga lõpus oli tunne, et oleks ikka võinud küll natuke juurde pressida, sest viitsimist paistis olevat. Sellest hoolimata sai eesmärk kuhjaga täidetud ning koht 471 ajaga 0:45:35 tundub täitsa ok, arvestades seda, et jalgrattafänluse tõttu pole aega olnud jooksulihast eriti treenida ning senimaani selle hooaja jooksukilometraaziks vaid umbes 50 km. Eks prrovib järgmisel hooajal jooksmisele natuke rohkem rõhku panna ja kuna stardikoht ka kõigi eelduste kohaselt parem, siis oleks soov ikka 40 minuti sisse mahtuda ;)

Omapärane, et ka minul tuli ettevalmistusena jooksukilomeetreid sinna kanti, ehk 60 kokku. Samuti loodan järgmine aasta 40 minuti kanti joosta, kuna enam ei väsita end slaalomit tehes ja ei kulu mitut minutit kõndides jne. Vahe oli selles, et ma sain väga hea sammu sisse kolmandal kilomeetril ja lasin 5 väga kiiresti ja siis umbes kilt enne lõppu hakkas kuramuse raske :) Ühesõnaga viimane kilt tuli 5min kiltsa kohta.
Sügisjooks on ikka vinge üritus (Y)

Shermann
13.09.09, 20:00
Arvestades, et veel mõned päevad tagasi olin haige, siis 47 minutit on rahuldav (isegi ühe ekskoondislase jätsin selja taha - kes teab, see teab) , kuigi sisimas lootsin 43 minutiga ära joosta.

Maarek
13.09.09, 22:58
Arvestades, et veel mõned päevad tagasi olin haige, siis 47 minutit on rahuldav (isegi ühe ekskoondislase jätsin selja taha - kes teab, see teab) , kuigi sisimas lootsin 43 minutiga ära joosta.

Minul oli ok stardinumber ja veel augusti alguses lootused kõrgel (eesmärk 40 minuti lähedusse saada), aga eelmise nädala XDream tegi põlvele jälle liiga ja läbi sörkima lühemat distantsi polnud mõtet minna :(