PDA

View Full Version : Piletid Eesti - Iisraeli mängule müüa

soone
31.08.06, 15:49
Niisiis, mul on müüa kaks piletit Eesti-Israeli mängule, laupäeval 2.septembril.
Olen Tartust pärit ja müün ka ainult Tartusse, lähiümbruskonnas leidub ka erandeid.
Kaks piletit 500.-
suhteliselt head kohad, varumeestepingile lähedal, kuid see lähedus ei sega vaatevälja.

Kiire asjaga, sest mäng ju ülehomme!

tank
31.08.06, 15:56
EM valikmängude pileteid müüb Piletilevi. Hind on sama, ei pea kartme, et mõni jobu võltspileti müüb, toetad Eesti jalgpalli jne. Müügipunktid Tartus on järgmised:

Tartu Ringtee 75 MAKSIMARKETI infolett, Tartu Lõunakeskuses Täisteenus
Tartu Riia mnt. 1 Tartu Keskuse Piletikeskus Täisteenus
Tartu Vanemuise 6 Vanemuise Kontserdimaja Piletikeskus Täisteenus
Tartu Raatuse 41-4 Silver Valuutavahetus Täisteenus
Tartu üle linna STATOIL\'i teenindusjaamad Ekspressmüük

gamer
31.08.06, 15:56
VALE FOORUM!!!

ttBoll
31.08.06, 15:58
Algselt postitas gamer

VALE FOORUM!!!
Kle \'ra mölise siin igaühega, vend on esimest korda siin, äkki ta ei tea kuhu ta peab selle topicu tegema :viha: :viha:

Even
31.08.06, 16:13
Algselt postitas eriklt

Algselt postitas gamer

VALE FOORUM!!!
Kle \'ra mölise siin igaühega, vend on esimest korda siin, äkki ta ei tea kuhu ta peab selle topicu tegema :viha: :viha: Jep, täpselt. Gamer kui keegi midagi valesti teeb või natuke vähem mõtleb kui sina siis sa kohe möirgama ja targutama.

eestimees
31.08.06, 16:20
Algselt postitas Evu

Algselt postitas eriklt

Algselt postitas gamer

VALE FOORUM!!!
Kle \'ra mölise siin igaühega, vend on esimest korda siin, äkki ta ei tea kuhu ta peab selle topicu tegema :viha: :viha: Jep, täpselt. Gamer kui keegi midagi valesti teeb või natuke vähem mõtleb kui sina siis sa kohe möirgama ja targutama.

ärapanija on gamer, koguaeg iriseb

vincent
31.08.06, 16:35
jaa, see gamer on ikka eriline jobu

No ma ei tea, peab ikka suht pime olema, et mitte leida alamfoorumit \"Atribuutika ju kuulutused\", kus pealegi on veel viimane, st avalehel nähtav teema \"EM-valikmängude piletid\". Uude kohta tulles vaatab viisakas inimene kõigepealt korra ringi, mitte ei prantsata esimese tooli peale istuma. Seda enam, et tegelikult tundub teemaalgataja näol vähemalt jutu järgi tegu olevat igati normaalse tegelasega.
Ja siis see ka veel, et \"ära mölise!\" pole küll kuskilt otsast adekvaatsem reaktsioon kui \"vale foorum!\". Mõni mees võiks ise oma oksi natuke koomale tõmmata, enne kui teisi manitsema hakkab.

soone
31.08.06, 16:57
palun vabandust, ma ei teadnud ja ei vaadanud ringi!

aga need pole võltsinugd, mul on ostetud terve see pakett, mängudele, mis on Eesti ja see mäng ma ei saa minna kahjuks.
kas keegi saaks teemat liigutada sinna teise foorumisse?

soone
02.09.06, 10:45
mingi suht edukas müük (H)

leht
02.09.06, 13:33
1 pilet 225.-!! ruttttuuu
58050900

Raivo19
02.09.06, 15:23
2 piletit müüa,400.-,nr.5152538