320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hakkasin Macipedeks

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hakkasin Macipedeks

    Tsau,

    Hakkasin macipedeks, ostsin täna endale MacBooki. Kiitke ja laitke - endasugustelt otsiks tuge kah - kasutab mõni foorumlane kah maci?

    #2
    Vastus teemale \'Hakkasin Macipedeks\'

    dieter kasutab
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'Hakkasin Macipedeks\'

      Mul on ipod.
      forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'Hakkasin Macipedeks\'

        minu poolest nimeta end või poliitpedeks, ega see su olemust muuda :P

        tervitustega,
        ipodipede
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'Hakkasin Macipedeks\'

          Ehheee. mul ka mac. see süleoma. teegelikult tavaline läppar ka. Ca poole aasta jooksul pole ma veel siiani maciga ära harjunud ja vahepeal teen asju endiselt pc-s. Aga noh - näeb normaalne välja - mõned asjad on paremad mõned kehvemad, või ma pole ümber õppinud. Sest paraku eriline arvutisõber ma pole.
          Aga ostud ei pea alati praktilised olemagi. Rohkem ju ostad seda kui sheff välja näed.
          memer of Gaskoff fan club

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'Hakkasin Macipedeks\'

            Mina alustasin ka kujundajakarjääri MACi peal (miski 5-6 aastat tagasi). Oli jube imelik ja juba siis üsna eakas apastraat, aga tegi PCdele võimekuse koha pealt sellegipoolest silmad selgelt ette. Küll oli pidevalt erinevaid probleeme failide ühildumisega PC>MAC või vastupidi. Neid uusi ufosid pole paraku näppima sattunud.
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'Hakkasin Macipedeks\'

              Esmamulje on super! PC-l oleks nagu Maci kõrval midagi puudu. Aga see on puhtalt minu enda arvamus esmamulje põhjal. Ainukene jama võib-olla ongi see programmide ühildumine. Samas Open Office ehk siis NeoOffice Macil, sain ilusasti tööle ja MSN ning adobe programmid jooksevad kah soliidselt. Arvuti ei pangestu ning peab ilusasti välja - esimene loeng kah Maci peal konspekteeritud - mugav, väike ja ilus!

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'Hakkasin Macipedeks\'

                Eks Macid mugavad väiksed ja ilusad olegi. Aga suurt muud mina neist ei pea. Sai nende peal 4 aastat kunstikoolis möllatud, aga ikka erilised saanid olid. Isegi uued G5d jäid mingite asjadega hätta. Näiteks Flashi kontendi mahamängimine oli küll kiirem kui G4del (no neil liikusid animatsioonid mingi 10 kaadrit sekundis) aga siiski tundus lonkavat.

                Illustrator ja Photoshop ei liikunud ka nii sujuvalt kui PCl. Ikka ja jälle asvastad ennast seda neetud keerlevat pedemulli vaatamas.

                Aga sõltub, mille jaoks sul seda pilli vaja on ennekõike.
                Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                Cry welcome to the song.
                And as it lifts you, time to move on.
                We go!

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'Hakkasin Macipedeks\'

                  Mul on praegu Mäki klaviatuur (enda omal said patakad tühjaks). Ilus valge ja puha. Meil töö juures kasutavad pooled Mäkki ja pooled PC\'d. Ise olen ikka PC peal, kuigi huvi oleks mäki vastu küll (olen siis kõrvalt ikka vaadanud natuke seda asja). Tundub selline ilus (disaini)pede asi olevat. Täpselt mulle.
                  DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                  Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                  AD e. Andekas Disainer...

                  Kommentaar

                  Working...
                  X