PDA

View Full Version : Ennustusvõistlus

Martin
23.11.01, 21:31
Kuna muud pole kellelgi teha, siis ennustagem ja vaatame, kes on see selgeltnägija, kes suudab kõige paremini ära aimata Eesti koondise grupi, mis tuleb EM-valikgruppide loosimisel.

Esimene kauss: Prantsusmaa, Rootsi, Hispaania, Tšehhimaa, Saksamaa, Iirimaa, Rumeenia, Itaalia, Belgia, Türgi.
Teine kauss: Venemaa, Horvaatia, Taani, Holland, Jugoslaavia, Poola, Inglismaa, Sloveenia, Ukraina, Šotimaa
Kolmas kauss: Austria, Norra, Slovakkia, Iisrael, Šveits, Island, Bulgaaria, Soome, Kreeka, Ungari
Neljas kauss: Eesti, kuid lisaks siis veel ka: Küpros, Bosnia ja H., Valgevene, Wales, Läti, P-Iirimaa, Gruusia, Makedoonia, Leedu
Viies kauss: Armeenia, Moldova, Albaania, Fääri saared, Aserbaidzhaan, Liechtenstein, San Marino, Malta, Luksemburg, Andorra

Portugal saab korraldajana otse edasi!

Martin
23.11.01, 21:33
Minu pakkumine:
Esimene kauss: Hispaania
Teine kauss: Šotimaa
Kolmas kauss: Soome
Neljas kauss: Eesti
Viies kauss: Malta

Mina tahaks:
Esimene kauss: Belgia
Teine kauss: Taani või Soti
Kolmas kauss: Soome või Island
Neljas kauss: Eesti
Viies kauss: Liechtenstein või San Marino

Rainman
23.11.01, 23:23
Kas tuleb siis kümme viiest alagruppi? Või üheksa, kus osad on kuuesed? Kui viimane variant, siis kuda jaotamine käib? Küsimused selleks, et viin siin kodustes tingimustes oma loosimise läbi :õnnelik:

Martin
23.11.01, 23:26
Tuleb kümme viie maaga gruppi.

Aramis
23.11.01, 23:49
Pakun huupi yhe paljudest võimalikest variantidest:
Rumeenia,Taani,Ungari ,Eesti,Liechtenstein - Yx viiest läheb kindlalt täppi ;)

Rainman
24.11.01, 01:30
Viisin läbi ausa ja erapooletu loosimise, ning siin on siis tulemused:

Grupp I
Türgi
Šotimaa*
Austria*
Leedu
Malta

Grupp II
Prantsusmaa
Poola
Iisrael
Valgevene
Andorra

Grupp III
Rumeenia
Holland
Kreeka
Bosnia
Moldova

Grupp IV
Tšehhimaa
Sloveenia
Slovakkia
Gruusia
Aserbaidžaan

Grupp V
Rootsi
Jugoslaavia
Island
Makedoonia
Albaania

Grupp VI
Hispaania
Ukraina
Šveits
Läti
San Marino

Grupp VII
Saksamaa*
Taani*
Bulgaaria
Eesti
Fääri saared

Grupp VIII
Itaalia*
Inglismaa*
Norra
Küpros
Liechtenstein

Grupp IX
Iirimaa
Horvaatia
Soome
Wales
Armeenia

Grupp X
Belgia
Venemaa
Ungari
Põhja-Iirimaa
Luksemburg

Ei saanud me just eriti kerget alagruppi, samas huvitavad vastased. Fääri saari me juba tunneme :D
Tärnidega märkisin ära huvitavad paarid, kes taas ühes alagrupis. Saksamaal võimalus võtta Taanilt revanš Euro-92 eest ;)

greenday
24.11.01, 05:34
Minu ennustus ja soov ühes tükis:

1.Prantsusmaa
2.Inglismaa
3.Soome
4.Eesti
5.Lihtne Sein

Oi kuidas tahaks Zidane'i Ja Beckhamit Lillekülas näha!!!

greenday
24.11.01, 09:48
Mõelge vaid sellele: kui Eesti oleks kaks korda Küprost võitnud viikide asemel, oleks Eesti saanud imenapilt viimasena kolmandasse kaussi! See oleks vast tegija olnud!:lahe:

Maarek
24.11.01, 09:48
Kõige oodatum variant oleks:
1. Hispaania
2. Šotimaa
3. Island
4. Eesti
5. San Marino

Peale Hispaania peaks löödavad vastased kõik olema. Kui Hispaania asemel Rootsi või Belgia, oleks vast veel suuremad võimalused, aga Hispaaniat tahaks ise hirmsasti näha.

Siukest variant ei oska isegi jubedamates unenägudes ette kujutada:

1. Rumeenia
2. Jugoslaavia
3. Bulgaaria
4. Eesti
5. Aserbaidzhaan

greenday
24.11.01, 09:49
Orginally posted by greenday

Mõelge vaid sellele: kui Eesti oleks kaks korda Küprost võitnud viikide asemel, oleks Eesti saanud imenapilt viimasena kolmandasse kaussi! See oleks vast tegija olnud!:lahe: Siis oleks poisid pidand küll tõsiselt kvalifitseerumisele mõtlema hakkama.;)

moochie
24.11.01, 11:21
Pakun;

Itaalia
Poola
Kreeka
Eesti
San Marino

Kurb, aga tõsi:õlu:

Jaak
24.11.01, 12:01
Jään oma optimistliku plaani juurde:

Rootsi
Sotimaa
Ungari
Eesti
San Marino

Yazid
24.11.01, 13:59

Minu ennustus ja soov ühes tükis:

1.Prantsusmaa
2.Inglismaa
3.Soome
4.Eesti
5.Lihtne Sein

Oi kuidas tahaks Zidane'i Ja Beckhamit Lillekülas näha!!!

Samad sõnad :)

Siim
24.11.01, 20:07
Rumeenia
Jugoslaavia
Bulgaaria
Eesti
Luksemurg

Nagu halb unenägu?!:kaval:

Aff
24.11.01, 23:24
1. Saksamaa
2. Taani
3. Soome
4. Eesti
5. San Marino
See oleks ideaalne - saab välismängudel käia!

KP
25.11.01, 00:24
:oih:
1.Rumeenia
2.Holland
3.Austria
4.Eesti
5.San Marino

Jeeg
25.11.01, 00:58
1. Saksmaa
2. Ukraina
3. Austria
4. Eesti
5. Liechtenstein

Minu meelest oleks selline grupp ülihea, ükski riik pole megakaugel reisida, samuti on kõik peale Saksamaa võib-olla ;)) alistatavad riigid ja edasipääsuvõimalsu suur.

Fazz
25.11.01, 13:05
Minu pendel näitas, et Eesti saab alagrupivastasteks Prantsusmaa, Venemaa, Soome ja Armeenia.

siim10203
25.11.01, 13:46
eesti
venemaa
saksama
taani:kisakõri: :ingel:

raido
25.11.01, 14:36
Tšehhi
Horvaatia
Slovakkia
Eesti
Moldova

ted
25.11.01, 16:11
Prantsusmaa
venemaa
norra
eesti
malta

Ints
26.11.01, 13:27
Itaalia
Taani
Soome
Eesti
Albaania

Selline on minu pakkumine.

guitz
26.11.01, 14:13
Tahaks sellist:
1.Itaalia
2.Inglismaa
3.Soome
4.Eesti
5.Liechtenstein

vibu
26.11.01, 14:26
natukene imestama paneb... Minu ainuke soov on, et eesti alagrupist edasi pääseks. Teil on ka teine soov- et saaks vaid Beckhami ja ei tea keda veel näha. Mõlemat arvatavasti ei saa. Seda tunnistagem. Kui saame ühe, siis ei saa teist. ja teie valite parema meelega oma iidolite nägemise, kui eesti edasipääsu... Ja mina loll lootsin, et isikukultuse ajad on läbi...

lell
26.11.01, 15:08
Orginally posted by vibu

natukene imestama paneb... Minu ainuke soov on, et eesti alagrupist edasi pääseks. Teil on ka teine soov- et saaks vaid Beckhami ja ei tea keda veel näha. Mõlemat arvatavasti ei saa. Seda tunnistagem. Kui saame ühe, siis ei saa teist. ja teie valite parema meelega oma iidolite nägemise, kui eesti edasipääsu... Ja mina loll lootsin, et isikukultuse ajad on läbi...

Pole siin imestada midagi. Arvesta sellega, et foorumis võtab sõna ka sellist rahvast, kes Portugali mängu ajal Figo särgi selga ajab ja siis staadionil portugaallaste poolt on, samuti nagu oli juunis Lillekülas, kui mina isiklikult nägin vist mingit paarikümmend Hollandi särgis eestlast, kes hollandlaste väravate puhul rõõmustasid ja omade tabamuse puhul niisama lolli näoga vahtisid.

Nii et minge ostke oma Beckhami ja Zidane'i särgid varakult valmis.

:viha: :viha: :viha:

yheksa
26.11.01, 15:15
Ma ei tea kuidas nüüd öelda aga pea igal eestlasel on ju miski lemmikvõistkond peale eesti.
Ja olgem ausad, eestil ei ole võimalust pääseda MM'le. Vähemalt niipea mitte. Ja kui mul onb valida miskite ida-euroopa tiimide ja suurte jalgpalli riikide vahel, siis ma valiks kah miski suure ja staardierohke jalgpalliriigi.

Kui mängiks eesti ja inglismaa - oleks mina inglismaa poolt. Aga see on ka ainus tiim mille puhul ma teen erandi ning ei ole eesti poolt!

vibu
26.11.01, 15:20
yheksa...

nagu ma ühes teises topicus rääkisin- ei loe, kas sõber on süüdi või mitte, tähtis on see, et sõber on hädas.
jalka puhul sama lugu. Tähtis ei ole see, kas omad mängivad s****t või mitte, tegemist on OMADEGA!
sry. enam sel teemal ei vaidle. mõttetus.

P.S mina oleksin eesti poolt isegi siis, kui meeskond mängiks maailma koondise vastu ja eesti meeskonnas figureeriks Rähn&Co:D

lell
26.11.01, 15:25
MISMOODI saab üldse olla omade vastu. Ok, saan aru kui oled, ütleme, pooltibla - ema eestlane, isa venelane - või mis iganes;) , et siis oled vastaste poolt aga kui sa raisk pead ennast eestlaseks siis oled sa ka eestlaste poolt.:viha:

yheksa
26.11.01, 15:28
Teia patriotismi kohta küsimus.
Kas Te olete kõik Eesti sõjaväes käinud?

...krt jälle sai teemast välja mindud!!

dreyd
26.11.01, 15:29
mnjah 9-l karmilt öeldud, ikka kel süda õige koha peal, see ikka omasid küll ei jätä:( :(

kuigi England on minu nr1 suures jalkas, siiski kui kunagi peaks Lillekal platsile jooksma eestilased ja inglased on minu süda vahvalt eesti poolt, igal juhul :reiv:

vibu
26.11.01, 15:30
lell...
Mul ema poolsed vanavanemad venelased, isa poolne vanaisa mustlane, sünnilt mulk, kasvult võrukas, tööpoolest seto. Ja pean ennast sulaselgeks eestlaseks.:D:D:D
ja isegi ei kahtle selles...

dreyd
26.11.01, 15:35
Orginally posted by yheksa

Teia patriotismi kohta küsimus.
Kas Te olete kõik Eesti sõjaväes käinud?

...krt jälle sai teemast välja mindud!!

jaaa minul on EEsti sõjaväes käidud, kaitsesin vene ja läti:D :D piiri, asi seegi ma arvan, sain võlliks kah veel;)

aiFo
26.11.01, 15:35
Kui mängiks eesti ja inglismaa - oleks mina inglismaa poolt. Aga see on ka ainus tiim mille puhul ma teen erandi ning ei ole eesti poolt!

hmm... yheksa, ma siiralt usun, et sa tegelt ei m6elnud seda, mida sa kirjutasid... lihtsalt kukkus niimoodi välja! :)

oli siin suvel kah yks siuke veider juhus, kus k6igi poolt nyydseks austet' ja armastet' :) neiu väljendas ennast pisut ebaselgelt...:)

IRL on asjad ilmselt ike sedamoodi, et kui eesti inglastele värava lööb, siis viskad sina-- yheksa -- samasuguseid saltosid nagu k6ik teised sinised... :)

pRmt!

aiFo. ytleb-kuidas-asjad-tegelikult-on;)

yheksa
26.11.01, 15:38
Okei ütleme siis nii.
Ma olen tösiselt õnnelik kui eesti lööb inglismaale värava aga ma olen ka vägaväga önnelik kui inglismaa võidab selle mängu. Ja enne mängu pisut ikka soovin et inglismaa võidaks selle mängu.

Sobib?

vibu
26.11.01, 15:41
minu patriotismis võid sa mitte kahelda... Sõjaväes käidud, peale aega jäädud, koolis käidud ja praegu kutseline piirivalvur. Ja kui sa veel kahtled minu patriotismis, siis võid sa vennas Kuule sõita (räigemalt ei tahaks öelda.
Aifo. Nagu näha ta mõtles just seda, mida ütles...

P.S vanaemal oli õigus, kui ta ütles- ausa vaenlase poole võid selja keerata, s****ta sõbra poole mitte kunagi...

[b]by aiFo: ok, ok, jätke yheksa hing rahule... läheb off-topikuks... las esimese kivi viskab see, kes ise syyst puhas on...:)

Taidur
26.11.01, 15:41
Jääks nüüd ikka teema piiridesse :)

Minu alagrupp:

Rootsi
Sloveenia
Ungari
Eesti
Luksenburg

lell
26.11.01, 15:42
TEEMAST: ennustus

1. Hispaania
2. Poola
3. Soome
4. Eesti
5. Malta

Yazid
26.11.01, 16:04
Kui mängiks eesti ja inglismaa - oleks mina inglismaa poolt.
Ärge imestage,selliseid "mehi" Eestis leidub.Ka üks mu väga hea sõber on selline.:viha: mees pooldas tuliselt Nii portugali kui ka Mehhikot kui need Eestiga mängisid.Igati rõve värk.Ma parem ei hakka oma närve selliste peale kulutama,ning jalkast nendega meelsasti ei räägi.

greenday
26.11.01, 23:11
Orginally posted by lell

Orginally posted by vibu

Pole siin imestada midagi. Arvesta sellega, et foorumis võtab sõna ka sellist rahvast, kes Portugali mängu ajal Figo särgi selga ajab ja siis staadionil portugaallaste poolt on, samuti nagu oli juunis Lillekülas, kui mina isiklikult nägin vist mingit paarikümmend Hollandi särgis eestlast, kes hollandlaste väravate puhul rõõmustasid ja omade tabamuse puhul niisama lolli näoga vahtisid.

Nii et minge ostke oma Beckhami ja Zidane'i särgid varakult valmis.

:viha: :viha: :viha:

Ma loodan, et see ei käinud minu pihta, kes ma mainisin Beckhamit ja Zidani. Ma ei saaks elusees olla Eesti vastase poolt. Ennem hakkaks mul veri tagurpidi käima. Ükskõik kui palju või kui suurelt Eesti kaotab, et vähene mu 100000%-ne tingimuseta toetus neile grammivõrdki. See ei tähenda, et ma ei tahaks imetleda Eesti poiste vastas selliste meeskondade nagu ENG ja FRA mängu. Või vaadata maailma parima suhtumisega mängijaid (minu arvamus on, et just nende suhtumine ja mõtlemine on teinud neist maailma parimad).

Yazid
06.12.01, 17:58
Ma ei saaks elusees olla Eesti vastase poolt. Ennem hakkaks mul veri tagurpidi käima. Ükskõik kui palju või kui suurelt Eesti kaotab, et vähene mu 100000%-ne tingimuseta toetus neile grammivõrdki.
Vaat see on alles patrioot.Võtaks kohe mütsi maha,kui oleks peas.
:D @sada tuhat miljon triljon jne prossa