320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

F*ck off Eesti Energia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    F*ck off Eesti Energia

    Lugu järgmine. Eile õhtul natuke peale üheksat läks meil Lasnamäel elekter ära. Asja lähemal uurimisel selgus, et terve meie paraadna on pime. nagu sellest veel vähe oleks, pool Lasnamäge oli pime. Egas midagi helistasin siis EE infotelefonile. Seal muidugi keegi ei vastanud muidugi. Kuulda oli ainult mingi naise teade, et lasnamäel, Pilrital ja Pirita-Kloostrimetsas on elektri katkestus. Tule tavas appi. seda, et mul elektrit polnud teadsin isegi. Mind huvitas rohkem see millal elekter tagasi tuleb!!!

    Nagu hiljem selgus olevat Reporteri maha öeldud, et elekter on ära vähemalt 3 tundi. Kust krt mina seda nende arvates teada oleks saanud kui mul elektrit pole ja telekat ei näe.

    Elame siiski 21 sajandil ja tegu pole mingi Võrumaa metsataluga, et asjad nii kaua aega võtavad.


    AHVID VÕTSID VOOLU ÄRA!!!
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    #2
    Vastus teemale \'F*ck off Eesti Energia\'

    rein rahune maha.....kõikide asjade parandamine ei käi 5 minutiga

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'F*ck off Eesti Energia\'

      Isegi Devil poiss helistas eile mulle ja küsis, kas elektrit on, kuid ma ei teadnud olin Sausti mõisas pulmas

      Kui ma öösel koju jõudsin oli elekter olemas, kuid viga selles imelikke kellaaega erinevad kodumasinad näitasid
      Tundmatu - ehk mida mina ka tean

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'F*ck off Eesti Energia\'

        Algselt postitas ballack


        rein rahune maha.....kõikide asjade parandamine ei käi 5 minutiga
        No krt, saan aru, et kuskil metsakolkas ei käi tõesti asi 5 minutiga. Tallinnas peaks ikkagi kiiremini saama kui kolme tunniga. Ma küll pole elektriga eriti kodus, aga mu arust peaks kuidagi need asjad ikka teistmoodi käima. Kui üks alajaam rivist välja läheb, siis lülitatakse teise peale vms.


        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'F*ck off Eesti Energia\'

          seda elektri asja ma ka ei tea.......aga selles suhtes küll jah et kui nii suur piirkond on siis peaks ikka varujaam olemas olema kohe võtta. ühesõnaga ehitame kõik endale tuulegeneraatorid ja paneme päikesepaneelid katusele siis ei pea kartma et tormi pärast elekter ära kaob

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'F*ck off Eesti Energia\'

            tuulepark peaks tallinn-peterburi mntl valmima vaikselt

            aga muidu, ikka veel teadmatus, mis toimus :P

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'F*ck off Eesti Energia\'

              Kotka turu juures oli elekter.

              Kommentaar

              Working...
              X