320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U Are Gay MMil....

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    U Are Gay MMil....

    Pole nagu meeskonna vastu midagi, aga austraallaste poolt hoidsin pöialt. Nüüd jääb vaid mõni üksik meeskond, kelle mängu hakkan nautima- üks on kindlalt Poola, teised kujunevad mängu käigus välja. Eelmise MMi ajal kujunes tahes tahtmatult lemmikuks LKorea. mäng sakslastega oli vägev ja olin lausa masenduses, kui mehed lõpuks kaotasid. Minu arvates olid võitu väärt. Ilusaim mäng minu arvates oli. Ja nüüd jäid kängurumaa poisid kõrvale. Masendav...
    keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

    #2
    Orginally posted by vibu
    Eelmise MMi ajal kujunes tahes tahtmatult lemmikuks LKorea.
    Kas 1-3 ja 0-5 kaotused avaldasid muljet või?

    Kommentaar


      #3
      yazid...
      Sulle eesti koondis meeldib?
      kas suureskoorilised kaotused viimasel ajal avaldasid muljet?
      hale mees, kes fännib vaid võitjaid. Mis ei tähendaks, et mina fännin vaid kaotajaid... Ei näe isegi mõtet sellisele selgitada, MIKS mulle LKorea meeldis...
      keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

      Kommentaar


        #4
        Orginally posted by vibu

        yazid...
        Sulle eesti koondis meeldib?
        kas suureskoorilised kaotused viimasel ajal avaldasid muljet?
        hale mees, kes fännib vaid võitjaid. Mis ei tähendaks, et mina fännin vaid kaotajaid... Ei näe isegi mõtet sellisele selgitada, MIKS mulle LKorea meeldis...
        Muidugi mulle Eesti koondis meeldib(olenamata vastasest ja tulemustest).Ma fännin seda keda alati(mitte tingimata võitjaid!) .Mõned võivad tõesti turniiri käigus hea mänguga poolehoiu võita(kuid mitte lemmikuks saada).Aga ,et selliste mängudega(0-5,...)
        PS.Sa said ilmselt minust valesti aru.Poin oli selles ,et ta hakkas sulle turniiri käigus alles meeldima, mitte ennem(nii sa vähemalt väitsid).Mulle isiklikult tiimid keda ENNEM pole pooldanud vegeteerimisega lemmikuks ei saa.

        Kommentaar


          #5
          vabandan oma teadmatust... kuid kui sa nimetad mängu saklastega vegeteerimiseks... No Commens.
          keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

          Kommentaar


            #6
            Orginally posted by vibu

            vabandan oma teadmatust... kuid kui sa nimetad mängu saklastega vegeteerimiseks... No Commens.
            Seda küll mitte!See oli Koreal väga hea esitus(avaldas muljet).Kuid ma pidasin silmas siiski eelmist MM'i (MM98),aga sina vist MM94.Seega vist üks räägib aiast ja teine selle august
            ps. Need 1-3 ja 0-5 olid kaotused Mehhikole ja Hollandile 98a.

            Kommentaar


              #7
              Sorry, mõtlesin tõesti 94mmi, kuid see näitabki, et meeskond meeldis juba enne kaotusi Mehhikole ja Hollandile. Hollandi käest saime ise ka sama skooriga ja ega mehhiko käestki kergemaga pääseks. Nui neljaks- mulle meeldib LKorea (ja tulla 0:3 kaotusest 2:3 peale. Teisel poolajal. Ja omada lõpus veel niipalju powerit! see väärib austust...)
              keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

              Kommentaar


                #8
                Minu meelest saime 98ndal Mehhiko käest 0:6!

                Kommentaar


                  #9
                  Orginally posted by Siim88

                  Minu meelest saime 98ndal Mehhiko käest 0:6!
                  0-5 vist

                  Kommentaar


                    #10
                    0-6 oli Mehhiko kasuks see m2ng. Kuskil Itaalias peeti. Lemsalule oli see viimane m2ng koondise kaptenina. Tal oli tol ajal ilgelt sitt vorm ja Teitur arvas, et kapteniks olek lisab asjatut n2rvipinget.
                    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                    The Special One

                    Kommentaar


                      #11
                      Jaan Sul on õigus 0:6 ja mängu võitsid mehhiklased.
                      Millalgi pidi veel mingi mäng Mehhiloga toimuma, aga see jäi mingil põhjusel ära.
                      Jürgen
                      Jalgpallihaigla liige NR. 69

                      Kommentaar


                        #12
                        9 May 1998 - Montecatini, Italy
                        Match Status: Friendly
                        Mexico - Estonia 6:0

                        Kommentaar

                        Working...
                        X