PDA

View Full Version : U Are Gay MMil....

vibu
26.11.01, 14:40
Pole nagu meeskonna vastu midagi, aga austraallaste poolt hoidsin pöialt. Nüüd jääb vaid mõni üksik meeskond, kelle mängu hakkan nautima- üks on kindlalt Poola, teised kujunevad mängu käigus välja. Eelmise MMi ajal kujunes tahes tahtmatult lemmikuks LKorea. mäng sakslastega oli vägev ja olin lausa masenduses, kui mehed lõpuks kaotasid. Minu arvates olid võitu väärt. Ilusaim mäng minu arvates oli. Ja nüüd jäid kängurumaa poisid kõrvale. Masendav...

Yazid
26.11.01, 15:59
Orginally posted by vibu
Eelmise MMi ajal kujunes tahes tahtmatult lemmikuks LKorea.
Kas 1-3 ja 0-5 kaotused avaldasid muljet või?:D

vibu
26.11.01, 16:08
yazid...
Sulle eesti koondis meeldib?
kas suureskoorilised kaotused viimasel ajal avaldasid muljet?
hale mees, kes fännib vaid võitjaid. Mis ei tähendaks, et mina fännin vaid kaotajaid... Ei näe isegi mõtet sellisele selgitada, MIKS mulle LKorea meeldis...

Yazid
26.11.01, 16:32
Orginally posted by vibu

yazid...
Sulle eesti koondis meeldib?
kas suureskoorilised kaotused viimasel ajal avaldasid muljet?
hale mees, kes fännib vaid võitjaid. Mis ei tähendaks, et mina fännin vaid kaotajaid... Ei näe isegi mõtet sellisele selgitada, MIKS mulle LKorea meeldis...
Muidugi mulle Eesti koondis meeldib(olenamata vastasest ja tulemustest).Ma fännin seda keda alati(mitte tingimata võitjaid!) .Mõned võivad tõesti turniiri käigus hea mänguga poolehoiu võita(kuid mitte lemmikuks saada).Aga ,et selliste mängudega(0-5,...)
PS.Sa said ilmselt minust valesti aru.Poin oli selles ,et ta hakkas sulle turniiri käigus alles meeldima, mitte ennem(nii sa vähemalt väitsid).Mulle isiklikult tiimid keda ENNEM pole pooldanud vegeteerimisega lemmikuks ei saa.

vibu
26.11.01, 16:35
vabandan oma teadmatust... kuid kui sa nimetad mängu saklastega vegeteerimiseks... No Commens.

Yazid
26.11.01, 16:39
Orginally posted by vibu

vabandan oma teadmatust... kuid kui sa nimetad mängu saklastega vegeteerimiseks... No Commens.
Seda küll mitte!See oli Koreal väga hea esitus(avaldas muljet).Kuid ma pidasin silmas siiski eelmist MM'i (MM98),aga sina vist MM94.Seega vist üks räägib aiast ja teine selle august :D
ps. Need 1-3 ja 0-5 olid kaotused Mehhikole ja Hollandile 98a.

vibu
26.11.01, 16:54
Sorry, mõtlesin tõesti 94mmi, kuid see näitabki, et meeskond meeldis juba enne kaotusi Mehhikole ja Hollandile. Hollandi käest saime ise ka sama skooriga ja ega mehhiko käestki kergemaga pääseks. Nui neljaks- mulle meeldib LKorea (ja tulla 0:3 kaotusest 2:3 peale. Teisel poolajal. Ja omada lõpus veel niipalju powerit! see väärib austust...)

Siim
26.11.01, 17:03
Minu meelest saime 98ndal Mehhiko käest 0:6!

Yazid
26.11.01, 17:08
Orginally posted by Siim88

Minu meelest saime 98ndal Mehhiko käest 0:6!
0-5 vist

Jaan
26.11.01, 20:54
0-6 oli Mehhiko kasuks see m2ng. Kuskil Itaalias peeti. Lemsalule oli see viimane m2ng koondise kaptenina. Tal oli tol ajal ilgelt sitt vorm ja Teitur arvas, et kapteniks olek lisab asjatut n2rvipinget.

Lincoln
26.11.01, 22:09
Jaan Sul on õigus 0:6 ja mängu võitsid mehhiklased.
Millalgi pidi veel mingi mäng Mehhiloga toimuma, aga see jäi mingil põhjusel ära.
Jürgen

Yazid
27.11.01, 01:41
9 May 1998 - Montecatini, Italy
Match Status: Friendly
Mexico - Estonia 6:0