320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

\"Ühe tiimi\" fantasy league

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    \"Ühe tiimi\" fantasy league

    Ma siis alustasin uue teema. Proovin selle asja ajamise enda peale võtta. Nuputan midagi välja ja siis küsin arvamusi. Kõik selleks et see liiga võimalikult huvitavaks teha.
    M-HUNT

    #2
    Mõtted!

    Minu mõtted selle "Ühe tiimi liiga" kohta:
    1) Hoojast võtaks osa 20 manageri kellest igalühel oleks manageerida üks kinde tiim. (ühel manageril - Boston, teisel - Chicago jne jne)
    2) Draftis järjestuksid tiimid eelmise aasta NBA pingerea alusel - 1. pickija saab eelmise hooaja 30 teami ja viimane pickija saaks eelmise aasta NBA 11. teami omanikuks.
    3) Drafti 10 esimest ringi valivad managerid ainult oma tiimi mehi.
    4) Kuna meeskonda saab valida 15 mängijat siis 5 viimast drafti ringi oleks põnevad, kuna saab valida mehi vabalt eelmise aasta NBA TOP 10 teamide mängijate hulgast. (so siis ntx 1 picki omanik saaks valida LeBroni
    5) Hooaja vältel saab teha tradesid nö 5 viimase draftiringi mängijatega ehk siis free picki mängijatega. Samuti tuleb teha trade kui mängijad reaalselt hooaja jooksul klubi vahetavad.
    6) Et asi oleks huvitavam ja tradevõimalusi rohkem mõtlesin veel välja sellise asja: igal "SUPERTULEMUSE" teinud manageril on võimalik iga supertulemuse eest saada võimalus teha ükskõik milline trade. Ehk tal on võimalus välja pakkuda ükskõik milline trade. Supertulemuste aluseks on eelmise hooaja EFNBA parimad üksiktulemused. (ntx ühel nädalal 760 pts, 289 lauda jne... ehk siis supertulemus on eelmise aasta arima üksikstati kordamine või ületamine. Ntx kui boston Celticu team teeb nädalaga 761 pts, siis on seda manageerival manageril võimalus pakkuda ükskõik kellele välja ükskõik milline trade. Ka Bostoni mees Chicago mehe vastu)

    sellised mõtted siis esialgu...
    M-HUNT

    Kommentaar


      #3
      Niih! SDK kaevas välja et nba.com'il on väikesed üllatused varuks!

      Siin siis selline keskkond, kus saaks teha päriselt ühe teami fantasy, kuna osalevate meeskondada piirarvuks on 30, see tähendab siis et igale managerile jaguks üks meeskond! Olgema ausad, ma ei ole veel kõiki reegleid läbi lugenud, aga üks variant on siin! Mitte et Pao-Aoki mõtted tahoole põhinevast ühe teami variandist kehvad oleksid! Lihtsalt, selline uus võimalus on ka olemas!

      Kommentaar


        #4
        Eile jah Sundance juhtis ka minu tähelepanu sellele NBA.COM võimalusele. Kahju oli muidugi sellest, et ei olnud võimalik sinna ühtegi Leaguet tekitada... kuskil vahepeal oli mingi error. Proovisin mina ja proovis ka Sundance. Aga seda võisk mõelda küll... eesmärk oli ju tekitada midagi tavapärasest erinevat, nii et vahet ei leks ju kus keskkonnas mäng toimub Kui kellelgi õnnestub sinna mingi liiga luua võiks teada anda!
        M-HUNT

        Kommentaar


          #5
          Mul on liiga olemas!

          Kommentaar


            #6
            Nüüd seoses millegi erineva otsingutega on mul tekkinud uus mõte. Kuna fantasy fännidele on tekkinud võimalus mängida ka NBA.COM portaalis, siis seal peaks varsti valmis saama fantasy mäng nimega Salary Cap Challence. See võiks olla midagi väga huvitavat ja erinevat. Äkki prooviks nö ühe teami liiga asemel hoopis seal kätt?
            M-HUNT

            Kommentaar


              #7
              Ideid juba nii palju, et enam ei tea mida valida
              Ise olen kindal rahaliigas ja Keeperis! Ühe meeskonna asi jääb vist igavaks ja tundub et ka manageride puudus on. See uus asi. Eks näis, püüan oma pre-rankidega hakkama saada kõigepealt.

              Kommentaar


                #8
                Liigad ja värgid...

                Ise olen kah käpp nii rahaliigas kui ka keeperis ja mõtted liiguvad siin, et ilmselt ainult need 2 liigat manageerimise alla jäävadki. 2 liigaga jõuaks tegeleda... rohkemaga jääks hätta. Ainuke pinge tekiks drafti tegemisel Nii et peab vist see aastas eda ühe teami liigat mitte käsile võtma
                M-HUNT

                Kommentaar


                  #9
                  Eile arutasime jah siin, et üle 2 liiga ei tahaks endale kaela peale võtta. Tahes tahtmata läheb vähemalt minul kogu mõttetegevuse aur Meistriliiga peale. Muudes liigades oleks ainult kohustus kaelas mehi paika panna jne. Ei tunne mujal võitudest erilist headmeelt ja kaotustest ka suht pohh. Niiet ise teen ka see aasta siis ainult Meistriliigat ja Keeperit.

                  Kommentaar

                  Working...
                  X