320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

No oli seda tarvis?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No oli seda tarvis?

    krõm purjusupeaga roolis. 17ndal. Nüüd lehed pasundavad, mõnel "targal" mehel jälle hea viidata, et "näete mis teistes meeskondades sünnib", ning taas uks koondisse kinni. Ei poolda purjus peaga sõitmist, aga kuidagi lihtsalt mängime ise oma kaardid vastastele kätte...
    ja...
    No oli seda kirjutist siia tarvis?
    keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

    #2
    Orginally posted by vibu

    ..., ning taas uks koondisse kinni.
    Kas sulle tundus, et ukse vahelt hakkas vahepeal valgust immitsema? See on ju anyway kümne riiviga kinni selle kooli meeste ees.
    Jalgpallihaigla patsient #172
    Diagnoos: raskekujuline futboliit

    Kommentaar


      #3
      Olen sinuga ühte meelt ,et ega teda niikuinii poleks koondisesse kutsutud.Kahju kahjux.
      Jalgpallihaigla liige.

      Kommentaar


        #4
        enne ei olnud vähemalt põhjust varnast võtta, nüüd on...
        keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

        Kommentaar


          #5
          Ma olen 110% kindel, et mees oli Kamikadzest kodu poole suundumas, sest seal olen ma teda korduvalt näinud.
          Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

          Kommentaar


            #6
            Ega seal midagi imestada pole, Krõm on ennegi pulli teind ju. Ja nagu enne mainiti, ei old tal ka erilisi lootusi Koondisse niikuinii pääseda nii et suht pohhui. Muidi peab meesoma teo yle järgi mõtlema ning oma klubi poolt karistada saama.
            elagu tom!
            jalgpall=elu

            Kommentaar


              #7
              Ei taha kellegile liiga teha aga Krõmil oli koondises olles ka pohhui.
              Ja ei taha küll ära sõnuda, kuid uue peatreeneri tulekuga on kardetavasti Krõmil klubist minek. Ja ka teistel mängijatel kelle suhtumisega probleeme tuleb (kui tahan siis joon ja sina treener ei tule õpetama)
              Jalgpallihaigla Liige

              Kommentaar


                #8
                Mul on väga hea meel kui sellise suhtumisega mehi koondisesse ei võeta. Ma ei ole absoluutselt teiste klubide vastu peal flora, igat inimest tulub hinnata individuaalselt. Ma loodan, et nüüd lõpeb Krõmi toppimine unistuste koondisesse.
                \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                Kommentaar


                  #9
                  Krõm ei ole ju enam poisike ,aru peaks peas olema. Krt. ,kui ikka ei oska juua siis koondisesse asja ei ole ja jutul lõpp. mina ei võtaks teda isegi Levadiasse enam ,kaua võib üht vananevat staari poputada, ta on ju ennegi sigadusi teinud. mängijana ja inimesena ta mulle meeldib ,kuid suhtumine vutti on ikka küll ebaproffessionaalne.
                  FCF Forever

                  Kommentaar


                    #10
                    Muidu on Tom tore poiss,aga täis peaga läheb asi päris käest ära.Kui üle teatud piiri joob,siis jääb ta magama ja kuseb ennast täis.
                    Ja siis meeldib talle võlgu võtta ja pärast mitte tagasi maksta.
                    Aga Levadiaga on tal leping läbi niigi,arvata võib et ta on järgmine aasta TVMK-s.

                    Kommentaar


                      #11
                      Lugedes tänast SL/Õhtulehe artiklit, langes tema maine minu silmis väga. Suhtumine oli umbes selline, et "mis siis, see ei olnud midagi erilist, ma ei olnud purjus. Siin polnud jalgpalliga midagi pistmist." Tule taevas appi, huvitav, mis ta IQ on?

                      Kommentaar


                        #12
                        Orginally posted by Jokker

                        Aga Levadiaga on tal leping läbi niigi,arvata võib et ta on järgmine aasta TVMK-s.
                        mina selles nii kindel poleks

                        Kommentaar


                          #13
                          Krõmi ultimaatumid Levadias olid ju tuntud. kas mina või treener. treener läks, kuid ...
                          eks näis, keda Pasi enda ümber koondada püüab. kuulujutte on kõiksuguseid, kuid see on kahe hooaja vahel ilmselt normaalne nähtus.

                          Kommentaar


                            #14
                            Siin on huvitav paralleeli tõmmata korvpalliga.
                            Müürsepp Eestis olles joob ja laaberdab, sõidab purjus peaga ja paneb veel matsu ka kõigele lisaks, aga sellegipoolest on kõva mees ja koondise ülikindel esinumber.

                            Jalgpallis aga, Viikmäe, noor talendikas jalgpallur, jääb purjuspäi kogemata vahele. Saab automaatselt koondisekeelu ja saadetakse mängima madalamasse liigasse. Nüüdseks on muidugi olukord taastunud, aga vaene mees pidi ikka päris kõvasti seetõttu kannatama.
                            Krõm küll enam noor ei ole ja ega ta nii väga koondisekõlbulik ka pole, aga sellegipoolest võivad teda oodata päris tõsised karistused.

                            Kusjuures Kosk'i väitel võis ta koju sõita Kamikazest. Kas see mitte Müürsepa klubi pole .

                            Tuleb välja, et Eestis ainuke pallimänguala, mida tõsiselt võetakse, on jalgpall. . Ülejäänutel on pohhui, mida mängijad vabal ajal teevad
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              #15
                              Fakt on see ,et uuel treeneril saab väga raske olema,kui ta tahab Levadiast uuesti konkurentsivõimelist meeskonda teha.Igaljuhul jään huviga ootama milliseid muutusi uus treener endaga kaasa toob ja kas kevadel on meil võimalik palliväljakutel näha uue hingamisega Krõmmi ja Olumetsa.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X