320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Käes on seeneaeg!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Käes on seeneaeg!!!

    kuidas siis ka sellel aastal seenasaak ka on?ise pole veel metsa saanud aga nädalavahetusel on see kindalsti plaanis.
    97
    kukeseen
    37,11%
    36
    tõmmuriisikas
    4,12%
    4
    võiseen
    3,09%
    3
    kuuseriisikas
    8,25%
    8
    kaseriisikas
    4,12%
    4
    kärbseseen
    9,28%
    9
    männiriisikas
    1,03%
    1
    kivipuravik
    3,09%
    3
    muud seened
    5,15%
    5
    ma ei tunnegi seeni
    24,74%
    24
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    #2
    Heh, mõtlesin just isegi uurida, kes kus käib ja mida korjab.
    Minu seenemets jääb Võsu kanti ja peamiselt männiriisikad lähevad kaubaks - härmas viin ja marineeritud riisikad ning talv saab hulka soemaks.
    Loodetavasti saab see laupäev ka lõpuks kummarid jalga ja korvi käevangu.
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    Kommentaar


      #3
      Pole kunagi meeldinud seenel käia. Või siis asi selles, et viimati käisin ca 15 aastat tagasi. Aga marineeritud tatikad... mmmm...
      Supplies!

      Kommentaar


        #4
        Küll on mõnus seenel käia! Täna sai juba käidud ja saak oli: kaks vannitäit riisikaid ja võiseeni, lisaks palju puravikke, mida täna õhtul juba süüa saab. Raplamaal ei ole kunagi seenepuudust olnud. Ja kui on siis on asi viitsimise taha kinni jäänud. Koju jõudsin poolteist tundi tagasi, see puhastamine on kõige sandim tegevus seenetamise juures, aga mõned õlled olid ka külmas.

        Kommentaar


          #5
          toksige parem kodus seent

          Kommentaar


            #6
            Ema käis. Päris kenasti oli saaki saare peal

            Kommentaar


              #7
              käisime kevadel amsterdamis natuke seenel. ühel meist käivad siiamaani flashbackid peal. pool aastat hiljem! ühest korrast. ja see ei ole tore, kui need on bad tripi flashbackid. lapsed ärge minge seenele! päriselt! tehke savu ja pange rattaid keele alla, aga ärge hallutsinogeene puutuge.

              Konn "Drugs are Bad" osakonnast
              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

              Kommentaar


                #8
                Võsi kandis on ka kõvasti kukekaid ning kitsemampleid, viimaseid on hää marineerida.

                Kommentaar


                  #9
                  Oeh. Alles käisime ühel laupäeval neid neetud seeni otsimas. Mitmest metsast. Praktiliselt mitte midagi ei leidnud. Ainult kurk jäi valusaks.

                  Aga eks naine ajab varsti jälle niikuinii metsa.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    #10
                    Ei toksi seent !!!
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas lennat Vaata postitust
                      Küll on mõnus seenel käia! Täna sai juba käidud ja saak oli: kaks vannitäit riisikaid ja võiseeni, lisaks palju puravikke, mida täna õhtul juba süüa saab. Raplamaal ei ole kunagi seenepuudust olnud. Ja kui on siis on asi viitsimise taha kinni jäänud. Koju jõudsin poolteist tundi tagasi, see puhastamine on kõige sandim tegevus seenetamise juures, aga mõned õlled olid ka külmas.
                      kas seal raplamaal mitte nõukogude ajal tuumarakettide baas polnud? ei ole ime et hästi kasvavad...tšernobõlis pidid ka seened ja muud ollused hästi kasvama.

                      Kommentaar


                        #12
                        alles sai käidud viljandimaal seenel. saagiks oli 3 ämbritäit seeni

                        unustasin. ise seeni ei söö:P

                        Kommentaar


                          #13
                          Minu lemmik on ikka, värske paneeritud ja praetud suur sirmik, mmm parem kui shnitsel. Paraku koht kus ma neid noppimas olen käinud on tänaseks suvilaid täis ehitatud. Ainuke võimalus ongi siis minna nädala sees, kellegi aeda ronida ja seened ära korjata.

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                            lapsed... ...tehke savu ja pange rattaid keele alla, aga ärge hallutsinogeene puutuge.
                            Teadlased on kindlaks teinud otsese seose kanepi tarvitamise ja osa inimesi tabavate vaimuhäirete vahel.


                            Häbi sul olgu, ajad noored hukka!

                            Niiet, lapsed minge metsa seenele! Kärbseseentest ja rästikutest hoidke eemale!


                            Ise ma seeni ei söö... mittemingisuguseidki! Jube halvad maitsevad.
                            olgem kristlased, vabandused on esitatud

                            Kommentaar


                              #15
                              Võrumaal on seeni jalaga segada. Üleeile sai kahe tunniga´kolm äbmritäit kivi- ja haavapuravikke korjatud. Isegi kuidagi ebahuvitav oli, ainult lõikamise vaev.
                              Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                              Kommentaar

                              Working...
                              X