PDA

View Full Version : Hetketulemuse järgi parim meeskond?

dieter
27.11.01, 15:52
Riskides sattuda paljude pahameele alla oma lemmikklubi promodes, kuid siiski - FC Bayern võitis Tokyos Boca Juniorsi 1:0, lisaajal Sammy Kuffouri :lahe: löödud väravast :õlu:
Kui nüüd veel Bundesligas ja Champions Leagues ka mängu käima saaks uuesti :kaabu:

Kahju, et ainult mängu ise ei näinud, sai pelgalt neti vahendusel asjaga tutvutud :(

Siim
27.11.01, 16:27
Nimetaksin 5 maailma parimat klubi (loomulikult subjektiivne arvamus)

Real Madrid - kõigi aegade parim, praktiliselt kunagi ei mõõna tõsiselt
Manchester United - viimaste aastate ühtseima koossseisuga väga tugev eelkõige meeskonnana (mitte mehed eraldi)
Bayern München - Saksa võim on alati tugev
Liverpool - Eelmine hooaeg olid nad säravaimad Euroopas ja Inglismaal
Boca Juniors - Lõuna-Ameerikas siiski viimaste aastate parim!

Jõudude vahekord muutub nende klubide vahel pidevalt.

Artur
27.11.01, 22:13
1.AC Milan - vaieldamatult Euroopa täielik tippklubi.Tugev koosseis, tõsiste staaride ja muidu väga heade mängijate arv on tasakaalus.Kahjuks pole Milanil viimasel ajal päris nii hästi läinud kui oleksin soovinud, aga usun ,et mõne aasta pärast(miks mitte juba järgmine aasta?) on Milan valmis Euroopat vallutama

2.FC Bayern Mynchen - Euroopa meistrid, ääretult ühtlane koosseis.Suurepärane kokkumäng, hea kesväli, teravad ründajad.

3.Juventus - Väga tugev klubi koos minu arvates ühe maailma parima ründaja Alessandro Del Pieroga.Kahjuks mängib Juventuses minu jaoks nii mõnigi ebasümpaatne mängija.

4.AS Roma - Maailma raskeima liiga meister koos praeguse hetke Italia Serie A parima playmakeri Francesco Tottiga.

5.Deportivo de la Coruna/FC Barcelona/Valencia - ei oska otsustada milline neist.Depor on väga tugev meeskond ilma suurimate staaridega( koos suure austusega Deportivo mängijate vastu - Indrek Kannik :D ) Valencia - eelmise aasta Meistrite Liiga finalist, tänu sellele teenibki Valencia koha siin minu parimate seas.Ja Barcelona kohta ei oska nagu midagi suurt öelda.Igaljuhul tugev meeskond, mõned suurepärased individuaalsed talendid, paar vägagi sümpaatset mängijat ja nagu Juventuselgi, paar ebasümpaatset.

nwa
27.11.01, 23:10
Liverpool jääb nüüd küll maailmaa parimatest kaugele maha.

Miks sa Artur ütled ,et Itaalia liiga on kõvim-millal löödi korralikult läbi euroopa karikasarjades????? 90-ntate alguses võis olla Itaalia liiga teistest peajagu üle aga ajad on muutunud.:üllatus:

Yazid
27.11.01, 23:41
1.Bayern M
2.Real M
3.ManU

Artur
28.11.01, 00:18
Orginally posted by nwa

Miks sa Artur ütled ,et Itaalia liiga on kõvim-millal löödi korralikult läbi euroopa karikasarjades????? 90-ntate alguses võis olla Itaalia liiga teistest peajagu üle aga ajad on muutunud.:üllatus:

Ei, ega ma seda väitnudki ,et Itaalia liiga kõiga kõvim on.Ma ütlesin seda ,et Itaalia liiga on kõige raskem.

Ausalt öeldes ei viitsi hakata siin vaidlema mis see parim liiga ikkagi on.Igalühel on selle kohta oma arvamus.Aga selles olen ma üsna kindel ,et Itaalia Serie A on kõige raskem.

mcnamara
29.11.01, 13:23
Ei tahaks kohe nimetadagi seda maailma parimat. Liverpool see veel:) ei ole. Klubide MM-i kui sellist ju ei korraldata - üks mäng (mis kummagi klubi jaoks väga oluline ei ole), ei ole piisav näitaja.

coco
29.11.01, 13:24
Siinkohal nõustun Arsene Wengeri sõnadega ''Hetkel parim klubi euroopas on Deportivo de la Coruna''
Olgu õnn nendega :P

dieter
29.11.01, 14:06
Klubide MM-i kui sellist ju ei korraldata - üks mäng (mis kummagi klubi jaoks väga oluline ei ole), ei ole piisav näitaja.
Ma arvan, et kui Liverpool oleks Bayerni või Boca asemel mänginud ja võitnud, oleksid sa üsna rahul sellega ja võib-olla arvaksid ka ise, et meeskond, kes tuli oma maa meistriks, CL-i meistriks ja kahe maailmajao parima mängus võitjaks, on HETKEL parim meeskond. :eiei: :kisakõri:
Aga noh, eks point ole siin ka selles, et tegu oli FC Bayerni võiduga, kes minu lemmikuks, sellest ka taoline subjektiivne arvamus.

mcnamara
29.11.01, 14:48
Orginally posted by dieter

Klubide MM-i kui sellist ju ei korraldata - üks mäng (mis kummagi klubi jaoks väga oluline ei ole), ei ole piisav näitaja.
Ma arvan, et kui Liverpool oleks Bayerni või Boca asemel mänginud ja võitnud, oleksid sa üsna rahul sellega ja võib-olla arvaksid ka ise, et meeskond, kes tuli oma maa meistriks, CL-i meistriks ja kahe maailmajao parima mängus võitjaks, on HETKEL parim meeskond. :eiei: :kisakõri:
Aga noh, eks point ole siin ka selles, et tegu oli FC Bayerni võiduga, kes minu lemmikuks, sellest ka taoline subjektiivne arvamus.

Väga võimalik, et sul on õigus. Kindlasti on Bayern sellele tiitlile väga tugev kandidaat. Samas arvan, et nõustud minuga, kui ütlen, et ta ei ole AINUS võimalik kandidaat. Aga tegelikult - kui palju ma klubijalgpalli ka ei väärtustaks, jalgpalli maailmameistriks saab end nimetada vaid koondiste MM-i võitja.

Fazz
29.11.01, 19:28
Orginally posted by mcnamara

Klubide MMi korraldatakse küll, ent sel aastal jäi see kahjuks mingite sponsorlepingute jama tõttu ära. See turniir oleks pidanud sel suvel Hispaanias toimuma. Euroopa klubidest oleksid seal pidanud osalema Real, Depo ja Gala.
Esimene klubide MM toimus 2000. aasta algul Brasiilias ja selle võitis Corintians, kes lõi finaalis penaltitega Vasco da Gamat.

mcnamara
30.11.01, 11:09
jajah, tuleb tõesti meelde, et oli mingi selline võistlus nagu klubide mm... aga vist olid mingid majanduslikud raskused sellega. jah, ühesõnaga, keeruline lugu, kes see maailma parim ikkagi olla võib;)

Fazz
30.11.01, 12:52
Fakt on ka see, et tänavusel Euroopa Superkarikal lõi Liverpool sedasama paljukiidetud ja pärjatud Bayernit 3:2. Selle taustal kõlab ikka eriti kummastavalt väide, et Liverpool jääb maailma parimatest 'kaugele maha' :kratsti:.

mcnamara
30.11.01, 13:35
Sul on õigus, fazz. Kahjuks tuleb aga paratamatult silme ette viimatine Barcelona-mäng...andis nagu mõista, et Pool'il on veel pikk tee käia. Muidugi taas - ega ühe mängu põhjal põhjalikke järeldusi teha ei saa.

dieter
30.11.01, 14:29
Mnjah, 2:3 kaotada pole 'paljukiidetud ja pärjatud' meeskonnale just häbiks, mis muidugi ei vähenda Liverpooli toda saavutust. Ja mina ju ei öelnud, et Liverpool KAUGELE maha jääb, ent näiteks Liverpooli võidetud karikatest loevad vähemalt minule rohkem meistritiitlid, mille osas on Bayern sel hooajal vist ületamatu olnud. Rõhutan sõna SEL hooajal, sest kuigi mõnede arvates võib-olla kogemata, läbi õnne vms on need saadud (Bundesliga viimase minuti väravat, CL-i finaalis võitmist penaltidega ning Bocale kah lisaajal löödud väravat võivad mitmed pidada õnneks või vedamiseks), on need tiitlid Bayernil olemas.
Nojah, samas ma olen enam kui kindel, et juhul kui asjalood oleks vastupidi - näiteks Pool või minugipoolest kasvõi Real Madrid või ManU oleks sama saavutanud ja Bayern oleks võitnud kõikvõimalikud karikad, mis võita annab, siis ma tooks kah oma lemmikklubi esile. Kuid fakt on siiski see, et (minu hinnangul) on Bayern olnud sel aastal parim.
Aga jah, jalgpall on ümmargune - kui Pool lõi Bayernit 3:2, siis samuti on Bayern saanud Bundesligas näiteks Bremenilt 0:1. Ja Pool Barcalt väga ilusti 1:3, nii et :lahe: :doh:

:õnnelik: :D Eks kogu mu jutt ole paljudele vastumeelt, sest ega ju Bayernit ja Saksamaad sallita, seetõttu ei oska ja ei taha näiteks Inglise või Hispaania vuti austaja nende saavutusi tunnustada. Ehkki võiks ju, kes teab, äkki peab veel täiendavad 25 aastat ootama (st mina isiklikult muidugi ei oodanud Bayerni võitu nii kaua, 25 aastat tagasi mul polnud eeldatavasti Bayernist mõhkugi, kuna mind ennastki veel siis päris olemas polnud, mõni aasta läks veel aega). :lahe:

mcnamara
30.11.01, 14:40
dieter, ei ole asi selles, et (mina vähemasti) saksa jalgpalli ei salli. liverpool lihtsalt on minu lemmik. ja eks ole minagi oodanud... üle kümne aasta meistritiitlit ja euroopa meistrite karika võitmisest viimati saab kevadel juba 17 aastat... muidugi loodan, et pool seda tähtpäeva vääriliselt tähistab;) aga seda loodad ju sinagi bayerni puhul.

dieter
30.11.01, 15:11
mcnamara - järelikult saad üsna hästi aru, miks ma Bayernit hetke parimaks meeskonnaks maailmas pean :P

mcnamara
30.11.01, 15:41
ja sina dieter, saad ehk samuti aru, miks ma sinuga nõus ei ole ;) ;) ;)

apunkto
02.12.01, 15:33
Orginally posted by Artur

1.AC Milan - vaieldamatult Euroopa täielik tippklubi.Tugev koosseis, tõsiste staaride ja muidu väga heade mängijate arv on tasakaalus.Kahjuks pole Milanil viimasel ajal päris nii hästi läinud kui oleksin soovinud, aga usun ,et mõne aasta pärast(miks mitte juba järgmine aasta?) on Milan valmis Euroopat vallutama

Kui ma oleksin Sparta Praha fänn siis ma ometi ei ütleks, et ta on hetketulemuste järgi maailma parim meeskond. Milan on tugev küll aga nimetada teda maailma parimaks? Millised on need tulemused, mis seda arvata lasevad? ei ei nii küll ei lähe...

[/quote]4.AS Roma - Maailma raskeima liiga meister koos praeguse hetke Italia Serie A parima playmakeri Francesco Tottiga.
[/quote]

Olen ise Roma suur fänn aga ka teda on maailma parimate klubide hulka veidi raske liigitada, näed seda ju ise. Ei CL-is ega SerieAs pole nad hetkel just hiilgavad. On paremaid siiski ma pakun.

Ise ei hakka parimaid välja käima see on suhteline. Valencia näitex jõudis 2 aastat järjest CL finaali ometi ei oleks mina ega ka paljud teised lugenud teda hetke näitex 3 parima meeskonna sekka, kuigi hetketulemuste põhjal olnux see loogiline.

Artur
02.12.01, 17:53
Orginally posted by aojalgpall
Olen ise Roma suur fänn

aojalgpall, kas sa mitte hoopis Juventuse fan ei olnud?

Aramis
03.12.01, 14:42
Minu nägemuse järgi on nii Euroopa SuperCup kui ka Maailma SuperCup väga alahinnatud ja mitte eriti tõsised kax mängu.Nende puhul ei oskax makyll ei Pooli,Bayerni ega Boca peael yhtegi hinnangut anda.Kui asi piirdux Euroopaga ,siis on yx mis kindel m -momendi parim klubi Euroopas on Bayern München.Ja ega seda tiitlit ei saagi kauema kui aastataguse võidu eest anda ,sest klubide koosseisud vahetuvad kiiresti ja kui enne Bayernit oli Reall parim ,siis nyyd on nii lood.Nii Poolil kui Realil on võimalik end see aasta tõestada ja põnev saab see olema.
Ylejäänud maailma suhtes mul kindel arusaam puudub Corinhtiased,Sao Paolod,Boca Juniorsid,River Plated jne tunduvad kõik väga sefid satsid olevat.Ja nad annax palju juurde kui a la neli parimat saaxid CLis mängimas käia.Kahjux on see praegu vahemaade tõttu võimatu.Kui umbes 10-15 aasta pärast teleportimine ;) välja mõeldaxe siis saame näh kõiki paremaid yhes liigas.Loodetavast on siis seal ka mõni eesti sats.

Yazid
08.12.01, 16:54
Ei, ega ma seda väitnudki ,et Itaalia liiga kõiga kõvim on.Ma ütlesin seda ,et Itaalia liiga on kõige raskem.
Ausalt öeldes ei viitsi hakata siin vaidlema mis see parim liiga ikkagi on.Igalühel on selle kohta oma arvamus.Aga selles olen ma üsna kindel ,et Itaalia Serie A on kõige raskem.
Ehk defineeriksid ,mida see kõige raskem liiga täpsemalt tähendab!Äkki seda,et sul oli seda mõne jalka manageriga kõige raskem mängida?

sicmic
08.12.01, 23:00
Orginally posted by Yazid

Ehk defineeriksid ,mida see kõige raskem liiga täpsemalt tähendab!Äkki seda,et sul oli seda mõne jalka manageriga kõige raskem mängida?

Raskem tähendab arvatavasti seda, et kõige rohkem on pretendente 1. kohale, kuigi minu arust on teistes liigades neid samapalju, Inglismaal ehk rohkemgi.

Artur
09.12.01, 16:28
Orginally posted by Yazid

Ei.Raskem selles mõttes ,et seda on kõige raskem võita.
Itaalias on tiitlipretendente rohkem kui Inglismaal ja Hispaanias.Kui Inglismaal on viimased aastat Man Utd domineerinud siis Itaalias on olnud palju erinevaid meistreid(Milan, Lazio, Roma...)
Ja muide, jalgpalli managerides on kah Itaalia liiga raskeim :D
mitte ,et see tähtis oleks :)

Artur

Maarek
09.12.01, 22:43
Orginally posted by Fazz

Klubide MMi korraldatakse küll, ent sel aastal jäi see kahjuks mingite sponsorlepingute jama tõttu ära. See turniir oleks pidanud sel suvel Hispaanias toimuma. Euroopa klubidest oleksid seal pidanud osalema Real, Depo ja Gala.
Esimene klubide MM toimus 2000. aasta algul Brasiilias ja selle võitis Corintians, kes lõi finaalis penaltitega Vasco da Gamat.

Nii palju, kui mina aru olen saanud, peaks klubide MM toimuga iga 2 aasta tagant, mis tõttu peaks järgmine toimuma alles tuleval suvel, kus peaksid euroopast osalema 2 viimase aasta meistrid, ehk siis Bayern ja selle aasta CL-i võitja. 2000-ndal osalesid ManU ja Real, kus ManU ei saanud edasi isegi alagrupist.

Lincoln
16.12.01, 02:08
Orginally posted by nwa

jkes
16.01.02, 12:48
Hetkeseisuga peaksid praegu parimad olema Juventus(mängib serie a-s päris hästi, võidud tulevad ning meeldivaks üllatuseks on rohke väravate löömine viimasel ajal) ja ManU (kuigi ma seda tiimi ei kannata, peab tunnistama, et üsna pikk võitudejada annab märku nende tugevusest).Kahjuks pole neil mõlemal olnud mänge väliklubidega.

Lineker
17.01.02, 00:15
Orginally posted by Lincoln

Orginally posted by nwa

Et 90ndate alguses jah?, Sellel hetkel kui Manchester United oma suurepärase treble hooaja tegi võitis ta CL`i 1/4 ning 1/2 finaalis selle hetke maailma parimaid klubisid, mis mängisid maailma selle hetke parimas liigas -Juventust ning Internazionalet Itaalia liigas.

Kuid nüüdseks on asjad natuke muutunud.

Ei nimetaks 90ndate alguseks.

-Loom-
17.01.02, 13:21
manu ei ole kindlasti!!!! ma vihkan seda meeskonda

parim ...hmmh 2kki isegi real...kuigi neid ma ca vihkan...veel on hea muidugi ca juve

Undi
17.01.02, 17:10
Orginally posted by Chobram

manu ei ole kindlasti!!!! ma vihkan seda meeskonda

parim ...hmmh 2kki isegi real...kuigi neid ma ca vihkan...veel on hea muidugi ca juve
deem..mis kuradi iba sa oled hakanud postima?! 'manu sucks, cause i hate 'em very much'
Tore,et sa newcastlet fännad, aga mingit mõistliku jutu asemel tulevad sellised põhjendamatud hüüdlaused...:doh:

Aramis
19.01.02, 09:55
Tõesti, tõesti , mix sellist jama postitada?
Ma pean siis Chobramit silmas.Enne seda üllatas mind mees ,kes võitis ,et Juve või MAnu.See Juve kandideerimine tuli kyll nagu välk selgest taevast.Kui me räägime "hetketulemuse järgi parimast meeskonnast" ,siis ei mõtle me viimast kahte nädalalat vaid käimasolevat hooaega ehk septembrist kuni tänaseni.

jkes
19.01.02, 14:11
No Aramis, Juve mäng on minu arvates alates sept. päris hea olnud, kuigi vahepeal oli väike mõõn (kuid kellel neid ei oleks) Muidugi on alati raske valida parimat tiimi, kuid see, et ma Juve valisin, ei ole otseselt seotud sellega, et ma teda fännan.Eelmistel hooaegadel mängis ta üsna ebakindlalt, pean silmas just uefa ja ch. l. mänge, kus kaugele ei jõutud.
ManU valisin jah hetketulemuse järgi (tegelikult ma vihkan seda tiimi täiega).

DelPiero
27.01.02, 12:26
Juve võib-olla ei ole sümpaatne meeskond, kuid üks maailma vägaparimatest ta ikka on. Ja serie-a 2001/2002 ta võidab ära

Aramis
31.01.02, 23:46
Ok ,Juve on hea.JA seda vaieldamatult - neil lihtsalt puudub momendil väljund eurojalgpalli läbi end tõestada.Ainuke mõõdupuu on tema mängud nende vastastega ,kes Euroopas see hooaeg mängivad, aga kahjuks pole see päris adekvaatne lahendus.seega ,Juve on hea ,aga momendi hooaja parimaks ei saa teda ikkagi kuidagi lugeda.

coco
01.02.02, 10:57
vaevalt et saab ka bayernit hetke parimaks lugeda, bundesligas ollakse kuskil 5nda koha kandis..........miskist viimasest 7 mängust(vist) pole võidurõõmu saadud maitsta, pole nagu eriti kohane maailma parimale klubile.

Minu arvamus on et Real on ikka hetkel parim, vaadates nende mängu, peatamatud lausa, kuigi eelistaksin hoopis Barcelona edu, kuid kahjuks on neil mingid isehakkajad treenerionud ja mängijad, kes 1,5 tundi enne mängu hotellitoas lice panevad:viha: :lahe: :õnnelik:
Juventus on ka heas vormis hetkel jah, Trezegol on ikka maailma parim boxi-mängija ;)

Aga mis me siin ikka jamame, Arsenal on ikka parim, ja järjest paremaks lähevad iga mänguga, kohtunikele enab ei aita ka 1he mehe ära võtmisest, peavad lausa 2 meest vahel ära võtma kui mäng liiga ebavõrdseks läheb :lahe: :D :P :õnnelik:

dieter
01.02.02, 11:41
esimene post hetketulemuse parimast oli Bayerni hullu seeria ajal BL-is pärast selle nö maailma karika võitu. Hetkel jah, ei pea isegi neid maailma parimaks :viha: :viha: isegi BL-i omaks mitte (vormi silmas pidades). Kuigi minu jaoks on nad parim meeskond ikkagi (ehkki mitte alati objektiivseid kriteeriumeid arvestades).

sziczinche
22.12.08, 02:25
Ma ise arvan, et Barcelona. Kuigi maailma parimaks tunnistati just mõned tunnid tagasi ManU, aga Barca on hetke parim !

sten21
27.12.08, 00:50
Barca jah,Kuigi see on klubi kes on mulle teisena tagantpootl otsast ebasümpaatne.

Shermann
27.12.08, 00:53
kes esimene on?

Tofoa
27.12.08, 01:15
Arvan ka, et Barca, kuid ega Liverpool, ManU, Juventus palju maha ei jää praegu :)

Kasper
27.12.08, 03:25
Ma arvan, et Pamplona Osasuna!

sten21
28.12.08, 00:26
kes esimene on?Manchester UNITED.Raisadd,raisk.

rallikas
28.12.08, 00:51
Nõmme Kalju!!!

Tofoa
28.12.08, 17:19
Mis mõtetu küsimus jälle välja kaevati. Sellist küsimust ei saa esitada. Ma annan teile kätte 2 tikku karbist ja küsin kumb tikk parem on. Täpselt sama mõtetu on ka see küsimus mis siin teemas on püstitatud. Mis asi on hetketulemus? Mida suurem võit seda parem klubi? Oh sa raisk, siis on ju Eestis Florad ja Levadiad paremad kui ManU'd ja Bayernid jne.

Milline küsimus on mõtetu?

Mask
28.12.08, 17:22
Tulemuste järgi Barcale hetkel vastast pole. Liverpool ja Inter on ka koduliigades päris heas hoos olnud.

Epic
28.12.08, 18:18
Mõttetu teema.

Tofoa
28.12.08, 18:29
Vastus sinu küsimusele: Mõnikord teema pealkirja ka loed või hakkad kohe lampi teemasse kirjutama mis pähe tuleb?

Ei-ei, ma ikkagi ei saa aru, mida tähendab mõtetu teema, tahtsid öelda mõttetu?

Delfino
28.12.08, 23:16
Jap täiesti mõttetu teema, kuidas võrrelda eri liigade klubisid... ja kui pikk on ajahetk ``hetk``? Kas sekunditega muutub, kes parim on?

aanvaller
29.12.08, 17:21
haha.
Merry New year, Tofoa.
Hästi panid ballack ,d

2mSööt3mMööda
29.12.08, 17:26
Tienen Belgia teisest liigast on hullus hoos hetkel!!!
Eile võideti UR Namuri koguni 7-1!