320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Estonian FNBA League (keeper)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Estonian FNBA League (keeper)

    Teen selle teemaga algust.

    Alustax siis sellega, kes soovix osaleda, meistriliiga teema all mõned kyll andsid märku, kuid andku siis juba siin ka, kõik arvamused ja ettepanekud on teretulnud. Mingisugused reeglid pyyax anda tuleva nädala algul, et neid koos yle vaadata ja muudatusi teha kui soovi on.

    Võib-olla hakkame fantasy keskonnax kasutama nba.com fantasy mängu: Ultimate Fantasy Commissioner, sest seal on sellelaadne (keeper league) võimalus olemas.
    See the latest NBA Fantasy analysis, player news, fantasy tools, and gaming partners. Learn how to create or join a fantasy basketball league, draft players, track rankings, watch highlights, and get pick advice!

    Praegu tundub mulle see systeem seal jube segane ja keeruline olevat, mitte midagi ei suuda teha või yles leida. Näitex pole ma siiamaani suutnud yles leida, kuidas ma saax esimese aasta drafti randomiga teha, no tundub nagu polexki seda võimalust. Aga eks ma otsin ja syvenen sellesse täna kuid jätan igax juhux kysimärgi lõppu. Äkki peame ikkagi vana ja tuntud yahoo omaga leppima.

    #2
    Algselt postitas albertz Vaata postitust
    Teen selle teemaga algust.
    Praegu tundub mulle see systeem seal jube segane ja keeruline olevat, mitte midagi ei suuda teha või yles leida. Näitex pole ma siiamaani suutnud yles leida, kuidas ma saax esimese aasta drafti randomiga teha, no tundub nagu polexki seda võimalust. Aga eks ma otsin ja syvenen sellesse täna kuid jätan igax juhux kysimärgi lõppu.leppima.
    Drafti vist ei saagi randomiga teha!
    Aga Sa saad ise drafti järjekorda muuta! Ja kui liituda lehelt: http://ufc2.nba.com/signup/nba/invit...26&league=6001
    Siis kui Sul on see asi seal ära rändomiseeritud, ei tea liitujad mitmenda picki nad saavad: Samas - endale saad Sa meelevaldse koha valida
    Aga teeme nii et sa oled aus ja kasutades seda: http://www.random.org/sform.html
    Genereerid Sa draftijärjekorra

    Igatahes leidsin ma Su tehtud liiga üles ja kui passwordi saab, siis oleksin valmis liituma!

    Sinu kui Commishi heaolu silmas pidades - valiksin ma ikka selle keskkonna, kuna Yahoos tuleb Sulle palju lisatööd! Ehkki ka siis tundub ei ei ole sellist asja nagu IL'i! Või ma ei tea kah, vbla Keeperi seadistutes on!

    Mina tahaks Bullsi, Hawksi või Magicut
    Last edited by dwideng; 17.09.06, 15:36. Põhjus: Täiendus!

    Kommentaar


      #3
      kiire vend oled, mul läx oma liiga otsimisega ikka tykk aega, otsisin igalt poolt kuskohast saax id numbri panna ja liiga yles otsida teise kasutajaga, seda ei leidnud. Hiljem vaatasin et webi aadressiga saax id numbriga liiga yles otsida, kuid siis ei osanud mitte kuskilt oma liiga id-d yles otsida. Seejärel otsisin ctrl+F olemasolevatest liigades meie oma yles, et webi aadressi kätte saada. Aga näe sina juba ette jõudnud. Eks see nba.com-i fantasy ikka paras roheline ole.
      pw: saatke priva

      This page allows you to generate randomized sequences of integers using true randomness, which for many purposes is better than the pseudo-random number algorithms typically used in computer programs.

      Kahju et seda numbrite järjekorda live-s vaadata pole võimalik, siin ma võin ju ka kymme korda uut järjestud genereerida, enne teile edastamist.

      Seega võimalus olex näitex selline, igayx valib endale numbri, numbrikoguja valib ka mulle numbri, mina numbreid näha ei tohi (saadetaxe privaatsõnumiga näitex). Et te ei peax omavahel koge aeg edastama mis numbrid valitud on ja mis pole - võix piirnumber olla näitex 100. Mõni võib kyll ka nii kattuda kuid eks siis antaxe märku ja valitaxe uuesti, lõpux peax igayhel olema erinev number. Mina teen random.com-is järjestuse, seejärel saadan mina ja isik kes valitud numbrid kokku korjas täpselt samal ajal need 3-dale isikule. 3 isik avaldab mõlemad, ning meie 2 vaatame ega kolmas pettust pole teinud. Keeruline kyll, kuid vähemalt ei saa minu peale näpuga näidata.

      Kommentaar


        #4
        Hmm...mida need Divisionid annavad? Kas see muudab kuidagi mängude värki kah? Et omavahel mängitakse rokhme läbi vms?

        Kommentaar


          #5
          Sellest ma pole veel täpselt aru saanud. Kuid mulle tundub et kui me teeme 2 divisjoni siis kohtuvad finaalid kummagi divisjoni play-offist parimana välja tulnud võitskonnad. Sellise tsenaariumi korral võib hooaja võita isegi 14 võistkond. Kõik see jutt võib veel olla suht häma, esitex pole reeglid veel kindlalt paigas, teisex pole sellest kuskil reeglistikus veel juttu olnud, krt kogu see fantasy keskkond tundub mulle nii toores kui yldse saab.

          edit: panin kõik yhisesse divisjoni
          Last edited by artz; 17.09.06, 17:05. Põhjus: kõik yhises divisjonis

          Kommentaar


            #6
            No keeper leaguet tahaks teha küll.
            Samas selle liiga, kus ühe ja sama satsi mehi pead manageerima ma jätaksin vahele.

            Kommentaar


              #7
              Keeper toimub ikkagi yahoo keskkonnas, mul sai sellest systeemist kõrini. Paar plussi kyll siin on:
              1) play-offi pääsenute suuruse saad ise määrata (lepime 6 parimaga yahoos)
              2) drafti valimisaega saab suurendada, mis keeperi puhul olex suht hea (lepime yahoo 1,5 minutiga)
              3) mehed jäävad tiimi alles peale suvepuhkust (iga GM teeb lihtsalt preränki sellise milline ta võistkond eelmise hooaja lõpul oli (ma teen hooaja lõpus exceli tabeli milliseks võistkonnad lõppenud hooajal jäid).

              Kommentaar


                #8
                Kas see tähendab et offseasonil trade ei toimu ja peale hooaja lõppu meeskonnad külmutatakse? St. siis 8,9,10 vms meest?
                Kuidas kavatsed pickide trade'imisega toime tulla? Ka selle kohta on vist exceli tabelit vaja?
                Kas Salary Cap'ide asja ka uurisid? Või mis see tähendaski seal?
                Igatahes tundub et asi on seal endiselt toores, igalt poolt saab miskeid erroreid!

                Kommentaar


                  #9
                  Mina olen keeperis kah igaljuhul käpp . Ja olen kah ilmselt yahoo keskonna poolt, sest see vana hea ja kindel, kunagi hiljem saab alati ju ümber kolida kui NBA omad asjad sujuvalt jooksma saab.
                  Nõmme Uskumatud!!!

                  Kommentaar


                    #10
                    Offseasoni traded võix minu meelest näitex esimesest sept toimuma hakata, siis nagu enamus tegelikke liikumisi hooaegade vahel toimund ning asjaosalised ka peale suve pead jälle tõstma hakanud. Muidu paljud võib-olla ei näegi kes, mis trade teinud on (vähemalt ma arvan et nii olex aus). Järgmise hooaja draft võix minu meelest olla näitex 3 ringi (seega 12 meest olex kindlalt alles), kuid kui manager tahab veel rohkem mehi alles jätta näitex 13 (siis peab ta oma esimese ringi valiku kellegile maha tradema), keegi ei saa ju GM sundida endale sobivaid mehi välja viskama. Kui tõesti paljudele meeldib see salary capi teema (mulle endale eriti ei meeldi), siis peab tõesti nba.com-i keskkonna kasux otsustama.

                    Kommentaar


                      #11
                      Las need nba.com poisid proovivad ja katsetavad ühe aasta. Siis järgmine aasta vaatame, kas nad on vead parandanud jne. Jääme siis ikka see aasta keeperiga Yahoosse pakun?
                      Ja picke ei pea tradema. Aga võib. Sama lugu on meeste trademisega suvel. Võib aga ei pea. See on see kuidas me ise reeglid enda jaoks teeme.

                      Kommentaar


                        #12
                        Võiks ka proovida, kui keegi seletaks ära erinevused põhimänguga.

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas hassan74 Vaata postitust
                          Võiks ka proovida, kui keegi seletaks ära erinevused põhimänguga.
                          no põhierinevus oleks pmst see, et iga manager saab vastavalt oma valikule peale hooaega tiimi alles jätta teatud hulk parimaid mängijaid (5,6,7,8,9,10?, seda pole veel kokku lepitud), kes oleks ka järgmine hooaeg tema meeskonnas.

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas SundanceKid Vaata postitust
                            no põhierinevus oleks pmst see, et iga manager saab vastavalt oma valikule peale hooaega tiimi alles jätta teatud hulk parimaid mängijaid (5,6,7,8,9,10?, seda pole veel kokku lepitud), kes oleks ka järgmine hooaeg tema meeskonnas.
                            Sellisel juhul oleks kah käsi

                            Kommentaar


                              #15
                              Miks ei võiks meie koos NBAga see hooaeg testida ja järgmisel siis ametlikult nö. raha peale panna? Kuid sõbralik liigakoosseis oleks juba nüüd olemas. Võiks ju heidelda ja miks mitte see liiga ka nö. soojenduseks alles jätta.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar

                              Working...
                              X