320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fifa 07

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Fifa 07

    Demo väljas, täisversioon tuleb 3.oktoobril...

    demot ise veidi tegin, algul juba vaatasin, et EA Sports väga lahkeks läinud ja valikusse pannud lausa 6 meeskonda, kuid mängida saab siiski vaid ühe poolaja. uuendusi väga palju ei leidnud, üks asi mis silma jäi, on see, et tsenderdused pole enam sellised nõmedad 90 kraadised vaid mõnusad vindiga. ja veel meeldis see et kui fifa 2006s oli see imelik asi, et kui kaitsja oli ründajast kiirem, siis oli täiesti võimatu palli vallata. kogu aeg võttis ühte moodi palli ära...siin tuli sellistest olukordadest vigu ja vahel sai isegi kaitsjast mööda trügitud.

    vb jäi midagi head/halba märkamata. äkki keegi veel mänginud juba?
    ½121½

    #2
    Sai ka siis mängu mängitud.Küllaltki mäng meeldis,muutustes siis lisaks eelmisele postitusele ka see et väravavahi väljalöök on teistsugune,nagu lööks varbaga(mis mulle küll väga ei meeldi).Aga lootma peab et täisversioonis tuleb veel uuendusi lisaks demo uuendustele.

    Kommentaar


      #3
      Iseenesest oleksid võinud juba lingi demole ka siis visata.

      DEMO

      Kommentaar


        #4
        Proovisin siis ka lõpuks selle Demo ära. No ütleme nii, et kui eelmised mängud on olnud eelmise aasta mäng uues karbis, siis see on veel hullem. See on koguni kehvem, kui 06. Ega see ka muidugi mängitav polnud, aga 07-mes on üritatud seda vea puhul edasi mängimist paremaks teha, aga see on ka ikka nii jube, et anna olla. Kui tõmbad vastasele jõhkralt selja tagant sisse, siis kohtunik kõigepealt ootab, kas mõni oma tuleb pallile või kas ma palli puudun. Ühesõnaga saast. Mingite ilusate menüüde ja päris särkide jms ikka PES-ist paremat mängu ei tee.

        Kommentaar


          #5
          tere.Tahaksin teada miks ei ole ei fifa 06 ega fifa 07 Marco Materazit???

          Kommentaar


            #6
            Liiga jobu, kuid arvatavasti on asi mingis litsentsis. Number 23 on seal igatahes olemas, nime ei mäleta enam.

            Kommentaar


              #7
              jah arvatavasti on tõesti asi litsentsis...üheski Football Manageris pole näiteks sellist meest nagu Oliver Kahn:S

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas mart44 Vaata postitust
                jah arvatavasti on tõesti asi litsentsis...üheski Football Manageris pole näiteks sellist meest nagu Oliver Kahn:S
                Lisaks ei saa ükski saksa kodakondsusega mängija koondise kutset, vaid mängivad mingid genereeritud mängijad!!!

                Kommentaar


                  #9
                  Proovisin ka demo ära...Eks no arvamused oled erinevad aga mulle täitsa meeldis. Suht uudne asi on vist see kui enne mängu mingi mängija mõtleb mis võiks temaga mängus juhtuda.

                  Kommentaar


                    #10
                    Täisversiooni ka nüüd 2 päeva saanud mängida ja polegi nii hull, kui alguses demo tundus. Aga kurat, miks ma ühtegi pennut äärde lüüa ei saa ? Hoian küll paremale või vasakule noolt all ja vajutan "d" aga ikka lööb keskele..

                    Kommentaar


                      #11
                      Mul ei lähe tööle (fifa 06-ga oli sama et protsesor oli liiga väike aga töötas aga 07 enam mitte)
                      Algselt postitas Maekas
                      Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas 17 Vaata postitust
                        Täisversiooni ka nüüd 2 päeva saanud mängida ja polegi nii hull, kui alguses demo tundus. Aga kurat, miks ma ühtegi pennut äärde lüüa ei saa ? Hoian küll paremale või vasakule noolt all ja vajutan "d" aga ikka lööb keskele..
                        kuidas hankisid muidu täisversiooni? vaata kuskilt tips vms 06 sai kuidagi nii... aga proovi nii et vajutad alguses ainult sinna poole kuhu lüüa tahad ning löö siis! äkki ei fikseeri vms ära seda kohta kuhu lüüa tahad kui all hoiad ja lahti ei lase...

                        //alar.

                        Kommentaar


                          #13
                          kas eesti on sees.... on üldse mõtet tirida... kudias soovitate... või pess ikka parem?

                          Kommentaar


                            #14
                            Kuna minu arvutil mitte ükski PES tööle ei lähe (videokaart ei sobi vist), siis tuleb lihtsalt seda kannatada ja tuleb tunnistada, et päris mängitav on see. Aga kas keegi oskab öelda kuidas tournament mode's transfere teha? Tahaks Poomi Rodasse ajada.

                            Kommentaar


                              #15
                              Ma ei tea, üks asi segab ikka väga jubedalt. Mille kuradi pärast on see Advantage Play tehtud, kui on isegi nii, et kui oma mees puudub peale viga palli ja ikka vilistatakse ära. Segab ka see, et üks kommentaatorikuttidest hullult tuuri läheb selle peale ning ütleb umbes "ohoh why hasn't the ref given a foul there? ohoh, i see, advantage play "

                              Aga noh, muidu nii enam-vähem mängitav.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X