320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Oasis: Greatest Hits album tulekul!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Oasis: Greatest Hits album tulekul!

    Plaadil nimeks "Stop the Clocks" ja tegemist on duubelalbumiga mis ilmub 20. novembril. Tracklist on siis selline:

    Rock n Roll Star
    Some Might Say
    Talk Tonight
    Lyla
    The Importance of Being Idle
    Wonderwall
    Slide Away
    Cigarettes & Alcohol
    The Masterplan
    Live Forever
    Acquiesce
    Supersonic
    Half The World Away
    Go Let It Out
    Songbird
    Morning Glory
    Champagne Supernova
    Don't Look Back In Anger

    Mis arvate plaadist ja bändist üldse?
    The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
    If you're good at something, never do it for free - See above.
    I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

    #2
    ei arva....

    Kommentaar


      #3
      mõttetu. sony lihtsalt tahab veel pappi kokku riisuda, sest Oasisel leping lõppemas ja juba ütlesid, et sonyga ei pikendata.
      tracklist on sitt ja ühetegi uut lugu ka pole. pole põhjust omale soetada.
      päris huvitav muidugi, et "best-of"-l 4 b-side'i on.
      Rolf Rüssmann: Wenn wir hier nicht gewinnen, dann treten wir ihnen wenigstens den Rasen kaputt.

      http://lisaaeg.wordpress.com

      Kommentaar


        #4
        Noel Callagher ajab suust s*tta välja. Maldini ja Citysse...
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          #5
          vaja uus teema teha?

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas eestimees Vaata postitust
            vaja uus teema teha?
            Tegin teema kuna ei leidnud ühtegi Oasise teemat ja kuna paljude muude bändide kohta on teemad siis miks mitte teha?
            The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
            If you're good at something, never do it for free - See above.
            I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

            Kommentaar


              #7
              labrakale meeldib osasis

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas 10 Lopez Saldana
                sel nädalal see raadiokahes nädala plaat. dannar sa panid loo pealkirjaga puusse. praegu kuulan http://www.youtube.com/watch?v=iU7nt...elated&search=, plaadi ostmiseks ei näe põhjust.

                lisaks veel. kas saatejuhid ajavad alati nii mittemidagiütlevat ja -teadvat juttu nende nädalaartistide kohta? õudselt põnev on kuulata. ilusad inimesed peaksid liis lassi asemel telekas olema, mitte raadioeertit risustama.
                (As Long As They've Got) Cigarettes in Hell.. mina pole süüdi, kui Koit loeb nii nagu ta loeb

                Kommentaar


                  #9
                  Kusjuures positiivne on see, et enam pole nädalaplaadiks N-Euro jms üllitisi. Ja mina austan Purgat surmani, sest ta saatis Roosilehe-Rannamäe sinna samma.

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas 10 Lopez Saldana
                    kahjuks koit pole nii ilus, et teda telekas(se) panna.
                    Kusjuures Koiduga meenub mulle tema kunagine intervjuu ühe Jamaika dj/mc-ga. Koidu inglise keel lonkab ikka korralikult ja sis tuli vend, kelle jutust ei saanud mina ka midagi aru. Enivei. Koit küsib küsimuse enda puises keeles ja sis hakkab Jamaikamään vastama ja räägibräägib, vahel naerab, koit naerab kaasa, ja sis tuleb hetk, kus Koit peaks tõlkima ja sis Koit ütleb, et kui te arvate, et ma midagigi aru sain, siis te eksite. Intervjuu jätkub ja Koit jätkab samamoodi tõlkimist. Kõige parem lause oli veel, et siin mainis ta midagi Beenie Manist (jamaikamääni lause oli umbes 2 minutit pikk)

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas dannar Vaata postitust
                      Ja mina austan Purgat surmani, sest ta saatis Roosilehe-Rannamäe sinna samma.
                      Samas Epliku hommikusaate juhtimiselt lahti laskmine ei olnud just ilus tegu. Ning veel mitteilusam on see, et ta pole ennast põhjendanud.

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                        Samas Epliku hommikusaate juhtimiselt lahti laskmine ei olnud just ilus tegu. Ning veel mitteilusam on see, et ta pole ennast põhjendanud.
                        Tegu ei olnud Purga otsusega, väidab Mihkel Raud, vaid ER juhatuse esimees kärpis omavoliliselt R2 tiibu.
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                          Samas Epliku hommikusaate juhtimiselt lahti laskmine ei olnud just ilus tegu. Ning veel mitteilusam on see, et ta pole ennast põhjendanud.
                          Eplik kolis õhtusesse vööndisse ja minu teada on rahul.
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                            Eplik kolis õhtusesse vööndisse ja minu teada on rahul.
                            Mina pole, sest õhtuti raadiot ei kuula.
                            Supplies!

                            Kommentaar


                              #15
                              Huvitav kes mu posti ära kustutas? Kõik postid kustatud OFFTOPIC teemast?
                              Mis väärastunud ajuga isiksus seda küll teha võis? Käsi püsti.

                              Lisan oma posti uuesti: http://thepiratebay.org/search.php?q=oasis&audio=on
                              Monkey Spordi uus koduleht & blogi käsikäes www.monkey.ee : Hummel & Joma jalgpallivormid, varustus etc.! www.hummel.ee
                              Monkey @ Twitter

                              Kommentaar

                              Working...
                              X