320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

"Eesti koondis MM-le"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    "Eesti koondis MM-le"

    Millal oleks reaalne Eesti jalgpallikoondisel saada MM-le??? Arvamused ja ka põhjendused...
    Jürgen
    Jalgpallihaigla liige NR. 69

    #2
    raske muidugi niimoodi ennustada, aga minule tundub reaalsena 2006, kui see mitte, siis 2010. põhjendus on väga lihtne, praegu mängib flora systeemis väga palju 16-20 aastasi andekaid mängijaid ning see võib olla just see põlvkond, kes Eesti MM-le võiks viia. flora systeemi mainisin ma selle pärast, et koondisse pääseb niikuinii aint läbi selle klubi, mida ma muidugi heaks ei kiida. kui aga vaadata veel kaugemasse tulevikku, siis läheks asi raskeks, kui muidugi ka siis flora impeerium valitseks, sest praegused flora noored poisid, ma ei tahaks muidugi kedagi solvata, on täielikud äpud. mängivad ju enamus kuskil oma vanuste nõrgemates liigades. muudes klubides on palju andekaid noori, kuid nagu ma enne mainisn poleks sellest praegu koondisele eriti kasu. poisid ei ole muidugi milleski syydi ning nendest on kõige rohkem kahju. aga jah, flora noorte treenerid, mõtlen, kes treenivad poisse alates7-12,13, pole kyll suurt midagi väärt. nimesid ei nimetaks. loodame, et treenerite koolitus, mida praegu tõsiselt teha yritatakse, kannab kunagi vilja.
    jalgpall=elu

    Kommentaar


      #3
      See võib juhtuda poolkogemata 2006 või 2010, kuid kindlalt surume end finaalturniirile u. 25 aasta pärast.

      Kommentaar


        #4
        Kangesti tahaks loota, et see juhtub veel Poomi ajal, seega siis 2006, ent 2010 poleks ka vist võimatu, sest Mart on lubanud veel ligi kümmekond aastat kaasa teha, kui tervis vähegi vastu peab. Loodetavasti kerkib lähiaastail esile ka mõni keskväljavirtuoos, praegune kaader on selles osas ikka väga õnnetu.

        Kommentaar


          #5
          Senegal, kes sai MMi finaalturniirile, on hetkel maailmas 67. kohal. Eesti on teatavasti kõige kõrgemal olnud 64. kohal. Nii et ehk pole see aeg kaugel.
          \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

          Kommentaar


            #6
            Üks on kindel, minu eluajal see juhtub, ja muud mul vaja pole.
            \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

            Kommentaar


              #7
              Olen üsna pessimistlik. See juhtub siis, kui 30 eestlase ringis Euroopa juhtivates
              liigades mängib. 30 aasta pärast? Olen nagu eelkirjutajagi rõõmus, kui ome eluajal selle päeva ära näen
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                #8
                Tänases EPL Online's on avaldatud Mart Laari ettekanne Tulevikuvisioon “Eesti 2020”, mille ta pidas Teadus- ja Arendusnõukogu korraldatud avalikul loengupäeval 29. novembril Tallinna Tehnikaülikooli aulas ja mis sisaldab üht päris huvitavat lõiku:

                Rahvuslikke emotsioone rahuldab ka sport. Edenenud on jalgpall. Kaks aastat tagasi korraldasid Eesti ja Soome ühiselt jalgpalli MM-võistlused, kus treener Mart Poomi juhendamisel jõudis Eesti kaheksandikfinaali, kaotades siin Brasiiliale.

                Paistab, et Pohlak polegi meil kõige suurem vutiutopist :P

                Kommentaar


                  #9
                  Tjaah, ennustamine on üks väääga tänamatu tegevus.
                  Aga kes krt. teab millega Eesti üllatada võib. Ise arvan millegipärast ,et enne MM-i , jõuame EM -ile.
                  Aga MM-ile reaalselt ehk 2010-a. Arvestage ,et meie areng on siiski väga kiire olnud- võrdleme kas või naabritega( põhjamaad, endised liiduvabariigid).
                  FCF Forever

                  Kommentaar


                    #10
                    Peagi saab teada, kuidas on arenenud ka Eesti klubijalgpall. Jürgen Jaanuar on varsti ukse ees...
                    Jalgpallihaigla liige NR. 69

                    Kommentaar


                      #11
                      Orginally posted by Fazz

                      Tänases EPL Online's on avaldatud Mart Laari ettekanne Tulevikuvisioon “Eesti 2020”, mille ta pidas Teadus- ja Arendusnõukogu korraldatud avalikul loengupäeval 29. novembril Tallinna Tehnikaülikooli aulas ja mis sisaldab üht päris huvitavat lõiku:

                      Rahvuslikke emotsioone rahuldab ka sport. Edenenud on jalgpall. Kaks aastat tagasi korraldasid Eesti ja Soome ühiselt jalgpalli MM-võistlused, kus treener Mart Poomi juhendamisel jõudis Eesti kaheksandikfinaali, kaotades siin Brasiiliale.

                      Paistab, et Pohlak polegi meil kõige suurem vutiutopist :P
                      Ma usun, et Poomist ei saa peatreenerit, kuna ta on väravavaht. Kas keegi teab mõnda näidet, kus staarväravaht on saanud treenerik? Ma usun, et selleks peab olema kõva väljakumängija, et teise väljakumängijaid tipptasemel treenida. Poomist võib saada küll näiteks ManU väravavahtide treener või midagi sellist.
                      \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                      Kommentaar


                        #12
                        Dino Zoff! Ta pole ju sugugi halb treener. Neville SOuthall on praegu WAles'i kuni 18-aastaste koonduse treener. Aga tegelikult ega neid palju ei ole kyll.
                        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                        The Special One

                        Kommentaar


                          #13
                          kust mina tean

                          Kommentaar


                            #14
                            2014
                            Jalgpallihaigla liige

                            Kommentaar


                              #15
                              Poom näeb MMi ära
                              See kiri siin on all

                              Kommentaar

                              Working...
                              X