320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TÖÖ

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    TÖÖ

    Kallid Soccernetlased,on pakkuda tööd.:P
    Jalgpallihaigla liige.

    #2
    Kas võiks veidi lähemalt selgitada?:P

    Which ship has never docked at Liverpool?
    The Premiership.

    "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

    Kommentaar


      #3
      Orginally posted by kojamees

      Kallid Soccernetlased,on pakkuda tööd.:P
      Iseenesest vägagi konkreetne pakkumine. Töö - see ütleb ju kõik .
      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

      Kommentaar


        #4
        On pakkuda tööd "Coffik & Puffet"is .Nimelt pakun tööd enne siin Socceris ja kui ei ole soovijaid siis hiljem ka mujal.Töö lihtne-Jõhvikas.Kannab nõusid ära,ei murra konti,sobib kahjuks neidudele.Sorry mehed aga teil ju pruudid.Palgast vestleb kohapeal aga tingimused on päris normaalsed.Viis päeva nädalas,kuigi graafik on üsna kelmikas.Sobib hästi õhtukooli kõrvalt raha teenimisex.Kui keegi ei tea siis "Coffik" asub Tallinnas.Ega igapäev pakuta tööd.:P
        Jalgpallihaigla liige.

        Kommentaar


          #5
          Kui neiusid sul seal vaja on???? mul üks tragi memmeke kes otsib sellist tööd.!!! Kui memmest huvitatud anna märku.
          Tõesti tragi memm.:P :P
          kyhr

          Kommentaar


            #6
            Vanus peaks jääma nii 25 ja väheke üle.Minu kontakt andmed on tööl 6418501 ja taskutelefon 05219885.
            Jalgpallihaigla liige.

            Kommentaar


              #7
              Paistab et kedagi töö ei huvita??!?
              Jalgpallihaigla liige.

              Kommentaar


                #8
                Kuigi jöulud on ukseees,ei pakuta just eriti tihti tööd.vöi on teid haaranud jöuluhullus.
                KÕIK AHJU
                NÜÜD JA KOHE

                Kommentaar


                  #9
                  Homme räägin näitsikuga, kas on huvitatud. Midagi sellist ta otsis, kuid ex näha ole. Tal muidugi praegu ka töökoht olemas, aga äkki on hivitatud.... Kui ei ole huvitatud, siis helistan Sulle ise homme..
                  keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

                  Kommentaar


                    #10
                    Väike kuulutus:

                    Kommentaar


                      #11
                      Davai, ma tulen.
                      Mingi 30 000 kuus ajab asja ära.

                      Kommentaar


                        #12
                        Suures meelelahutusportaalis leiavad rakendust

                        (Foto)toimetaja, 1/2 kohta, nõutav hea photoshopi ja flashi valdamine.

                        Webidisainer.

                        Töö on stabiilne ja raha tööga proportsioonis.

                        Kui huvitud ise või tead kedagi, kes sobiks, ühendu 5043115
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas fitti Vaata postitust
                          Suures meelelahutusportaalis leiavad rakendust

                          (Foto)toimetaja, 1/2 kohta, nõutav hea photoshopi ja flashi valdamine.

                          Webidisainer.

                          Töö on stabiilne ja raha tööga proportsioonis.

                          Kui huvitud ise või tead kedagi, kes sobiks, ühendu 5043115
                          Täpselt mulle! A kahjuks/õnneks olen ma juba suundumas ühte teise kohta.

                          Aga proportsioone oleks ikka huvitav teada.
                          DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                          Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                          AD e. Andekas Disainer...

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas Scooter Vaata postitust
                            Täpselt mulle! A kahjuks/õnneks olen ma juba suundumas ühte teise kohta.

                            Aga proportsioone oleks ikka huvitav teada.
                            Proportsioone mina ei tea, tuleb helistada. Tööandjaks on muidu Trio raadiogrupp. Kohad endiselt vakantsed.
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              #15
                              Kas keegi Buratino telefoninumbrit või meili teab?

                              Tööd saab
                              Puidust trepimeister

                              CV Keskus on Eesti populaarseim tööportaal, kus leidub enim tööpakkumisi nii Eestisse kui ka välismaale ning suurim CV-de andmebaas. Sisesta oma CV ning
                              tulevik on tunni aja pärast

                              Kommentaar

                              Working...
                              X