320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Robbie Fowler siirdub Leedsi?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Robbie Fowler siirdub Leedsi?

    Nüüdseks kisendavad peaaegu kõikide Inglise jalgpalliportaalide suuruudiste pealkirjad Robbie Fowleri peadsest siirdumisest Liverpoolist Leedsi väidetavalt 11 miljoni £ eest. Kuna Fowleri näol on minu jaoks tegu ühe kõige sümpaatsema inglasest ründajaga, siis võtsin teema üles.
    Isiklikult loodan väga, et Fowler Leedsis läbi lööb. olen näinud Fowleri mänge 90ndate keskel kui ta veel supervormis oli ja väidan, et mees on ikka hullult andekas. Natural striker IMHO. Väga kahju, et vigastused mehe karjääri nii palju rikkunud on .
    Fowler on enda lahkumise põhjuseks toonud asjaolu, et Oweni ja Heskey varjust ei ole õnnestunud põhikoosseisu murda, ja seda veidram tundub minu jaoks see, et tema valikuks osutus Leeds. Smithi, Viduka, Keane'i ja hetkel vigastatud Bridges'iga põhikoosseisu konkureerimine tundub vähemalt sama raske kui Poolis oli, kui mitte raskem. Arvata võib, et Leeds ise müüb kellegi praegustest ründajatest maha - eelistatavalt Viduka, kelle eest on hiigelsummasid pakkunud paljud teised suurklubid.

    Leedsi rahaallikad hakkavad mulle samuti aina segastematena tunduma. Loomulikult on neil palju fänne ja väga head sponsorid aga sellest jääks nagu väheseks, kui arvestada, et superoste on viimasel ajal päris palju tehtud. Lisaks plaanitakse ju uue staadioni ehitamist?!...

    #2
    Eelmine aasta Meistrite Liiga ei mõjunud Leedsi rahakotile mitte halvasti.

    Kui soomlaste HJK meistrite liiga alagrupiturniirile jõudis, siis aeti iga mänguga ikka miljoneid kokku. Eesti rahas teenis HJK Meistrite Liigas osalemisega 40 miljonit eesti krooni - mis osutus üle kahe korra suuremaks hooaja planeeritud eelarvest.

    Päris huvitav on lugeda Postimehes ilmunud artiklit
    http://arhiiv.postimees.ee/leht/98/12/05/sport.htm
    Tsitaat samast artiklist
    Kui Meistrite Liigasse peaks jõudma FC Flora, kas Eestit tabaks Soomet vallanud jalgpallibuum?

    «Olen kindel, et varem või hiljem FC Flora jõuab sinna,» sõnas Pohlak. «Kui meil oleks 20 000-30 000 huvilist mahutav staadion, usun, et see tuleks täis.»
    Staadion meil nüüdseks on ...
    Pohlak on teatavaks teinud ka plaani jõuda järgmine aasta Meistrite Liiga eelringidest edasi ...

    Sorry, et veidi offtopikuks asi kätte ära läks.
    Jalgpallihaigla Liige

    Kommentaar


      #3
      see oleks küll tänapäeva müüdava klubijalgpalli halvemaid näiteid. mees on ju täielik pooli maskott ja legend, tähendab ka fännidele kindlasti hulga rohkem kui mingi heskey. hea, et veel evertoni ei siirdu, campbell läks tottenhamist arsenali,
      varsti shearer sunderlandi jne. rahad on nii vägevad, ei ole enam oma klubi patriotismi jms, mis teha.

      Kommentaar


        #4
        Orginally posted by muurek

        see oleks küll tänapäeva müüdava klubijalgpalli halvemaid näiteid. mees on ju täielik pooli maskott ja legend, tähendab ka fännidele kindlasti hulga rohkem kui mingi heskey. hea, et veel evertoni ei siirdu, campbell läks tottenhamist arsenali,
        varsti shearer sunderlandi jne. rahad on nii vägevad, ei ole enam oma klubi patriotismi jms, mis teha.
        Usun, et Sunderland seda skunki ei tahaks eriti, ükskõik kui odavalt saaks .
        Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

        Kommentaar


          #5
          Õige, muurek, Fowler ongi Pooli kultus. Ning selle päras on ta isegi kaua viivitanud klubivahetusega. See, et heskey sibab siin vahepeal mingi 900 minutit järjest ilma väravat löömata, on ju sulaselge mõnitamine.
          Fowler - the most natural British striker

          Kommentaar


            #6
            Mina aga oleksin selle ostuga taas väga rahul. Üldse meeldivad mulle Leedsi viimased ostud ning see, kuidas nad eseda teevad.

            Ei ole sellist Sunderlandi stiili (ok, ok, Kosk ja Aif - ükskõik millise sellise klubi stiil ), et paneme 4 milli mingi jobu alla, kes praeguseks on kaks korda väljakule saanud. Selle asemel kulutab Leeds kenasti mingi 10 milli või rohkem, kuid saab mehe, keda võib kasutada ükskõik kuna ükskõik kelle asemel (samal positsioonil) ning tegemist on koraliku ja end tõestanud mehega.

            Kui vaadata viimaseid oste, siis:
            Viduka - maksti suht vähe, kuid tagasi on toonud uskumatult.
            Ferdinand - kõige suurem ost, kuid mitte ükski ahv ei suuda ostu kasulikkust vaidlustada, sest tegemist nüüdseks juba Leedsi kapteniga.
            Keane - taas ilusti kindla peale mängitud ning korralik ründaja, kellel veel väga palju potentsiaali, kuid kelle viimased paar esitust on mind isiklikult julmalt närvi ajanud.
            Johnson - Derbyst, sellel hooajal võibolla nii väga palju mänguaega ei saa, kuid Batty asendajane, kelle roll hakkab hääbuma, on ta suurepärane.

            Ja nüüd siis Fowler: väga hea, kui Viduka ära müüakse, sest muidu oleks Leedsi poolt tegemist esimese ostuga üle pika aja, millega ma ei nõustuks. Samas Smith-Keane-Fowler-Bridges ründeliin oleks päris magus.

            Mis puutub Leedsi, siis eelmisel hooajal jäädi miinusesse, vaatamata CL-ile, seega Peter peseb nähtavasti raha, kuid poh, peaasi, et Leeds võidab.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              #7
              Mis arvad sellistest Leedsi hangetest
              Duberry
              Wilckox

              Ei ole just kõik hanked kümnesse, nii nagu väidad.

              PS. Mul oleks kahju kui Fowler ära läheks. Mida rohkem oma kasvandikke klubis mängib, seda parem. Lahkunud juba on Macca ja Matteo, nüüd siis ka Fowler. Liverpool meeldib mulle pärast seda oluliselt vähem.
              memer of Gaskoff fan club

              Kommentaar


                #8
                Mis arvad sellistest Leedsi hangetest
                Duberry
                Wilckox
                Ei ole just kõik hanked kümnesse, nii nagu väidad.
                Duberry osteti juba 1999. aastal 5,4 milli eest ja Wilcox samal aastal, veits hiljem 3 milli eest. Võttes arvesse, et viimane oli pikeamt aega vigastatud ning ostetud selge eesmärgiga - et keegi annaks Kewellile ka vahel puhkust, siis ei ole see ost just eriti metsa läinud. Mis puutud Duberry't, siis ega ta mulle eriti meeldi, kuid kahe aastat vanuse ostuna pole ta just kõige hullem kah olnud.

                Kõik ostud ei saagi alati 100% täkkesse minna, kuid praegusel kujul - need kaks on oma eesmärgi enam-vähem täitnud kah, Duberry vähem muidugi.

                Jutud käivad, et Fowler Leedsi eest väljakul juba nädalavahetusel!
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  #9
                  Tsitaat Liverpooli fännilt!

                  …God is gone - there is no afterlife.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    #10
                    Vidukast Leeds nüüd küll loobuda ei kavatse, kuigi ta on sel hooajal liigas vaid kaks kolli löönud (nagu Keane'gi). Pigem on kahtluse all Alan Smithi tulevik Elland Roadil, eelkõige tema 'disgraceful' disciplinary record'i tõttu, nagu O'Leary väljendus.

                    Fowleri ülemineku kohta on avaldatud muidugi väga vastuolulisi arvamusi:
                    http://news.bbc.co.uk/sport/hi/english/sports_talk/newsid_1680000/1680096.stm

                    Kommentaar


                      #11
                      Kuulujutte on olnud nii Smithi kui Viduka äraminemise kohta, kuid kui just suur rahahäda pole, siis praegu Leeds küll kellestki loobuma ei peaks.
                      4 ründajat ei ole suure klubi jaoks sugugi palju (Bridgesiga pole sellel hooajal mõtet arvestada).



                      Y R A

                      Kommentaar


                        #12
                        Oh, ma oleks soovinud, et ta siiski liitub Blackburniga nagu vahepeal räägiti. Eelnevates postitustes on juba palju üle, ei jäägi muud eriti lisada. Blackburn oleks tema jaoks ikka õigem olnud, kindel avakoosseisu koht näiteks. Blackburn oleks ka temasugust väga vaja, see tõstaks nad päris kindlasti tagasi tippklubiks.

                        Kommentaar


                          #13
                          Leeds peaks olema kulutanud umbes 100 mil£, kust pagan nad küll raha saavad??!!

                          Kommentaar


                            #14
                            Hoolimata sellest, et ise olen tulihingeline Manu fänn, meeldib Fowler mulle enim teistest PL ründajatest(v.a. manu mängijad muidugi).
                            Ja oli juba aeg, millal ta lahkuks Liverpoolist. Eriti hästi selline asi ikka ei mõju, kui saad väga vähe mänguaega.
                            Teine asi on jällegi see, et kui palju mänguaega ta Leedsis hakkab saama, kus juba ees mitu tippryndajat.
                            Selles mõttes oleks võibolla tõesti olnud parem siirduda Blackburni ja hea mängu puhul siis sealt omakorda kuskile edasi liikuda.
                            24 april, 1999......108th minute

                            Kommentaar


                              #15
                              fowler pole enam see, kes 1996-97 hooajal. vähemalt polnud pooli eest. kaks viimast aastat on läinud suhteliselt vigastustevabalt, kuid siiski - midagi on nagu ikkagi puudu. imelised väravad vaheldusid 6 mänguliste seeriatega kus väljakul oli fowler, kellest ei paistnud välja tahtmist, üritamist.

                              ehk suudab klubivahetus taas "sära silma" tuua, oleks hea. sest fowler oma parimas vormis on uskumatu.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X