320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

kuidas ise kanalit striimida?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kuidas ise kanalit striimida?

    Keegi oskab juhtnoore jagada?
    Catalunya is not Spain!

    #2
    mida sa striimida tahad?

    pm on nii, et rendid elionilt omale striimikanali, ligipääs on siiski piiratud teatud kasutajaarvuga vähemalt aastajagu tagasi oli nii.. tõi päris korralikult mulle sisse.

    Kommentaar


      #3
      Esimene asi on muidugi TV-kaardi olemasolu arvutis. Edasi oleneb kuidas sa striimida tahad. Kui oma arvutist otse, siis aitab näiteks NSVTools. Lisaks vaja installida SHOUTcasti server. Kui tahad P2P striimida näiteks Sopcastiga, siis on vaja installida endale wmencoder ja sellega wmv striimi fail teha.

      Kommentaar


        #4
        koigepealt, Amority, ma pole Eestis.
        mul siin tekkis mote, et voiks voib olla proovida monikord striimida mond kanalit mis mul siin kaablivorgus on, naiteks SportTV1 ja SportTV2, muidugi mingi piiratud seltskonnale, nn.poolsalaja, naiteks kallitele Soccerneti foorumikolleegidele
        aga tanud, Lenc. eks ma uuri seda asja ja kui midagi toimuma hakkab, eks annan teada. sa Lenc oled ise proovinud striimida?

        ja veel- Lenc, sul on seal lause, et oleneb kuidas striimida tahan. millised need teised voimalused sel juhul on? ja on ka variante peale SopCasti?
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
          aga tanud, Lenc. eks ma uuri seda asja ja kui midagi toimuma hakkab, eks annan teada. sa Lenc oled ise proovinud striimida?
          Jah, olen Eurosport2-e läbi SHOUTcasti oma sõpradele striiminud. Aga selleks on mul tulnud tellida ühe SHOUTcast serveri kasutusõigus. Läbi SopCasti olen Viasat Sport 2-e striiminud.

          Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
          ja veel- Lenc, sul on seal lause, et oleneb kuidas striimida tahan. millised need teised voimalused sel juhul on? ja on ka variante peale SopCasti?
          Noh peamised kaks valikut ongi kas striimida otse serverist või siis P2P programmiga. Kummagi jaoks on omakorda palju eri võimalusi, aga NSVTools ja Sopcast on need mina mina tunnen ja oskan kasutada.

          Kommentaar

          Working...
          X