320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tantsud Tähtedega

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tantsud Tähtedega

    mida arvate sellest asjandusest???ning kes teie lemmik?
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    #2
    Pole kordagi seda sarja vaadanud ja ei kavatse seda teha ka.

    Kommentaar


      #3
      Mulle meeldib Reet Linna, aga mul polnud tema poolt raha helistada.

      Kommentaar


        #4
        Indrek Tarandil oli partneriks üsna ablas miisu. Aga keskerakonna noortekogu hääletas nad kohe välja!
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas eika Vaata postitust
          Pole kordagi seda sarja vaadanud ja ei kavatse seda teha ka.
          huh, juba mõtlesin, et ma mingi ainuke imelik.
          Rolf Rüssmann: Wenn wir hier nicht gewinnen, dann treten wir ihnen wenigstens den Rasen kaputt.

          http://lisaaeg.wordpress.com

          Kommentaar


            #6
            Mul on teist südamest kahju. Ilmselt ei vaata te oma tantsutõbe nautides ETV pealt suurejoonelist kodumaist krimisarja. Eile oli eriti magus osa, kus Linnateatri Ago Roo mängitud jahimees kavalaks mõrvariks osutus.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              #7
              Ei vaata ja ei kavatse ka.
              How does Freddy Kruger wipe his butt?

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                Eile oli eriti magus osa, kus Linnateatri Ago Roo mängitud jahimees kavalaks mõrvariks osutus.
                võimas värk!
                Joga Bonito!!!

                Kommentaar


                  #9
                  uus reality show baar vol 3...mõttetu.......ennem vaatan mehhiko seebiseriaale

                  Kommentaar


                    #10
                    Iga kord mõistata selle kuradi jama pärast et mis kell täna Ärapanija hakkab raisk!
                    The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
                    If you're good at something, never do it for free - See above.
                    I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

                    Kommentaar


                      #11
                      liis pole veel kodas, aga ma juba ammu joon. Kiisu on jokkis ka , kuigi teie teate teda teise nimega.
                      minge Kingissepa praami peale

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas fitti Vaata postitust
                        Indrek Tarandil oli partneriks üsna ablas miisu. Aga keskerakonna noortekogu hääletas nad kohe välja!
                        Sellest miisust on tänase "Kroonika" esikaanelugu.
                        DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                        Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                        AD e. Andekas Disainer...

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          Mul on teist südamest kahju. Ilmselt ei vaata te oma tantsutõbe nautides ETV pealt suurejoonelist kodumaist krimisarja. Eile oli eriti magus osa, kus Linnateatri Ago Roo mängitud jahimees kavalaks mõrvariks osutus.
                          Mille poolest too suurejooneline on? Ma ei tea, kas ma olen näinud liiga palju politseiseriaale või ei, aga eesitmaiseid näivad üsna amatöörlikud välja.
                          Mitte, et see TantsudTähtedega hea saade oleks.

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                            Mul on teist südamest kahju. Ilmselt ei vaata te oma tantsutõbe nautides ETV pealt suurejoonelist kodumaist krimisarja. Eile oli eriti magus osa, kus Linnateatri Ago Roo mängitud jahimees kavalaks mõrvariks osutus.
                            Mina vaatan ja mulle meeldib! Pluss veel Sõpruse Puiestee muusika
                            olgem kristlased, vabandused on esitatud

                            Kommentaar


                              #15
                              Petukaup igatahes. Mina lootsin, et see on ikka mingi lastesaade. Midagi mõmmiaabitsa sarnast, aga võta näpust.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X