320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

keda toetate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    keda toetate


    Maailmameistrivõistlused juba peaaegu ukse
    ees (ainult 5 kuud veel) ja sellega seonduvalt
    oleks huvitav teada saada kes mis riigile
    kaasa hakkab elama


    minu lemmikud igastahes on
    Inglismaa ja Taani



    #2
    räim:
    No sa oleks võinud siis ühtlasi ka vastava polli selle küsimuse kõrvale panna.

    Elan kaasa Inglismaale.
    Toetan ka Iirimaad ja Rootsit.

    Kommentaar


      #3
      to Fazz:

      polli võib panna üles küll aga sinna
      saab ju sisestada ainult 10 vastusevarianti

      ma olen kindel et inimestel võivad olla
      just teised lemmikud kui mina sinna
      asetan

      Kommentaar


        #4
        mnjah ega siin pikalt köhida põle, loomulikult England , samas hoian pöialt ka väikeriikidele a´la Sloveenia, Taani, huvitav on ka kindlasti Poola, kardan siiski, et põlevad läbi aga noh lootma peab, huvitav oleks ka aafrika madnri esile tõus, eesotsas Nigeeria ja Kameruniga, ka Hiina on sümpaatne

        igatahes kui England ei peaks alagrupist edasi saama (mida vist ei tohiks juhtuda ka kõige õudsaimas unenäos), siis hakkan edaspidi vaatama meeste riistvõimlemist ja naiste kujundujumist

        Kommentaar


          #5
          Alates 1994 aasta MM-st olen hoolega Rootsi koondisele kaasa elanud. Eh, olid ajad Brolin, Ravelli, jt.

          Kommentaar


            #6
            Inglismaa eelkõige!

            Ülejäänud mängudes olen eeldavalt nõrgema poolt, va Aasia meeskonnad. Euroopa vs. Lõuna-Ameerika võrdluses ikka eurooplaste poolt.

            Aga eks MM-i käigus kujunevad uued lemmikud.

            Kommentaar


              #7
              Itaalia ja Argentiina kõigepealt, siis Brasiilia ja Saksamaa.

              Inglismaa poolt ei ole põhimõtteliselt.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                #8
                Nagu hyppav grammafoniplaat ytlen mina, et Saksamaa poolt olen.
                Aga peale selle istuvad mulle ka Itaalased,argentiinlased,skandinaaviamaad.Minagi yldjuhul euroopa satsi poolt olen, aga nigeeria ryndav jalgpall ja argentiina poolt pakutav on ka tihti ysna nauditav.
                Aga ikkagi yldvõidu kohale jätkub mul ainult yhe meeskonna jaox ,et pöialt hoida.

                Kommentaar


                  #9
                  No loomulikult olen ma Itaalia poolt.

                  Kommentaar


                    #10
                    Inglismaa.

                    Muidu olen alati Hollandi poolt olnud, aga nemad seekord kahjuks ei kvalifitseerunud.
                    Aga võita võiks ikka Euroopa meeskond.

                    Kommentaar


                      #11
                      Kusjuures, see teema on juba foorumist läbi jooksnud.

                      Mina hoian endiselt Argentiinale. Teiseks kindlaks lemmikuks on Portugal ning lisaks nendele loodan, et näitavad häid esitusi ka Rootsi ja Itaalia.
                      Hea meelega oleks siia lisanud ka Austraalia, aga ... nuuks, nad said U are Gay käest pähe.

                      Antipöialt hoian oma suurele "lemmikule", Prantsusmaale.

                      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                      Kommentaar


                        #12
                        Arvan et minu puhul kahtlust pole - zi Zöömans ehk siis üks Euroopa suurriik (väike vihje, pole Prantsusmaa, Hispaania, Inglismaa, Itaalia, ega Euroopasse otsapidi kuuluv Venemaa)
                        Teistest lemmikutest - võib-olla Argentiina pisut, veidi elan kaasa Itaaliale. Kuid kõik pöidlad mis mul on on surutud pihku ühe meeskonna toetuseks.
                        Juhul muidugi kui Eesti oleks finaalturniiril, siis läheks raskeks - eelistused muidugi omad, aga üldvõit oleks lähiajal reaalsem pigem siiski zöörmanitele.
                        ¡No Pasarán!

                        Kommentaar


                          #13
                          Maarek:
                          Ma küll ei leidnud sellist teemat. Teema ja vastav küsitlus on selle kohta, kes võidab MMi, mitte kellele elatakse kaasa MMil.

                          räim:
                          Polli vastusevariante saab ju ka grupeerida. Seniste vastuste põhjal peaks vähemalt põhieelistused teada olema, ma üritan siis ise vastava küsitluse ka lisada. Hääletada saaksid ka need, kes siin kirjutada ei viitsi.

                          Kommentaar


                            #14
                            Orginally posted by Maarek
                            Antipöialt hoian oma suurele "lemmikule", Prantsusmaale.
                            Hoia terviseks!

                            Kommentaar


                              #15
                              Orginally posted by Fazz

                              Maarek:
                              Ma küll ei leidnud sellist teemat. Teema ja vastav küsitlus on selle kohta, kes võidab MMi, mitte kellele elatakse kaasa MMil.

                              .
                              Olgem nüüd täiesti ausad, see teeb ju enamvähem sama välja.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X