PDA

View Full Version : keda toetate

räim
28.11.01, 15:05
Maailmameistrivõistlused juba peaaegu ukse
ees (ainult 5 kuud veel) ja sellega seonduvalt
oleks huvitav teada saada kes mis riigile
kaasa hakkab elama

minu lemmikud igastahes on
Inglismaa ja Taani

Fazz
28.11.01, 15:18
räim:
No sa oleks võinud siis ühtlasi ka vastava polli selle küsimuse kõrvale panna.

Elan kaasa Inglismaale.
Toetan ka Iirimaad ja Rootsit.

räim
28.11.01, 15:41
to Fazz:

polli võib panna üles küll aga sinna
saab ju sisestada ainult 10 vastusevarianti

ma olen kindel et inimestel võivad olla
just teised lemmikud kui mina sinna
asetan

dreyd
28.11.01, 15:48
mnjah ega siin pikalt köhida põle, loomulikult England :õnnelik: :õnnelik:, samas hoian pöialt ka väikeriikidele a´la Sloveenia, Taani, huvitav on ka kindlasti Poola, kardan siiski, et põlevad läbi aga noh lootma peab, huvitav oleks ka aafrika madnri esile tõus, eesotsas Nigeeria ja Kameruniga, ka Hiina on sümpaatne;) ;)

igatahes kui England ei peaks alagrupist edasi saama:viha: :viha:(mida vist ei tohiks juhtuda ka kõige õudsaimas unenäos), siis hakkan edaspidi vaatama meeste riistvõimlemist ja naiste kujundujumist:D :D

Taidur
28.11.01, 15:56
Alates 1994 aasta MM-st olen hoolega Rootsi koondisele kaasa elanud. Eh, olid ajad Brolin, Ravelli, jt.

Siim
28.11.01, 16:33
Inglismaa eelkõige!

Ülejäänud mängudes olen eeldavalt nõrgema poolt, va Aasia meeskonnad. Euroopa vs. Lõuna-Ameerika võrdluses ikka eurooplaste poolt.

Aga eks MM-i käigus kujunevad uued lemmikud.

Martin
28.11.01, 16:59
Itaalia ja Argentiina kõigepealt, siis Brasiilia ja Saksamaa.

Inglismaa poolt ei ole põhimõtteliselt.

Aramis
28.11.01, 17:26
Nagu hyppav grammafoniplaat ytlen mina, et Saksamaa poolt olen.
Aga peale selle istuvad mulle ka Itaalased,argentiinlased,skandinaaviamaad.Minagi yldjuhul euroopa satsi poolt olen, aga nigeeria ryndav jalgpall ja argentiina poolt pakutav on ka tihti ysna nauditav.
Aga ikkagi yldvõidu kohale jätkub mul ainult yhe meeskonna jaox ,et pöialt hoida.

Artur
28.11.01, 17:27
No loomulikult olen ma Itaalia poolt.

Raivo
28.11.01, 17:38
Inglismaa.

Muidu olen alati Hollandi poolt olnud, aga nemad seekord kahjuks ei kvalifitseerunud.
Aga võita võiks ikka Euroopa meeskond.

Maarek
28.11.01, 18:08
Kusjuures, see teema on juba foorumist läbi jooksnud.

Mina hoian endiselt Argentiinale. Teiseks kindlaks lemmikuks on Portugal ning lisaks nendele loodan, et näitavad häid esitusi ka Rootsi ja Itaalia.
Hea meelega oleks siia lisanud ka Austraalia, aga ... nuuks, nad said U are Gay käest pähe.

Antipöialt hoian oma suurele "lemmikule", Prantsusmaale.

dieter
28.11.01, 18:12
Arvan et minu puhul kahtlust pole - zi Zöömans ehk siis üks Euroopa suurriik (väike vihje, pole Prantsusmaa, Hispaania, Inglismaa, Itaalia, ega Euroopasse otsapidi kuuluv Venemaa) :lahe: :lahe:
Teistest lemmikutest - võib-olla Argentiina pisut, veidi elan kaasa Itaaliale. Kuid kõik pöidlad mis mul on :D on surutud pihku ühe meeskonna toetuseks.
Juhul muidugi kui Eesti oleks finaalturniiril, siis läheks raskeks - eelistused muidugi omad, aga üldvõit oleks lähiajal reaalsem pigem siiski zöörmanitele. :doh:

Fazz
28.11.01, 19:12
Maarek:
Ma küll ei leidnud sellist teemat. Teema ja vastav küsitlus on selle kohta, kes võidab MMi, mitte kellele elatakse kaasa MMil.

räim:
Polli vastusevariante saab ju ka grupeerida. Seniste vastuste põhjal peaks vähemalt põhieelistused teada olema, ma üritan siis ise vastava küsitluse ka lisada. Hääletada saaksid ka need, kes siin kirjutada ei viitsi.

Yazid
28.11.01, 19:36
Orginally posted by Maarek
Antipöialt hoian oma suurele "lemmikule", Prantsusmaale.

Hoia terviseks!

Artur
28.11.01, 20:01
Orginally posted by Fazz

Maarek:
Ma küll ei leidnud sellist teemat. Teema ja vastav küsitlus on selle kohta, kes võidab MMi, mitte kellele elatakse kaasa MMil.

.

Olgem nüüd täiesti ausad, see teeb ju enamvähem sama välja.

mcnamara
29.11.01, 11:59
Kui siin niimoodi küsitakse, siis minu eelistused on tuleval suvel samad, mis alati:

1. Inglismaa - põhimõtteline pooldaja aastast 1982 (kui palju närvikulu on nende peale läinud ;) ;)
2. Iirimaa - Briti saarte meeskonnad eelkõige.
3. Belgia - alates MM-ist 1986 minu lemmikuid. Praegust tiimi eriti ei tunne, aga eks näeb.
4. Taani - taas MM-i 1986 mõju. Seegi kord üllatusvõimelised.

Kui kõik ülaltoodud välja langevad, hoian tavaliselt pöiat üllatajatele, kes nad ka siis ei ole.
Aga ka lihtsalt neile, kes kõige kaunimat jalgpalli pakuvad.

Ühtlasi tervitus kõigile Alicante palmide alt :) Jalgpall Hispaania televisioonis on midagi
fantastilist. Tundidepikkused erisaated terve nädalavahetuse - ja ainult oma liigast räägitakse!

vibu
29.11.01, 22:37
1. Poola
2. LKorea ( ei hakka pikemalt seletama, teistes topicutes rääkinud põhjustest)
3. Taani
4. Venemaa

Ja kindlasti kujuneb veel mõni lemmik...

Jaan
01.12.01, 09:43
Eee, Martin. Mis p6hjused sind siis Inglismaa vastu sunnivad olema. Kui Leeds britte kokku ostab oled kyll r66mus kui vasikas, kes kevadel esimest korda karjamaale saab. On's asi Manchesteri meestes?

Jaan
01.12.01, 09:46
Eee, Martin. Mis p6hjused sind siis Inglismaa vastu sunnivad olema. Kui Leeds britte kokku ostab oled kyll r66mus kui vasikas, kes kevadel esimest korda karjamaale saab. On's asi Manchesteri meestes?

Aaa, ise hoian p8ialt Inglismaale. Ja Iirile ka, sest seal satsis on mehed, kes peale m2ngu end kontaktiv6imetuks joovad. Taani, Rootsi, Belgia, Poola, Sloveenia, Costa Rica, Ecuador, Paraguai on ka sympaatsed.

Eriti ei istu lavaka poisid - enam-v2hem k6ik l6unamaalased. Siin muidugi v2ike vastuolu eelmise l6igu l6puga.

KP
01.12.01, 15:44
Võidab muidugi Argentiina,

pöialt hoian:

Sloveenia,Rootsi, Ecuador

Keedumuna
01.12.01, 16:28
ikka inglismaa:D

vähemal määral (st juhul, kui nad teevad mulle šokkerit ja langevad kuski välja) ka Prantsusmaa ja Rootsi ning ka Hispaania.
kahjuks Holland ei kvalifitseerunud :suurnutt:

apunkto
01.12.01, 18:13
Itaalia - alati nr1

Argentiina, Paraguai - neid toetan ka igal juhul

autsaiderid+Ispaania - ka normaalsed

Eriti ootaks positiivset üllatust sloveenia meeskonnalt

Väike Tom
02.12.01, 18:55
..alates 82 aasta Hispaania MMst kuni surmani Brasiilia poolt sest keegi ei mängi nii ilusat, improviseerivat ja tehnilist jalkat, ning ausalt öeldes oleks algav MM minu jaoks tühine ja mõttetu olnud kui brassid sinna poleks lõpuks läbi ussim...i jõudnus(enne surma suurim unistus oma lemmikuid staadionil mängimas näha on teostatud Pariisis 98a. MMi avamängus Shotlaste vastu Saint Denisse statal - nii et suitsiidi poleks teinud...vist)
Lemmikud Vanalt Mandrilt Hollandlased kahjuks teatavasti finaalturniirile ei jõudnud...aga see koondis pole ka Gulliti-van Basteni, Koemanide, Rijkaardi veelvähem Gruyffi, Neeskens,Kroli aegne sats.
Tõele au andes pole ka tänane Brasiilia Zico, Socratese, Juniori; Careca, Muelleri, Rai, Dunga; Bebeto, Romario, Cafu -aegset kokkumängu saavutanud nendest tähtedest mida nende maa toodab aga pool aasta on veel aega niiet usun endiselt....
Jansa Väike Tomi aadressilt

Maarek
02.12.01, 19:50
Orginally posted by Fazz

Maarek:

See oli minu teada selles eelmises, oranži värvi foorumis, mida enam pole. Igal juhul olen ma oma eelistusi juba välja öelnud.

räim
03.12.01, 12:58
to Fazz:

sorry, ei pand tähelegi
võtsin kiiresti maha

guitz
03.12.01, 13:53
Mina toetan Inglismaad. Alati on meeldinud Inglismaa ja loodan,et see aasta saavad ikka kaugemale alagruppidest,kuigi tugev see alagrupp on. Ja veel lemmikmängijad mängivad ka seal.

Hoian pöialt veel Iirimaale!

indrek
03.12.01, 14:38
1. Taani
2. Iirimaa
3. Inglismaa

Toredad on ka: Sloveenia, Horvaatia, Rootsi
Pole väga viga ka : Paraguail, Argentiinal, Hispaanial
Eriliselt ei meeldi: Pransusmaa, USA, Brasiilia

räim
03.12.01, 16:49
külastage kindlasti lehekülge

http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=599

:)

Tiina
03.12.01, 17:36
Eelkõige Euroopa väiksemad Euroopa riigid:
Sloveenia, Iirimaa, Taani.

Seejärel Inglismaa,

Mitte-Euroopast vast kõige rohkem Argentiina

Ott
03.12.01, 19:27
1.Inglismaa
2.Rootsi

Keskimine hinnang: Argentiina, Prntsusmaa, Iirimaa

:viha: : Hiina, Venemaa, Korea

erx777
04.12.01, 17:41
Saksamaa, Argentiina, Portugal.

Loodame, et tulevad põnevad mängud

Mõm17
04.12.01, 22:10
Eelkõige Itaaliat:love: , siis Portugali;) ning veel Argentiinat:kaval:

Undi
04.12.01, 23:52
1. olen eelkõige inglaste poolt, aga kardan, et neil tuleb tõsiseid probleeme alagrupist edasipääsemisega...

2. paraguai - chilverti und co tekitatud umbkaitse (vähemalt mängus FRA vastu) jättis unustamatu mulje eelmiselt mm-lt :D igal juhul kõige sümpaatsem sats Lõuna-Ameerikast

3. noh ja siis veel saksamaa...ehk tundub imelik, kui juba inglismaa poolt ka olen, aga nende mängumasin (ehkki vahepeal oi kui katki olnud) ja stiil meeldivad...tümitage nüüd :lahe:

4. lõppude lõpuks poleks selle vastu ka midagi, kui konna- või makaronisööjad võidavad.

ehk siis need olid need mansad, kelle võidu üle oleks täitsa hea meel :)

Aramis
05.12.01, 09:48
Undertaker ,mis siin tymitada.Väga hea meel on ,et oled meiega.

Rainman
05.12.01, 10:47
Ennekõike ikkagi Inglismaa koondis, kellele hoian pöialt Itaalia MM-ist saadik (olin siis 10 aastane). Teine lemmik on Hispaania, kes valmistas suurt südamevalu eelmisel MM-il kui nii kurvalt kaotati Nigeeriale. Seekord tundub üsnagi võidetav alagrupp :õnnelik:

Samuti on sümpaatsed Taani ja USA meeskond. USA mängis suurepäraselt oma kodusel MM-il, hetkel meenub viik alagrupis Šveitsiga 1:1, kus vist mõlemad väravad löödi karistuslöökidest, USA oma realiseeris Eric Wynalda. Ja kes suudaks unustada punase kitsehabemega kaitsjat Alexy Lalast või patsiga väravavahti Tony Meolat :P

Jeeg
06.12.01, 10:51
Orginally posted by Ott

1.Inglismaa
2.Rootsi

:viha: : Hiina, Venemaa, Korea H, minul on tavalsielt põhjus ka miks ma mõnda võistkonda ei salli...

nt. koondistest Jugoslaavia - põhjendust teab vist igaüks :D

mcnamara
06.12.01, 12:00
Orginally posted by yeg

Orginally posted by Ott

1.Inglismaa
2.Rootsi

:viha: : Hiina, Venemaa, Korea H, minul on tavalsielt põhjus ka miks ma mõnda võistkonda ei salli...

nt. koondistest Jugoslaavia - põhjendust teab vist igaüks

kahjuks ei oska isegi aimata sinu põhjuseid :) mina ei pea vajalikuks eriti kedagi vihata. kunagi oli muidugi nliit eriti vastik, samuti ei pidanud lugu prantsusmaast. aga nüüd ei vihka kedagi... loodan lihtsalt suvel inglismaa, iirimaa, taani ja belgia õnnestumist. ja kui neil kehvasti läheb siis... siis pole vist muud teha, kui loota, et näeb võimalikult head jalgpalli! :õlu:

Mätas
06.12.01, 16:41
Itaalia ja Portugal
Itaalia oli esimene meeskond mida oma silmaga sai staadionilt vaadatud aj nagu nad ütlevad, esimesest ei saa lihtsalt üle ega ümber.;)
Portugal, olen Rui costa ja P Sousa fänn samuti mõnda aega olnud.

moya
06.12.01, 18:54
minu sümpaatia kuulub Ecuadorile, Paraguayle ja Uruguayle (kuigi PAR ja URU üheaegne toetamine on vist sama mis nt Derby County ja N********m F***t või Inglismaa ja Shotimaa ...). loodan siiralt, et suurriigid komistavad. Senegal-Prantsusmaa 2:0!!!

raido
07.12.01, 14:23
ITAALIA-ITAALIA-ITAALIA
Parima kaitsega meeskond maailmas!

OWEN
08.12.01, 15:43
MINA OLEN INGLISMAA-ITAALIA-HISPAANIA JA ARGENTIINA
POOLT

sicmic
09.12.01, 01:28
:kisakõri: OWEN: soovitan sul bänni vältimiseks edaspidi CAPS LOCK'i mitte kasutada, kuna see on reeglite rikkumine.

vaikiv mees
10.12.01, 17:24
Ebaorig-lt -
Briti saared, Skandinaavia, väikeriigid
Ing. väljalangemiseks peab muidugi psühholoogiliselt valmis olema. Nagu friik Simo Frangen Soome TV-s eelmise suurvõistluse ajal ütles: Inglismaa on lemmik, aga sel juhul peab vist mõni mansa "varuks" olema

Jeeg
10.12.01, 19:13
Vaadates et mis riigid üldse osalevad siis hoian eelkõige pöialt:

Inglismaale ja siis edasi Taanile, Sloveeniale kindlasti kohe, Poolat, Iirimaad, Kameruni, Argentiinat ja Belgiat. Horvaatia vastu on sümpaatia kadunud...

Kaarel
10.12.01, 19:18
Toetan Inglismaad.

Seoses sellega on esimene kogemus Itaalia MM 1990. aastal, kui Inglased sakslastele pennaldega kaotasid.

1994, kui Inglased kõrvale jäid, olin brasside poolt.

1998 olid jällegi inglased tagasi, kuid jällegi tuli pendlakurat vastu.

Loodetavasti tasutakse Argentiinale 86. ja 98. aasta eest topelt. Ning shanss selleks avaneb juba alagrupiturniiril.

Edson
11.12.01, 17:15
Mina olen juba 13-14 aastat Hollandi jalgpallikoondise fänn. Kuna Holland mõmmile see aasta ei jõudnud, võtab ikka miu jaoks turniirilt suure tüki küljest ära.
Nüüd olen siis Inglismaa poolt. Üllatajasse ei usu, kuigi nende edu meeldiks. Ja võita võiks Euroopa tiim, va Saksamaa ja Prantsusmaa, ei seedi neid meeskondi, objektiivseid põhjuseid välja toomata.

netu
11.12.01, 20:09
FORZA ITALIA!!!

Lincoln
11.12.01, 20:20
Netukas sa oled liiga kaua õpetaja Sterniga ehk AC Sterniga koos olnud
(FORZA; FORZA Milan)
jürgen

Phillips
12.12.01, 22:38
Inglismaa -võitjale hoitakse alati pöialt
Ning siis on muidugi olemas ka Iirimaa,kes võib vabalt üllatada

jkes
14.12.01, 13:12
Suur lemmik on ITAALIA ja loodetavasti näen neid eeloleval suvel maailmameistritena.

Prantsusmaa ja Inglismaa võiksid täielikult kõrbeda- ei kannata neid kuidagi.

netu
15.12.01, 11:22
Lincoln, ega ikka ei ole küll, kuid pinda hakkab ta küll käima oma Milani ja Maldini jutuga :P

Lincoln
16.12.01, 01:56
Ära sa märgi ta on mu kunagine klubikaaslane.
Jürgen

oku
19.12.01, 12:37
Hoian pöialt jällegi Kamerunile. Meeskond on sümpatiseerinud juba sellest ajast, kui Roger Milla nimeline vend seal vigureid tegi. Aafrika meeskonnad kuuluvad üldse lemmikute hulka. Loodetavasti teeb Nigeeria ka vigureid.

zilde
25.12.01, 14:46
On ainult üks õige meeskond - BRASIILIA!!

mcnamara
09.01.02, 13:33
Orginally posted by zilde

Kõik INGLISMAA ja PRANTSUSMAA vännnnid võivad :viha: ... minna. On ainult üks õige meeskond - BRASIILIA!!

aitäh, aga ei lähe. brasiilia pooldajat on muidugi rõõm tervitada, aga selline vihkamine teiste suhtes ei ole üldse mitte siinsele rahvale omane. :( :(

zilde
22.01.02, 17:21
Sry, et su tundeid riivasin :doh: Pole lihtsalt harjunud siin oma mõttejuppe avaldama! Egas siin midagi parem võidab. Peaasi, et tuleks huvitavad mängud ning oleks mida vaadata ja kellele kaasa elada!

DelPiero
19.02.02, 19:46
Prantsusmaa,Brasiilia,Inglismaa,Itaalia,Kamerun on keda ma toetan

Argentiina,Hiina,keegi veel keda ei toeta

eston maravilha
20.02.02, 21:06
ilmselt tuleb toetada mõnda purjus sõpra peale inglismaa mm-i võitu

vandersell
21.02.02, 14:22
Inglismaa, Taani, Rootsi. tavaliselt ikka sellistele väiksematele. See, et Ingl ja Rootsi mõlemad edasi saaksid, oleks juba mitte eriti väike ime.
PS. Holland on kõige lemmikum, va loomulikult siis, kui ise nendega ei mängi.

Pätu
21.02.02, 14:47
muideks van der sell... hollandit pole MM'il......

vandersell
21.02.02, 15:39
Orginally posted by eestieest

muideks van der sell... hollandit pole MM'il......
No suur sry, siin oli nii palju sarnaseid teemasid, et ajasin pisut segamini. Kas annad andeks:oih:

INCE
24.02.02, 01:33
Maailmameistriks tuleb Itaalia , kes finaalis alistab Argentiina.
Nelja hulka tulevad veel brassid ja portugal.
Kõige viletsamalt läheb Venemaal , kes ei saa alagrupistki edasi.
:lahe:

eston maravilha
24.02.02, 03:33
ja siis kõik 31 meeskonda peale venemaa saavad gruppidest edasi?

jansa
25.02.02, 12:01
...seaduspärasustest lähtudes peaks maailmameistriks tulema üks nendest - kas Jaapan, L-Korea, Hiina või Saudid sest eranditult on kõikidel MMidel võitjaks kroonitud sama maailmajao meeskond! Võiks päris kobedasti teenida kui sellest loogikast lähtuvalt ennustada võitjaks näiteks Saudid ja panna selle peale näiteks 10 USD-d?

mcnamara
25.02.02, 13:21
Orginally posted by jansa

...seaduspärasustest lähtudes peaks maailmameistriks tulema üks nendest - kas Jaapan, L-Korea, Hiina või Saudid sest eranditult on kõikidel MMidel võitjaks kroonitud sama maailmajao meeskond! Võiks päris kobedasti teenida kui sellest loogikast lähtuvalt ennustada võitjaks näiteks Saudid ja panna selle peale näiteks 10 USD-d?

Jansa, see ei ole päris tõsi. 1958. aastal Rootsis tuli võitjaks Brasiilia.

maverick
25.02.02, 15:16
58 rootsis võiis jah brasiilia kuid fakt on see, et kogu jalgpalli MMi ajaloo vältel eiole väljaspool euroopat toimuval MMil veel kordagi võitnud euroopa mansa, ehk et minu finaali ennustuses Prantsusmaa-Argentiina peaks siis võitma viimane

A meeldib Taani(ajast mil vennad Laudrupid imetegusid tegid) ja loomulikult Inglisamaa, ka Prantsusmaa mängib huvitavalt

Ei meeldi Saksamaa(lihtsalt)

Yazid
26.02.02, 21:58
Orginally posted by maverick
, ehk et minu finaali ennustuses Prantsusmaa-Argentiina peaks siis võitma viimane

Sellist finaali seekord tulla ei saa;)

Fazz
27.02.02, 03:45
FRA-ARG finaali ei saa tõesti toimuda, sest kui nad mõlemad oma grupid võidavad ja 1/8- ja 1/4-finaalist ka edasi jõuavad, siis kohtuvad nad omavahel poolfinaalis. Kui aga üks neist oma grupis 2. tuleb (nt ARG ENGi järel), siis ollakse vastamisi juba kaheksandikfinaalis.

jansa:
Saudidele peaks tegelt kodusem variant olema, kui MM kuskil Aafrikas toimuks, Ida-Aasia mussoonkliimast jäävad nad üpris kaugele. Kui sa aga asiaatide edus nii kindel oled, ent neist kedagi eelistada ei oska, on mõttekas teha liitpanus, et kõik võidavad oma grupi, tuleb ka väga võimas koefitsent: JAP 3.50 x KOR 8.50 x SAU 14.00 x CHI 21.00 = 8746,5 Expekt.com'i järgi. Isegi kui saudid või hiinakad välja jätad, jääb koefitsendiks vastavalt 624,75 või 416,5 - umbes samaväärne nagu KOR, SAU või CHI turniiri võidukoefitsent.

Üks variant on pakkuda veel MMi väravakunni, kus üsna ahvatlev paistab olevat nt Robbie Keane'i koef. Ka Larsson tundub veidi alahinnatud olevat, kuid Rootsil on ka ülirasked vastased ja kardetavasti tuleb neil piirduda alagrupimängudega. Parim kild on aga see, et ka Chilavert on siin välja toodud:

T Henry 11.00
Rivaldo 11.00
H Crespo 11.00
Raul 11.00
D Trezeguet 11.00
M Owen 13.00
Ronaldo 13.00
C Vieri 13.00
G Batistuta 15.00
F Morientes 17.00
F Inzaghi 17.00
N Gomes 20.00
G Elber 20.00
F Totti 20.00
A Del Piero 20.00
L Figo 25.00
D Tristan 25.00
C Lopez 25.00
Romario 25.00
M Amoroso 28.00
P Pauleta 30.00
J Saviola 35.00
Z Zidane 35.00
O Neuville 40.00
M Ballack 40.00
E Sand 40.00
E Olisadebe 40.00
H Larsson 40.00
R Fowler 40.00
V Beshastnykh 45.00
V Agali 50.00
S Wiltord 50.00
C Jancker 50.00
D Beckham 75.00
A Ortega 75.00
A Recoba 75.00
P Scholes 75.00
M Allback 75.00
J Dahl Tomasson 75.00
A Boksic 85.00
J Pinto 85.00
C Blanco 85.00
P Mboma 85.00
H Sukur 85.00
E Heskey 85.00
Robbie Keane 85.00
M Wilmots 100.00
Z Zahovic 125.00
N Kanu 150.00
D Silva 150.00
E Mpenza 150.00
S Al Jaber 150.00
H Nakata 150.00
J Chilavert 150.00

Pakkuda saab ka inglaste edukaimat väravakütti:

M Owen 2.50
P Scholes 6.50
D Beckham 6.50
R Fowler 8.00
E Heskey 8.00
A Cole 9.00
T Sheringham 10.00
K Dyer 12.00
L Bowyer 16.00
S Gerard 16.00
K Phillips 16.00
T Sinclair 20.00
S McManaman 20.00
D Anderton 25.00
R Ferdinand 40.00

Mirkko
04.03.02, 16:25
Iirimaa võiks positiivselt üllatada.Samas arvan ka Rootsi šanssid head olema.

apunkto
09.03.02, 20:51
Orginally posted by Fazz

FRA-ARG finaali ei saa tõesti toimuda, sest kui nad mõlemad oma grupid võidavad ja 1/8- ja 1/4-finaalist ka edasi jõuavad, siis kohtuvad nad omavahel poolfinaalis. Kui aga üks neist oma grupis 2. tuleb (nt ARG ENGi järel), siis ollakse vastamisi juba kaheksandikfinaalis.

a kui mõlemad jäävad grupis teiseks? siis ikka poolfinaalis?

aga jah, kuna inglismaa ei suuda elu seeski argentiinat võita siis argentiina vist teiseks jääda ei saakski:D

Aquilotta
09.03.02, 21:03
Orginally posted by aojalgpall

Orginally posted by Fazz

a kui mõlemad jäävad grupis teiseks? siis ikka poolfinaalis?

aga jah, kuna inglismaa ei suuda elu seeski argentiinat võita siis argentiina vist teiseks jääda ei saakski:D

Sel juhul ikka poolfinaalis jah...

Devil
11.03.02, 14:12
holland!!! ... ah krt nad e saand ju edasi :D:D:D aga jah tegelt siiski hoian pöialt Itaaliale ... nad on siiski maailmaparimad :), kaks viimast tiitli võistlust ei ole neil vedanud napilt napilt... loodame et seekord on õnnejumal vms nende poolt ja venijumal minupoolt :õlu: :P:P:P... go ITALY..go maldini, vieri, totti, toldo

mg
21.03.02, 20:08
mina olen pilude poolt, sest nad on kodus ja tapavad kõik ära kui nad ei võida.:põnn:

gnat
02.04.02, 23:50
rootsi poolt....aaga arvestades nende alagruppi siis????? argentiina, hispaania, portugal, itaalia on ka minu lemmikute hulgas MM-il