320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Töövarjupäev 2006

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Töövarjupäev 2006

    Töövarjupäev 2006
    http://www.ybt.ee/toovarjupaev

    Millise tipptegija töö sind huvitab?

    Üleriigiline üritus, mis on mõeldud gümnaasiumi õpilastele, kes veedavad tööpäeva ettevõtja/spetsialisti/juhi juures, jälgides tema selle päeva tegemisi.

    Eesmärk:Anda noortele ülevaade ettevõtjate/spetsialistide/juhtide igapäevastest tegemistest ja kohustustest.

    Tõsta inimestes huvi majanduse, ettevõtluse ja töötegemise vastu, aidata tajuda seost hariduse, oskuste ja karjäärivõimaluste vahel soovitud elukvaliteedi saavutamiseks.

    Ajalugu: Tööavarju päeva korraldatakse juba 10.ndat korda Eestis. Igal aastal võtab sellest päevast osa ligi 2000 õpilast ja 2000 ettevõtjat/spetsialisti/juhti.

    #2
    Mul poleks iseenesest selle vastu midagi, kui mõni kena abiturienditütarlaps terve päeva jälgiks, kuidas ma tööajast soccernetti loen ja siis vahepeal mulle kohvi ka tooks, afkoors.

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas Darren Vaata postitust
      Mul poleks iseenesest selle vastu midagi, kui mõni kena abiturienditütarlaps terve päeva jälgiks, kuidas ma tööajast soccernetti loen ja siis vahepeal mulle kohvi ka tooks, afkoors.
      great minds think alike, again.

      Kommentaar


        #4
        Persse, ja ma just ütlesin töövarjutatavaks olemisest ära...
        Samas, tõenäoliselt töövarjuks poleks olnud abiturent, vaid mõni ministeeriumi mammi, need raiped kipuvad ka käima sarnastel asjadel.

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
          Persse, ja ma just ütlesin töövarjutatavaks olemisest ära...
          Samas, tõenäoliselt töövarjuks poleks olnud abiturent, vaid mõni ministeeriumi mammi, need raiped kipuvad ka käima sarnastel asjadel.
          Meil siin ministeeriumis on mõned kenad tütarlapsed ka, kes võiks mind töövarjutada all the time

          Kommentaar

          Working...
          X