320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Skaip ehk Skype!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Skaip ehk Skype!

    Kes kasutab, miks ja kuidas meeldib!

    Mina küll hakkan vist kasutama lõpuks ometi. Peaks kõrvaklapid ja mikri ostma aint.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    #2
    Mina kasutan,hea asi,eriti veel siis,kui ostad paketi 30 minutit tasuta Skypest helistada moblale.
    slimm.ee

    Kommentaar


      #3
      aasta aega tagasi sai kasutatud, nuud enam mitte. pohimotteliselt oleks voinud ka MSN-i kasutada selle asemel, sest suhtlesin ainult arvutist arvutisse. kui nuud muidugi tavanumbritele ja mobladele ka helistada, siis vist paistab ka olema motekas. pigem kaldun arvama, et see rohkem kontoriinimestele moeldud kulude kokkuhoiuks, eriti mis puudutab rahvusvahelisi konesid.
      ja korvaklapid osta ikka koos mikriga, on tunduvalt mugavam. mingi 100-200 krooni vahel saad juba taitsa ok asja. kuigi olen siin ka nainud, et kasutatakse ka laual asuvat eraldi mikrit.
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        #4
        suht kasulik on suhtlemisel piiritaguset kohtadaega aga räägid nii pikalt et raha saab ikkagi otsa :P aga muidu arvutist arvutisse saab tunde maha joosta nii et arugi ei saa, mõeldes ikkagi kaugemaid maid.

        Kommentaar


          #5
          Aktiivselt kasutanud üle aasta. Võtsime selle ka tööl kasutusele, kontorid mitmes kohas üle vabariigi. Hea ja mugav ning samuti saab konverentsi pidada üpriski edumeelselt

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas caesar112 Vaata postitust
            Mina kasutan,hea asi,eriti veel siis,kui ostad paketi 30 minutit tasuta Skypest helistada moblale.
            siin oleks nagu mingi vastuolu
            LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

            Kommentaar


              #7
              See on nagu kunagine Serverimaailma kuulutus. "Tasuta hosting kõigest 25 krooni eest kuus".

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas amority Vaata postitust
                Võtsime selle ka tööl kasutusele, kontorid mitmes kohas üle vabariigi.

                Valetad, raisk!!!
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar

                Working...
                X