320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sakala keskus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sakala keskus

    Kas Sakala keskuse lammutamise poolt või vastu?

    Lammutamise poolt: www.sakala.ee
    Lammutamise vastu: http://www.vabaeesti.pri.ee/index.php?id=17&uid=5

    Ise olen poolt, uus ehitis tundub päris crul!
    44
    JAH
    36,36%
    16
    EI
    63,64%
    28

    #2
    Mul on jummalast poohui.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas Rein Vaata postitust
      Mul on jummalast poohui.
      Rein on vähemalt konkreetne vend.

      Kommentaar


        #4
        jah, ja ehitage asemele selfridgesi kaubamaja.

        Kommentaar


          #5
          Rahvusraamatukogu on ka kole. Maha raisk!
          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            #6
            Vähemalt täidab Rahvusraamatukogu edukalt mingit sisulist funktsiooni, mitte pole niisama kole, mida ei saa eriti väita Sakala keskuse kohta (kui Kentmanni poolne osa hoonest, mis ei kuulu Rebasele, välja arvata). Maha, ütleb pragmaatik jyriöö.
            Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

            Kommentaar


              #7
              rahvusraamatukogu hoonesse saaks ehitada parkla, sest raamatuid keegi niikuinii ei loe, aga autoga sõidavad kõik

              Kommentaar


                #8
                sakala otstarve on ju null preagu või ma eksin? minule pole ta midagi andnud. rahvusraamatukogus 2 korda isegi käinud

                Kommentaar


                  #9
                  Lammutagu, aga tsiviliseeritud moel.
                  Üldse annab asju ka nii ajada, et ei pea rahvast tagajalgadele ja lippudele ajama.
                  Aga noh, üks väike erakonda sisse/välja astumine teeb ikka asja põnevamaks.

                  Kommentaar


                    #10
                    asi voib ju oige ja ullas olla, aga mehed, teinekord moelge, kuidas te seda serveerite. praegu on kindlasti sitt maik selle asja juures ehk siis paistab et ikka k nagu korruptsioon
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                      rahvusraamatukogu hoonesse saaks ehitada parkla, sest raamatuid keegi niikuinii ei loe, aga autoga sõidavad kõik

                      Word!

                      Või et otstarbetu. Huvitav, et maha tõmmataval ja uuel klaasist sakalal on sama otstarve, kultuurikeskus. Pmst võiks ka mõelda, kas hoone, mis on otstarbetult seisma jäetud, väärib kohe maha tõmbamist või äkki renoveerimist ja selle otstarbe taastamist. See on sama hea, kui et võtame laulukaare maha ja teeme... ee.. laulukaare asemele.

                      Praegune käitumine meenutab mentaliteedilt stalini-aegset sajanditevanuste kirikute lammutamist. Neil ei olnud ka Nõukogude riigis mingit otstarvet.

                      Minu silmis on Sakala hoone oma ajastu suurepärasemaid näiteid ja vaieldamatu arhitektuurilise väärtusega.
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas fitti Vaata postitust
                        Praegune käitumine meenutab mentaliteedilt stalini-aegset sajanditevanuste kirikute lammutamist. Neil ei olnud ka Nõukogude riigis mingit otstarvet.
                        sinna ehitati koole, kolhooside puhkemaju, kultuurimaju ja muud säärast rämpsu

                        Kommentaar


                          #13
                          No siis on küll hästi jah.
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            #14
                            Noh, paarkümmend milli maksumaksja raha aastas alla toppides saaks selle arhitektuurilise väärtuse kindlasti säilitada ja ehk isegi nõustub keegi mõned üritused vms korraldama, kui peale makstakse. Isiklikult kahtlen sellise stsenaariumi otstarbekuses. Samas mis puutub AS Uus Sakala asjaajamisse, siis tuleb nõustuda KMS-ga.
                            Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                            Kommentaar


                              #15
                              Milles nõustud Karl-Martiniga, kas oled kakskümmend aastat oodanud selle nässuläinud hoone mahavõttu? Või et ei hakataks mingit jama ehitama?
                              Kas uus Sakala, kus tervelt 'üle poole' kuulub täielikult kultuurifunktsioonidega ruumidele, kerkib maksumaksja raha eest?

                              (Tra Estonia renoveerimise alla pandi 317 milli. Ma ei taha teada, palju ma maksumaksjana pidin omast taskust maksma, nahhui, maikäi ooperiski!)
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X