PDA

View Full Version : Eesti naiste koondised

TeeleS
12.11.06, 13:55
Siin teemas võiks siis arutada meie naiste koondiste käekäikude üle.

18.-23. novembril toimub Rumeenias teatavasti EM-valikturniir.
Kodus peetud kontrollkohtumised Leeduga lõppesid 1:0 võidu ja 0:1 kaotusega ning esimene Riias peetud sõpruskohtumine lõunanaabrite vastu meie naiste kolmeväravalise võiduga.

buub
12.11.06, 14:47
Teine mäng lõppes 3-3.

taku*
12.11.06, 22:23
2-3 oli ju.... kes ütles, et eesti anistel ei oel fänne... kõvemad soccernetlased elastid mängule kaasa alasti.. kosutuseks viinad :) kurat... eestil ikka seksikaid pallureid päris palju.. kahju, et mängijad meile vastuteenet ei teinud ja särke maha ei võtnud!!!!

AVE PAJO ON KÕIGE PAREM JALGPALLUR MAAILMAS!!!!

Arks
12.11.06, 22:37
On ainult üks Ave Pajo!
Kui Soccernetil mäng tuleb, siis tuleb Eesti naiskoondis meid fännama. :D
Ja nad võtavad ka särgid maha, sest me neile võtsime. :D

eston maravilha
13.11.06, 15:06
üks ave pajo, palju väravaid

yheksa
31.10.07, 11:08
Oi poisid-plikad - meeste koondis on väga tiptop vörreldes selle naiste koondisega, mis nüüd kohe Leetu söidab.
Sats1, tule räägi nüüd nimekirjadest ja objektiivsetest valikutest.

Täiesti arusaamatu valik on sooritatud.

INCE
02.11.07, 18:13
Täna Šiauliais alanud Balti riikide ja Fääri saarte miniturniiril naiste jalgpallikoondistele saavutas Eesti avamängus 3:2 võidu Läti üle, kusjuures poolajaks jäi Eesti 0:1 taha.

Teisel poolajal lõid meie koondise eest väravad Anželika Ahmetšina, Kethy Õunpuu ja Triin Väljataga.

Eesti järgmine vastane on Fääri saared, kellega mängitakse 4. novembril kell 11:00.

EESTI - LÄTI
3 : 2 (0:1)

Väravad: Anželika Ahmetšina, Kethy Õunpuu ja Triin Väljataga
Hoiatus: Hannaliis Jaadla

Eesti: Getter Laar, Monika Vehlmann, Hannaliis Jaadla, Heleri Saar, Inna Zlidnis, Liisa Lilleste (Triin Väljataga), Kaire Palmaru, Margarita Žernosekova, Kethy Õunpuu, Anželika Ahmetšina (Pirjo Peterson), Signy Aarna (Katrin Kaarna).

TeeleS
02.11.07, 20:43
Oi poisid-plikad - meeste koondis on väga tiptop vörreldes selle naiste koondisega, mis nüüd kohe Leetu söidab.
Sats1, tule räägi nüüd nimekirjadest ja objektiivsetest valikutest.

Täiesti arusaamatu valik on sooritatud.

Mismõttes arusaamatu?

17
04.01.08, 13:04
Jüri Saar lahkub naiste koondise peatreeneri kohalt (http://www.soccernet.ee/news.php?id=18154)

Rein
04.01.08, 13:07
Jüri Saar lahkub naiste koondise peatreeneri kohalt (http://www.soccernet.ee/news.php?id=18154)

Ammu oli aeg juba. Saare Jürkal pole koondisele tõesti enam midagi anda.

malle
04.01.08, 15:37
Ammu oli aeg juba. Saare Jürkal pole koondisele tõesti enam midagi anda.

Paistad naiste koondise tegemistega väga kursis olevat. Miks sa nii arvad?

17
04.01.08, 15:49
Ma miskipärast arvan, et Rein ei ole kaugeltki mitte ainus, kes leiab, et Saar end ammendanud on, igati õige samm!

Rein
04.01.08, 15:57
Paistad naiste koondise tegemistega väga kursis olevat. Miks sa nii arvad?

Ma arvan, et olen näinud piisavalt mänge kus Jürka on treener olnud. Nii koondise omi kui PJK omi. Tihti unustab vennike ära kus ta on ja hakkab käituma nagu 20 purjus aastane jõmm nädalavahetusel "Parlamendis".

2mSööt3mMööda
04.01.08, 16:08
Ma arvan, et olen näinud piisavalt mänge kus Jürka on treener olnud. Nii koondise omi kui PJK omi. Tihti unustab vennike ära kus ta on ja hakkab käituma nagu 20 purjus aastane jõmm nädalavahetusel "Parlamendis".
Hakkab koondislasi käperdama? :/

malle
04.01.08, 16:21

koondise ja klubi mängudel purjus 20-aastane jõmm????

Rein
04.01.08, 16:58
Hakkab koondislasi käperdama? :/

Pigem ütleb vastastele asju mida sülg suhu toob.

malle
04.01.08, 19:22
Pigem ütleb vastastele asju mida sülg suhu toob.

No võrreldes mõne treeneriga (nii naiste kui ka meeste meistriliiga võiskonna) on Jüri Saar ikka üsna tagasihoidlik. Ma küll ei ütleks, et ta oleks selline ebameeldiv tegelane, kes ütleb vastastele või omadele asju mida sülg suhu toob. See kui mõnes pingelisemas olukorras tekib arusaamatuks jäävaid olukordi või otsuseid kohtunike poolt on kõikjal ja igal inimesel on oma arvamus, mis ei pruugi alati kattuda teiste arvamusega. Aga seda, et Jüri Saar klubi või koondise mängudel pidevalt ropendaks või ütleks kõike mida sülg suhu toob küll pole. Sa Rein üritad siin kõvasti mustata Jüri millegi pärast. Miks küll?

17
04.01.08, 19:44
Lisaks Reinu pakutud aspektile on Jüri aeg koondise peatreenerina lihtsalt ümber, sest kaua sa ikka seda ühte banaani sööd, kord saab ikka otsa. Kui me tahame areneda, siis oli see ainuõige samm. Kui aga soovime endiselt kohapeal tammuda ja mitte muudatusi tuua, siis palun väga, jätkame nii nagu enne.

malle
04.01.08, 20:13
Lisaks Reinu pakutud aspektile on Jüri aeg koondise peatreenerina lihtsalt ümber, sest kaua sa ikka seda ühte banaani sööd, kord saab ikka otsa. Kui me tahame areneda, siis oli see ainuõige samm. Kui aga soovime endiselt kohapeal tammuda ja mitte muudatusi tuua, siis palun väga, jätkame nii nagu enne.

Sellega olen ma nõus, et loomulikult on vaja värsket verd. Aga ma ei ole sellega teps mitte nõus, mida Rein siin eespool Jüri Saare kohta kirjutas.

Rein
05.01.08, 20:43
Sellega olen ma nõus, et loomulikult on vaja värsket verd. Aga ma ei ole sellega teps mitte nõus, mida Rein siin eespool Jüri Saare kohta kirjutas.

Mul on täitsa savi millega sa nõus oled või millega mitte. Ei vaidle vastu, et meistriliigas on meil treenereid kellel on suur suuvärk, Jürka tasemeni ei küündi neist keegi.

RoBoS17
16.01.08, 23:52
Kui ei küündi, siis ei küündi, tütarlapsega vaidlus on kohatu