320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

töö maagia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    töö maagia

    Vaadates aknast inimtühja pimedust, jälgides tuule vaikset kõikumist, imestades asfaldi musta liikumatust, põlates valgustheitvat laternat, mõeldes kättesaamatuile tähtedele, imetledes hämarate pilvede kontuuri, mõistatades, miks linna kohal taevas punetab, muutudes üleüldise kõheduse osaks, tuleb tunnistada, et meil - inimestel - ei ole mitte kõige õrnematki aimu, mis meid tegelikult ümbritseb.

    Siia teemasse võib postitada ainult tööpäeviti ajavahemikus 08:30-17:30. Kõik ülejäänud postitused kustutatakse. Samuti on keelatud siia teemasse ropsimine (alkoholi-joobes inimeste postitamine, kui just ei ole töönarkouimas). Head tööd!

    #2
    Eston hakkab inimeseks saama?

    Kommentaar


      #3
      see igaviku talumatu tühjus. hingepimedus.. igatsus millegi kauge ja ajatu järele. script, mis ei tööta ja exceli väljad täis #N/A'sid..
      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

      Kommentaar


        #4
        noh tööpõlgurid

        Kommentaar


          #5
          Täna on töö tõeliselt maagiline. Imeline nauding on skännida sisse 380 lehekülge teksti. Tunned, et teed midagi kasulikku. Midagi suurt. Ja olulist. Midagi, mille järgi sind tulevased põlved meenutada saaksid.

          300 lehekülge veel.
          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            #6
            ma panen ikka täiega. sihuke maagia on sees et tulejutt järel.

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas fitti Vaata postitust
              Täna on töö tõeliselt maagiline. Imeline nauding on skännida sisse 380 lehekülge teksti. Tunned, et teed midagi kasulikku. Midagi suurt. Ja olulist. Midagi, mille järgi sind tulevased põlved meenutada saaksid.

              300 lehekülge veel.
              Meil ehitatakse majale juurdeehitust ja seal kõrval värvitakse midagi. Igatahes on meil ruumid lahustithaisu täis. Katus varsti sõidab, juhhhuuuuuuuuu
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                #8
                Tõeliselt maagiline ja hüpnootiline on jälgida, kuidas keegi teine tööd teeb.

                Kommentaar


                  #9
                  Tuli välja hoopis, et see polegi värvimisest tekkiv hais vaid hoopis need idikad kütsid ruumi mingi diiselmootoriga. Õnneks keelati see asi neil kiiresti ära. Peavalu hakkab ka taanduma.
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    #10
                    Loen minuteid, kakskümmend korda kuuskümmend sekundit veel, siis võib koju suunduda ja sealt edasi koondise mängule.

                    Maagiat pole, väsimus on ainult.. Hea, et vähemalt töönädala keskpunkt on ületatud. Kaks päeva veel - nädalavahetus!

                    Võitle, Eesti, võitle!

                    Kommentaar


                      #11
                      Kuradi tõusikud oma 17.30ga!

                      Ma olen viimased päevad teinud kuni kell on kadunud sügavale öhe. Täna läheb vist ka. Tahaks juba rikkaks saada.
                      Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                      Cry welcome to the song.
                      And as it lifts you, time to move on.
                      We go!

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas fitti Vaata postitust
                        Täna on töö tõeliselt maagiline. Imeline nauding on skännida sisse 380 lehekülge teksti. Tunned, et teed midagi kasulikku. Midagi suurt. Ja olulist. Midagi, mille järgi sind tulevased põlved meenutada saaksid.

                        300 lehekülge veel.

                        No näed. Skännisin terve päeva ja sain kõik 380 lk arvutisse, ei viitsinud ainult enam wordi failiks konvertima hakata.
                        Võite kolm korda arvata, kas täna skänneri soft ütleb error ja mine perse fitti ja ei ava enam seda bladi faili.

                        Uuesti. Imeline.
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          #13
                          taevalik maagiline muinaslugu. seda poest osta ei saa

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas fitti Vaata postitust
                            No näed. Skännisin terve päeva ja sain kõik 380 lk arvutisse, ei viitsinud ainult enam wordi failiks konvertima hakata.
                            Võite kolm korda arvata, kas täna skänneri soft ütleb error ja mine perse fitti ja ei ava enam seda bladi faili.

                            Uuesti. Imeline.
                            sul sekretäri ei ole siis või?

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas Sajets Vaata postitust
                              Kuradi tõusikud oma 17.30ga!

                              Ma olen viimased päevad teinud kuni kell on kadunud sügavale öhe. Täna läheb vist ka. Tahaks juba rikkaks saada.
                              Tsau töökaaslane!

                              Meil siin kõrval ruumis on küll palju vabam asi, äkki tuled meie osakonda üle? Või vahetaks hoopis kohad ära, ma tahan ka rikkaks saada.

                              Nii, kliendilt tulid materjalid. Tööga on VÄGA KIIRE! Tähtaeg: ÜLEEILE!
                              Tüüpiline...
                              DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                              Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                              AD e. Andekas Disainer...

                              Kommentaar

                              Working...
                              X