PDA

View Full Version : Senaatori kuulsusrikkad kihlveod!

Martin
28.11.01, 15:45
Tänaseks päevaks võlgneb härra Senaator mulle 3.5 liitrit Jäägeri linnasejooki :)

Nüüd võttis ta aga ette uue katsumuse ning vedasime siis uuesti kihla- 2.5 liitri peale!

Et ka teile sellest kihlveost osa anda, siis siin on detailid:

Fulham - Leeds kohtumine.

Kui võidab Fulham, siis ostab Sen mulle 1 liitri Jäägrit kohe välja.
Kui võidab Leeds, siis ostab Sen mulle 6 liitrit Jäägrit kohe välja!
Kui jääb viiki, siis jääb olukord samaks - 3.5 liitrit sees.

Kutsun teid kõiki suurejoonelisele joomapeole pärast seda, kui olen oma 6 liitrit kätte saanud. Kui Leeds aga pähe saab, siis uputan kah mingis seltskonnas oma masendust 1 liitrisse :)

dreyd
28.11.01, 15:56
Kui võidab Fulham, siis ostab Sen mulle 1 liitri Jäägrit kohe välja.
Kui võidab Leeds, siis ostab Sen mulle 6 liitrit Jäägrit kohe välja!
Kui jääb viiki, siis jääb olukord samaks - 3.5 liitrit sees.

vapustavalt julge kihlvedu Senaatori poolt:D :D :D, ma arvan et sa Martin leiad Leedsi võidu puhul endale Senaatori näol ühe tõsiselt masendunud joomakaaslase:P :P :P

kojamees
02.12.01, 20:07
Härrased ohvitserid panused on tõepoolest aukartust tekkitavad.:õlu:

erxx
03.12.01, 01:25
Jah, Fulham oli kõvasti parem ja neil ka 2 supervõimalust - 1 latti ja teise päästis Martyn supertõrjega. Fowleril oli Leedsi poolelt kah 1 supervõimalus aga mingi imega jäid Van der Sari jalad ette.

dreyd
03.12.01, 09:36
nõustun eelpool olebate kommentidega:( :( LUFC-ilt mitte kõige parem esitus, kuid Fowleril on taas sära silmis:) :)

Maarek
03.12.01, 10:19
Leedsi keskväli oli ikka suhteliselt hale. Fulham kontrollis palli ja tekitas pidevalt ohtlikke olukordi, aga tänu kaitsele ja tihtipeale ka Fulhami ründajatele jäidki need ohtlikeks olukordadeks.
Endale jäi meelde, kui Kelly esimesel poolajal mõnusalt palli väravajoonelt ära suusatas:) :) .

Rainman
04.12.01, 23:03
Kahju, et Senaatoriga Eesti - Prantsusmaa kossuvõistluse peale jäi kihla vedamata, oleks ka sealt päris kopsakalt tulnud. Sen oli ju 30-ses pakis surmkindel :D

erxx
05.12.01, 10:48
Nojah, kuna hakkas senaatorist natuke kahju, siis annaksin sulle sen nüüd väikese vihje: kui Arsenalil toimub Meistrite Liiga Mäng Highburyl, siis ära enam vea kihla nende kaotuse peale. Seda ei juhtu veel niipea. Ei mäletagi ausalt öeldes, millal nad seal kaotasid viimati CL'is.

dreyd
05.12.01, 11:37
tohohh erxxx, aga eelmise nädala mäng DEPO vastu:doh: :doh:

dreyd
05.12.01, 11:39
andestust erxx, olen väärt näopeksu:( :( , mäng ju kurat toimus ju Municipalis

dreyd
05.12.01, 11:49
tõepoolest Gunnerid on see CL ja isegi eelmine siison ikka kkodus mega kõvalt pannud, meenub hetkel vaid viik Bayerni ´vasta season 00/01

Martin
05.12.01, 12:16
Nii!

Jätkame:

Senaatori võlg praegu: 3,5 liitrit Jäägrit.

Tänane ametlik panus: Roma-Liverpool CL-i mäng 0,5 liitrit Jäägrit (täna siis väiksemalt)

Senaatori valik: Roma
Martini valik: Liverpool

Kui viik, siis mitte kumbki ei saa mitte midagi juurde või maha.

Martin
07.12.01, 00:24
Senaatori võlg suurenes taas!

Sai siis UEFA peale ka kihla veetud - 0,5 panuseks.

Mänguks Brondby - Parma. Senaatori panus esimesele, minul teisele.

Parma võitis 3:0.

Senaatori võlg mulle nüüd siis ümmargused 4 liitrit :)

/me joob end varsti surnuks ja kui mitte surnuks, siis lolliks :mupet:

ROOTSI KUNN
07.12.01, 00:55
Kui joomaks läheb siis kutsuge mind ka ,sest olen ikkagi Sen-i kongikaaslane.

kojamees
09.12.01, 18:06
Kuidas oleks alkoholivaba "Holsteniga" lööks kah kampa.Mulle nii õudsalt meeldib juua.:õlu:

13
10.12.01, 09:45
Ka mulle võlgneb eelnimetatud kodanik 4 liitrit Jäägrit.Lubas need mulle ära osta 29 novembriksSellest möödas juba 2 nädalat,aga Jäägritest ei haisugi.Alati leiab ta mingi põhjuse,et mitte osta.Ise mees rääkis vahepeal,et tema tunnistajaid ei taha kuna ta on nii aus mees, et mida lubab seda ka teeb.Nagu näha oli see ainult sõnakõlks.

Igatahes Sen osta mulle Jäägrid ära.Enne ei suhtle sinuga ,kui Jäägrid käes.

Teistel soovitan ennem sügavalt järgi mõelda kui SENAATORIGA kihla vedama hakkate.Mees annab katteta lubadusi.

13
13.12.01, 11:26
Alustuseks tahan öelda,et arusaamatused Seniga on lahenenud ja eelpool kirjutatud ei kehti enam.

Vedasime kihla uuesti Seniga.(west ham ARSENAL)Sen sai West Hami ja viigi,mina sain ARSENALI.Seega tuleb kas 3 või 5 liitrit.

Lincoln
13.12.01, 13:10
Orginally posted by ROOTSI KUNN

Kui joomaks läheb siis kutsuge mind ka ,sest olen ikkagi Sen-i kongikaaslane.
Ja kui joomaks läheb, siis ostke ikka jäätist ka, sest ei või iial teada, millal te kongi satute.(ROOTSI KUNN sa tead mida ma mõtlen)
jürgen

Jokker
15.12.01, 18:49
Senaatori kihlveod on tõesti kuulsad ainult et kui ta kaotab ei suvatse ta oma võlga ära maksta.
Kus mu tonn on Senaator?

Lincoln
16.12.01, 02:00
Noo niih
SEN, luba mul meelde tuletada Su sõnu.
"Lincoln, sa saad 1l Saaremaad, jäägerit, õlled, pohmelli ja sinu mureks jäävad naised.
KUS on mu viin, jääger, õlled ja pohmakas-ehk lühidalt kuhu sa täna jäid???:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

kojamees
16.12.01, 18:18
Just nagu Parun vonMünchhausen.Ja üks muudkui korrutas nurgas "uskumatu,uskumatu".:õlu:

Sen
16.12.01, 21:15
Orginally posted by Lincoln

Noo niih
SEN, luba mul meelde tuletada Su sõnu.
"Lincoln, sa saad 1l Saaremaad, jäägerit, õlled, pohmelli ja sinu mureks jäävad naised.
KUS on mu viin, jääger, õlled ja pohmakas-ehk lühidalt kuhu sa täna jäid???:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

Aga kuhu jäid naised :D
Kui nüüd ausalt rääkida siis ma olin eile surnud( tänagi veel )

Kosk
17.12.01, 00:31
helistanud siis Kiima-Meritile, too oleks kohe kohal olnud koos ülejäänud brigaadiga (öäkkk):arm1: :arm2: :arm3: . Muidugi yeg võiks sulle sellise lükke eest piki molli ka kütta, aga ei pruugi:D :D :D -----> tema tüdruk ju ikkagi, mis sii, et lahutuse sisse andsid:P

Jeeg
17.12.01, 00:38
Orginally posted by Kosk

helistanud siis Kiima-Meritile, too oleks kohe kohal olnud koos ülejäänud brigaadiga (öäkkk):arm1: :arm2: :arm3: . Muidugi yeg võiks sulle sellise lükke eest piki molli ka kütta, aga ei pruugi:D :D :D -----> tema tüdruk ju ikkagi, mis sii, et lahutuse sisse andsid:P kosk, kuidas saab minu olla, kui ma lahtuse andsin? :kratsti:

Lincoln
17.12.01, 01:12
ootoot mina tahan Kiima-Meritit:D :õnnelik: :) ;) :P

Kosk
17.12.01, 01:37
Orginally posted by yeg

Orginally posted by Kosk

helistanud siis Kiima-Meritile, too oleks kohe kohal olnud koos ülejäänud brigaadiga (öäkkk):arm1: :arm2: :arm3: . Muidugi yeg võiks sulle sellise lükke eest piki molli ka kütta, aga ei pruugi:D :D :D -----> tema tüdruk ju ikkagi, mis sii, et lahutuse sisse andsid:P kosk, kuidas saab minu olla, kui ma lahtuse andsin? :kratsti:

Südames......:D :P

Kosk
17.12.01, 01:38
Orginally posted by Lincoln

ootoot mina tahan Kiima-Meritit:D :õnnelik: :) ;) :P

Räägi sellest yegiga. Mõistliku jutu ja summaga saad ta kindlasti kätte.

jansa
17.12.01, 10:47
... kas nüid siis ka Kiima-Merit, lisaks Tiira-Tomile....ehee