320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Senaatori kuulsusrikkad kihlveod!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Senaatori kuulsusrikkad kihlveod!

    Tänaseks päevaks võlgneb härra Senaator mulle 3.5 liitrit Jäägeri linnasejooki

    Nüüd võttis ta aga ette uue katsumuse ning vedasime siis uuesti kihla- 2.5 liitri peale!

    Et ka teile sellest kihlveost osa anda, siis siin on detailid:

    Fulham - Leeds kohtumine.

    Kui võidab Fulham, siis ostab Sen mulle 1 liitri Jäägrit kohe välja.
    Kui võidab Leeds, siis ostab Sen mulle 6 liitrit Jäägrit kohe välja!
    Kui jääb viiki, siis jääb olukord samaks - 3.5 liitrit sees.

    Kutsun teid kõiki suurejoonelisele joomapeole pärast seda, kui olen oma 6 liitrit kätte saanud. Kui Leeds aga pähe saab, siis uputan kah mingis seltskonnas oma masendust 1 liitrisse
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    #2
    Kui võidab Fulham, siis ostab Sen mulle 1 liitri Jäägrit kohe välja.
    Kui võidab Leeds, siis ostab Sen mulle 6 liitrit Jäägrit kohe välja!
    Kui jääb viiki, siis jääb olukord samaks - 3.5 liitrit sees.
    vapustavalt julge kihlvedu Senaatori poolt , ma arvan et sa Martin leiad Leedsi võidu puhul endale Senaatori näol ühe tõsiselt masendunud joomakaaslase:P :P :P

    Kommentaar


      #3
      Härrased ohvitserid panused on tõepoolest aukartust tekkitavad.
      Jalgpallihaigla liige.

      Kommentaar


        #4
        Jah, Fulham oli kõvasti parem ja neil ka 2 supervõimalust - 1 latti ja teise päästis Martyn supertõrjega. Fowleril oli Leedsi poolelt kah 1 supervõimalus aga mingi imega jäid Van der Sari jalad ette.

        Kommentaar


          #5
          nõustun eelpool olebate kommentidega LUFC-ilt mitte kõige parem esitus, kuid Fowleril on taas sära silmis

          Kommentaar


            #6
            Leedsi keskväli oli ikka suhteliselt hale. Fulham kontrollis palli ja tekitas pidevalt ohtlikke olukordi, aga tänu kaitsele ja tihtipeale ka Fulhami ründajatele jäidki need ohtlikeks olukordadeks.
            Endale jäi meelde, kui Kelly esimesel poolajal mõnusalt palli väravajoonelt ära suusatas .
            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

            Kommentaar


              #7
              Kahju, et Senaatoriga Eesti - Prantsusmaa kossuvõistluse peale jäi kihla vedamata, oleks ka sealt päris kopsakalt tulnud. Sen oli ju 30-ses pakis surmkindel
              Jalgpallihaigla patsient #172
              Diagnoos: raskekujuline futboliit

              Kommentaar


                #8
                Nojah, kuna hakkas senaatorist natuke kahju, siis annaksin sulle sen nüüd väikese vihje: kui Arsenalil toimub Meistrite Liiga Mäng Highburyl, siis ära enam vea kihla nende kaotuse peale. Seda ei juhtu veel niipea. Ei mäletagi ausalt öeldes, millal nad seal kaotasid viimati CL'is.

                Kommentaar


                  #9
                  tohohh erxxx, aga eelmise nädala mäng DEPO vastu

                  Kommentaar


                    #10
                    andestust erxx, olen väärt näopeksu , mäng ju kurat toimus ju Municipalis

                    Kommentaar


                      #11
                      tõepoolest Gunnerid on see CL ja isegi eelmine siison ikka kkodus mega kõvalt pannud, meenub hetkel vaid viik Bayerni ´vasta season 00/01

                      Kommentaar


                        #12
                        Nii!

                        Jätkame:

                        Senaatori võlg praegu: 3,5 liitrit Jäägrit.

                        Tänane ametlik panus: Roma-Liverpool CL-i mäng 0,5 liitrit Jäägrit (täna siis väiksemalt)

                        Senaatori valik: Roma
                        Martini valik: Liverpool

                        Kui viik, siis mitte kumbki ei saa mitte midagi juurde või maha.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          #13
                          Senaatori võlg suurenes taas!

                          Sai siis UEFA peale ka kihla veetud - 0,5 panuseks.

                          Mänguks Brondby - Parma. Senaatori panus esimesele, minul teisele.

                          Parma võitis 3:0.

                          Senaatori võlg mulle nüüd siis ümmargused 4 liitrit

                          /me joob end varsti surnuks ja kui mitte surnuks, siis lolliks
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            #14
                            Kui joomaks läheb siis kutsuge mind ka ,sest olen ikkagi Sen-i kongikaaslane.
                            FCF Forever

                            Kommentaar


                              #15
                              Kuidas oleks alkoholivaba "Holsteniga" lööks kah kampa.Mulle nii õudsalt meeldib juua.
                              Jalgpallihaigla liige.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X