320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

PÖFF

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    PÖFF

    Need, kes Tallinnas elavad, minge kindlast vaatama filmi "There's only one Jimmy Grimble". Kopin siia tutvustuse:

    On ainult üks Jimmy Grimble
    Suurbritannia, 2000 | Kestvus 105 min.
    keel - inglise

    Viieteistaastane Jimmy Grimble unistab professionaalse jalgpallimängija karjäärist. Kuid ükskõik kelle ees ta ka ei mängiks, õnnetuseks kaob kogu tema kindlus ning anded ja tehnika haihtuvad. Ühel päeval annab kodutu naine talle paari jalgpallisaapaid, millel peaks olema võlujõud. Äkki on Jimmy staar, kes mängib Man City staadionil, Maine Roadil. Kuid kas see tuleb saabastest või on ta lõpuks leidnud enesekindluse?

    "There's is Only One Jimmy Grimble", Suurbritannia, 2000 // Rezhissöör: John Hay // Stsenarist: Rik Carmichael, John Hay, Simon Mayle // Operaator: John de Borman // Tootja: Pathe International // Osatäitjad: Robert Carlyle, Ray Winstone, Gina McKee, Lewis McKenzie, Jane Lapotaire
    Festivalid ja auhinnad: Berlin (Glass Bear), Giffon (best film)

    \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

    #2
    Seda filmi peab ikka kindlalt vaatama minema, sest eriti tihti vutiteemalkisi filme ei õnnestu ju vaadata......
    Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

    Kommentaar


      #3
      kas see on caca plazas vää?
      Loodaks jah seda vaatama minna. Kas keegi on ise seda vilmi näinud ja saab ise kommenteerida?
      kõike, mida te ütlete võidakse kasutada kohtus teie vastu...

      Kommentaar


        #4
        Orginally posted by erx

        kas see on caca plazas vää?
        Loodaks jah seda vaatama minna. Kas keegi on ise seda vilmi näinud ja saab ise kommenteerida?
        vaata www.poff.ee ja pane otsinguks jalgpall. Siis näed, kus ja millal näitab. Nii kahju, et ma Tallinnas ei ela.
        \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

        Kommentaar


          #5
          Ei ole Coca-Cola Plazas. Sinna eriti väärtfilmid ei kõlba. Ja kui kinohuvilised vallutaksid plaza siis oleks see plazale tõsine põnts, kuna hollivuudi filme vaatab ikka enam rahvast. See selleks.
          See film oli esimene, mille mina välja valisin. Aga jah. Arvan, et hea saab olema.
          Filmi linastub:
          03.12 Esmaspäev 16:00 Sakala Keskus (Suur saal)
          07.12 Reede 17:00 Kosmos (Suur saal)
          Pilet 25 krooni.

          Kommentaar


            #6
            Hei Tartlased.
            Kelle siiski on huvi selle filmi vastu, siis seda näidatakse TÄNA (4.12) kell 14.00 kinos Illusioon

            Nimelt on "Engel & Joe" asendatud filmiga "On ainult üks Jimmy Grimble" (There's only one Jimmy Grimble, John Hay/Suurbritannia 2000)

            Kiirustage unetud :-)

            Kommentaar


              #7
              Orginally posted by yheksa

              Hei Tartlased.
              Kelle siiski on huvi selle filmi vastu, siis seda näidatakse TÄNA (4.12) kell 14.00 kinos Illusioon

              Nimelt on "Engel & Joe" asendatud filmiga "On ainult üks Jimmy Grimble" (There's only one Jimmy Grimble, John Hay/Suurbritannia 2000)

              Kiirustage unetud :-)
              Life is good.
              \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

              Kommentaar


                #8
                Oihh, tänu hea inimese kõnele kes kinos juhuslikult avastas, et mingi saksa film jääb ära ja asendatakse antud filmiga, jõudsin suure jooksuga pea päris filmi alguseks kohale. Mis siin salata kradi hea linateos oli. Nii et tallinna rahvas, minge kindlasti vaatama ja et mitte teie filmirõõmu kahandada, ei hakkaks siis sisu siin ümber jutustama.

                Muusika sobis sinna filmi, aga suurepäraselt. ManU fännid võiksid kah kaeda, kuidas selle linna teise klubi fännid neisse suhtuvad.

                Kommentaar


                  #9
                  Orginally posted by kyps


                  Muusika sobis sinna filmi, aga suurepäraselt. ManU fännid võiksid kah kaeda, kuidas selle linna teise klubi fännid neisse suhtuvad.
                  Muusika oli omal kohal. Charlatans, Happy Mondays, Stone Roses-kõik endised-praegused Manchesteri enda suurused.
                  Film ise kiskus vahepeal ikka eriti kreisiks kätte, eriti see tüüpide esimene mäng karikavõistlustel, kus kohtunik ühe vastaste tsenderduse sisse koksas. Robert Carlyle mängis hea rolli, samuti see Harley Davidsoniga pull kuju. Film mis sobib vaatamiseks kõikidele, mitte ainult vutifännidele.
                  Isegi kui tahaks ei oskaks filmi kohta ühtegi paha sõna öelda.

                  Kommentaar


                    #10
                    Jah, ega ta jalgpalli seisukohalt mänguliselt eriti tõene ei olnud. Jimmy kippus ise kah liialt isetsema, aga sellise positiivse laengu andis too film, et jube.

                    Kommentaar


                      #11
                      Mnjah. Nähtud siis see film.
                      Ütleme nii, et oli hea küll jah. Aga ma olen ikkagi way paremaid filme näinud ja sellelt ootasin ka pisut rohkemat. Eelmisel aastal oli Pöffil film "Billy Elliot" - pisut sarnane sellele filmile aga poiss ja tema unistused oli vähe paremini esile toodud.

                      "Jimmy Grimble's" oli täiesti möttetu see rikka isa poeg. Absoluutselt möttetu tegelane filmis.

                      Kes nägi festivalil filmi "Reekviem Unistusele" teab, mis on hea film :-)

                      Kommentaar


                        #12
                        "Reekviem unistusele" vastab tõesti hea filmi standarditele. Et ma nüüd täpselt teaksin millest räägin, aga ikkagi läheksin parema meelega kinno vaatama filmi, mis võibolla ei oma nii suurt kuntstilist väärtust, kuivõrd elujaatust ja positiivsust.

                        Milleks mulle negatiivsed emotsioonid veel filmilinalt, kui neid ka elust võimalik saada?

                        Vaatasin kinos eelmise aasta PÖFF-i filmi "Tantsia pimeduses", oli neh hea film, aga nii kuratlikult masendav, et terve päev mõtlesin, et kuidas ikka nii saab.

                        Jimmy Grimble lõigi just oma lihtsameelsusega ja see rikka isa poeg oli ikka selleks, et mingi kõva rivaal oleks, kellele hiljem tuult alla teha, näiteks nagu "Karate Kidis"

                        Kommentaar


                          #13
                          Ma siin kuulsin sellest Jimmy filmist. Pähh film oli olnud Ise käisin vaatams juba oma päris kauaaegse lemmikrezishööri Emir Kusturica filmi tema bändist. Jällegi, nagu eelmised tema filmid, väga tugev saavutus - palju jugode muusikat (tema enda filmidestki), tüüpiline Emiri huumor ja üldse selline igati lahe film. Rahvas oli ka pärast veel päris sillas - ma pole enne veel näinud, et filmi peale plaksutatakse ja huilatakse. Igatahes tasus ära.
                          Jube Tige Kala

                          Kommentaar


                            #14
                            Miq- Pöffil plaksutati iga filmi peale, kuhu ma sattusin (neid oli u. 15 tk). J. Grimble oli kena&ilus happy endiga film, millest lootsin siiski rohkem, hea oli see, et Manule rõõmsalt kott pähe tõmmati.

                            Reekviem unistustele- täielik tase. Ärge tõmmake narkot ja ärge vaadake TV-d liig palju- kena sõnum iseenesest.
                            Käisin vaatamas viite kõige popimat filmi (Amelie, Itaalia keel algajatele, Klaveriõpetaja, Intiimsus, Lahe ja pöörane) ning pean mainima, et mu lemmikuks osutus siiski "Seitsmes sari", mis mõnitab kõiki Ameerika talk-showsid ja Robinsoni laadsei mõttetuid saastsarju. Aga lahe festival oli ning kurb et ta läbi sai. Järgmine aasta uuesti.
                            http://www.facebook.com/TallinnaFcReaal

                            Kommentaar


                              #15
                              Kyps ma olen täiesti nõus Sinuga, et milleks minna vaatama masendust ja elukoledusi filmis kui seda on meie elus piisavalt. Aga vahest on väike shokk hea. Ja see oli Hea!

                              Teine mu lemmikutest festivalil oli film Hääled/Some Voices - vat see oli vaid rõõm. Tuled kinost välja ja tunned, et kohe kerge on olla.

                              Mõlemad äärmused käivad kinokunsti juurde. Ja selliste filmide tegemine nõuab ikka sigaosavust, lihtsalt niisama filme näeb CocaColas iga päev.

                              Neid fetsivali populaarsemaid pean ootama kinno. Eilane Postimees kirjutas, et need järgmise aasta alguses ka kinolevisse jõuavad

                              Nüüd aasta aega ootust jälle...

                              Kommentaar

                              Working...
                              X