320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kaua olete järjest üleval olnud?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kaua olete järjest üleval olnud?

    Mina olen kõigest 32 h.

    #2
    mazz biidib su lõdva randmega ära. mina ka, muide, rekord peaks vist umbes 38 tunni kanti olema, võimalik, et tsipa rohkem.

    Kommentaar


      #3
      kolmap hommikul ärkasin ja laup õhtul jäin magama ning magasin pühap õhtuni, arvestage ise.
      Jalgpallihaigla juhatuse liige

      Kommentaar


        #4
        3 tundi...

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas Stinger Vaata postitust
          kolmap hommikul ärkasin ja laup õhtul jäin magama ning magasin pühap õhtuni, arvestage ise.

          Valetad. Ilma ergutiteta pole võimalik nii kaua üleval olla.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            #6
            sel kolmapaeval hommikul kell 7 sai argatud ja magama sain neljapaeva ohtul kell 9
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              #7
              40 tundi tuli ära eelmisel nädalal

              Kommentaar


                #8
                suvel mingi umbes 3 päeva jõin järjest... a ei mäleta, kas magasin või ei

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  Valetad. Ilma ergutiteta pole võimalik nii kaua üleval olla.

                  ega laup enam eriti adekvaatne ei olnud kah
                  Jalgpallihaigla juhatuse liige

                  Kommentaar


                    #10
                    52 tundi

                    KÜMME-FREAKIN-TÄHEMÄRKI

                    Kommentaar


                      #11
                      Noored siin päris uhked oma tervise rikkumise üle. Minu vanuses on juba hea, kui ilma päeval või õhtul tunnikese tukkumata päeva õhtusse saab. Alati ei saa sugugi.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        #12
                        Mingi 32-34 tunni kanti umbes.
                        The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
                        If you're good at something, never do it for free - See above.
                        I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

                        Kommentaar


                          #13
                          une-mati vastaste fännklubi näikse õige suur olevat.

                          ainult et ega vist kaks päeva magamata inimesest eriti millekski asja ei ole ka. endal on kooli ajast püsiv maksimum mingi umbestäpselt kaks ööpäeva järjest (mitmel korral), aga ega siis lõpupoole enam eriti ei habla ka asja ausalt öeldes. teed ja toimetad, aga selline sekundiline delay on iga väiksemagi liigutuse puhul. neljatunniste öödega nädalad ja siis maha magatud laupäev on see-eest jällegi üpris tavalised...
                          ja eks oluline vahe on muidugi ka selles, kas sa need nelikendkaheksa tundi lebotad niisama ja jood õlutit või teed midagi mõttega. sõber harrastab praegu sellist trikki nädalas vähemalt korra või isegi paar, et hommikul kooli, sealt otse tööle ja öö läbi tööl kuni järgmise päeva pärastlõunani välja. üldiselt ma olen juba mõistnud, et teise päeva hommikul temaga vähemalt telefonitsi kontakteeruda ei ole erilist mõtet, sest vastuseks tuleb suht ebaadekvaatset läminat ainult. a noh, ega mina ei pea palka maksma talle, nii et savi
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            #14
                            vist 45 tundi või sinnakanti. tavaliselt 16-19 vahel saab magatud 1-2h. reziim üldse äärmiselt tagurpidi mul sätitud, ise ka ei mõista. magan siis kui tahan, olen üleval siis kui tahan.

                            Kommentaar


                              #15
                              Lihtne arvutus ütleb, et vist mingi 40-41 tundi umbes. Täitsa normaalne tunne oli lõpus ka veel kusjuures.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X